Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) Syd69 válasza wolfman (#79198) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nincs azzal semmi baj, használom...

Alma

(#79202) zeon.hu válasza F.E.K.. (#79196) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Több huaweien tesztelve se sikerült stabil xposedet találni, egyelőre sajnos csak ígéret van.

#?*@&!

(#79203) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Sziasztok,

Olyan alkalmazást vagy ötletet keresnék ami megtudja oldani a problémám.

Adott ugyebár egy droidos teló (4.4.2)
- a kontaktokat gmailes fiókból szedem ki.
- a fiókok közé felvettem a fb fiókom. Feltelepítettem a fb alkalmazást + a csacsogóját.

Amikor össze szeretném hozni a gmailt a facebókkal akkor ezt nem tudom mert nincsen rá lehetőség.

Van, erre van valami jóféle program? (amivel összetudom a profilokat hozni)

Az ötleteket előre is köszönöm :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#79204) #79335424 válasza F.E.K.. (#79197) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy nézem, túl sok vesztenivalód nincs. Csak legyen Google elérésed, amikor próbálod! Sztem lehetne még mást is trükközni, de persze, nem próbáltam. Secure Settings -ben megpróbálni kiiktatni a lockot. Esetleg automatizáló+Sec. Settings -szel. Vagy, megkeresni, hogy hol tárolja a kódot és egy kernelparanccsal bemásolni. amikor kell, Vagy a kér kódot/nem kér kódot változóját egy echo paranccsal megpiszkálgatni, stb.

(#79205) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Csak nekem működik rosszul az UC Browser, mióta frissítettem?
Akármennyire szeretném az istenért sem akar elindulni, és nem is tudom használni.
A telefonrestart már nem segít a dolgon, azután sem reagál semmit.

Egy újratelepítés javíthatna valamit a helyzeten?, rosszabb már úgy sem lehet.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#79206) Mr Dini válasza F.E.K.. (#79194) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Amit Somatom is mondott, a secure settingses keyguard állítás segíthet. (Tudsz kirakni ikon az asztalra, amivel megoldható)

És ha 5.x alatt vagy, akkor a Taskerben (talán robotban is) alapból van keyguard on/off cucc, amit tudsz kötni parancsikonhoz.

3. Van még egy megoldás, ami mint a fenti 2 szintén rootot igényel. Beállítasz 1 mintát, beállítod a vpn-t, majd terminal emuval, vagy automatizál9 progival, vagy bármivel, ami kezeli a shell parancsokat kiadod az rm /data/system/gesture.key parancsot. Utána bármit elfogad a készülék mintának.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79207) muszor


muszor
tag

Sziasztok. Az a nagy bajom, hogy a facebook messenger képei nem az sd kártyára mentődnek. Erre keresnék megoldást. Módosítható -e a fájlok mappája, vagy létezik -e háttérben futó ilyen folyamat amely teló mappából képes sd mappába áthelyezni fájlokat. (root megvan)
Előre is köszi ha van ötlet:)

zsoltee

(#79208) Quasi_modo válasza LyonnaisFan1 (#79205) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Esetleg frissítések eltávolítása?

valami

(#79209) Mr Dini válasza muszor (#79207) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Javaslom a linkelést. (Symlink) Én is úgy használom.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79210) F.E.K.. válasza #79335424 (#79204) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hát... Ha elrontom a feloldó pin-t, akkor a htc közli hogy elrontottam a pin-t, várjak 30 másodpercet az újrapróbálkozással szépen...

Kitkat (4.4.4) és jelly bean (4.3) a két áldozat.

Azért ha jut időm még nekifutok.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79211) LyonnaisFan1 válasza Quasi_modo (#79208) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi a választ. Úgy tűnik nem nyert.
Nincs valami lista az UC Browser hivatalos verzióiról? Egy kicsit régebbi verziót feltéve talán tudom rendesen használni.
A mostani 10.5.0.0 vagy mennyi, ha feltennék egy 10.0.0.-át vagy mennyit működhet a dolog.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#79212) Mr Dini válasza F.E.K.. (#79210) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha pint állítasz be, ne csodálkozz! Csak mintánál van ilyen. ;) (és arcalapúnál)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79213) #79335424 válasza Mr Dini (#79212) üzenetére


#79335424
törölt tag

De a minta kevés a VPN -hez. Kód, vagy jelszó kell neki.

(#79214) Mr Dini válasza #79335424 (#79213) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

:Y Valóban?

Nekem vmi azonosítótároló jelszavát hiányolja. Ez mi? :F

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79215) Mr Dini válasza Mr Dini (#79214) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sztornó...

Tudom mi ez. Csak ez a magyar fordítás. :W

@Somatom:

Nekem mintával is megy. (Bár ez lehet a cm romok áldása :DDD)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79216) F.E.K.. válasza Mr Dini (#79215) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nálam vpn beállításnál meg kell adnom a feloldó pin-t és választhatom a mintát is, de csak ha van feloldó pin.

Ha ezt kiütöm valahogy még akkor is bukom az egy mozdulatos alkalmazásaim (p. zseblámpa).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79217) F.E.K.. válasza Mr Dini (#79212) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Viszont nálam ahhoz eleve biztonsági pin szükséges hogy a mintát aktiválni tudjam egyáltalán. (Cm 11, és a huawei stock alatt is).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79218) Mr Dini válasza F.E.K.. (#79217) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha arra gondolsz, h mikor a beállítások > biztonság fül alatt a feloldás (v tudomisénmi) -nál kéri a jelenlegi pint, akkor azt add meg, majd válaszd a mintát. V a minta beállítása után kér még +1 pint is, ha a mintát forgetelnéd?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79219) Bozek válasza F.E.K.. (#79210) üzenetére


Bozek
nagyúr

Örülj neki, hogy csak 30 másodpercet kell várni. Nekem volt anno egy Sagem MyV-55-öm, aminél a telefonzár kódot felejtettem el. Na, minden próbálkozás után duplázódott a várakozási idő, 128 percnél feladtam. :D

(#79213) Somatom: Nekem csak minta van beállítva és működik a VPN. Így legalább távolról is elérem az itthoni hálózatot. :)

(#79220) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez most azt jelentené, hogy régebbi UC Browser verziót nem tudok használni? :F

Az alábbi [link] oldalról leszedtem a 10.1.0-ás verziót, a telepítés után el is indult a böngésző a képen látható hibával. :W
Valahogy megoldható egyáltalán, hogy egy régebbi UC-t használjak, vagy mindenképpen fel kell erőszakolni a legújabbat, amivel nálam problémák vannak.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#79221) k850 válasza LyonnaisFan1 (#79220) üzenetére


k850
addikt

Próbáld az előzmény mappát törölni. Én az Android, data mappában keresném a "szemetet". Ha letörölted az alkalmazást, ill. a vele kapcsolatos fájlokat. Indítsd újra a készüléket, majd telepítsd a még működő böngészőt.
Ha nem járnál sikerrel, akkor javaslom alternatívának, CM Browser vagy az Opera böngészőt. Szerintem oda-vissza verik az UC-t.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#79222) F.E.K.. válasza Mr Dini (#79218) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Igen, ha a mintát módosítom vagy kikapcsolnám akkor kéri a pin-t. Az a kisebbik baj amúgy, nekem igazából a hivatkozásos képernyőzár (egy irányban felold, a három másikban pedig alkalmazást indít) lenne kényelmes, de vpn kapcsolattal... Na ez amit a biztonsági szabályzás nem enged ugye...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79223) Mr Dini válasza F.E.K.. (#79222) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Keyguard kikapcsolása nem segít? :F

Bár 2lem... :(

Szerk.: ja és azt, h kéri a jelenlegi pint a módosításhoz, az normális, kül bárki átállíthatná csúsztatásra a lockot. ;) Az ált minden droidon alap. ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79224) G4bi89


G4bi89
senior tag

Tudna valaki ajánlani egy időjárás appot aminek ízléses material felülette van ? Nem bánom ha van hozzá widget, és lollipop alatt ott tud maradni az értesítéseknél állandóan. :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#79225) beg válasza G4bi89 (#79224) üzenetére


beg
veterán

Weather underground? Bár a widget kicsit materiál, de a felület nem. Viszont pontos.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79226) R19 válasza G4bi89 (#79224) üzenetére


R19
senior tag

(#79227) Jakuu


Jakuu
őstag

Keresnék egy olyan contacts backup szoftvert amivel egyben lehet lementeni az osszes tarhelyen levo kontaktlistamat, ugyanis a telefonom csak kulonallokent kepes menteni oket, SIM,Phone,Gmail etc
Azert kellene, mert nalam valami miatt duplikalja a syncen keresztul mentett kontaktokat.

Lehet targytalan mert az MCbackup megcsinalta

[ Szerkesztve ]

(#79228) dokee78


dokee78
félisten

Már az Opera Mini is jelzi a Facebook értesítéseket!

(#79230) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
5.1.1 android verzióra létezik Xposed?

(#79231) Dottore válasza kukinyo (#79230) üzenetére


Dottore
addikt

Csak alpha van.

[ Szerkesztve ]

(#79232) CJ4567 válasza jksx (#79120) üzenetére


CJ4567
veterán

Twilight

No Sana No Life

(#79233) kukinyo válasza Dottore (#79231) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszi
Na és merre találom? :)

(#79234) Dottore válasza kukinyo (#79233) üzenetére


Dottore
addikt

Várom a tapasztalatokat. :) Nem ajánlott szerintem még.

[ Szerkesztve ]

(#79235) F.E.K.. válasza #79335424 (#79190) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez működik, az ingyenes is ok, a fizetős persze kényelmesebb nekem ennyit meg is ér.

[]
XDA-n találtam.

[VpnRoot PPTP Manager]

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#79236) kukinyo válasza Dottore (#79234) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez még nagyon nem ajánlott. :)
Inkább ki sem próbálom, de attól függetlenül köszönöm szépen a segítséged. :R

(#79237) #79335424 válasza F.E.K.. (#79235) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Úgy látom, hogy csak PPTP -t tud. Majd kiderül, hogy elég lesz -e. Sztem nekem kelleni fog az Open VPN.

(#79238) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Whatsapp-ot be lehet üzemelni olyan készüléken, amiben nincs sim kártya?
Szóval nincs hozzá tartozó telefonszám.
Esetleg egyéb alternatíva, amivel hangüzenet is küldhető és megoldható a sim nélküli készüléken?

#?*@&!

(#79239) #79335424 válasza zeon.hu (#79238) üzenetére


#79335424
törölt tag

Technikailag beüzemelhető. Titaniummal megcsináltam miniPC -n. De pár nap után jött egy üzenet, hogy legyek kedves és azonosítsam az eszközt.

(#79240) zeon.hu válasza #79335424 (#79239) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A fiammal csevegnék, üzennénk egymásnak.
Be tudnám üzemelni a saját számommal mondjuk, de az nem jó megoldás érthető okokból.
Emiatt meg nem vennék egy plusz sim kártyát.
Hangouts-ban meg nem látok hangküldés opciót.

#?*@&!

(#79241) muszor válasza Mr Dini (#79209) üzenetére


muszor
tag

Köszi szépen, közben megoldottam a Automatic File Mover FREE -vel :)

zsoltee

(#79242) Mr Dini válasza #79335424 (#79237) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Arra külön app kell... :DDD

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#79243) teo77 válasza zeon.hu (#79238) üzenetére


teo77
őstag

Sima ügy!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#79244) zeon.hu válasza teo77 (#79243) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A módját, ha kérhetem :)

#?*@&!

(#79245) N_Norbi


N_Norbi
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnélek meghívni benneteket okostelefon applikációnk 'Nearones' béta tesztjére.

Mi az a Nearones? :Y

Új, ingyenes applikáció, mely lehetőséget nyújt felfedeni, megismerni az embereket magad körül (nem, nem társkereső :-)

Kíváncsi vagy kikkel találkoztál napi rutinod során? (suli/meló/vonat/busz/mozi/buli/akárhol)
Szeretnél hasonló érdeklödésű embereket megismerni?
Új vagy a suliban/városban/munkahelyen?
Nyitott vagy a világra, új arcokra, új kalandra?

Próbáld ki Nearones-t mindenki más előtt, iOS és Android béta verzió Augusztus elején!

Küldj egy email a beta@nearones.com címre 'Beta - Android' vagy 'Beta - iOS' tárggyal, számitunk Rád! :R

Kérdéseidre szívesen válaszolok az erre a célra nyitott topicban.

Üdv, Norbi

[ Szerkesztve ]

lilifoxapp.com - facebook.com/app.lilifox - instagram.com/lilifox_app

(#79246) LyonnaisFan1 válasza k850 (#79221) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi a választ!

Megpróbáltam, de nem működött.
Ezek után Byebye UC, pedig jó kis böngésző. De nálam mégsem megy minden rendben.

Az általad linkelt CM-et megnézem, az operát már ismerem régebbről.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#79247) saphancs


saphancs
aktív tag

Sziasztok! Autómba van egy média nav rendszer, ami támogatja a hangfelismerést, de azt írja a telefon nem támogatja a dolgot. Megoldható ez valami progival? Pl voice speed dialer-t láttam, hogy headsettel működik.. Előre is köszi

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#79248) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Nem használtam eddig még a facebook Messenger programját, de elgondolkodtam rajta, hogy lehet tudnék vele spórolni adatforgalmat. De olyan sok rossz véleményt olvasni róla, kinek mi a tapasztalata? Esetleg van más alternatíva erre?

(#79249) Mr X válasza acsati (#79248) üzenetére


Mr X
veterán

Adatforgalom passz, de egy jó ideje gond nélkül használom.

(#79250) goom válasza Mr X (#79249) üzenetére


goom
senior tag

+1
Nagyon gyakran használom; elégedett vagyok vele. Adatforgalom szintén passz - Istennek hála, nem érint.

Éppen ma fordult elő, hogy egy rövid videó-felvételt szerettem volna megosztani. Próbáltam GMail-el, de nem ment át (a méret miatt). Ezzel azonnal és simán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.