Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) Mr Dini válasza bostone (#79992) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Pmben ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

Egyébként szerintem nagyon egyszerű a használata.

Ajánlom hozzá a movie shark kiegészítőt, amivel ingyen tudsz magyar szinkronos/feliratos filmeket/sorozatokat nézni(stream).

@Somatom

Az XBMC (Xbox media center) ugyanaz, mint a kodi, csak az xbox név jogvédett, ezért nevet váltottak. :(((

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80052) #79335424 válasza Mr Dini (#80051) üzenetére


#79335424
törölt tag

Öööö... Én tán mást írtam volna? :F

(#80053) batai15 válasza air (#80050) üzenetére


batai15
félisten

használtam,kicsi gyors, és buta(volt anno )

(#80054) Remekelek28 válasza Kátai (#80041) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi,megnézem

(#80056) ollie


ollie
MODERÁTOR

Android 5.1-re keresek olyan appot, amivel lehet freezelni rendszerappokat is. Titaniujm Backup nem működik, csak 5.0-ig (legalábbis nem csinál semmit).

***

(#80057) sto1911 válasza ollie (#80056) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs disable gomb az alkalmazaskezeloben? Vagy nem azt akarod?

(#80058) BeriHampeR válasza géeles (#80049) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Beállítások>hang>füles

Ilyen lehetőség nincs, sehol sem találok fülessel kapcsolatos beállításokat :O

Szoftveradatok, ha ez segít

(#80060) darvinya válasza BeriHampeR (#80039) üzenetére


darvinya
titán

Ahogy leírásaidat olvasom.
A gombnál lévő elektronikánál vezeték gond van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80061) dokee78


dokee78
félisten

Nekem miért van TeslaUnread bétám?
Sosem jelentkeztem bétára.
Ok kijelentkeztem! :U

[ Szerkesztve ]

(#80062) poirot válasza Mr Dini (#79955) üzenetére


poirot
senior tag

Melyik progival lehet lejátszó listát készíteni? Bocsesz, de ebben nem vagyok képben. Köszi a választ.

:R

(#80063) ollie válasza sto1911 (#80057) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs, pont azért keresek appot, amivel le tudom azokat tiltani.

***

(#80064) sto1911 válasza ollie (#80063) üzenetére


sto1911
veterán

Melyiket szeretned tiltani?
Egyebkent ha rootolt a kutyu, akkor a system/app alatt csak siman atnevezed az ak-jat valamire, ami nem apk, es meg is van oldva.

(#80065) dragon1993


dragon1993
őstag

Elég érdekes a Fancy Widget magyarosítása néhol :Y Csak tudnám a fidesz.hu ,hogy került oda :F

[ Szerkesztve ]

(#80066) #79335424 válasza dragon1993 (#80065) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ráadásul okosságnak titulálva. ;]

(#80067) sto1911 válasza dragon1993 (#80065) üzenetére


sto1911
veterán

Ez a marketbol lett letoltve? Linket kerhetek?

(#80068) dragon1993 válasza sto1911 (#80067) üzenetére


dragon1993
őstag

Amazon Appstoreból de marketen ugyan az, "Feloldás licenszkulccsal" menüpont alatt találod
[link]

[ Szerkesztve ]

(#80069) eurolac válasza Remekelek28 (#80038) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Missed Call Reminder. Egyszerű mint a faék. Nem fogadott hívás és sms jelzésére. Meddig, milyen időközönként, milyen hanggal/rezgéssel figyelmeztessen. Régóta használom olyan mobiljaimon, amin nincs értesítő led.

Eurolac

(#80070) Bozek válasza Remekelek28 (#80038) üzenetére


Bozek
nagyúr

LightFlow, ha csak a nem fogadott hívásokra kell, akkor elég az ingyenes is.

(#80041) Kátai: Ágyúval verébre. Nem kell minden alapdologhoz az E-Robot-ot ajánlani.

(#80071) #79335424 válasza Bozek (#80070) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézőpont kérdése. Bevallom, nekem fura pont tőled ez a vélemény. Erőforrás szempontból is kedvezőbb egy alkalmazást használni több feladatra. Azt meg tudjuk jól, hogy olyan úgy sincs, hogy "csak arra kell". 3-4 "csak arra kell" célalkalmazásnál sztem már érdemes elgondolkodni az összevonáson. Az E-Robot nevű "ágyú" 4,16 MB. Ez valóban több, mint a Missed Call Reminder (728KB), de azért nem kell hozzá link2sd. :) Főleg a könnyed Light Flow -hoz képest, ami több, mint 11MB. Akkor most melyik is az ágyú? Egyébként, próbálgattam azt is ledvezérlésre, de uninstall lett, mert a lehetőségei sokkal szerényebbek a Roboténál.

[ Szerkesztve ]

(#80072) mobilizmo válasza ollie (#80056) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Stock ROM-od van? Mert nekem AOSP 5.1 alatt működik a TiB-al a jegelés.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#80073) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan ingyenes "hack appot" amivel meg tudom tréfálni ismerőseimet?
Ismétlem tréfa a cél,nem banki adat vagy sms lopás!!!

(#80074) MurdR válasza dokee78 (#80073) üzenetére


MurdR
veterán

Persze ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#80075) #79335424 válasza dokee78 (#80073) üzenetére


#79335424
törölt tag

Játék! Játék! Mi lenne a tréfa? Pl. Kijelző be -> a kedvenc főképernyőről készült screenshot megjelenítése érintésérzékelést kikapcsoló filterrel = -Nem hiszem el, hogy megint kifagyott ez a r...dt telefon!!! :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#80076) Bozek válasza #79335424 (#80071) üzenetére


Bozek
nagyúr

A mai telefonoknál az a plusz 10-20 MB elenyésző. Persze, használható az E-Robot is (vagy a Tasker, az AutoMagic), de annak véleményem szerint nehezebb a beállítása. Főleg, hogy ha jól sejtem, ott az értesítést kell elkapni, amire csak 4.3 felett van lehetőség. Vagy más megoldás is van rá?

(#80077) #79335424 válasza Bozek (#80076) üzenetére


#79335424
törölt tag

Számítottam erre az érvre és bele sem kezdtem volna az előző hsz. -be, ha ez Robotban nem pár, logikus "kattintás" lenne. Sajnos, az értesítés dolgot most nem tudom ellenőrizni, de sanszos, hogy a "nemfogadottról", "olvasatlanról" nem értesítési sávról, hanem lekérdezhető rendszer API -kon keresztül szerez tudomást az automatizáló. Az meg tuti ment 4.3 előtt is. Sztem csak a 3rd party appok értesítéseinek lekérdezhetősége jött 4.3 -tól.

(#80078) geckowize


geckowize
őstag

Hello,

A GIF For Messengert használja valaki?

Legutóbbi frissítés óta egy idegesítő chat-fej szerű lebegő ikont jelenít meg, amiből már nagyon kezd elegem lenni, azonban kikapcsolni sehogy sem tudom...

Próbáltam megfogni és lefelé húzni, akkor meg is jelent egy X alul középen, de amikor belehúztam, kijött egy dialog, hogy "Go to settings in GIF for Messenger to turn off popup", ami oké, csak az a baj, hogy ha belelépek az appba, akkor semmiféle settings nincsen...

(#80079) dragon1993 válasza dokee78 (#80073) üzenetére


dragon1993
őstag

zANTI azon beltül az image replacement

(#80080) Partyface007


Partyface007
őstag

Sziasztok!

Lehet hogy már lerágott csont de gmailhez exchange supportot csak ezzel lehet megoldani?

[link]

ennél nincs hivatalosabb forrás? mert play-en én csak a simát találom exchange nélkül de lehet csak én vagyok a béna

illetve ha már exchange activesync a téma akkor a touchdown alkalmazáson kívül létezik másik app (lehet fizetős is) amelyiket be lehet úgy állítani hogy jelezzen akkor is ha levél érkezik az inbox valamelyik almappájába?

előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#80081) vicze


vicze
félisten

Esetleg tudtok olyan alkalmazást, ami olyan kimenettel rendelkezik mind pl. a htop(vagy hasonló), hogy ne terminállal kelljen szórakozzak, de pont olyan puritánsága és a részletessége. Pl. egy OS Monitor már sok folyamatot nem mutat.
Régebben volt egy ilyenem, de azt más sajnos eltávolították a Store-ból, és jól jönne néha hogy lássam mi okoz egy-egy lassulást.

(#80082) Mr Dini válasza poirot (#80062) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Erre konkrét appot nem használok. Pl kodival lehet, de én pl mezei szövegszerkesztőben szoktam csinálni.

Pl:

#EXTM3U
#EXTINF:0, Zene címe
<elérési út>
#EXTINF:0, 2. Zene címe
<elérési út>

Stb.

Elérési útnak ./-rel is kezdheted, ha a számok 1 mappába vannak az m3u-val.

De biztos vagyok benne, h van erre célalkalmazás.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80083) Samsung SPS válasza Nagy1A (#79988) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ha szinkronizáltad a névjegyeket egy Google fiókkal, akkor az accounts.google.com honlapon az Ismétlődések keresése opcióval ki tudod szűrni a fölösleges cuccokat.

(#80084) w.miki


w.miki
veterán

Létezik olyan kicsi, gyors videólejátszó, mint az MX vagy BS player, ami Youtube videókat is meg tud nyitni, alapból?
Sőt... keresni is tud a YT-s oldalakon?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#80085) Quasi_modo válasza kásás (#79976) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Elindítasz a QuckPic alatt egy másolást vagy áthelyezést, a felugró ablakot leokézod, aztán kijelölöd engedélyezettként az SD kártyát és már írhatsz is.

valami

(#80086) #79335424 válasza w.miki (#80084) üzenetére


#79335424
törölt tag

A BSplayer linkből megnyitja a Youtube videókat (csak előtte be kell állítani a puffer méretet és a preferált Youtube felbontást).

(#80087) ollie válasza mobilizmo (#80072) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Flyme OS, és közben rájöttem, hogy az nem engedi. Találtam egy root uninstallert, az valami trükkel megoldotta.

***

(#80088) Sn00k


Sn00k
veterán

Valakitudna ajanlani egy ,olyan progit amivel a virtualis gombokat lehet modositani nexus 9 alatt? Vagy egy olyan launchert , amivel ez megoldhato? Feltettem a novat, de nem talalok benne, ilyen beallitasi lehetoseget... Esetleg a nova primeba lehet, akkor megveszem :F

3njoy the Lif3

(#80089) ollie válasza Sn00k (#80088) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A virtuális gombok nem a launchertől függenek, szóval ilyen launchert nem találsz.

***

(#80090) Sn00k válasza ollie (#80089) üzenetére


Sn00k
veterán

Annyi mindenre van mar megldas, akkor egy ennyi semmi dolgot nem lehet modositani, ez komoly? El sem hiszem... :(

U.i. a modositas alatt azt ertem, hogy a sorrendjuket fel tudjam cserelni.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#80091) air válasza Sn00k (#80090) üzenetére


air
nagyúr

Root + Xposed + Gravity Box

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80092) Sn00k válasza air (#80091) üzenetére


Sn00k
veterán

Kosz az infot, de aza helyzet nem vagyok egy nagy root betyar. Gondoltam egyszerubben is megoldhato. Gondolom ha rootolom , akkor ugrik a gari is? Illetve nem tudom , honnan, mit kene letolteni meg , hogy miben lehet megbizni, nehogy ossze szedjek valami malwert.

3njoy the Lif3

(#80093) #79335424 válasza Sn00k (#80092) üzenetére


#79335424
törölt tag

A multifunkciós gombok "piszkálása" elég komoly dolog. Bele kell túrni hozzá a droid "lelkébe". Root nélkül ez nem menne.

(#80094) Sn00k válasza #79335424 (#80093) üzenetére


Sn00k
veterán

Az lg G4 telomon ket klikkel megoldhato;) na mindegy , ugy latszik ezzel meg kell baratkoznom. Nem ertem,miert olyan nagy dolog, hogy ezt alapbol tudjaa, minden droidos keszulek... :U

3njoy the Lif3

(#80095) #79335424 válasza Sn00k (#80094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amelyik gyártó beépítette (előre leprogramozta) a lehetőséget, annak a telóinál persze, hogy Neked már csak két kattintás. De ez nem Android, hanem gyártói feature. A gyártó pedig nyilván rendelkezik a szükséges root joggal :)

(#80096) mobilizmo válasza Sn00k (#80088) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

ROM-tól függ, hogy milyen. Amikor KK-ról váltott a teló LP-ra akkor is változott. Azóta már több félét is kipróbáltam, majd mindegyiknek másmilynek a virt. gombjai.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#80097) dokee78 válasza Sn00k (#80088) üzenetére


dokee78
félisten

Softkeyz ROOT

[ Szerkesztve ]

(#80098) Sn00k válasza dokee78 (#80097) üzenetére


Sn00k
veterán

Köszi , ezt megtaláltam, fel is raktam, de root-ot kér.
Mist találtam egy viszonylag egyszerű rootolási folyamtot itt [link]

LE is szedtem hozzá a progit az oldalukról, amit kér, és mindent jól csinálok de valamiért nem indítja el a folyamatot a tabletemen. Arra gondoltam, lehet az gond, hogy nálam 5.1.1 van és , ahogy nézem a videot, nála valami régebbi lehet a developer mode-ban való állítgatás nálam , már nem így néz ki... :U

(#80096) mobilizmo Engem nem az érdekel, hogy néznek ki a gombok én a sorrendjükön akarok változtatni.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#80099) vicze válasza Sn00k (#80098) üzenetére


vicze
félisten

Használd ezt(Nexus Root Toolkit), mindent letölt magától a megfelelő verziót mindenhez és nem kell bogarássz.
És igen a probléma az, hogy nem megfelelő a verzió, minden frissítéskor új root kell.

Figyelmeztetés: Root után OTA (rendszer frissítés) értesítést ugyan úgy kapsz, de nem fog felmenni, a lecserélt kernel, és system partíció miatt, és elhasal az ellenőrzésen. Root után csak úgy tudod majd egyszerűen frissíteni, ha csak a teljes image-et leszedve a system partíciót és a kernelt felülírod, és újra rootolod.

"lg G4 telomon ket klikkel megoldhato"
Isten hozott a AOSP fapad világában. :( Igen néha töri az ember seggét...

(#80100) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! OTG módban meglehet oldani valahogy azt hogy a teló töltődjön ? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.