Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76040) #79335424 válasza Gsx-rr (#76033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez szubjektív. Nálam nagyobb Facebook gyűlölő nem nagyon van. Én sem örültem, amikor megvette, de eddig úgy tűnik, hogy van eszük. Nem látok Whatsapp oldalról kapcsolódást (FB felől tudom, hogy van). Lesz..m a Viber -t. Egy nyomulós, erőszakos szemét. Ilyet nem fogok használni. A barátnőm spanyolban él, ott meg a Whatsapp megy. Elkezdtem használni, megkedveltem. Két éve stabilan működik. Nem zabálja az erőforrást és kidolgozottak a funkciói. Rászoktattam a főnökömet is, mert vezetés közben, írás helyett, a hangüzenet remek dolog. Most, hogy már hívás is van, pláne nem hiányzik a Viber. Egyébként is VOIP -ot használok, nem GSM -et. 6Ft/percért hívom az EU bármelyik mobilját és van a telómnak egy vezetékes tarifával hívható 003621... száma is a Reenger -től (Nordtelekom), úgyhogy különösebben nem érdekel, hogy ki, milyen klienst használ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.