Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78937) teo77 válasza Bozek (#78933) üzenetére


teo77
őstag

Majd te úgy írod, ha akarod, és én is úgy, ahogy akarom! Ne te mondd már meg nekem, hogy hogy fogalmazzak! Azért csak érthető a kérdésem, mivel megválaszoltad!! Ejj, ember! Ne legyünk már okostojások! (Köszönöm!) A lényeg a megértetés és megértés, semmi szükség kioktatásra. Mert ez az volt... nekem. Ha azt írod, hogy: "félreérthető a kérdésed, mert... ", az egész más. De ebből a hangnemből nem kérek.Szóval változtass ezen, légy szíves, legalábbis felém! Hogy mással hogy beszélsz, az a te dolgod. Írhattam volna "másik városba" - t is, de mint kiderült, így is megértetted. Szóval ez az én szememben nem más, mint nagyon ráérős kötekedés. Ha tévedek, elnézést kérek. (kétlem, hogy tévednék).
És nem, nem Heliummal akarok tükrözni, azt csak példának írtam, amit a "pl" szóval jeleztem is.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.