Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79151) R19 válasza air (#79147) üzenetére


R19
senior tag

Lehet hogy készülék függő, de nálam a Moto G (5.0.2) rezeg egyet és bekapcsol a kijelző.
Így nekem a Safest Call Blocker a nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#79152) karldergroße válasza air (#79149) üzenetére


karldergroße
senior tag

Én is csodálkoznék, ha találnék bármit vagy bárkit is, ami minden ponton kielégít.

[ Szerkesztve ]

(#79153) kisspall válasza jksx (#79120) üzenetére


kisspall
aktív tag

Root nélkül nem lehet a háttérvilágítást a gyári minimumszint alá csökkenteni.
A fényerő csökkenthető (pl Screenfilter), de ezzel akkuidőt nem fogsz nyerni. Ezek kb olyanok, mintha letakarnád valamivel.
Kivéve talán az amoled, azoknál lehet hogy fogyasztás is csökken.

[ Szerkesztve ]

(#79154) mobilizmo válasza jksx (#79120) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szai!
Itt keresgélj. Az én tabon ugyan másik gagyi kínai, de ugyanezzel a procival. Az itt-ott talált root-ok nekem sem működtek, de ez a ROM rootolt, így nálam végül teljes sikerrel zárult a sztori. Ez volt amit először megtaláltam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#79155) junkpod


junkpod
nagyúr

Találtam egy elég jó zarkepernyo alternativat: AC Display és F droidon lőttem. Pár napja használom és nagyon bejon.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#79156) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A gyári, telefonálási minimum hangerő túl hangos headsettel. Lehetséges valahogy ezt a szintet tovább csökkenteni?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#79157) jksx válasza #79335424 (#79134) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi!
RK3288-as soc van benne, de én ehhez a rootoláshoz kispályás vagyok.

(#79158) janakbacsi


janakbacsi
őstag

android 4.4.2 alatt hogyan lehet átmásolni a képeket és videókat a telefon belső memóriájából a micro sd kártyára vagy pc-re? air droiddal sem működik. elindul a letöltés, de aztán megszakad.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#79159) air


air
nagyúr

Átváltottam SP-ről Z1C-re és elég furcsa dolgot tapasztalok.
Ma játszotta el a készülék már legalább harmadszor vagy negyedszer, hogy hiába van folyamatos netkapcsolat - mobilnet 3G/H+ - Dolphin alatt nem töltődnek be oldalak. Megírok egy hsz-t és amikor el akarom küldeni, akkor közli, hogy az oldal nem tölthető be. Onnantól kezdve nem megy semmi.
SP-n is mindig Dolphint használtam, ugyanazon a környéken, de sosem csinált ilyet.
Elég bosszantó, hogy egy 5-10 perc alatt bepötyögött hsz elveszik.
Más tapasztalt ilyesmit mostanában Dolphinnal? Fogalmam sincs, hogy a készülék, vagy a böngésző okozza.
Bár megpróbálok valami más böngészőt használni, de a Dolphin most nagyon bejött nekem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79160) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Néha-néha belassul a telefonom, ezért gondoltam letöltök egy vírusírtót, amit lefuttatok rajta. Tudtok ajánlani egy olyat, ami nálatok már bevált, kevés memóriát fogyaszt, ingyenes és hatásos.

Légyszíves azok, akik szerint teljesen felesleges a vírusírtó, azok ne fáradjanak a kommentekkel, mert azesetben az ő hozzászólásuk is felesleges!

Köszönöm!

(#79161) beg válasza Richee11 (#79160) üzenetére


beg
veterán

AVL pro vagy avira. Mindkettő ingyenes és alig fogyaszt. Teszteken jól szerepelnek, némelyik fizetőst is lepipálják.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79162) Deck válasza Richee11 (#79160) üzenetére


Deck
titán

Eset (újságos kód)

Ha belassul akkor inkább ccleanert rakj fel és sd maidot, ezek segítenek.

Ha nem warezolsz akkor nincs mitől félned. Komolyan mondom vicc, hogy egyesek pár száz ft-ot sajnálnak egy appra amit használnának :D

PS5

(#79164) Richee11 válasza Deck (#79162) üzenetére


Richee11
senior tag

Minden alkalmazást a Google Playből töltök le, soha nem torrentről lehúzott appokat telepítek... :D Én is inkább kiadok 200-500 forintott egy-egy appért

(#79165) Viktor0610 válasza Richee11 (#79160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig szerintem felesleges a vírusirtó, mert eddig akárhány készülékkel találkoztam, ami lassú volt, a vírusirtó és egyéb memóriatörlő, -optimalizáló törlése után megtáltosodott a gép, de te tudod, mivel veszed el a saját kedvedet az Androidtól. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79171) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,

Androidos chrome alá léteznek security/privacy-t erősítő kiegészítők?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#79173) junkpod válasza Richee11 (#79160) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tanácsot nem szokás úgy kérni, hogy közben berugod az ajtót.
Inkább nézd meg:
Mennyi szabad tárhely van, milyen app ragad be...

Box's don't touch!

(#79174) aprokaroka87 válasza Richee11 (#79160) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

legalább rootolt az a telefon?

(#79175) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!
Tudtok mondani olyan alkalmazást amivel offline lehet rádiót hallgatni? Galaxy S3-hoz kéne,ha jól tudom abban van fm modul.
Köszi

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#79176) aprokaroka87 válasza Ceko (#79175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elvileg spritfm radio tudja,viszont root és chipset függő

(#79177) Krisz79


Krisz79
őstag

Üdv!
Létezik olyan applikáció amivel a telefon szineinek a beállitásait tudom feljebb állitani.
(szaturáltabb élinkébb szinek )

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#79178) teo77 válasza junkpod (#79173) üzenetére


teo77
őstag

+1

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#79179) Bferibörs válasza janakbacsi (#79158) üzenetére


Bferibörs
addikt

tudomásom szerint saját fájl kezelővel lehet egyszerűen

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#79180) nonosmr


nonosmr
csendes tag

Sziasztok!
Ez a kérdés lehet hogy nem jó topikba kerül, de egyrészt nem tudom hogy hova írhatnám, másrészt ezt elég sokan nézik.
Egy olyan kérdésem volna, hogy melyik alkalmazásról tudtok, amivel lelehet menteni a képeket, snapchatről. Anélkül hogy kiirná bárkinek, 2 nappal ezelőttig, a "snapcolors" volt az ilyen, de annak a frissitésében kivették, visszaraktam az azelőtti verziót de már azzal sem megy.
Valakinek van valami ötlete, vagy tudna rá mondani valamilyen programot/alkalmazást?
Előre is köszi.

(#79181) Deck válasza nonosmr (#79180) üzenetére


Deck
titán

Screenshot

PS5

(#79182) ollie válasza Bferibörs (#79179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosabban a telefonon levő, gyári fájlkezelővel, mert a többit nem engedi a KitKat, hogy írjon az SD-re. Bár mintha ezt a Total Commanderben megoldották volna valami trükkel.

***

(#79183) beg válasza nonosmr (#79180) üzenetére


beg
veterán

Azzal nem is lenne baj, de minden második topikba ezt a hozzászólást olvasni egy kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79184) Tav-Csoves válasza ollie (#79182) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

igen jól tudod, csak ahhoz root is kell...

(#79185) Quasi_modo válasza nonosmr (#79180) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Még hány helyre írtad be? Eddig 3x láttam.

valami

(#79186) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Szép napot mindenkinek! Saját vpn szerverhez kapcsolódok időnként az androidos telefonjaimról, viszont a beépített klienshez kötelező a biztonságos zárképernyő (pin vagy minta).

A gondom csupán annyi, hogy a jelenlegi zárképernyő megoldással több, számomra fontos alkalmazást tudok gyorsan elérni, amiket így lényegesen kényelmetlenebb kezelni.

Jelenleg amennyiben szükséges a vpn elérés akkor megváltoztatom a képernyőzárat (megadom a mintát és a feloldó pin-t), beállítom a vpn kapcsolatot, csatlakozom, elintézem amit kell, majd törlöm a kapcsolatot és visszaállítom a képernyőzárat.

Van valakinek ötlete hogy hogyan tudnám a vpn használatát egyszerűsíteni? Vagy törődjek bele hogy a biztonságért kénytelen vagyok feladni a kényelemből?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79187) #79335424 válasza F.E.K.. (#79186) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root jogod van?

[ Szerkesztve ]

(#79188) F.E.K.. válasza #79335424 (#79187) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Természetesen van mindegyik eszközön.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79189) Indiant válasza nonosmr (#79180) üzenetére


Indiant
addikt

(#79190) #79335424 válasza F.E.K.. (#79188) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsi a csúszásért, csak közben legurultam Debrecenbe! Kipróbált megoldást nem tudok, de Xposed modulok között láttam olyat, aminek ez lenne a feladata. Ha jó, vagy esetleg találsz rá más megoldást, akkor írd meg légyszi, mert valószínűleg, rövidesen én is gyakran fogok találkozni a jelenséggel és sztem is nagyon idegesítő!

(#79191) vicze válasza #79335424 (#79190) üzenetére


vicze
félisten

(#79192) #79335424 válasza vicze (#79191) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi a kiegészítést! Használod? Működik?

[ Szerkesztve ]

(#79193) vicze válasza #79335424 (#79192) üzenetére


vicze
félisten

Nem, de sokan írták hogy működik, a fórumát olvasgatva azért elég ROM függő ahogy nézem, szóval majd próbáláskor fog kiderülnie, hogy nektek megy-e sajna.
Tabletre fel kéne már szenvedjem az Xposed-ot. :P

(#79194) F.E.K.. válasza vicze (#79193) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Az egyik telefon egy öreg htc, azon szerintem nem lesz gond, a másik egy huawei, ott a téma kezelővel lesz egy kis nyűg, de megpróbálom (bár ha jól láttam már dolgoznak a megoldáson).

Mindenestre köszönöm a tippet, kipróbálom.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79195) zeon.hu válasza F.E.K.. (#79194) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A téma egy dolog, de akár a system ui-t is kilőheti huawei-en.

#?*@&!

(#79196) F.E.K.. válasza zeon.hu (#79195) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Most művelődök a témában, hát, vannak aggasztó leírások. Eddig pont ezért nem erőltettem (a htc-n eleve cyanogenmod fut, a huawei-t meg lutri ezzel piszkálni).

Ahogy látom vagy rizikózom vagy elfelejtem a számomra kényelmes képernyőzárat sajnos.

(A házirend ezen beállítása mélyen van drótozva vajon?)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79197) F.E.K.. válasza #79335424 (#79190) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Esetleg ez működhet (bár gyorsindítás nincs) :

Set up your VPN
Add pin lock screen password protection
Lock the phone and enter the password wrong 5 times
Press OK to the message that pops up
Press “forgot pin”
Log in with your Google account
Select Lock with Pin
Press cancel and don’t set a new Pin

(Itt találtam: [link] )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79198) wolfman


wolfman
veterán

Melyik a legjobb e-mayil alkalmazás? Vagy nektek melyik vált be a legjobban? Nekem outlook.hu-hoz kellene. Néztem hogy a kifejezetten ehhez készült alkalmazás igen negatív visszajelzéseket kapott.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#79199) k850 válasza wolfman (#79198) üzenetére


k850
addikt

Gmail próbáltad már? Ha nem létkérdés az autook, akkor érdemes váltani! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#79200) F.E.K.. válasza wolfman (#79198) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Androidon gmail kézenfekvő, kezeli az outlookos fiókokot is.

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.