Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78401) -juc- válasza teo77 (#78398) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Saját alkalmazások Mind (vagy Összes? -- nem tudom, magyarul mi a fül neve) helyen keresd a Playben.

(#78402) teo77 válasza -juc- (#78401) üzenetére


teo77
őstag

Viktor, Juc, sajnos nem jó! Az összes között kerestem,nem található...
Azért köszönöm!
Megyek, és az asztalra csapok az IGO-nál! :) Hát ezért (nem) fizettem?! :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78403) -juc- válasza teo77 (#78402) üzenetére


-juc-
aktív tag

A kölcsöntelefonon volt másik fiók, és esetleg ahhoz rendelődött hozzá? (Írtad, hogy elvileg nem, de hátha mégis összekócolódott valami...)
Vagy nem törölték a SzülinAPP-ot a "refund" időtartamon belül?

(#78404) teo77 válasza -juc- (#78403) üzenetére


teo77
őstag

De, töröltem egyből. Azt gondolom, hogy az egyszeri alkalom lehetett. Ha pl. az is letorli most, akinek megvan, már nem tudja visszatenni. De ne legyen igazam. Majd megnezem, nem keveredett-e össze a 2 fiók. Bár erősen kétlem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78405) Viktor0610 válasza teo77 (#78404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nincs fenn jelenleg a készülékemen, és szinte biztos, hogy már más rendszer van rajta, de legalábbis egy hard reseten tutira túl vagyok azóta, hogy ingyenes volt. :)

Samsung Galaxy A54

(#78406) teo77 válasza Viktor0610 (#78405) üzenetére


teo77
őstag

Akkor majd kiderül, mi lesz, ha használni akarod. :) Megvan - e vagy nincs.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78407) tomy86 válasza teo77 (#78406) üzenetére


tomy86
addikt

Én pár napja cseréletem romot és gond nélkül tudtam telepíteni az iGO szülinapi verzióját. A Play appban is elérhető volt az összes alkalmazás fülnél.

(#78408) Viktor0610 válasza teo77 (#78406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt írtam. Nincs fenn a készülékemen, de a saját appok között ott van, és a linkelt helyen is elérem. ;)

Szerintem nálad valami probléma volt a bérkészülékre történő letöltéssel, ezért nem találod... :( Szerintem nem kötötte hozzá a Gmail címedhez a Play...

Samsung Galaxy A54

(#78409) -juc- válasza teo77 (#78404) üzenetére


-juc-
aktív tag

Bocsi, benéztem, az ingyenes alkalmazások azonnali törlés után is benne maradnak a listában, úgyhogy ott kéne lennie. (Fizetősek meg a pénzvisszatérítés miatt nyilván eltűnnek.) Nálad valami nagy disznóság lehet, ha mindenki más vissza tudja ROM-olás után rakni....

(#78410) Viperator


Viperator
őstag

Szép estét, Urak!

Megvettem a kiegészítő alkatrészeket (Wi-Fi, mobilinternet helyett, kábeles megoldással történő kapcsolatteremtés /router - tablet/), USB-RJ45 adapter mellé kaptam egy CD-t, amiben driverek vannak... hova másoljam a drivereket, hogy tudjak működőképessé tenni az okostelefon és a tablet internethozzáférését? Egyéb javaslat, megoldás van?

Előre is köszönöm! :R

Üdv!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#78411) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék, arról, hogy van-e arra megoldás, hogy a Youtube lezárt kijelzőnél is működjön?

Előre is köszönöm.

Üdv:
Zoli

(#78412) lovi27


lovi27
addikt

Ha valaki több SIM-es készüléket használ és unja a státuszsorban a nem használt SIM felesleges térerő ikonját, akkor van egy egyszerű modul az Xposedhez ami eltünteti, amennyiben a beállítások között nincs rá lehetőség: HideMissingSIM

(#78413) Melorin válasza Benhill (#78395) üzenetére


Melorin
addikt

Erről jut eszembe:
A telefonjaim miért nem telepítik újra az alkalmazásaimat pl készülékcsere után?
A párom telefonja bezzeg ahogy először bejelentkezett az új telefonján a fiókjába, már jöttek is lefelé azok az appok amik a tabletén épp fel vannak telepítve.

(#78414) air válasza Melorin (#78413) üzenetére


air
nagyúr

A régi készüléken be kell állítani, hogy mentse ezeket az infókat is a Google fiókodba, az újon pedig, amikor legelőször hozzáadod ugyanazt a fiókot, azonnal ki kell pipálni az visszaállítást.
Nekem eddig mindig működött.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#78415) #79335424 válasza Viperator (#78410) üzenetére


#79335424
törölt tag

Előbb is kérdezhetted volna. Linux/Android rendszeren vagy a kernel tartalmazza a drivereket, vagy modulként lehet betöltetni. De ez még kevés lenne, mert kell vmi szoftver, ami lekezeli és egy grafikus kezelőfelület sem ártana. Taboknál sem gyakori feature, telóban pedig még egyáltalán nem láttam olyat, ami tudott volna kábelen csatlakozni. A beállításoknál, a hálózati kapcsolatok között kéne legyen egy ETH (ethernet) opció. Ha ez nincs, akkor komoly kockásodásra lesz szükséged ahhoz, hogy összehozd. Nem tudom, hogy van -e hozzá vmi szoftver a Playen.
Még valami! Nézd meg az adapteren, vagy a CD -n a feliratot! Ha AX (Asix) 88772A, vagy B van rajta, akkor OK. Ha más (pl. RD9700), akkor vszínűleg, ha működne, akkor is csak vánszorogna rajta az adat, mert azokat a Linux driver csak USB1.1 -esként kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#78416) teo77 válasza Atlantisz48 (#78411) üzenetére


teo77
őstag

Szia! Ha csak a hangsáv miatt kell, akkor Tubemate.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78417) St3ven válasza teo77 (#78398) üzenetére


St3ven
addikt

"feltettem egy kölcsön androidos telóra az én fiókommal. Viszont ma már nem tudom feltenni a sajátomra."

A kölcsöntelóról el lett távolítva a saját (eredeti) fiókja?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#78418) beg válasza lovi27 (#78412) üzenetére


beg
veterán

Gravity box modul ezt is tudja és még ezer mást is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78419) teo77 válasza St3ven (#78417) üzenetére


teo77
őstag

Nem lett, de tudtommal nem is kell, elég csak átváltani a fiókot a Play - ben

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78420) #79335424


#79335424
törölt tag

Ha már itt tartunk, néztem ezt az új kezelőfelületet, de nem igazodtam el rajta. Ezer helyen láttam a telószám megadását, meg a kétlépcsős belépés konfig elérését. De hol van a "haggyábékénezzelGoogle" -gomb?

(#78421) St3ven válasza teo77 (#78419) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem az a gyanúm, hogy a másik accounthoz lett kapcsolva az iGO. Meg tudod abban nézni? Csak mert ha az egyikben nincs, akkor a másikban kell lennie... Hacsak nem lett eltávolítva az összes alkalmazás fülön az X-szel, bármelyikben is volt.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#78422) dnelb


dnelb
veterán

A gmapsből eltűntek a mentett a helyeim, de csak a navi előtt. Magyarul a saját helyek füleknél ott vannak. Régen itt is kilistázta, hogy otthon, munkahely, meg az addigi előzmények, most meg semmi.. Tipp ?
[link]

(#78423) teo77 válasza St3ven (#78421) üzenetére


teo77
őstag

Biztosan nem lett eltávolítva. Holnap meg tudom nézni, hogy mi is a helyzet.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78424) Quasi_modo válasza 888Zoli (#78379) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Vagy használd a DSC auto rename programot. Akkor a kép címe maga lesz a dátum, és nem csúfítja a képet.

valami

(#78425) zeon.hu válasza teo77 (#78423) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pedig jó eséllyel valami user error lesz :)
3x cseréltem romot, mióta leszedtem, mindig vissza tudtam rakni, tartalék telefonra is felment közben.

#?*@&!

(#78426) teo77 válasza zeon.hu (#78425) üzenetére


teo77
őstag

Ki tudja! :) Bár kétlem, hogy nem lettem volna elég figyelmes ebben az esetben. :) No, holnap (talán) kiderül!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78427) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Sziasztok !
Használ esetleg valaki Boat Browsert ?
Alul hogyan tudom eltűntetni a most visited/games/social/news/tech/entertainment füleket ? Nem találom...
Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#78428) lovi27 válasza beg (#78418) üzenetére


lovi27
addikt

Azon belül hol pontosabban?

(#78429) beg válasza lovi27 (#78428) üzenetére


beg
veterán

status bar tweaks alatt

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78430) oncsi


oncsi
őstag

Űdv.

Erre esetleg valaki? (rtf Fájlhoz könyv olvasó APP)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#78431) kovacs65


kovacs65
senior tag

Ez szinte minden formátumot ismer (rtf-et is):

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#78432) Gab130


Gab130
tag

Sziasztok!
Régebbi, gyenge telefonhoz (Arc S) melyik kis igényű, de stabil video playert próbáljam? Média boxként használom iptvhez
Köszi

(#78433) oncsi válasza kovacs65 (#78431) üzenetére


oncsi
őstag

Igen, ismerem ezt is (legalábbis már láttam)
De nekem valami tök egyszerű kell, mert csak ez menne a táblán, semmi más. Max még PDF, de az nem is lényeges.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#78434) oncsi válasza Gab130 (#78432) üzenetére


oncsi
őstag

ARC S-en én az MX Playert használtam, és megszoktam. Azóta mindre azt teszek.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#78435) Gab130 válasza oncsi (#78434) üzenetére


Gab130
tag

Köszi. Megpróbálom, én eddig a BS-re esküdtem, de valahogy nem az igazi

(#78436) quailstorm válasza Gab130 (#78435) üzenetére


quailstorm
nagyúr

kevés hozzá a telefon, 720p-vel is lehetnek bajai akár

(#78437) spe88


spe88
senior tag

Where is my droidot használja valaki?
Felraktam, belőttem mindent, bereggeltem az oldalra és a webes commanderbe belépek, rámegyek a GPS find gombra, nem ad ki semmit!

Tudtok valamit, hogy megy ez?

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#78438) Gab130 válasza quailstorm (#78436) üzenetére


Gab130
tag

Több IPTV szolgáltatóval is próbálkoztam már. :) Sajnos valóban kevés a teló. Pedig tisztességesen ki van takarítva az android. Ha használtál Arc s-t akkor tudod mit jelent, hogy normál esetben 34-38 % ramot használ csak. Ennek ellenére a jobb minőségű szolgáltatóknál időnként 20-30 percenként kifagy és nem is enged visszalépni néhány percig. A HD csatornákat meg be sem tölti néha. Most találtunk egy új szolgáltatót, aki 480x360-on ad 650 kbps-sel. Hát, a 126-os Samsungon nem az igazi a képminőség, de legalább nem akadozik. Tudni kell hozzá, hogy itt nálunk csak Kb 4,5 Mbps net van. :(

(#78439) ollie válasza Gab130 (#78438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elsősorban nem a rendszermemória számít, hanem a GPU-nak dedikált ram, már amennyiben a GPU-t használja dekódolásra.

***

(#78440) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Zárolt képernyőn (note4) változtatható valahogy az óra helye, vagy csak a mérete?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#78441) lovi27 válasza beg (#78429) üzenetére


lovi27
addikt

Semelyikben sem találom. Áruld el pontosan.

(#78442) vicze válasza quailstorm (#78436) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan 0 problémája kell legyen 720p-vel, ha a GPU és NEON(MPU) megfelelően van használva, azaz HW gyorsítást tud az adott program. A készülék SoC-ja gond nélkül vesz fel 720p-ben és vissza is játssza azt ugyan így minden gond nélkül. Mivel ugyan ilyen SoC-os telóm volt, így tapasztaltból mondom. Az FHD-ra már nem emlékszek, de azt valószínűleg nem bírja már valóban, így ha a forrás az lenne akkor az felejtős ezzel már sajnos.

(#78443) quailstorm válasza vicze (#78442) üzenetére


quailstorm
nagyúr

konkrétan az a felvétel elég kis bitrátájú 24FPS, a Galaxy S-nek jobb a DSP-je és még az is meg tud akadni egy komolyabb videón
MSM8255 NEM ALKALMAS MÉDIABOXNAK, PONT

(#78444) beg válasza lovi27 (#78441) üzenetére


beg
veterán

Jelszint csoport?
Ez a KK vagy a lolli gravity?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78445) oncsi válasza quailstorm (#78443) üzenetére


oncsi
őstag

A Tab S-hez adott HD teszt video, MX Playerrel HW+ mellett megy. Nekem még valami régebbi MXPlayer Pro-van (még van benne AC3 hang, direkt nem frissítettem). De szerintem Az 1.5 GHz-as ARC (nem az 1GHz-es) kis kompromisszummal lejátssza. Hogy Média Box-nak jó e, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#78446) vicze válasza quailstorm (#78443) üzenetére


vicze
félisten

A DSP nem éppen videót játszik le. :)
Tud az bőven 30FPS-t is. ;)

(#78447) #79335424 válasza oncsi (#78445) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig sztem érdemes. A napokban frissült a pro. Kicsit változtattak a kezelőfelületen. Sztem előnyére. Az AC hang meg símán megy az XDA -s custom kodekkel.

(#78448) Tesztelo.hu válasza Viktor0610 (#78390) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az appok a fiókodhoz vannak rendelve, nem készülékhez/ROM-hoz. Ha több készüléked van, mindre megkapod, amit egyszer megveszel, vagy ingyen megkapsz, és örökre meg is marad (kivéve, ha megszűnt a Playen a forgalmazása).

[ Szerkesztve ]

(#78449) quailstorm válasza vicze (#78446) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lehet vitatkozni, hogy a VPU hova tartozik. Nem a GPU-hoz és nem a CPU-hoz, azt garantálom. N900-nál külön lehetett paraméterezni, csak nem vagyok bolond. MSM8255 meg elég régi ahhoz, hogy még klasszikus felépítésű legyen.

Az a video nagyon gáz. Desire-ben QSD8250 van, mint a HD2-ben, a video meg no komment, egy hányás. Annál az N900 többet tud.

Azért egy átlag warez film nem youtube és végképp nem camera színvonal. Akár még csak hardveresen nem is gyorsítható.

(#78445) oncsi: mindenképp jól jön, hogy a Turbo verzió dohog benne

(#78450) lovi27 válasza beg (#78444) üzenetére


lovi27
addikt

KK.
Abban csak egy lehetőség van, a Lollipop ikonok használata, ami csak az ikon kinézetét módosítja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.