Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79801) HUNited válasza spiritex (#79792) üzenetére


HUNited
senior tag

Szia, melyik az a kép, amin te ezt a funkciót látod? Mert én nem látom (valószínűleg vakcsi vagyok). Olyan van benne, hogy az SMS-re auto válasz, de olyan nincs, hogy a hívást kinyomja ha nincs benne a telefonkönyvben, és küld egy auto sms-t.

Közben megkerestem az általad használtat, a 0.95-ös verzió szépen működik, de persze eljárt felette az idő, ha esetleg az új verzió is tudja ezt, csak számomra nem egyértelmű (képzeld el, félig magyar félig angol, és eléggé rossz a fordítás minősége), kérlek segíts megérteni, melyik ez a funkció.

(#79802) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Olyan alkalmazást keresek amivel tudom szabályozni hogy melyik alkalmazás férhet hozzá a mobil nethez. Tudtok ilyen alkalmazást?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#79803) m_kovacs


m_kovacs
tag

Meggyűlt a bajom a Link2Sd programmal. Induláskor ezt a hibaüzenetet adja:

Xperia M,root van. AZ SD kártyán második partíció, elsődleges, ext2.
Kérem szépen a segítségüket, hogyan tovább?
Köszönettel m_kovacs

(#79804) N_Norbi válasza darvinya (#79774) üzenetére


N_Norbi
csendes tag

semmi gond :)

pont mint webes kereso es szossölnetvörk is volt egycsilliard google es facebook elott mi sem ijedunk meg a kihivastol.

a hangsulyt az ujdonsagra, egyszerusegre, zokkenomentes mukodesre es a vizualis megjelenesre fektetjuk:

- az app a napi rutinod alatt a hatterben dolgozik es lehetoseget ad felfedezni az embereket, akikkel talalkoztal, a kozeledben voltak, tehat mar eleve van egy kozos pont, a lokacio
- egyszeru, letisztul kezelofelulet
- chat
- egyedi erdeklodesi ikonokkal tudok kifejezni szemelyisegedet
- megjeleniti utolso 5 tweetedet es instagramm kepedet (optionalisan)
- jatek, mely a helyi (varoson/megyen beluli) felhasznalok erdeklodeset hivatott kitalalni 3 ikon alapjan

egyik teszterunk az appot harom szoval jellemezte: Ultimate Networking Tool

nagymamam pedig mindig azt mondta, hogy "A puding probaja az eves"

varjuk a jelentkezeseket :DDD

lilifoxapp.com - facebook.com/app.lilifox - instagram.com/lilifox_app

(#79805) csemberlen válasza Just_Reboot (#79802) üzenetére


csemberlen
őstag

Nekem a samuban van gyári alkalmazás, szerintem a tiedben is van.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#79806) spiritex válasza HUNited (#79801) üzenetére


spiritex
veterán

Szia! Ez az a kép az új "Feketelistára" verzióból:

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79807) Just_Reboot válasza csemberlen (#79805) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ott a probléma hogy nekem nem samsungom van hanem Nexus.

(#79808) vgyuri válasza m_kovacs (#79803) üzenetére


vgyuri
őstag

Ext4-et válaszd ki a listából, nálam az ext2-es partíciót így kezelte.

(#79809) HUNited válasza spiritex (#79806) üzenetére


HUNited
senior tag

Á szuper, az időzítésben van. Azt nem néztem, mivel nekem ez a funkció nem időzítve kell. De gondolom be lehet állítani időzítést 0-24 órára?

(#79810) #79335424 válasza m_kovacs (#79803) üzenetére


#79335424
törölt tag

A végpont nem támogatja a funkciót. Olyan, mintha FAT -ra akarnál linkelni. Van EXT partíciód csatolva?

Szerk.: megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#79811) bul07


bul07
nagyúr

Adott egy Sony Xperia E1 , és bekapcsolás után előjön egy olyan üzenet
com.android.systemui leállt

És a kezdő képernyő meg a billentyűzár képe felváltva villog, nem lehet se leállítani se beljebb lépni , és egy idő után megfagy a telefon, akkumulátor kiszedés kell

Annyit el tudtam érni hogy PC-re rákötve elértem.(mentés ment legalább)

Nincs valami olyan megoldás amit pc-n keresztül el tudnék végezni mondjuk átírni vagy felülírni valamit hogy újra működjön?
Root nem játszik mert még garanciális és ha nem szoftveres hiba akkor úgyis vinni kell garanciáztatni

Találtam még ezt , ha a reset-es részt megcsinálnám akkor lenne esély rá hogy helyre álljon?
Ha eközben elszállna és akkor ha visszaviszik garanciális javításra észrevennék a reset próbát és e miatt elutasíthatnák a garanciális javítást?
Nem az enyém a telefon és nem akarnék magamnak gondot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79812) Deck válasza bul07 (#79811) üzenetére


Deck
titán

Elkéne felejteni a tévhiteket:

"Root nem játszik mert még garanciális"

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Rakd újra a telefont pcc vagy flashtool az a biztos.

"Ha eközben elszállna és akkor ha visszaviszik garanciális javításra észrevennék a reset próbát és e miatt elutasíthatnák a garanciális javítást?"

Ez mindent visz.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#79813) m_kovacs válasza vgyuri (#79808) üzenetére


m_kovacs
tag

Köszönöm, a tanács működött, most már csak abban segítsenek, hogy keltsem életre a
telefont.Ugyanis végtelen ciklusban újraindul, nekem legalábbis úgy tűnik.Lényeg az hogy most állandóan
az indulás állapotában van.Akkut kivettem, indítottam, ugyan az az állapot.
Köszönettel m_kovacs

(#79814) Deck válasza m_kovacs (#79813) üzenetére


Deck
titán

Ez a bootlop. Rakd újra a telefont.

PS5

(#79815) bul07 válasza Deck (#79812) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó hát nem csak azért írtam hogy root nem játszik mert garanciás hanem azért is mert még sose csináltam és nem egy ilyen hibás telefonon fogom elkezdeni

Factory reset nem segítene rajta?

Mint írtam nem az enyém a telefon inkább kérdezek mint magamnak gondot okozzak , hiányozna az nekem hogy vegyek másnak telefont mert szívességből ránézek

Azt utolsó sorodra meg nem reagálnék nem lenézésért jöttem ide hanem tanácsért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79816) Deck válasza bul07 (#79815) üzenetére


Deck
titán

Lehet segít próbáld ki.

Ha nem akkor újra kell raknod a telefont az biztos segíteni fog.

PS5

(#79817) Mr X válasza Deck (#79812) üzenetére


Mr X
veterán

Nem minden típust lehet pc-ről flashelni. Ott a root tényleg garivesztést okoz.

(#79818) bul07 válasza Deck (#79816) üzenetére


bul07
nagyúr

Factory reset-nél gond üt be attól még garanciálisan megoldják nem?
Bármi esélye is legyen a garancia megszűnésének nem vállalom be , inkább oldja meg a gazdája

Nem fogok én rátenni semmit egy szívességbe nem fér bele hogy e miatt ássam bele magamat a telefon root-lás világába , eddig se volt rá szükségem és nem érzek kényszert hogy csináljam

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79819) #79335424 válasza m_kovacs (#79813) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak nem egy Sony -ról van szó?

(#79820) Deck válasza bul07 (#79818) üzenetére


Deck
titán

Nem jár garancia vesztéssel a factory reset. Csináld csak. Senkise mondta, hogy rootolj csak, hogy ne írj tévhitet.

Mr X: Xperia E1-ről van szó..

PS5

(#79821) Deck válasza #79335424 (#79819) üzenetére


Deck
titán

Leírta, hogy Xperia M.

PS5

(#79822) #79335424 válasza Deck (#79821) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg! Nem néztem a kép alatti szöveget. Sorry!

m_kovacs:
Nincs ilyen Sony -m, de egyszer már utánanéztem, amikor valakinél ez előjött. A link2sd miatt van. Pontosabban, a Sony kernelében van valami biztonsági izé, ami blokkolja az ilyen mountolásokat. Már nincsenek meg a linkek, de ha rákeresel, mondjuk a "link2sd sony bootloop" -ra, akkor rá fogsz találni az XDA -s topikra, amiben pontosan le van írva a probléma oka és a megoldás is.

[ Szerkesztve ]

(#79823) fery02 válasza Mr X (#79800) üzenetére


fery02
addikt

Korábban úgy emlékszem próbáltam már, csak valamiért ott nagyon nem akartak szólni a mély hangok, de hátha azóta javult a helyzet.
Kipróbálom majd megint köszi!

(#79824) spiritex válasza HUNited (#79809) üzenetére


spiritex
veterán

Azt nem tudom, de elvileg igen. Bár a 0.95 felett hiába járt el az idő, tökéletesen végzi a feladatát, és nincs még benne semmi sallang. Én mindig is a tiszta, egyszerű dolgokat szerettem, az applikációimat sem frissítem soha, ha hibátlanul teszik azt, amit elvárok tőlük.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#79825) Mr X válasza Deck (#79820) üzenetére


Mr X
veterán

Jogos, afelett átsiklottam.

(#79826) Deck válasza Mr X (#79825) üzenetére


Deck
titán

;)

PS5

(#79827) bul07 válasza Deck (#79820) üzenetére


bul07
nagyúr

Gazdája engedte volna a factory reset-et de hiába nyomom a Hangerő növelése + Bekapcsolás gombot , nem történik más minthogy bekapcsol rendesen én jön a hiba jelzés
Miért lehet ez?

Amúgy már minden gomb kombinációt kipróbáltam de semmi

Most hogy ki be kapcsolgattam azt is észrevettem hogy néha van hangja bekapcsoláskor néha meg nincs.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79828) Deck válasza bul07 (#79827) üzenetére


Deck
titán

Pc companion rakd fel hivatalos program majd rakd újra az fwt.

PS5

(#79829) WoTond


WoTond
csendes tag

sziasztok
szerintetek melyik a legjobb kamerás app androidra?
a camera fv5 nagyon nem jön be nekem, azon kívül mit ajánlottok?

(#79830) bul07 válasza Deck (#79828) üzenetére


bul07
nagyúr

Megy garanciába én nem kínlódok vele

Köszönöm az eddigi segítséget

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79831) Deck válasza bul07 (#79830) üzenetére


Deck
titán

Igaz, sok lenne az az 5perc újra rakni :D "kínlódás" lol.

PS5

(#79832) Bozek válasza WoTond (#79829) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#79833) harry3


harry3
őstag

Másnak működik a Facebookon a jelszó megjegyzése CM és Dolphin browser alatt? Nekem nem.

(#79834) drmotto válasza tomy86 (#79798) üzenetére


drmotto
őstag

Köszönöm, tökéletes.

(#79835) Narxis


Narxis
nagyúr

Átálltam Dolphin-ról Firefox böngészőre Adblock és Ghostery miatt. Gondoltam szólok...

Thanos was right.

(#79836) vgyuri válasza m_kovacs (#79813) üzenetére


vgyuri
őstag

Vedd ki a microsd-t, remélhetőleg így elindul a telefon.

(#79837) m_kovacs válasza vgyuri (#79836) üzenetére


m_kovacs
tag

Igen, ezt tettem,megszüntettem az ext partíciót.Feladtam a link2sd "projectet"
Most a foldermount van soron.Még működik.

"somatom":köszönöm a tanácsot, megtaláltam, pilóta vizsgás a megoldás.
Köszönettel m_kovacs

(#79838) WoTond válasza Bozek (#79832) üzenetére


WoTond
csendes tag

Köszönöm, nézem.
Olyat tudnál még mellé ajánlani, amiben a záridőt lehet állítani?

(#79839) drmotto


drmotto
őstag

Újabb appot keresnék. Nem saját telefonra, a leírtakon kívül többet nem tudok. :(
Adott egy nem rootolt Huawei telefon, és folyamatosan le-fel tölt valami minimálisan, viszont sok kicsi sokra megy alapon száz megák mennek így. Kikapcsolt szinkronizáció mellett is. A gyári forgalommérő listájában ez "eltávolított alkalmazás" néven jelenik meg, így lövésünk sincs, mi csinálja ezt.
A lényeg, hogy van-e olyan alkalmazás, ami kilistázza hogy milyen app mikor (esetleg óra:perc is) mennyi adatforgalmat generál?

[ Szerkesztve ]

(#79840) Mr Dini válasza drmotto (#79839) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Azt jelenti, h azt az appot, ami sokat zabált a keretből már letörölted az eszközről, ezért nem tudja megmondani(kiírni) az app nevét/csomagnevét.

Ja és 3gwatchdogot próbáld ki! :D

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79841) drmotto válasza Mr Dini (#79840) üzenetére


drmotto
őstag

Ezt én is tudom, mit jelen, de miután most is forgalmaz, vagy fent maradt valami belőle, vagy nem lett rendesen eltávolítva, vagy passz. A lényeg hogy nem tudjuk mi az ami szivárogtat.

Ez tud olyat hogy kiírja például hogy com.facebook.katana 2015.07.11 52 Mb?
Mert ha nem akkor nem jó nekünk.

(#79842) zeon.hu válasza drmotto (#79839) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon beállítások- hálózati alkalmazások menüben mutatja, hogy mi és mennyit forgalmazott wifin és mobil neten.

#?*@&!

(#79843) Bozek válasza drmotto (#79841) üzenetére


Bozek
nagyúr

Aznapra tudod lekérni, nincs benne olyan, hogy mondjuk 3 nappal ezelőtt mennyit fogyasztott valami. Legalábbis én nem találtam benne ilyent.

(#79844) KTU válasza bul07 (#79830) üzenetére


KTU
addikt

SIM-et kivenni, és úgy factory reset!!!

Így gondolom nem csinálja.
Gariból meg visszaküldik hogy semmi baja.

Régi a SIM kártya, ennyi a probléma.
Gondolom akkor jött elő mikor másik SIM került bele.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79845) drmotto válasza Bozek (#79843) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, akkor felrakatom vele, és megnézzük.

(#79842) zeon.hu
ahogy írtam, ott "Eltávolított alkalmazás" néven fut az ami még mindig forgalmaz.

(#79846) bul07 válasza Deck (#79831) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen kínlódás mert minden letölteni megtanulni mi hogy, ez csak kínlódás egy ismerős telefonja miatt

(#79844) KTU

Próbáltam minden képen , simel , a nélkül, én sim-em mel , majd a nélkül, de sehogy nem jött elő

Holnap adom is vissza a gazdájának és majd megoldja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79847) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ennél a ES File Explorer File Manager alkalmazásnál hogyan lehet megoldani,hogy másolni vagy áthelyezni szeretnék egy fájt ne ezt kapjam? :U
Akárhogy állítgatom sehogy sem sikerül. :(

[ Szerkesztve ]

(#79848) Bozek válasza Gedeon31 (#79847) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy, hogy kiválasztod az SD kártyát. Gondolom Lollipop-od van.

(#79849) Gedeon31 válasza Bozek (#79848) üzenetére


Gedeon31
addikt

Próbáltam már jó ideje kínlódok vele lollipop alatt használhatatlan.

(#79850) vicze válasza Gedeon31 (#79847) üzenetére


vicze
félisten

1x megcsináltam, kiválasztottam az SD gyökeret és azóta 1x se kérdezett rá újra, bárhova másolhatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.