Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79601) Kékes525 válasza ollie (#79595) üzenetére


Kékes525
félisten

OK, ezt megértettem. Viszont az miért van, mint írtam, hogy a GO-nál nemcsak a gyári specifikus widgeteket nem látom, hanem egyik alkalmazásét sem. Például: RuntasticPro, PwerAMP, Sense flip clock and weather stb., stb. Ezeknek nincs közük a gyári Touchwizhoz. Így nagyon rontja a használati értékét.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#79602) air


air
nagyúr

Egy gyors kérdésem lenne azokhoz, akik használják a Google Maps-et.
Készüléken, az alkalmazásban hogyan lehet köztes pontot felvenni?
Előre is köszönöm.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79603) darvinya válasza WhiteWalker (#79599) üzenetére


darvinya
titán

Nem kell ilyen app, egyszerűen kapcsold be melléklet automatikusan letöltését Gmail app-ban.

(#79602) air

Szerintem sehogy, mert az inkább útiterv, és ilyet nem tud.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79604) Narxis


Narxis
nagyúr

Tudtok olyan böngészőt amiben van asztali nézet kérése gomb? Mint a Chrome-ban. Ami fontos lenne még az, hogy tördelje a szöveget mint a Dolphin és legyen kilépés gomb is.

Thanos was right.

(#79605) #41133696


#41133696
törölt tag

(#79606) #79335424 válasza Narxis (#79604) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mondjuk aaaaaa.... Dolphin? :) Kétoldali swype menü engedélyez, majd oldal balra húz és a jobbos menüben ott az asztali/mobil nézet gyorsgomb. De, sztem gesztust is rajzolhatsz hozzá, vagy, ha angolra állítod a Dolphin -t, akkor hangutasítással is kérhetsz asztali/mobil nézetet.
Kilépés pedig 2x vissza gomb, vagy delfin ikon -> exit.

[ Szerkesztve ]

(#79607) Narxis válasza #79335424 (#79606) üzenetére


Narxis
nagyúr

wow kösz! Dolphin-t használtam eddig is akkor marad továbbra is.

Thanos was right.

(#79608) Foose


Foose
addikt

Galaxy s4-re tudtok valamit ajánlani a gyári S Health-ban található thermometer helyett?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#79609) spiritex


spiritex
veterán

Tegnap feltettem a Machinarium játékot egy TM8C android-os tv box-ra, és a játék indulásnál kiírta, hogy controller nélkül nem játszható. A Play-es videóban viszont csak egy egér kurzort mozgatnak végig. Milyen ez a kontroller, hol kapható, és menne-e ezen a kütyün, amin 4.4.2 van, mert a játék leírásában az áll, hogy: "Support for gamepads (Android 5 or newer)", tehát csak android 5-től használható a kontroller? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79610) vicze válasza Foose (#79608) üzenetére


vicze
félisten

Full random Play keresés.
Olyat keress ami kifejezetten "Ambient Temperature"-re van, a többi nem ér semmit. Nagyon sok ilyen app van azt te kell tud pontosan milyen kell.

(#79611) Foose válasza vicze (#79610) üzenetére


Foose
addikt

Jah,ezért kérdeztem,túl sok a selejtes app... Köszi

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#79612) jopika


jopika
tag

Létezik olyan program amivel ramot tudok növelni telefonban? mert hallottam van olyan hogy sd-röl lehet virtuálisan valahogy átrakni, párom mobilja gyenge, 512ram azt szeretném max 256 al megtoldani annyi elég lenne neki, rootolt mobil

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#79613) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Van olyan app,hogy Viral lite (van pénzes is) kis ablakban megy a youtube video, van equalizer, be lehet állítani a képarányt, be lehet állítani, hogy alaphól milyen felbontáson induljon a video (nem kell,állítgatni) stb, és ha játszol netezel közben tudsz kis ablakban videot nézni, nagyon hasznos! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#79614) tomy86 válasza jopika (#79612) üzenetére


tomy86
addikt

(#79615) jopika válasza tomy86 (#79614) üzenetére


jopika
tag

Köszönöm megnézem :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#79616) Mr X válasza tomy86 (#79614) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek nem tárhelynövelésre vannak? Virtuális ram-ot is tudnak létrehozni?

(#79617) tomy86 válasza Mr X (#79616) üzenetére


tomy86
addikt

Nem hoznak létre virtuális ramot, hanem a "belső memóriából" lehet pár dolgot (apk, dex, data, lib) áthelyezni az sd-re így szabadítva fel helyet. Szerintem jopika-nak ilyesmi kell. De lehet, hogy félreértettem. Én mindenesetre jól elvagyok a link2sd-512 mega ram párossal.

(#79618) spiritex: bízom benne :) Mert akkor tényleg félreértettem a szándékot.

[ Szerkesztve ]

(#79618) spiritex válasza tomy86 (#79617) üzenetére


spiritex
veterán

Reméljük nem sebesség növekedést vár tőle.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79619) jopika válasza tomy86 (#79617) üzenetére


jopika
tag

ez teljesen jó, köszönet,

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#79620) Kékes525 válasza #41133696 (#79605) üzenetére


Kékes525
félisten

Hipochondereknek... ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#79621) air válasza tomy86 (#79617) üzenetére


air
nagyúr

Tessék mondani, ezeknek a varázslatoknak mi köze van a RAM-hoz? :U
Viszont az tök jó, hogy ti így ketten úgy megértitek egymást, hogy az általatok leírt dolgok totál értelmetlenek. :C

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79622) harry3 válasza air (#79621) üzenetére


harry3
őstag

Ha már szóba jött a RAM, remélem hamarosan telefonra is lesz ilyen. Jó lenne még 16GB RAM.DownloadMoreRAM

[ Szerkesztve ]

(#79623) #79335424 válasza tomy86 (#79617) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amit Ő szeretne, annak ehhez. Azt SWAP -nak hívják. Legalábbis Linux/Android alatt. Windowson talán "lapozó memória" a neve.

(#79624) vicze válasza #79335424 (#79623) üzenetére


vicze
félisten

Hivatalosan "Virtuális memória" Win alatt. :) Aka. pagefile.sys.

(#79625) tomy86 válasza air (#79621) üzenetére


tomy86
addikt

Nem is te lennél, ha nem szólnál be. Taníts mester! ;]
"mi köze van a RAM-hoz"
Nyilván semmi, de sokszor találkoztam már olyannal, aki ram bővítést szeretett volna, de közben kiderült, hogy csak a kevés belső tárhellyel van gondja. Ezért is írtam később, hogy szerintem ilyesmire gondolt, de lehet, hogy tévedek. Egyébként mi az értelmetlen abban, amit leírtam?

(#79623) Somatom: Mint kiderült arra volt szüksége, amit én javasoltam. Így jól alakult a félreértés. :)

Részemről ennyit a témában.

[ Szerkesztve ]

(#79626) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

van ez a swapper for root nevű app az lehet hogy jó

Amikor Lg gt540-em volt használtam,viszont most nem merem kiprobálni mert ha elszáll az OS akkor megszívtam :)

(#79627) #79335424 válasza tomy86 (#79625) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt már tapasztalatból vágom, hogy ha a "Mi a baj?" -ra a válasz csak az, hogy "Sssemmmi!!!", akkor az nagyon is valami. De ezen kívül az ilyen gondolatolvasósdi valahogy nem fekszik nekem. :)

(#79628) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Van valami lehetőség arra, hogy root nélkül tudjak törölni egy eszközről (4.2) egy előretelepített programot? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79629) spiritex válasza rizso (#79628) üzenetére


spiritex
veterán

Nincs, de letiltani le tudod.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79630) rizso válasza spiritex (#79629) üzenetére


rizso
addikt

Igen, azt tudom, csak a programra meg szükség lenne. Előretelepítve volt rajta, de lejárt, és az ügyfél vett egyet, ami a gépére is feltelepíthető. Nem is lenne gond, ha programon belül meg lehetne adni neki az új kulcsot, de ez a szar nem fogadja el, csak azt az opciót ismeri, hogy vásárold meg alkalmazáson belül. Úgy lehetne megoldani, hogy törlöm a gyári programot, majd felteszem neki az originált...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79631) spiritex válasza rizso (#79630) üzenetére


spiritex
veterán

Rátelepíteni (ráfrissíteni) nem lehet?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79632) Mr X


Mr X
veterán

Sziasztok!

Stopper alkamazást keresek, ami az alábbiakat tudja:

-a kezeléshez van rendes widget-je
-képes eltárolni a korábbi méréseket, akár több hónapra visszamenőleg is
-nem csak a mérést rögzíti, hanem azt is, hogy mikor történt a mérés (dátum, óra, perc)
-előny, ha a tárolást felhőbe végzi

(#79633) rizso válasza spiritex (#79631) üzenetére


rizso
addikt

Pont ez a problémám, hogy nem lehet. Maga az alkalmazás frissül, de a licesz nem, egyszerűen nincs opció megvásárolt termék kódját beírni :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79634) spiritex válasza rizso (#79633) üzenetére


spiritex
veterán

Értem. Azt még nem, hogy ugyanaz a fiók van-e megadva, mint amihez korábban meg lett véve a licensz. MErt én pl. nemrég vettem egy app-ot, és annak is ilyen idétlen app-on belüli vásárlása volt. Azt hittem a másik eszközömre újra meg kell venni, de rajta hagytam a netet és azt az oldalt, ahol az app-on belüli vásárlás gombja van, és egyszer csak (pár óra múlva) "átment" rá a licensz.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79635) darvinya válasza rizso (#79630) üzenetére


darvinya
titán

Előretelepítve volt rajta, de lejárt, és az ügyfél vett egyet, ami a gépére is feltelepíthető.

Ezt hogy sikerült neki?
Virágboltból vette?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79636) WhiteWalker válasza darvinya (#79603) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi, be van kapcsolva, de visszamenőleg kellene megoldanom :)

(#79637) nobela


nobela
senior tag

Sziasztok, milyen ingyenes JotNot alternatíva létezik Androidra?

A/4-es dokumentumokat szeretnék beszkennelni, majd még az alkalmazásból elküldeni email-ben. Szövegfelismerés nem kell.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#79638) Viktor0610 válasza nobela (#79637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fényképezett kép elküldése nem opció? :D

(Én mindig így tettem, ha valami dokumentumot lementettem volna magamnak. :) )

Most jutott eszembe, hogy az Office Lens szerintem talán megfelelő volna neked. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79639) darvinya válasza WhiteWalker (#79636) üzenetére


darvinya
titán

Ha be van kapcsolva, akkor ami helyileg tárolva van, ahhoz letölti.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79640) Matisz77


Matisz77
aktív tag

Hali nem tudja valaki miért nem működik a FB Messenger mobilnettel? Wifivel teljesen jó! Letiltva nincs semmi! Telefon Sony Z1C!

(#79641) holozis_HUN válasza harry3 (#79622) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ugyan hogy lehet letölteni egy ramot, ha a ram hardverelem?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#79642) beg válasza holozis_HUN (#79641) üzenetére


beg
veterán

Akkor nem érted a tréfát :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79643) forintuser válasza holozis_HUN (#79641) üzenetére


forintuser
őstag

Viccesen.. :DDD Az örök elégedetlenkedőknek.

Holnapkészítést vállalok.

(#79644) Just_Reboot válasza holozis_HUN (#79641) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ugyan úgy, ahogyan Wi-Fi-t. [link]

[ Szerkesztve ]

(#79645) nobela válasza Viktor0610 (#79638) üzenetére


nobela
senior tag

"A fényképezett kép elküldése nem opció? :D"

Nem :D Meg kell hogy maradjon a normális A/4 méretarány.

"Most jutott eszembe, hogy az Office Lens szerintem talán megfelelő volna neked."

Amit tud az tényleg jó, WP-n használtam is. De eléggé kötődik a MS fiókhoz, OneNote-ba vagy OneDrive-ra ment, ezért nem jó sajnos. Nem akarom ezeket a szolgáltatásokat használni Androidon.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#79646) Viktor0610 válasza nobela (#79645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kipróbáltam az Office Lenset, hogy mennyire kötődik a microsoftos dolgokhoz. :)
Semennyire. Bejelöltem, hogy csak a galériába mentsen, és csak oda ment, nem tukmálja a hülyeségeit. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79647) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok valami nagyon fasza Office programot? :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#79649) Deck válasza holozis_HUN (#79647) üzenetére


Deck
titán

WPS

Igaz van Microsoftos is de ott a World 150mb, Excel és a Powerpoint is ennyi.. Brutális :D

PS5

(#79650) holozis_HUN válasza Deck (#79649) üzenetére


holozis_HUN
veterán

okés, köszi! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.