Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) #79335424 válasza Scooter86101 (#78900) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez pontatlan, félreérthető. Mit értesz "lezárás" alatt és a hívás iránya (bejövő, kimenő), valamint a stádiuma (csörgés/hívásindítás, vagy konkrétan az aktív beszélgetés) is kéne. Egyébként E-Robottal bármilyen konfig összeállítható. Viszont, szinte biztos, hogy ezekhez a műveletekhez root kell.

(#78902) batai15 válasza Scooter86101 (#78900) üzenetére


batai15
félisten

erre van a proximity sensor..

(#78903) Bozek


Bozek
nagyúr

Tud valaki normális, EXIF adatokat megjelenítő programot? Ma többet is kipróbáltam, de egyik sem hozta azt, amit vártam tőle. Sok meg se jelenítette a szöveget, ami be van ágyazva a metaadatok közé, ami meg igen, annál e-mail-ben kellett megosztanom, hogy végig tudjam olvasni. Az már csak hab a tortán, hogy az ékezetek helyett kis kérdőjeleket rakott...

(#78904) aicon válasza Flind (#78838) üzenetére


aicon
senior tag

a swype-ban van egy jó funkció amit sokat használok, nevezetesen a copy - paste
van ilyen a touchpalban?
ha igen, erősen megfontolandó a váltás rá a swype borzasztó szótára miatt

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#78905) batai15 válasza aicon (#78904) üzenetére


batai15
félisten

van.

(#78906) aicon válasza batai15 (#78905) üzenetére


aicon
senior tag

és hogy lehet használni?
esetleg van rá billentyűzet kombináció, mint a swype-ban?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#78907) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ha van egy blog-om, amin el lett helyezve egy látogatószámláló, ami mutatta is a látogató eddigi látogatási időpontját ha böngészőt és készüléket váltott, ami valamiért "blokkolja" a látogatószámlálót,akkor hogyan lehet ismét a látogatásokat számlálhatóvá tenni? Más böngészővel? Más látogatószámlálóval? Vagy a látogatószámláló beállításával? (a számláló: statcouter; a blog: tumblr)

(#78908) Becks1987011


Becks1987011
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene, pár napja vettem egy LG G4-es telefont, és a play áruházban a nagy méretű applikációkat (játékokat) nem tudom letölteni mert egy bizonyos százaléknál megáll a letöltés és nem csinál semmit, van hogy 905-ös és 923-as hibát ír ki.
Valaki esetleg tud erre valami megoldást, vagy esetleg csak a google play hibája és egy frissítésre kell várnom?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv Tomi

[ Szerkesztve ]

(#78909) Probert75 válasza Becks1987011 (#78908) üzenetére


Probert75
addikt

Nem olvasod a fórumot? Már adtam egy lehetőséget, nem működik a megoldás?

Szerk.: De itt van az összes!

A 905-re meg ezt adja a gugli: Beállítások -> Alkalmazások ->Alkalmazások kezelése ->Google Play Áruház -> Frissítések eltávolítása. Így működni fog, csak a régi marketet adja be, de legalább a programjaid frissítéseit el tudod érni.

[ Szerkesztve ]

(#78910) Becks1987011 válasza Probert75 (#78909) üzenetére


Becks1987011
csendes tag

Ezzel sajnos nem oldódott meg a probléma :(

(#78911) Probert75 válasza Becks1987011 (#78910) üzenetére


Probert75
addikt

És ha eltávolítod a Google Play Frissítéseit és törlöd az adatait? A G4 topikban nem tudnának jobban segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#78912) Becks1987011 válasza Probert75 (#78911) üzenetére


Becks1987011
csendes tag

Már azt is próbáltam :) nemtudom meg kérdezem ott is, hátha van valaki aki tudja a megoldást!

(#78913) atosan válasza Becks1987011 (#78912) üzenetére


atosan
addikt

Plusz a frissítések és adatok törlése után egy újraindítás? Néhány LG készüléknél beüzemelés után jót tesz egy gyári beállítások visszaállítása, egy próbát megér.

Maine coon

(#78914) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!létezik androudra okyan videószerkesztő app,amivel beletudnék lassítani videó részletbe?utólagos slow motion szerűség. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#78915) beg válasza siofok (#78914) üzenetére


beg
veterán

60 fps videóval érdemes csak próbálkozni. Ha egy 30-ast belassítasz, csúfos képregény lesz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78916) Mr Dini válasza beg (#78915) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Bezony. +1

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#78917) siofok válasza beg (#78915) üzenetére


siofok
őstag

Movie makerrel pc-n türhető lett,csak telón már egyszerübb lenne. :) lusta vagyok géphez ülni

OnePlus nord 2t

(#78918) beg válasza siofok (#78917) üzenetére


beg
veterán

A hiányzó képkockákat honnan pótolta? 20-ig még lelassítható, de a felére lassítva már 15 és az elég neccesen nevezhető folyamatosnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78919) siofok válasza beg (#78918) üzenetére


siofok
őstag

Tesco-ból. :) elvileg van N5re okosság,amivel tud már 60fps körül rögzíteni,utánanézek akkor

OnePlus nord 2t

(#78920) batai15


batai15
félisten

üdv! k@ maillel lenne gond. beírom gmailomat, és a helyes jelszót amit gmailbe teszteltem is , de persze hogy nem jelentkezik be.
errort ír ki, valakinek valami ötlet?

(#78921) batai15 válasza batai15 (#78920) üzenetére


batai15
félisten

sikerült . engedélyezni kelett pár dolgot a gmailbe.

(#78922) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok! Milyen screen recordert javasoltok? Root van. :)

(#78923) teo77


teo77
őstag

Aki SwiftKey-t használ: az 5.2.2.124-es verzió a legjobb! Nálam! Az új frissítés a közelébe sem ér!

tnilabk: SCR Pro

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78924) teo77


teo77
őstag

Tudtok arról valamit, hogy app, adatokkal együtt való költöztetésére van-e mód wi-fin kívülre?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78925) beg válasza teo77 (#78924) üzenetére


beg
veterán

wi-fin kívülre?

Hogy hová? Mit? Mivel?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78926) batai15 válasza beg (#78925) üzenetére


batai15
félisten

Fel kell tölteni a mátrixba

(#78927) teo77 válasza beg (#78925) üzenetére


teo77
őstag

Nem tudom, mit nem értesz! :) Pl a Helium, appot tükrözni (adatok+apk) két eszköz között legjobb tudomásom szerint "csak" wi-fin tud, hálózaton kívülre nem. Pl egyik városból a másikba való távsegítő telepítés esetére. Na, olyan megoldás kellene, ami ezt tudja!

batai15: arra is gondoltam, csak az nem direkt megoldás.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78928) vicze válasza Mr Dini (#78868) üzenetére


vicze
félisten

Csak egy utolsó. :)
A Google Music azon része hogy zenét tölts fel és ott tárold az teljesen ingyenes. A fizetős rész az All Access az a teljes 30millió számhoz ad hozzáférést, de a saját feltöltött zenéidet akkor is hallgathatod ingyen. Jelenleg 50ezer számot lehet feltölteni 320kbs MP3-ban (mindent ebbe konvertál a rosszabb minőségűt is), természetesen arról te kell gondoskodj, hogy a zenék legálisan legyenek a tulajdonosban, de Google ezt nem tudja ellenőrizni.
Én személy szerint ezt nem tartom olyan rossz dolognak. :)

(#78929) beg válasza teo77 (#78927) üzenetére


beg
veterán

Dropbox vagy egyéb felhő szinkron?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78930) Mr Dini válasza teo77 (#78927) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Foldersync és mondjuk gdrive

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#78931) wolfman


wolfman
veterán

Lenovo A916-on szeretnék teljes biztonsági mentést nyomni, viszont ha jól látom és tapasztalom a készülék csak és kizárólag gmail-es E-mail címre (fiókra) engedi backuppolni a cuccokat.
Nem lehet esetleg számítógépre menteni az adatokat? Vagy ha ezt nem, akkor alternatív E-mail címre? Esetleg OneDrive-ra, de leginkább az első verzió érdekelne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#78932) Mr Dini válasza wolfman (#78931) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia,

Lehet pl Custom recoveryből, sima nand backuppal, efs backuppal, ha az appokat szeretnéd menteni, akkor pedig TiBaval. stb

Persze a legtöbb ilyen backuphoz kell root.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#78933) Bozek válasza teo77 (#78927) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor is értelmetlen a mondatod. Már a WiFi-n kívülre se túl egyértelmű, de a hálózaton kívülre is necces. Inkább úgy helyes, hogy "másik hálózatban lévő gépre". Egyébként meg ha annyira PC-t és Helium-ot akarsz használni, akkor építs ki VPN kapcsolatot a két hálózat (saját és távoli) között, akkor látni fogod a távolinak is a megosztásait és oda már saját WiFi-vel is tudsz majd menteni.

(#78934) #79335424 válasza Bozek (#78933) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1

(#78935) Mr Dini válasza Bozek (#78933) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

+1

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#78936) agy73p


agy73p
senior tag

Remélem, hogy jó helyre írok:
ha külföldön levő telón csak egy-kkét alkalmazásnak (pl. Viber és Cerberus) szeretném megengedni, hogy használja a MOBILNETet, akkor milyen alkalmazást kellene feltenni? LG Optimus L7 II - P710.
Azt szeretném elkerülni, hogy a gyerek a kinti edzőtárbonban boldogan letöltögessen, viszont el tudjam érni Viberen üzengetve. Régebben nézegettem ilyet, hogy Droidwall, de azt hiszem volt vele vmi gondom.

(#78937) teo77 válasza Bozek (#78933) üzenetére


teo77
őstag

Majd te úgy írod, ha akarod, és én is úgy, ahogy akarom! Ne te mondd már meg nekem, hogy hogy fogalmazzak! Azért csak érthető a kérdésem, mivel megválaszoltad!! Ejj, ember! Ne legyünk már okostojások! (Köszönöm!) A lényeg a megértetés és megértés, semmi szükség kioktatásra. Mert ez az volt... nekem. Ha azt írod, hogy: "félreérthető a kérdésed, mert... ", az egész más. De ebből a hangnemből nem kérek.Szóval változtass ezen, légy szíves, legalábbis felém! Hogy mással hogy beszélsz, az a te dolgod. Írhattam volna "másik városba" - t is, de mint kiderült, így is megértetted. Szóval ez az én szememben nem más, mint nagyon ráérős kötekedés. Ha tévedek, elnézést kérek. (kétlem, hogy tévednék).
És nem, nem Heliummal akarok tükrözni, azt csak példának írtam, amit a "pl" szóval jeleztem is.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78938) beg válasza teo77 (#78937) üzenetére


beg
veterán

Teljesen korrektül és normális hangnemben válaszolt. Ne hisztizz. Nem volt egyértelmű a kérdésed, nem megsértődni kell, hanem megfogadni a tanácsokat. Vagy kereshetsz másik segítségforrást, ha ez nem tetszik. Szabadon választhatsz, van pár.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78939) cappa72 válasza wolfman (#78931) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha tényleg teljes biztonsági mentést szeretnél, akkor számítógépes MTKDroidTools-ra van szükséged.
Ha nincs root, akkor szintén számítógépes (win-only) Flashtool-lal lehet csinálni komplett rendszermentést.

Ha elegendő a rendszer, cache, data, boot és recovery mentése, akkor CWM mentés is megfelelő neked - bár PhilZ recovery a neve, de CWM alapokon nyugszik. A nálam járt a916-hoz készült, így tesztelve a működése. Remélhetőleg nem adtak ki belőle több válzotatot.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#78940) teo77 válasza beg (#78938) üzenetére


teo77
őstag

Korrentül? Látom, te meg nem vagy tisztában a hiszti fogalmával. Nem volt egyértelmű? Még példát is írtam rá egyértelműsítésként a gyengébbek kedvéért. (kivéve Somatom és a többiek). Ő is megértette, ebből látszik, hogy csak belekötött a mondandómba. Innen részemről pont! Privátban a többit.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78941) teo77 válasza teo77 (#78940) üzenetére


teo77
őstag

Pontosítok, nem a gyengebbek kedvéért írtam a példát, hanem a még jobb egyértelműsítésért. Akit sértett a jelző, azoktól elnézést kérek.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78942) Tav-Csoves válasza teo77 (#78923) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszi!

(#78943) Bozek válasza teo77 (#78937) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha neked ez nem tetszik, akkor elég érzékeny ember vagy. Informatikában dolgozóként azért engem zavar, ha hülyeségeket írnak egyesek... De nem gond, a jövőben még ha tudok, akkor se fogok neked segíteni és ennyi.

(#78944) teo77 válasza Bozek (#78943) üzenetére


teo77
őstag

Te beszélsz hülyeségeket, hisz érted a szándékom, erre elkezdesz szőrszálhasogatni, sőt! Meg elkezdesz fórumba nem illő jelzőket is használni, felül emelkedni. Nem szép kioktatni a másikat, ha zavar, hogy nem a te kényed-kedved szerint fogalmaz. Főleg akkor, ha érthető, mit is akar mondani, kérdezni. És tartsd meg magadnak és másnak a segítő szándékodat, ha nem vagy vevő arra, hogy valaki szépen megkér, hogy változtass a felé irányuló modorodon! Én, itt befejeztem. Ha bármit hozzá akarsz tenni, azt privátban, nem zavarva a fórumot megvitathatjuk.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78945) air válasza teo77 (#78940) üzenetére


air
nagyúr

Bozek jóindulatát mutatja, hogy megpróbálta kihámozni abból az értelmetlen mondatból, hogy mit is szeretnél.
Nem mondjuk meg, hogy hogyan fogalmazz. De ha zongora helyett fogkefét mondasz, akkor ne csodálkozz, hogy nem arra kérdésre kapsz választ, amire gondoltál, hanem arra, amit leírtál.
Sajnos az emberi kommunikáció már csak ilyen. Ezért is kell tanulni.
Telepátia útján nem tudjuk kitalálni, hogy mire gondolsz, csak arra tudunk reflektálni, amit leírsz.
Utána pedig felesleges kioktatni azt, aki segített. Fordítva ülsz a lovon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#78946) beg válasza teo77 (#78944) üzenetére


beg
veterán

Mielőtt jobban belemélyednél linkeld a kolléga fórumba nem illő jelzőit. Mert én nem találtam. Nálad viszont annál inkább.

Ha azt írom, hogy hozzál a boltból pékárut és gyümölcsöt, akkor mit veszel?
kiflit? kenyeret? kalácsot? almát?narancsot? banánt?

Utána meg letámadlak, hogy béna vagy, mert nem találtad ki, hogy a pogácsára és a dinnyére gondoltam.

Többen leírtuk, hogy itt egyedül magadba kellene nézni egy csöppet, de úgy látszik mindenki szembe jön az autópályán, csak te mész jó irányba.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78947) teo77 válasza air (#78945) üzenetére


teo77
őstag

"wifin kívülre" - ezt a köznyelben hogy érted? Mert, ugye ez az a bizonyos, "értelmetlen" mondatrész. Minden bizonnyal nem arra a légtérre gibdoktam, ahová már nem ér ér a világ összes wi-fi router jele. Persze, értem én, hogy mit akartok mondani. De, ahogy egy, a földre rajzolt, ember méretű 6-os "alján" és "tetején (síkban) áll egy-egy ember és az egyik 6-ost, a másik 9-est lát, ugyanúgy lehet ezen vitatkozni. Szóval az, hogy a wifin kívülre úgy is lejöhet az olvasónak pl, hogy LAN-ra. Ez igaz! Mindegy is, kár a szóért. Mindig is lesz olyan, hogy a forgalmazó szerint jól közvetített gondolat a másik számára nem helyes, értelmetlen, hülyeség. Mert mások vagyunk, más a szókibcsünk, az ismereteink. Nem ér ez többet ennél, úgyhogy hagyjuk. Köszönöm az építő hozzászólásokat!

Beg! Ha bele akarsz szólni, akkor privátban kérem! Reagálok ott.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#78948) Bozek válasza beg (#78946) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem a VPN-re gondolt. :D

(#78949) agy73p válasza teo77 (#78944) üzenetére


agy73p
senior tag

Vaze, hosszú kritikára van időd, de normális kérdésre nem volt. És még neked áll feljebb....
Hagyd, hogy a többiek rajtad kívül mással is foglalkozzanak, többek közt az én kérdésemmel. Köszönöm.

(#78950) beg válasza agy73p (#78949) üzenetére


beg
veterán

Droidwall csak root-al működik. Root nélkül esetleg ez vagy ez vagy ez.

(#78947) teo77: Köszi, ne írogass privátot, mert egyből megy a /dev/null-ba. Annyi elég volt, amit itt olvastam.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.