Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Deck


Deck
titán

Safe in Cloud-ba lehetséges egyedi ikonokat használni az oldalakhoz, mint KeePass-ben?

PS5

(#79302) Bozek válasza Deck (#79301) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyedi ikont nem tudsz beállítani, viszont ha webhozzáférést adsz meg, akkor beállíthatod, hogy a weboldal saját ikonját használja.

(#79303) Deck


Deck
titán

Total Commander Lan plugint nem tudom beállítani és igen fontos lenne droidon.

Hogyan töltsem ki az adatokat? Eddig semmi gond nem volt de most ugye email cím a windows fiók is nem csak felhasználónév. Hálózati elérésbe megoszottam ezt kaptam: \\DECK-PC\Deck 500GB

Windows 7-en gond nélkül ment itt meg ezzel szopok :W

Szerk: Na megvan, email cím kell :C

(#79302) Bozek Köszi! Gondolkozok rajta talán a KeePass helyett még meglátom. Milyen az app megéri? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#79304) gyuri81


gyuri81
veterán

Az Chrome böngészőt valahogy ki lehet tenni teljes képernyőre?

(#79305) twine válasza gyuri81 (#79304) üzenetére


twine
addikt


+gravitYbox (kiterjesztett asztal)

(#79306) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

vki tudna ajánlani egy nagyon jól személyre szabható telefonkönyv alkalmazást? Az Lg G3s-em névjegyzékével van a gondom. Bal kézzel használom a telefont, de a névjegyzékben a tárcsázó a kijelző jobb oldalán van és nem ér át az ujjam. Azt szeretném ha a tárcsázó ikon lenne az első a sorban, h pont kézre essen, ezt viszont nem tudom állítani a gyári lg névjegayzékben

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#79307) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Most vettem egy HTC Desire 510 Okostelefont, és megvettem rá Play-en a GTA Vice City-t.
Nos előtte már megvolt régebb óta a 3-is azt is leszedtem szintén ugye Play-ről, annak semmi baja nem volt max grafon, a Vice City viszont még low grafikai beállitásokon is beszaggat amikor 5-6 járókelő egyszerre van ott az úton. Ha onnan elforditom a kamerát ahol nincsen járókelő akkor Fix 60+FPS?!
Most akkor mit csináljak? Nagyon szeretnék valami megoldást találni, nem lehet csökkenteni esetleg valahogy hogy kevesebb járókelő legyen? Vagy valami? Amiket próbáltam
-Render Distance: Full 0-án
-Rendering Scale: 20-30% között de már olyan csúnya mint a köpedelem..
-Minen más Off-0-ra állitva.
Oké, elhiszem hogy nem egy Xperia Z3-am van, de azért én ezt akkoris furcsának tartom hogy Snapdragon 4 maggal nem képes folyamatos Frame-et hozni ezen a telefonon. Modern Combat 4,5 MAX-on megy!

Segitségeket előre is köszönöm! :R :R :R :R

(#79308) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Nektek is ugrál a dophin? Kb az utolsó 2 frissités óta.
Amúgy nekem megvan a hibátlan verzió,csak gondoltam megkérdem.

(#79309) vicze válasza Norbi095HUN (#79307) üzenetére


vicze
félisten

Ennek nincs köze a magokhoz. A benne lévő GPU-ra nem optimalizálták a játékot és ennyi, alapból elég bugos, van komment Play-en akinek S5-ön lagol, ez sajnos ilyen. :(
Megpróbálod visszakapni a pénzed, vagy várod, hogy talán egyszer javítják. Hivatalos támogatott lista az ez.

[ Szerkesztve ]

(#79310) Norbi095HUN válasza vicze (#79309) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Aha, értelek, tehát akkor nem a telefon gyenge hozzá, hanem a játék van rosszul optimalizálva Adreno-ra igaz?

(#79311) vicze válasza Norbi095HUN (#79310) üzenetére


vicze
félisten

Nem Adreno-ra kifejezetten, hanem a te adott GPU-dra, ami a 306.

(#79312) Norbi095HUN válasza vicze (#79311) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Értem. Akkor várok frissitésre, köszönöm a segitségedet! :R

(#79313) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hátha tudtok valami app-ot ajánlani.
A megoldandó feladat a következő lenne: Egy W7-et futtató notebook külső (extended, secondary, ahogy tetszik) kijelzőjeként akarok egy LG G Pad tabot használni. Erre valami jó app? :)
Gugliztam, az iDisplay-t találtam, de telepítés közben a gép kékhalállal elutasította a javaslatot, így más opcióra lenne szükség.

(#79314) quailstorm válasza Norbi095HUN (#79307) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez valóban gáz, mert OMAP4460-on meg PS3 kontrollerrel 1280x800-on toltam. Csutkagrafon már beesett 30 alá de szép volt, lejjebb véve meg sima volt a kép nagyon.

Vannak szarrábutított warez verziók, mint ahogy a GTA3 is produkált 10FPS-t egy Xperia X8-on és 20+-t egy Acen, de nem azért vettél ilyen drága telót asszem...
legrosszabb esetben refund, vedd fel a kapcsolatot velük aztán szerintem visszakapod

(#79315) Probert75 válasza Hungarikum87 (#79306) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem g3-am van és lehet balkezesre is állítani a tárcsázót. Ha jobbos, akkor a tárcsázó bal oldalán van egy kicsi balra mutató nyilacska amivel szépen átugrik balkezesre.

(#79316) vicze válasza Norbi095HUN (#79310) üzenetére


vicze
félisten

Hát ilyen ez S410-en. :(

(#79317) Norbi095HUN válasza vicze (#79316) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Nálam dettó ugyanúgy fut mint ebben a videóban amit elküldtél. :(
Tényleg nem lehet egyáltalán semmit sem manuálisan kezdeni vele?
Mert mondom 20% render resolutionnal szépen fut oké, csak éppen nem Minecraftozni akarok, ha értitek

(#79318) Bozek válasza Deck (#79303) üzenetére


Bozek
nagyúr

KeePass-t nem használtam, így összehasonlítási alapom nincs. Ami tetszik a SafeInCloud-ban, az az, hogy kirak egy értesítést LolliPop-nál, amire rákattintva be tudsz jelentkezni Chrome-ban is a megfelelő oldalra. Nem kell a beépített böngészőjét használni.

(#79319) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani egy jól működő backup progit, amivel az androidos játék elmenthető(épp ahol tartok vele) és telepíthető másik eszközre ? Köszi :R

A sas nem vadászik legyekre

(#79320) ollie válasza realmadrid (#79319) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztosan jól működő pl. a Titanium Backup, de kell hozzá root. És az egyik eszközön lementett játék nem feltétlen fog működni egy másikon is, amennyiben külön eszközökre optimalizált verziói vannak a játéknak.

***

(#79321) Deck válasza Bozek (#79318) üzenetére


Deck
titán

Végül megvettem szuper app! :R Beis vásároltam Playen 5k értékben most :C

PS5

(#79322) assemble


assemble
addikt

(#79323) Viktor0610 válasza assemble (#79322) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Épp' "időben" iratkoztam fel a béta teszt programjukra. :D
Az elsőt megelégedéssel használtam, és külön lájk, hogy az első unlocker programja ehhez is jó. ;)

Samsung Galaxy A54

(#79324) Bozek válasza assemble (#79322) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hmm, ezeket az "adjunk ki külön verziót, amiért újra pénzt szedhetünk be" stílusú alkalmazásokat nem szeretem. Ha ehhez nem lesz jó a korábban már megvásárolt licenc, akkor maradok a Classic-nál. Mondjuk felraktam és sehol se látom benne, hogy 14 napos próbaverzió és vásárlásra utaló jelek sem tűntek fel, de ez nem jelent semmit.

(#79323) Viktor0610: Biztos, hogy jó? Mert akkor felesleges írtam ilyen hosszú szöveget. :D

[ Szerkesztve ]

(#79325) S e t h válasza assemble (#79322) üzenetére


S e t h
nagyúr

És valóban, köszi, lefekvés előtt még kipróbálom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#79326) Viktor0610 válasza Bozek (#79324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy jó.
Kipróbáltam, hogy leszedtem az unlockert, kiírta a SE2, hogy 2 hétig ingyenes, majd, mikor visszatettem a feloldót, eltűnt a 2 hétről szóló jelzés. :)

Samsung Galaxy A54

(#79327) Bozek válasza Viktor0610 (#79326) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor azért nem találtam benne arra utaló jelet, hogy 2 hetes próbaverzió, mert fenn van az Unlocker. Akkor az előző hozzászólásom visszavonom. Az új felület tetszik, bár a régi se volt csúnya.

Egyébként egyszer futottam bele olyanba, hogy csinált a fejlesztő egy 3.0-ás verziót a CameraPro-ból és azt újra meg kellett venni, mert az is fizetős volt... Na, annak nagyon nem örültem.

(#79328) #79335424


#79335424
törölt tag

Átnyálaztam. Nem találtam benne semmi újdonságot, ez a kinézet meg nekem nagyon nem jön be. Uninstall. Marad a régi.

(#79329) S e t h


S e t h
nagyúr

Orrba-szájba material, az kinézet megújult, de azon kívül még mi?Lehet pénzért az ikoncsoportokat megváltoztatni, de sajnos nem találtam, hogy az ikonok nagyságát hol tudnám csökkenteni, így nagyjából sokkal többet kell görgetnem nagyobb tartalmú mappákban a kívánt file megtaláláshoz.
Ami még fáj, a könyveim szerzőjét, címét most már véletlenül sem tudtam előcsalni úgy, hogy lássam is ki írta, mi a cím, mert nemes egyszerűséggel a tördelés miatt ez nem látható.A classic verzióban legalább a tulajdonságra kattintva el tudtam olvasni, hogy ez éppen melyik könyv, már az sem volt optimális, itt meg egyenesen bukta, kivéve ha még rájövök, hogy ez vhogyan orvosolható.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#79330) dokee78 válasza jurzsolt (#79300) üzenetére


dokee78
félisten

Wi-Fi Matic nálam Kitkaten abszolút nem működik.
De lehet az EMUI a ludas.
Xperian tökéletes volt.

(#79332) Bozek válasza assemble (#79331) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engem már idegesít a bégetés. :D De szerencsére a kilépéssel megszűnik. :)

[ Szerkesztve ]

(#79333) dokee78


dokee78
félisten

Na vissza került a SwiftKey!
FFelüdülés a Swype után.
Sokkal kezelhetőbb jobb a szótára tanulékonyabb...
Swype egyedül a diktálásban jobb és az ingyenes témákban.

(#79334) Deck válasza dokee78 (#79333) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek de szerintem még ingyenes témákban is jobb a SwiftKey.

PS5

(#79335) darvinya válasza Deck (#79334) üzenetére


darvinya
titán

Nekem még mindig AnySoftKeyboard '13.12. ami legjobb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79336) batai15


batai15
félisten

A solid ketté vált. Lett egy classic és egy material. A mat az ingyenes vagy fizetős lesz? Mert a sima solidot meg vettem

[ Szerkesztve ]

(#79337) air válasza dokee78 (#79333) üzenetére


air
nagyúr

A SwiftKey ismeri már az igekötős igéket, és a tulajdonneveket?

Szerk.
Ja, látom. Nem ismeri (vissza került :(()
Akkor miért jobb a szótára?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79338) batai15 válasza air (#79337) üzenetére


batai15
félisten

Értelmesebb dolgokat ajánl fel .

(#79339) air válasza batai15 (#79338) üzenetére


air
nagyúr

:F
Ez így nem igaz.
Én kétnyelvű (magyar + angol) bevitellel használom, és így minden alkalommal max. a 3. helyen van az általam leírni szándékozott szó.
Csak akkor ad téves ajánlatot, ha túl gyorsan húzom az ujjam, és nem elég pontosan. De ilyenkor egyáltalán nem talál az eredeti szó közelébe.
Az igaz a Swype-ra, hogy ha túlságosan hanyagul, nem kellő pontossággal húzza az ember az ujját, akkor nem fogja eltalálni, hogy mit akarsz.
Lehet, hogy a SwiftKey-ben lehet pontatlanabbul is húzogatni, és akkor is jobb eséllyel találja el, de a szótára nem jobb. Ez biztos. Olyan szótár, amiben nincsenek benne az igekötős igék, az minden lehet, csak nem jó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79340) S e t h válasza air (#79339) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így van, ehhez még adjuk hozzá az ékezetes karakterek hiányát és így az igekötős igék iránti lustaságával együtt nálam mindig lassúbb és pontatlanabb volt mint a swype.
Azt még esetleg aláírom, hogy amennyiben kevés szót használnék a kommunikáció során, akkor még akár gyorsabb is lehet. A témákkal való érveléssel nem tudok mit kezdeni, nekem az a fontos, hogy hatékony legyen, csillámpónis választható témák irrelevánsak számomra egy bill.alkalmazással kapcsolatban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#79341) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás, ami tudja monitorozni, hogy milyen irányba (előhívó alapján), melyik napszakban hány percet telefonáltam, illetve mennyi adatot fogalmaztam adott időszakban és erről statisztikát készít?

Szolgáltató váltáshoz szeretnék adatot gyűjteni, ami alapján számolhatnék.

Köszönöm :R

(#79342) MurdR válasza Jim74 (#79341) üzenetére


MurdR
veterán

Call Meter 3G - rengeteg beállítási lehetőség, (kedvezm.időszak, ingyenes számok, stb.) asszem magyar nyelvű is :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#79343) dokee78 válasza batai15 (#79338) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Sokkal használhatóbb és gyorsabban is tudok vele írni!

(#79344) vigyori78 válasza #41133696 (#79229) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszönjük az infót. :R

(#79345) batai15 válasza air (#79339) üzenetére


batai15
félisten

Én nem húzogatok. Swypeot sokáig használtam,de nem mindíg Swypeoltam , és viszont manuális gepelésnél nálam el vérzett. Bár az elég régi verzió volt, lehet adnom kellene neki egy esélyt. Tudjátok mit? Leszedem. Oszt meg lesem.

(#79346) air válasza batai15 (#79345) üzenetére


air
nagyúr

Manuális gépelésnél, ha nem ütsz félre folyamatosan, akkor nem tudom elképzelni sem, hogy rossz ajánlatokat adjon.

"Swypeoltam" - ilyen nincs. swipe - (el, le) húzás, söprés. Vagyis swipe-oltam.
el vérzett -> elvérzett
meg lesem -> meglesem

Megbotlik a szemem az ilyeneken, ezért képtelen vagyok olyan billentyűzetet használni, ami így ír.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79347) batai15 válasza air (#79346) üzenetére


batai15
félisten

Jaj de kukacoskodó vagy. Egyenlőre nem jött be a swype de adok neki esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#79348) Jim74 válasza MurdR (#79342) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Kipróbálom.

(#79349) air válasza batai15 (#79347) üzenetére


air
nagyúr

A mérkőzés állhat egyenlőre (0:0). A "most és még egy ideig" kifejezés az egyelőre! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79350) batai15 válasza air (#79349) üzenetére


batai15
félisten

Hehe. Mindig tévesztem. Meg tanultam már legalább hogy az új nem újj.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.