Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78201) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Youtube alkalmazáshoz mindenféle képen kell google accountnak legyen? Ha nem muszáj, nem csinálnék.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#78202) darvinya válasza #79335424 (#78196) üzenetére


darvinya
titán

Hát aki ilyet szeretne használni előtte olvasson vagy menjen oktatásra.
Első, mint egyik legfontosabb tudni való, hogy ekkora méretnél a sebesség ≈10×-nek a normál autóhoz képest.
Azaz az itteni ≈10km/h-ás sebesség ≈100km/h-nak felel meg.

Én sajnálom az ilyet, mert nem olcsóság.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#78203) flash-


flash-
veterán

urak én azt kérdezném hogy böngészök között van olyan szempontból különbség hogy melyik mennyire szívja az akksit?

nem egy embertől olvastam már hasonló hozzászólást hogy szeretem x böngészőt mert nem meríti úgy a telót.

nem tudom ezt hova tenni, hisz a böngészünk(főleg mobilnettel) akkor az használja a 3g-t, kijelzőt tehát merül a telefon..
namost nem tudom ezen mit lehet spórolni energiával.valami vagy használja az akksit vagy nem...
dehogy kevésbé ezt nem igazán tudom hova tenni...
ez nem olyan minthogy van 800 meg 1000 wattos mikró..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#78204) zseko válasza HXY (#78181) üzenetére


zseko
veterán

A Samsungnál van egy olyan hogy Távoli kereső, ezzel az S4-em kamerájának képét átlőhetem wifin a tabletem kijelzőjére (Tab S 10.5). A kezelőszervek is átkerülnek, tehát a tabletről is tudok képet készíteni, beállítást állítani (a fényképezőét természetesen) . Folyamatos, de van egy kis lag benne :)

HR24.hu

(#78205) #79335424 válasza kukinyo (#78200) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen is, meg nem is. Van olyan Locker, amit a rendszer Launcher -ként azonosít. Olyanról viszont nem tudok, amit Launcherként is tudsz használni. Elméletileg lehetne ilyen, de sztem fölösleges lenne. Úgy oldják meg, hogy a rendszerben kikapcsolsz minden lockot és a Locker -t jelölöd ki alapértelmezett Launcher -nek. Ha a rendszerben nincs beállítva lock, akkor egyből a Launcher -t kapod, vagyis van lock. Ügyes! A Lockeren belül pedig meg tudod adni, hogy feloldás után, melyik telepített Launcher -nek adja át a helyét. Nagyon ügyes! Így megfelel?

Wolfman:
Még sosem próbáltam account nélkül, de sztem nem kell hozzá. A Youtube médiatartalom eléréséhez viszont biztosan nem kell a Google Youtube alkalmazása.

darvinya:
Mi is sajnáltuk, de szerencsére a "srácot" anyagilag nem vágja földhöz egy ilyen malőr. Ráadásul, maga hozta össze a karrierjét, úgyhogy senki se vetheti a szemére, hogy drágán tanul.

flash:
Pedig lehetnek jelentős különbségek. Nem mindegy, hogy mennyi adatot tölt le a megjelenítéshez, vagyis mennyire/mennyi ideig terheli a modemet. Aztán fel is kell dolgozni a letöltött adatot, aminél nem mindegy, hogy mennyire jól kidolgozott összefüggéseket, kódutat használ. Az sem mindegy, hogy mennyire tudja kihasználni a GPU támogatását, mennyi feladat marad, amit a CPU -nak "erőből" kell megoldania. Stb., stb.

(#78206) Mr X válasza flash- (#78203) üzenetére


Mr X
veterán

(#78207) kukinyo válasza #79335424 (#78205) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen, ezt tudom és én is ügyes megoldásnak tartom.
A lényeg az hogy keresem a lehetőséget arra hogy egy számomra megfelelő és jól működő lockert találjak.
Az elmúlt kb 2 hónapom azzal telt el hogy a play-ről letöltve végigpróbálgattam az ilyen és hasonló appokat.
Rengeteg van. Mindegyikben találtam kivetni valót. Van amelyik túl egyszerű, kevés tudással. Van amelyikbe belepakoltak egy rakás felesleges cuccot. Van amelyik egyszerűen nem tetszik és van amelyiknek a működése hagy némi kívánnivalót maga után.
Vagy talán én vagyok túl igényes?
Egy szónak is száz a vége, nem találok nekem megfelelő lockert. A gyárit pedig nem bírom elviselni, beállítási lehetőség nincs és alapból undorító.

(#78208) #79335424 válasza kukinyo (#78207) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem ez a C Locker pro bejött. Vagy, összeügyeskedsz magadnak egy saját lockert. Automatizálóval, kreativitással és megfelelő jogosultsággal lehet jókat alkotni.

(#78209) S e t h válasza flash- (#78203) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam az uc browser spórolja a legtöbbet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#78210) kukinyo válasza #79335424 (#78208) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezt is próbáltam már (igaz csak a free verziót), nem is emlékszem miért nem maradt.
Megnézem ismét. :)

(#78211) #79335424 válasza kukinyo (#78210) üzenetére


#79335424
törölt tag

A pro -ban van pár jópofa extra. Persze, ha nagyon magasra tetted a lécet, akkor úgyse lesz elég jó egyik sem.

(#78212) kukinyo válasza #79335424 (#78211) üzenetére


kukinyo
addikt

Kerestem, olvastam róla pár leírást. Megvettem. :)
Éppen most ismerkedem vele. Lehetne benne magyar nyelv.
Nem hiszem hogy annyira magas lenne az a léc, a régi telefonon Holo Lockert használtam, ami nincs túl sok extrával eleresztve. Ellenben tudja azt amit egy ilyen programnak tudnia kell. Csak sajnos az új készülékemen, ha nem is inaktiválja a home gombot de valamit csinál vele mert 4-5x rá kell nyomni mire csinál valamit.

(#78213) #79335424 válasza kukinyo (#78212) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Ellenben tudja azt amit egy ilyen programnak tudnia kell."

Akkor itt valami nem stimmel.
Szerintem az összes locker alkalmazás készítője is pont ugyanezt gondolja a sajátjáról, amik között, ennek ellenére, vannak különbségek. Ráadásul, Neked egyik sem jó. Hmmm...
Nekem ebből az következik, hogy vagy mindenki tévedésben van, vagy, aki helyesen tudja (mint pl. Te), az nem tud lock alkalmazást készíteni, vagy nem is olyan egyértelmű, hogy pontosan mit kell tudnia egy lock alkalmazásnak. Én az utolsó verziót tartom a legvalószínűbbnek.

(#78214) kukinyo válasza #79335424 (#78213) üzenetére


kukinyo
addikt

Én azt hiszem benne van a nevében hogy mit kell tudnia.
De mint feljebb írtam is, sok még ezt a funkciót sem látja el maradéktalanul.
Viszont van benne 100 csiribiri, amik tökéletesen üzemelnek. Tehát nem a lényegen van a hangsúly hanem azon mesterkednek a fejlesztők hogy egy appal megoldjanak mindent. Ez viszont rengeteg hibalehetőséget hordoz magában. Nem bántani akarom őket, csak azt mondom hogy elfelejtették a lényegre törő appokat.
Köszönöm szépen a segítséged. :R

(#78215) #79335424 válasza kukinyo (#78214) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tulképp igazad van. Lezárni a telót nem nagy kunszt. Azért is említettem a saját megoldás lehetőségét (ha van root). Létrehozol a Launcher -ben egy "lockscreen főképernyőt", E-Robottal, meghatározott feltételek alapján behívod és aktiválod a screen filtert, ami kikapcsolja az érintésérzékelést. Beállítod, hogy bejövő hívásnál, valamint, pl. ha rövid időn belül (2-3mp.), bármelyik csatorna hangereje 2x megnő, majd 2x csökken, akkor kapcsolja ki a filtert. Kész az alap lockscreen. Mindenki összekötősdire, vagy kódmegadásra számít. Senki se gondolná, hogy 2x Vol+, 2x Vol- -ra old a lock. Vagy, bt. eszközre, NFC gyűrűre, hangmintaegyezésre, a "Paff, a Bűvös Sárkány" ritmusának ujjal pattogtatására, homlokodra tetovált QR kódra, stb. Sztem most pihenek egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#78216) HXY válasza zseko (#78204) üzenetére


HXY
addikt

Köszi, linket tudsz adni?
Nekem S2-öm van. Csak Samsungra jó?

(#78217) zseko válasza HXY (#78216) üzenetére


zseko
veterán

Nemigen tudok linket adni mivel a fényképező programban van benne a lehetőség :( a Wi-fi Direct és a Screen Mirroring amit használ hozzá ahogy rájöttem, ebből azt gondolom lehet csak samsungok között működik.

HR24.hu

(#78219) dokee78


dokee78
félisten

ACR,ben melyik a legtisztább formátum?
Ki miben rögzít? (amr,wav,ogg)

Zajszűrés vagy ilyesmi nincs benne?

[ Szerkesztve ]

(#78220) air válasza dokee78 (#78218) üzenetére


air
nagyúr

Mit keres benne a Dropbox? Miért csak ez az egy felhős van benne? (Netán ők fizették a "tesztet"?)
Hiányzik a szerintem legjobb megoldás, a BitTorrent Sync.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#78221) wolfman válasza dokee78 (#78218) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt a WiFi File Transfer programot használom egy ideje, van aki még próbálta, használja?
Nekem egyszerűen nem elérhető az SD kártya és nem tudom miért. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#78222) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok! Lehet droidra váltanék WP-ről, néhány kérdés:

1. Megoldható hogy két instagram profilt használjak? Kényelmesen, nem akarok ki-be jelentkezgetésekkel kínlódni. Képfeltöltés meg minden kell, nem elég hogy böngészhessek.
2. Olyan app gondolom van, ahol be tudok vinni különböző szövegeket, amiket aztán egy gombnyomással bármikor kimásolhatok. Ugye van?

Elsőre ennyi szerintem. Előre is köszi! :R

(#78223) ollie válasza dokee78 (#78219) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A wav veszteségmentes, viszont óriási a mérete a többihez képest.

***

(#78224) Vertigo18 válasza dokee78 (#78219) üzenetére


Vertigo18
addikt

mp3-at használok, de úgy tudom nem minden telefon tudja. Viszont kevés helyet foglal, és normális a minősége. Bár nálam picit halk.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#78225) Quasi_modo válasza Vertigo18 (#78224) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem az mp3-at minden mobil ismeri. Ha meg halk akkor audacity-vel erősítesz rajta.

valami

(#78226) Vertigo18 válasza Quasi_modo (#78225) üzenetére


Vertigo18
addikt

nejemnél sem jelenik meg a választható formátumok között... én sem értem, hogy miért.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#78227) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok

Van olyan progi amivel tudok a youtube-on zenét hallgatni videó nélkül? Úgy értem, hogy csak az audio részt szedi le, az adatforgalom csökkentése érdekében.

(#78228) dokee78 válasza wolfman (#78221) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem elérhető az SD kártya.
Ha Kitkated van tedd fel ezt--->SDFix: KitKat Writable MicroSD
Hátha segít.

(#78229) zseko válasza dokee78 (#78228) üzenetére


zseko
veterán

Segít - ha ki van rootolva a telefon.

HR24.hu

(#78230) Bozek válasza dokee78 (#78218) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért én a SuperBeam-et is hiányolom belőle.

(#78219) dokee78: Nálam WAV van beállítva, mert bár 1 perc nagyjából 1 MB, de mégiscsak veszteségmentes. Tudja a FLAC-et is, ami kisebb lenne, csak ott néha pattogott a hang, így váltottam inkább. Munkámból adódóan szükségem van a hangfelvételekre. :)

(#78231) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

hello!valaki tud olyan appot az értesitési sávon történő gmail,sms,stb értesitéseket fel tudja olvasni és eggyűtt müködik a tts motorokkal?

(#78232) Quasi_modo válasza Vertigo18 (#78226) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Helyesbítek rögzítésnél nem mindegyik tudja. Viszont a rögzített anyagot átforgathatod mp3 formátumba az előző hsz-ben említett programmal.

valami

(#78233) St3ven válasza goom (#78098) üzenetére


St3ven
addikt

Hogyan sikerült neked a közvetlen hívást kitenni? Akárhogy nézem, én nem látok erre lehetőséget. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#78234) S e t h válasza dokee78 (#78218) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én annyira megszerettem a Pusbulletet, hogy azóta le is szoktam minden hasonló egyéb alkalmazásról.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#78235) Vertigo18 válasza Quasi_modo (#78232) üzenetére


Vertigo18
addikt

Persze, konvertálni már szinte bármilyen hangformátumot lehet mp3-ba.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#78236) Deck válasza Bozek (#78230) üzenetére


Deck
titán

Én is a Superbeam-et hiányolom. Airdroid meg elég gagyi.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#78237) Flind válasza kukinyo (#78200) üzenetére


Flind
senior tag

Létezik, Smart Launcher 3 Pro. Van (kapcsolható) beépített lockscreen benne. De ha az nem felel meg, arra is vannak SLK "témák" (amik igazából teljesen más feloldást és funkciókat tesznek lehetővé). Példa 1, 2, 3.

(#78203) flash-: UC Browser merít nálam a legkevésbé.

(#78238) junkpod válasza #79335424 (#78191) üzenetére


junkpod
nagyúr

Teljes android van rajta és eddig nem volt gondom a youtube-val. Most se tv-vel szinkron se full-screen nincs.
Kodi és ui alatt nem látszik a státusz bár csak yt alatt.

Box's don't touch!

(#78239) junkpod válasza wolfman (#78201) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem értem, androidos telefon nincs Google account nélkül. Meg play store-ba se tudsz belepni ...

Box's don't touch!

(#78240) kukinyo válasza Flind (#78237) üzenetére


kukinyo
addikt

Valami ilyesmire gondoltam. :)
Köszönöm szépen :R

(#78241) Quasi_modo válasza junkpod (#78239) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tán nem is akar belépni.

valami

(#78242) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Tasker: minden hívásnál végrehajt pár parancsot. Csakhogy mielőtt ténylegesen felépülne a hívás, már le futott az exit command is.
Ha tehetném, vissza kérném a pénzt a taskertől.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#78243) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Esetlegesen készüléken belüli adatmentésre tudnátok valami programot javasolni? (reset után tennének vele egy próbát)

Egy tablethez kellene, de csak médiaeszközként ismeri fel a vas, és úgy nem lehet pl. recuva-val szkennelni a tárhelyet.

Előre is köszi!

Véleményem szubjektív...

(#78244) Bozek válasza nyuszi123456 (#78242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg vissza lehet kérni, de így, hogy fogalmunk sincs, mit szeretnél megvalósítani, nehéz rájönni, hogy Tasker hiba vagy user error. Bár ha a korábbi hozzászólásaidból indulunk ki, akkor az Android sz*r. :D :D :D

(#78245) beg válasza nyuszi123456 (#78242) üzenetére


beg
veterán

Ajánlom a tasker topikot. Egyrészt oda való a kérdésed, másrészt azt még nem flamelted szét.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78246) Bozek válasza beg (#78245) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne mááár. Oda jártam, amikor nyugalomra volt szükségem. :D

(#78247) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!

Egy viberrel kapcsolatos kérdésem lenne.

Adott két telefon. A régin van telepítve és aktiválva viber, az újon nincs. Az új telefonra letöltöttem és aktiváltam a vibert ugyanazzal a telefonszámmal, mint amin a régi van, és azt látom, hogy a régi telefonon azonnal deaktiválódik.
Namost, az addig oké, hogy ez bosszantó, és nem lehet mit csinálni vele, mert így működik, DE amikor visszaaktiválom a régi telefonra a fiókot, akkor az fogad, hogy minden eddigi előzményem törlődött...
Most akkor örökre elveszett minden beszélgetésem, vagy vissza lehet hozni valahogy?

Köszi!

(#78248) dokee78 válasza Pszihonaranc (#78247) üzenetére


dokee78
félisten

(#78249) Pszihonaranc válasza dokee78 (#78248) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Igen itt is megfordultam már, de félve attól, hogy az alacsony aktivitás miatt nem kapok választ, ide jöttem :)
De ha nem tudtok segíteni, akkor mégis írok oda (is).

(#78250) erahurka válasza erahurka (#78222) üzenetére


erahurka
félisten

Erre valaki? Senki se használ több accal Instagrammot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.