Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79851) HUNited válasza spiritex (#79824) üzenetére


HUNited
őstag

Valószínűleg én is így fogok tenni, mivel az időzítés pro funkció. Minek fizessek érte, ha egy apróbb, egyszerű és ingyenes megoldás van rá, ami tökéletesen működik.

Szóval köszi a segítséget, maradok az általad használt 0.95 verziónál :)

(#79852) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

kellene nekem egy olyan program, ami hivaskor/sms/egyeb notificationnel villogtatni tudja a vakut.
Ilyet talaltam szep szammal, lenne megfelelo is. Viszont, lehessen beallitani, hogy ha van aktiv notification (pl. nem fogadott hivas, hangouts vagy gmail uzenet), akkor is villogjon, sajat beallitas szerint, lehetoleg masodperc alapon beallitva.

Tud valaki ilyet ajanlani?

(#79853) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok linkelni olyan facebook appot amivel megy a chat messenger nélkül, és működik rendesen? 27.0.0.0.12 van fent, de nem enged fényképet feltölteni.

(#79854) #79335424


#79335424
törölt tag

Egyik cimborám panaszkodott, hogy a telón nem tudja megnyitni az xlsx -eket. Mondom neki, hogy kijött a Microsoft office. Telepítettük. Rögtön kiírta, hogy nem tudja megnyitni a grafikus elemek miatt. Igazi Microsoft termék! :D

(#79855) Mr Dini válasza #79335424 (#79854) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nekem eddig az összes xlsx-et megnyitotta, csak kb 2 percig tégla volt a készülék, mire behozta. :U

Igaz, az ábrák csúsztak a ***(képzelj ide vmi szépet) margó miatt. :W

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#79856) #79335424 válasza Mr Dini (#79855) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy Caterpillar teló volt. Nem tudom a pontos adatait, de vmi Snapi, 2GB RAM -mal, 4.4.2 -vel. Egy pillanatnyit sem habozott, hogy megnyissa -e. Azonnal kiírta, hogy felejtős.

(#79857) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok! Létezik olyan app, amivel halkabbra lehet venni egy androidos készüléket? Konkrétan adott egy tablet, aminek a legkisebb és a néma között kellene valahol egy fokozat még, mert már az első állása a hangerőnek sokszor túl hangos... Létezik erre nem garanciavesztő megoldás?

(#79858) KTU válasza Szpisti (#79857) üzenetére


KTU
addikt

milyen típus?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79859) vgyuri válasza Szpisti (#79857) üzenetére


vgyuri
őstag

Mit játszol le rajta? Videónál lehet külön állítani a média és lejátszó hangerejét is, pl. MxPlayer - Beállítások - Audio - Rendszer hangerőnél ne legyen pipa.

(#79860) Szpisti válasza KTU (#79858) üzenetére


Szpisti
addikt

Gigaset QV830
A 9 éves lányomé és mindegy milyen játék, ez általános érvényű, túl hangos a legkisebb hangerőn is. A Youtube is... Azért ezt nem akarom, hogy néma üzemben használja, de ez így zavaró egy idő után...
Nem akarnám még rootolni, hiszen még vadonat új, de ha van esetleg valami megoldás, ne tartsátok magatokban...

(#79861) KTU válasza Szpisti (#79860) üzenetére


KTU
addikt

az MTK Engineering Mode-ban tudod állítani
MTK Settings
Hardware Testing - alatt
Audio

amit a SIP nél beállítasz max vol. értéket, az lesz az alapértelmezett az összes többiben, ezért nem lehet állítani. Ezt ne piszkáld!
A szinteknél az értékeket is elállítgattad, és az utolsónál bármelyik másik nagyobb vagy nem növekvő a sorrend,
akkor nem tudod halkítani, a fizikai hangerő gombok funkciójukat vesztik

SPH2-nél állítsd a szinteknél az 1. értéket a 0-hoz közelebbire, alacsonyabbra az eredetinél.

1 régebbi hozzászólásomból tallóztam. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79862) Szpisti válasza KTU (#79861) üzenetére


Szpisti
addikt

Köszi, megpróbálom.

(#79863) gatto_ válasza Szpisti (#79860) üzenetére


gatto_
senior tag

Egy kis csík szigetelő szalag a hangszóróra. :D

(#79864) Szpisti válasza gatto_ (#79863) üzenetére


Szpisti
addikt

Erre már gondoltam...

(#79865) Szpisti válasza KTU (#79861) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát sikerült végül, de rengeteget kellett próbálgatnom, mert a "Normal Mode" alatt lévő SPH2-nél hiába állítgattam, sőt, a sima SPH-nál is hiába... Aztán próbálkoztam a "Loudspeaker Mode" alatt, ott se volt hatása az SPH2-nek, sem a SPH állítgatásának... Aztám megláttam egy olyat, hogy "Media" szintén a "Loudspeaker Mode"-ban, és azzal végre elértem a kívánt eredményt, sőt egy új skálát állítottam be, ami tökéletes lett!
Köszönöm a segítséget!

(#79866) szundybence válasza KTU (#79861) üzenetére


szundybence
aktív tag

Ezt kérdeztem én is korábban. Ugyan volt egy német nyelvű Youtubos videó, de abból nem derült ki, hogyan is kell ezt az állítgatás "jól" csinálni. Láthatóan te tudod. Ha szépen megkérlek szájbarágósan, jól érthetően is el tudnád mondani? :R

(#79865) Szpisti: Hozzád is ugyanez a kérésem. Írd már le kérlek mi a jó megoldás.

Nekem egyébként a mikrofon túl halk. Nem igazán hallanak a Skype-kapcsolatban, de a Youtubos videók túl alacsony hangerején is szívesen állítanék.

[ Szerkesztve ]

(#79867) vicze válasza #79335424 (#79854) üzenetére


vicze
félisten

Azért egy xlsx elég könnyen lehet annyira komplex hogy PC-nélkül esélytelen legyen megnyitni. Nagyon sok funkció még a WP-n se elérhető. Nem véletlenen nem lesz most már soha teljesen Metro-s Office.

Persze próbálkozhatsz mással, talán van amit már más lefejlesztet, amit MS még nem.

(#79868) Quasi_modo válasza vicze (#79850) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pontosan így van. PL a QuickPic alatt is ez kell csinálni. Mást egyébként el sem fogad.

valami

(#79869) #79335424 válasza vicze (#79867) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elolvastam a Playen a leírását. Abban az áll, hogy kezeli az xlsx -et. Nekem meg pont volt egy xlsx -em, amit kezelni kellett volna. De nem tette. Ezt talán elfogadnám egy 3rd party alkalmazástól. De ha az adja ki az Androidos verziót, ami az eredetit, akkor igenis elvárom a teljes kompatibilitást. Ha még az oprendszert is ugyanaz készíti, akkor meg pláne. Nincs ezen mit árnyalni. Ha kezeli, akkor jó, tudom használni. Ha nem kezeli, akkor szar és pont.

(#79870) vicze válasza #79335424 (#79869) üzenetére


vicze
félisten

"elvárom a teljes kompatibilitást"
Még egyszer a Excel tudásából eredően ez fizikailag teljesen lehetetlen, nem véletlen nincs. Makrók se fognak soha mobilon működni.

Értem, hogy eyy xls-t 5soros táblázatban képzelsz el, de én meg dolgozok 25-40MB-s szarrá makrózott "táblázatokkal", amik pivottól, felhős adatlekérésen keresztül minden szart tartalmaznak, olyan Windows OS függőségekkel, amik más platformon sose fognak létezni. Semmilyen más alkalmazás se fog mindent kezelni, ettől még lehet olyan, hogy megoldottak/megkerültek egy hiányosságot egyszerűen úgy hogy nem jeleníti meg, más program se fogja tudni pl megfelelően szerkeszteni vagy 100%-osan jól megjeleníteni, de legalább megnyitja valamilyen kinézettel.

"nem tudja megnyitni a grafikus elemek miatt" - Pl ha olyan Wordart-ot tartalmaz, ami helyspórolás miatt nem lett az XLS-be ágyazva, akkor mégis hogy nyissa meg? Egyáltalán hordozható formában lett lementve?

[ Szerkesztve ]

(#79871) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Szerintetek melyik a legjobb videószerkesztő program? Köszi! :R

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#79872) WoTond


WoTond
csendes tag

Záridőt melyik kamera appal tudok állítani?

(#79873) KTU


KTU
addikt

App of the Day - 100% Free-vel
ma
Runtastic Road Bike PRO ingyé vihető!

szundybence:
Ha MTK-s a tab, úgy ahogy már leírtam.
De mit is szeretnél?
Nem mindig olvasom részletesen a hozzászólásokat :U :B

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79874) darvinya válasza vicze (#79870) üzenetére


darvinya
titán

Volt anno egy app ami tudta a macrokat, de rettentően belassult az eszköz.
Igaz az még NeoV volt.

xlxs megjelenítését legjobban WPS tudja.
Adatbázisként kezelt Excel-t nem fog megjeleníteni, az is igaz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79875) KTU válasza KTU (#79873) üzenetére


KTU
addikt

Elnézést mindenkitől elb...tam. :B :U

Runtastic Road Bike Tracker ami ingyé van

:R :R :R

De, nagy francok mert a képen is csak a
Runtastic Road Bike -ig látszik a cím. :W :W

bár még így se értem mert az meg nem 4,99 euro :F

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79876) szundybence válasza KTU (#79873) üzenetére


szundybence
aktív tag

Igen, TMK-s, vagy MTK-s?. És igen, működik rajta az apk. Én viszont nem értem a logikáját.

Mit szeretnék: felhangosítani jobban a hangszórót és felhangosítani a mikrofont, mert nem értenek ha szkájpolok. Szóval csak ennyit. Segítesz?

[ Szerkesztve ]

(#79877) KTU válasza szundybence (#79876) üzenetére


KTU
addikt

az MTK Engineering Mode-ban
MTK Settings
Hardware Testing - alatt
Audio
amit a SIP nél beállítasz max vol. értéket, az lesz az alapértelmezett. 0 - 160 -ig állítható, nálam az alap érték 128, ezt állítsd max. 160-ra.

A Mic-nél szintén állítsd nagyobbra 0 - 255 -ig lehet.
nálam az alap érték 64.
itt javaslom kis lépésekben emeld, mondjuk 15-tel, mert egy szint után nagyon visszhangos lesz.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#79878) szundybence válasza KTU (#79877) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R :R :R

(#79879) vicze válasza darvinya (#79874) üzenetére


vicze
félisten

Hát, nem igazán tudom, hogyan lehet a win32-es és VBS-es hívásokat(ebből állnak a makrók) emulálni, de kis részben talán lehetséges, lassúnak biztos lassú lesz, de kis esélyt látok rá hogy létezik ilyen.

Vannak makrót támogató táblázatkelők androidra, de annak semmi köze a VBS-hez, az egyszerűen win32 nélkül nem megy, ezért se működik Metro alkalmazásban.

(#79880) nababika


nababika
aktív tag

Erre valaki? [link]

(#79881) Silious


Silious
tag

Sziasztok
Galaxy Tab-on (GT-N8020) használok Android 4.4.2 rendszert.
Egy olyan problémám lenne, hogy most vettem észre, hogy ha belépek a Galériába, akkor az összes képem elveszett.
Semmilyen képet nem mutat (nem volt sok kép amúgy se a tab-on, max egy 150 db)
Azonban fájlkezelővel, ha rákeresek, az összes képet megtalálom, hibátlanul elérhetőek.
Szerintetek miért nem látom őket a Galériában?
Próbáltam beállításokban, de nem igazán találtam rá lehetőséget.

(#79882) Viktor0610 válasza Silious (#79881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Menj a beállításokon belül az alkalmazáskezelőbe, keresd meg az Összes fülön a Galéria programot, töröld az alkalmazás adatait, azután jó lesz.
Talán újra kellhet indítani a készüléked. :)

Samsung Galaxy A54

(#79883) #79335424 válasza vicze (#79870) üzenetére


#79335424
törölt tag

Boncolgathatod, ahogy akarod, de a végeredmény ugyanaz lesz. Nem tudja kezelni. Ezzel bukott az egyetlen cél, amiért az alkalmazást megírták = az alkalmazás szar és ennyi. Nincs ezért nem, vagy azért nem. Ez "digitális". Kezeli = jó. Nem kezeli = szar.

(#79884) vicze válasza #79335424 (#79883) üzenetére


vicze
félisten

Jaja, "Ez a szakma a kettes számrendszerre épül. Egy leszel vagy nulla. Vagy élő, vagy hulla." Bár csak ilyen egyszerű lenne... :U

Amúgy akkor megnyugtatlak, hogy Androidra írt összes táblázatkezelő értelmetlen, mert egyik se fogja kezelni, azaz mind szar úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#79885) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Ha a teló tudja az otg-t (egér,billentyűzet,a pent is látja) milyen külső kütyü kellene ahoz hogy jó minőségű sztereó audiót tudjak felvenni mondjuk mp3-ba, tehát legyen audio L-R bemenet ? Köszi előre is !

(#79886) air válasza DonMarco (#79885) üzenetére


air
nagyúr

Csak hw biztosan nem lesz elég. Driver vagy kernel szintű támogatás is kelleni fog hozzá. De az is lehet, hogy még ez is kevés lesz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79887) atosan válasza Silious (#79881) üzenetére


atosan
addikt

Quickpic-et használj, gyorsabb, jobb mint a gyári.

Maine coon

(#79888) ollie válasza DonMarco (#79885) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megpróbálkozhatsz vele, de nagyon kevés SoC-ot támogat.

Itt az oldala: [link]

Útmutatás a fizikai eszközökhöz: [link]

Itt a play link: [link]

Trial verzió kipróbálni: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#79889) darvinya válasza vicze (#79884) üzenetére


darvinya
titán

Nekem alapdolgos Excel-t rendesen kezeli.

Nem adatbázis Excel-ben persze.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#79890) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#79871) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Valaki? :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#79891) air válasza darvinya (#79889) üzenetére


air
nagyúr

Milyen az az "adatbázis Excel"?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79892) muszor


muszor
tag

Sziasztok. Rootolt s4em van. Munkám során sokszor hagyom öltözőben a telefonom, olyankor nem szeretném mindig kikapcsolgatni, csak egy olyan widgetet vagy menüsort szeretnék ami aktiválja a jelszavas sim zárat, vagy a képernyő zárat. (amúgy húzással szoktam feloldani.) Van erre valami egyszerű megoldás? Akár xposeddel a kikapcsoló menüben egy sim lock sor vagy nem tudom :D
Előre is köszi a segítséget.

zsoltee

(#79893) #79335424 válasza muszor (#79892) üzenetére


#79335424
törölt tag

Várj, hátha javasol vki célalkalmazást! Ha nem, akkor automatizálóval megoldható. E-Robottal csináltam már ilyet, de sztem Tasker -rel is megoldható. Többek között ezért is szeretnék egy okos karperecet, vagy vmi NFC -s kütyüt. Csak, még nem találtam meg a "tutit".

[ Szerkesztve ]

(#79894) muszor válasza #79335424 (#79893) üzenetére


muszor
tag

Köszi még várok rá. Nekem a LIama van fennt. Még azért várok egy célalkalmazásra :)

zsoltee

(#79895) vicze válasza #79335424 (#79893) üzenetére


vicze
félisten

Igen javaslok, Lollipopp+SmartLock. ;]

(#79896) muszor válasza vicze (#79895) üzenetére


muszor
tag

Akkor is működik ha a képernyőzár huzásra van beállítva , és egy kattintásra egy beállított jelszóval zárja le a képernyőt? Továbbá nem lollira kell hanem kitkatra.

zsoltee

(#79897) Bozek válasza air (#79891) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amiben adatbázist tárolnak. :)

Gondolom a makrókra, a pivot táblákra, a szűrésekre, stb. gondolt. Esetleg egy kis tömbkezelés, bár azt nem néztem, hogy mennyire kezeli a telefonos.

(#79898) vicze válasza muszor (#79896) üzenetére


vicze
félisten

Smartlock Lollipopp alapfunkciója. Egy BT 4.0-ás eszköz, közelség protokollját támogatva működik. Beállítasz bármilyen kódos képernyőzárat. Ha a megadott SmartLock eszköz a közelben van akkor nem kell kóddal feloldani, ha 1m-nél(???) távolabb van akkor csak kóddal lehet feloldani.

KitKatre meg ez.

(#79899) -Nándesz-

Alapértelmezett tárhely változtatni lehetséges lollipopon? (mondjuk külső programok nélkül) Spotify miatt lenne érdekes, így a nem túl méretes belső tárhelyre akarja mindenáron pakolni az offline hallgatni kívánt zenéket.

(#79900) Krozoo


Krozoo
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem a telómmal (huawei y300) kapcsolatban. A gondom az lenne, hogy a következő 1-2 hétben wifi hiányában arra szorítkozok, hogy telefonon keresztül a mobilnetet leosztva interneteznék laptopon, viszont a telefon kb. 20 perc inaktivitás után lelövi a mobilnetet, gondolom energiatakarékoskodás miatt.

Erre létezik valami megoldás valamilyen applikáció formájában, hogy ez ne történjen meg és amíg ki nem kapcsolom végig aktív maradjon a mobilinternet? 15-20 percenként nyomkodni elég bosszantó. :DDD

A telefonban kutakodva erre beállítást sajnos nem találtam a mai napig.

Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.