Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79751) Deck válasza TIstvan4 (#79744) üzenetére


Deck
titán

Rootra az xposed a megoldás? Az xposedhez root kell.. Nem az xposed a megoldás a rootra.

Kerestél de nem találtál? Rengegeg találat van és módszer is az unrootra. De persze telefontípust minek is írni. Találjuk ki?

PS5

(#79752) Deck válasza tonnni1 (#79748) üzenetére


Deck
titán

Töröld le a facebookot, vibert, skypeot, látványos lesz a javulás.

PS5

(#79753) Mr Dini válasza TIstvan4 (#79744) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Bocs, de nekem picit zavarosnak tűnik az írásod... :B = nem biztos, h jól értem mit szeretnél...

Tehát ha rootolva van az eszköz és te le szeretnéd szedni, akkor a legegyszerűbb megoldás, ha a supersu appban az unrootot választod.

Vagy fájlkezelővel törlöd a /system/xbin/su fájlt.

Illetve vannak még appok is erre, ahogy a többiek írták. Írd be a Playbe, h unroot egy rakat találat lesz!

2. Az xposed egy keretrendszer, ami root nélkül nem fog menni, tehát ha azt akarod, h rootolod az eszközt, belövöd (felinstalálod) az xposedet és utána unrootolsz, az nagyvalószínűséggel nem fog menni... :(

--
Ha meg belenyúlsz a systembe(pl törölsz a rendszerpartíción lévő appokból, azt unroot esetén sem fogod visszakapni, mert azt törölted a "védett tárhely"-ről. Így ha gyári resetet nyomsz, az se hozza vissza. Csak ha megvan az EREDETI rom és azt tolod fel a készülékre lesz olyan a telefon, mint régen. (Persze csak akkor, ha egyezik a rom)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79754) tonnni1 válasza Deck (#79752) üzenetére


tonnni1
tag

Ezek közül csak skype van, de azt nem tudom letörölni.

(#79755) darvinya


darvinya
titán

Tudja valaki mire való az új EsFileExplorer-ben app mentőnél Locker?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79756) air válasza darvinya (#79755) üzenetére


air
nagyúr

ES App Locker

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79757) darvinya válasza air (#79756) üzenetére


darvinya
titán

Kösz.
Csak még mindig nem eset le mit csinál valójában.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79758) junkpod válasza air (#79746) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem tudtam. Azaz csak azonos domainen működik? Nem lehet valami routeres beállítással megkerulni ?

Box's don't touch!

(#79759) HUNited válasza Deck (#79734) üzenetére


HUNited
senior tag

Szia, nem tiltásra van szükségem, hanem átirányításra.

Az eset mint a virusírtó mobile security cuccra gondolsz? Abban van ilyen funkció?

(#79760) #79335424 válasza junkpod (#79758) üzenetére


#79335424
törölt tag

VPN -nel biztos. De, talán nincs is rá szükség.
"Features:
-Wifi and 3G (Local Network and Internet)
"

(#79761) Deck válasza HUNited (#79759) üzenetére


Deck
titán

Tiltásnál nem csöng ki nálad a másik oldalt foglalt lesz. Ez van a legközelebb ahoz amit akarsz. Nincs más.

PS5

(#79762) teo77 válasza tonnni1 (#79748) üzenetére


teo77
őstag

Szia! A Greenify újjá tudja varázsolni, főleg, ha van rootod+xposed-od. A ritkán vagy sosem használt rendszerappok letiltása is sokat segíthet.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#79763) spiritex válasza HUNited (#79733) üzenetére


spiritex
veterán

A Call Blocker Free, ami a telómon van és évek óta használom az tudja az automata sms küldést blokkolt számok esetén, de nem találom a Play-en. Még keresgélek, de ha nem lesz meg, elküldöm az apk-ját.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79764) galaxys80 válasza teo77 (#79762) üzenetére


galaxys80
veterán

Greenify átengedi már a Messenger push üzeneteket vagy az még mindig nem jön meg, ha hibernálva van?

(#79765) Mr Dini válasza HUNited (#79759) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Akkor használd a "beépített" hívásátirányítást!

Hátránya, h az is fizet, aki téged hív és te is, mert te meg felhívod azt, ahova átirányítod.

Én már régóta használom ezt, nekem 2 telefonom van és a 2 telefon ingyen hívja egymást, ezért ingyen van az átirányítás. :P :C

Tehát a hívásbeállítások közt ott lesz, csak azt nem hiszem, h csak azokat irányítja át, akik bennevannak a telefonkönyvben.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79766) teo77 válasza galaxys80 (#79764) üzenetére


teo77
őstag

Azt nem tudom, nem használok Messenger-t. A Viber - ét egyik telón beengedi, másikon nem. Ez talán android - és/vagy Viber verzió függő.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#79767) spiritex válasza Mr Dini (#79765) üzenetére


spiritex
veterán

Már találtam neki app-ot, ami az elsődleges igénye volt, ti. az automatikus válasz sms.

HUNited
Azért nem találtam először a Play-en, mert át is nevezték, meg a logója is más lett, de megvan, ráadásul csináltak belőle magyar verziót is külön: Feketelistára.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79768) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az Android 4.4.2-esen ha rootolok, akkor a mikrofon hangrerejét fel tudom-e húzni? Mert csak ezért rootolnék. Jó lenne biztosra tudni tehát, hogy érdemes-e.

(#79769) Bozek válasza darvinya (#79757) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom azt, amit a többi App Locker. Ha egy olyan alkalmazást akarsz elindítani, ami le van kódolva, akkor csak a minta feloldása után fog elindulni. Ellenkező esetben leáll.

Bár nekem az a véleményem, hogy egy fájlkezelő az legyen fájlkezelő. Jó, hogy vírusirtót nem raktak bele...

(#79770) atike válasza szundybence (#79768) üzenetére


atike
nagyúr

Nem ártana tudni, hogy milyen telefonod van... Chipset függő amit szeretnél...

(#79771) N_Norbi


N_Norbi
csendes tag

Sziasztok,

Még mindig várjuk jelentkezésetek Nearones béta tesztjére, ne hagyjátok ki. :DD

Nearones egy lokáció alapú okostelefon applikáció, mely lehetőséget ad megismerni új embereket karaktered, érdeklődési köröd és a napi rutinod alapján.

Jelentkezz a beta@nearones.com email címen 'Beta Android' tárggyal.

Kérdezz minket bátran az app-al kapcsolatban a Nearones Beta topicban.

Köszi előre is! :R

Üdv,
Norbi

lilifoxapp.com - facebook.com/app.lilifox - instagram.com/lilifox_app

(#79772) zerneszto


zerneszto
csendes tag

Sziasztok!
Valaki hallott már bármilyen megoldásról,amivel már mi,magyarok is igénybe vehetjük a youtube music key-t? :O
Előre is köszönöm!

(#79773) szundybence válasza atike (#79770) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a válaszod!

Remélem akkor ez segít: Lenovo IdeaTab A7-40 A3500 16GB RAM

(#79774) darvinya válasza N_Norbi (#79771) üzenetére


darvinya
titán

Bocs, de nincs ilyenből egycsilliárd már.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79775) #79335424 válasza szundybence (#79773) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha jól láttam akkor MTK -s. Youtube segítség.

(#79776) spiritex válasza N_Norbi (#79771) üzenetére


spiritex
veterán

Meg a "Ne hagyjátok ki"-n kívül nem nagyon találok a felhívásban semmilyen motivációs tényezőt! Az ilyesmikre külön teszteltető cégeket szoktak megbízni , akik pénzt fizetnek a tesztelőknek! Elég nehéz ma már olyan embereket találni, akik pusztán lelkesedésből elvégeznének bármi munkát...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79777) szundybence válasza #79335424 (#79775) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a segítségedet! Ehhez ugye akkor nem is kell root? :F

(#79778) #79335424 válasza szundybence (#79777) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. :N

(#79779) szundybence válasza #79335424 (#79778) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R :R :R

(#79780) HUNited válasza spiritex (#79767) üzenetére


HUNited
senior tag

Szia, köszi, kipróbálom. A te verziód rendszer nevét esetleg el tudnád küldeni? (pl.: com.anttek.blacklist.blacklisthu)

(#79781) spiritex válasza HUNited (#79780) üzenetére


spiritex
veterán

and.blocker.ucb

De minek kell ez?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79782) batai15


batai15
félisten

Meg kell mondjam ezek a terjedő Material appok tetszenek . Végre kezd egységes lenni

[ Szerkesztve ]

(#79783) zeon.hu válasza batai15 (#79782) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1984...

#?*@&!

(#79784) Deck válasza batai15 (#79782) üzenetére


Deck
titán

Én ha tudok csak olyan appot használok ami materialos. De ha megvettem valamit és nincs ilyen témája akkor írok a fejlesztőnek, hogy legyen.

PS5

(#79785) batai15 válasza zeon.hu (#79783) üzenetére


batai15
félisten

Mit?

(#79786) szundybence válasza #79335424 (#79775) üzenetére


szundybence
aktív tag

Nekem sajna nem lett hangosabb. Mit csinálok rosszul? Illetve fordítva: Hogyan kellene jól csinálni?

(#79787) HUNited válasza spiritex (#79781) üzenetére


HUNited
senior tag

Megpróbálom beszerezni, mert a mostani verzió nem kínál sms választ.

0.95 verzió?

[ Szerkesztve ]

(#79788) zeon.hu válasza batai15 (#79785) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tetszik az egységesítés, ennyi :)

#?*@&!

(#79789) batai15 válasza zeon.hu (#79788) üzenetére


batai15
félisten

Beszakadt a fejem akkorát koppant. Nálam kinézetben számít ez csak.

(#79790) Mr X válasza zeon.hu (#79788) üzenetére


Mr X
veterán

Mondjuk erre pont az 1984-et felhozni...

(#79791) zeon.hu válasza Mr X (#79790) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez ugrott be, mit csináljak.
De nem a BB féle 1984! :)

#?*@&!

(#79792) spiritex válasza HUNited (#79787) üzenetére


spiritex
veterán

Hogy érted, hogy nem kínál? Az általam linkelt Play oldalon a 3 . kép az Auto SMS Reply. Ennek ellenére nincs benne?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79793) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom kikapcsolni,hogy a kapacitív home gombot főképernyőn megnyomva ne jöjjön be a háttér kép és widgetek opció?

Nova launcher.

(#79794) Bozek válasza dokee78 (#79793) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gesztusok és bemenetek - Kezdőlap gomb, ezt állítsd Nincs-re. Vagy arra, amit szeretnél helyette.

(#79795) dokee78 válasza Bozek (#79794) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi!

Olyat lehet,hogy amelyik alkalmazást a dokkra teszem azt rejtse el az alkalmazások közül?

Sőt régebben tudtam,de most nem jövök rá:
Hogyan tudom a K-9 mail widgete alól eltűntetni a fiók nevét?

(#79796) Bozek válasza dokee78 (#79795) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyant, hogy azokat eltüntesse, amit a dokkra raksz, nem tudok. Kézzel persze kiveheted az alkalmazástárból. A K9-et meg nem használom, így erre nem tudok válaszolni.

(#79797) drmotto


drmotto
őstag

Létezik olyan alkalmazás, ami a környéken található wifi hálókról megmondja hogy melyik csatornát használják?

[ Szerkesztve ]

(#79798) tomy86 válasza drmotto (#79797) üzenetére


tomy86
addikt

(#79799) fery02


fery02
addikt

Nektek a MusicFM applikációja nem csinál olyat, hogy bitrátától függetlenül egyszerre kb 25 percig hajlandó csak normálisan rádiót hallgatni (Wi-Fi)?

Konkrétan szabályszerűen mindig úgy csinálja, hogy 25 perces hallgatás után egyszer csak elnémul (de közben még fut, értesítősávban ott van az ikonja), majd pár másodperc után folytatódik, de szintén csak pár másodpercre, mert utána végleg kilövi magát az app.
Olyankor újraindítom az app-ot, rányomok a play gombra, aztán 25 percig megint jó, majd ismétlődik ugyanúgy minden...

ROM problémakizárva, mert azóta már számos különféle főzelék járt a telefonomon és amúgy hónapok óta ilyen már, csak mostanra éreztem említésre méltónak, a BalatonSound miatti sűrűbb hallgatás végett.

Számítógépen zenelejátszóban gond nélkül tudok hallgatni .pls fájlból, csak telefonon gagyi a saját applikációval.

[ Szerkesztve ]

(#79800) Mr X válasza fery02 (#79799) üzenetére


Mr X
veterán

Kerülő megoldás, de próbáld ki, hogy a Tunein appal hallgatod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.