Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69601) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Sziasztok!
Letöltöttem a Mozilla böngészőjét, ami állítólag lejátsza a flash videókat, de nekem csak egy fekete felület jelenik meg a videók helyén. Ilyenkor mi a teendő?

(#69602) LonGleY


LonGleY
veterán

Smart Keyboard PRO 4.9.3

- Fixed major long-standing bug causing unregistered key press when typing fast!
- For people having connection error with voice input, see http://goo.gl/SSSrtm
- For people getting crash on Lollipop, uninstall and reinstall the keyboard

Javították a requestemet elvileg, bár nagyon gyors gépelésnél még mindig előjön a visszaigazolásul felbukkanó betűk csúszkálása, ha valaki 140-es bmp-mel gépel. :Đ De úgy tűnik, gyorsult a szett.

[ Szerkesztve ]

(#69603) gam3r-x válasza gam3r-x (#69601) üzenetére


gam3r-x
csendes tag

Kicsit utána jártam. Nem is flasht kellene tudnia, hanem HTML5-öt. De a lényeg ugyan az. Nem indulnak a videók. :-(

(#69604) erzol válasza gam3r-x (#69603) üzenetére


erzol
őstag

Próbáld meg a dolphin browsert . Nekem eddig mindent visz.

(#69605) teo77 válasza gam3r-x (#69601) üzenetére


teo77
őstag

Dolphin Jetpack+ Dolphin browser +spec flsh plugin, Dolphin beállítások; xda-n írnak róla

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69606) DM43 válasza gam3r-x (#69601) üzenetére


DM43
őstag

Keresd meg a rendszerednek megfelelő flashplayer-t itt és telepítsd.

(#69608) xSide válasza gam3r-x (#69601) üzenetére


xSide
őstag

Az Aurora idején sokat keresgéltem, nem mindegy melyik oldal flash tartalmát néznéd.
Ekkor találtam egy spec flash playert, ami még a Dolphinnal is jól megvolt.
Egyelőre a neve ugrik be Adobe Flash Player KK...
Hol található nem tudom már.

(#69609) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Tudok olyan appot ami lementi a facebook üzeneteket?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#69610) vicze válasza Tav-Csoves (#69607) üzenetére


vicze
félisten

LOL, még van OnLive? Hányszor ment csődbe eddig? :D

(#69611) #79335424 válasza xSide (#69608) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dolphin -> Beállítások -> A Dolphin -ról -> Segítség kérése a Dolphin -tól -> (Android) Flash Playing

(#69612) xSide válasza #79335424 (#69611) üzenetére


xSide
őstag

Készülékfüggő minden, nem viccből keresgéltem annak idején mikor villódzott minden...
Dolphin-nal ment a sajátja, de Firefox-al (Aurora) nem.
Google keresés hosszas keresgélés után segített.
Letöltöttem vagy 10 félét akkoriban...

Más: az A.I. Type Keyboard teljesen megújult (4.0). Jobban bejön még angolul már most a Smart ellenében.

(#69613) ollie válasza Lazsnak (#69579) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De van, Total Commander + ADB plugin.

***

(#69614) #79335424 válasza xSide (#69612) üzenetére


#79335424
törölt tag

Öööö...milyen sajátja? A Dolphin áthelyezte saját tárhelyre az Adobe által kiadott, legutolsó, ICS -re készült Flash Player -t. Ugyanezzel megy Firefox alatt is a flash. Csak a rókánál 4.3 -mal vége a dalnak, Dolphin -nal viszont megy 4.4 -en is.

[ Szerkesztve ]

(#69615) vicze válasza ollie (#69613) üzenetére


vicze
félisten

Ha az app letiltja a backupot, akkor ugyan abba a hibába fut sajna az is. :(

(#69616) pandion válasza teo77 (#69452) üzenetére


pandion
tag

Szia!
Még egy kicsit értetlenkedek ezen a backup dolgon, bocs, Az történt, hogy a régi telón elkészítette a backupot a My Backup Pro, átraktam az új telóra, visszaállítottam, de csak annyi történt, hogy feltelepítette a progit, viszont semmi adat ami benne volt nem került át az új telóra... :S Mi a gond?
Köszi előre is a segítséget!

(#69617) xSide válasza #79335424 (#69614) üzenetére


xSide
őstag

Nincs vége a dalnak rókával 4.4.x-nél :)
Google...

(#69618) #79335424 válasza xSide (#69617) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Google csinál Flash player -t Firefox -ra, vagy esetleg linkelnéd, hogy konkrétan mi az infód?

(#69619) teo77 válasza pandion (#69616) üzenetére


teo77
őstag

Szeva!
Mikor a backup-ot készítetted, mire nyomtál rá a 3 lehetőség közül, mikor azt kérdezte, mit akarsz backupol? "Apk-k+adatok, adatok, apk-k". Melyiket választottad? Az elsőt kell teljes backupál!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69620) vicze válasza #79335424 (#69614) üzenetére


vicze
félisten

5.0-on is megy. ;) És igen jelenleg ez az egyetlen böngésző ami, tudja. Viszont túl sokat nem használtam szóval nem tudom mennyire bugos, főleg ennyire régi apk vs. ART miatt.

[ Szerkesztve ]

(#69621) ollie válasza vicze (#69620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

UC browser is lejátssza a flasht, 4.4 és 5.0 alatt is. És ezt gyárilag, vagyis még telepíteni sem kell semmi extrát hozzá.

***

(#69622) xSide válasza #79335424 (#69618) üzenetére


xSide
őstag

Megtaláltam XDA-n.
Ezzel az egy módosított FP-el ment a sima/nightly/aurora Firefox engedélyezett plugin beállítással (G2 4.4.2).

A tesztoldalam a video.tt és az idokep.hu volt régebben.

(#69623) #79335424 válasza xSide (#69622) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Ezt a modot nem ismertem. Próbáltad Dolphin -nal is? Nálam most Dolphin -ban aktív a flash, Firefox -ban viszont ki van kapcsolva (úgyse működne). Ilyenkor a nem flash alapon is megjeleníthető videóknál felajánlja a megosztást, amiben szerepel az MX Player és a letöltésvezérlőm is. Viszont mindkét böngészőhöz ugyanaz a Flash player. Ha lecserélem a moddoltra, akkor a Dolphiné is cserélődik. De biztos, hogy nem bolygatnám, ha a moddolt nem megy Dolphin -nal. Remélem, hogy érthető volt, amit írtam!

(#69624) xSide válasza xSide (#69622) üzenetére


xSide
őstag

A Dolphin már nem olyan vele, mint régen.
Nem megy már ez a módszer (beta).
Erről jut eszembe az időkép oldalán (asztali nézet) nálad betölti a webkamera gyűjtő oldalukon a kis animált képeket a Dolphin?
Ami jó elrontják, ami rossz nem javítják :)

(#69625) #79335424 válasza xSide (#69624) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kis animáltakban nem és sztem ez nem is baj. Toldozott - foltozott ez a flash dolog és a plugin is elavult. Régebben tapasztaltam, hogy egy videóval még elboldogul, de többnél már könnyen összeomlik, vagy kifagy. Az egyes ablakokra bökve viszont bejönnek a kameraképek. Símán el tudom képzelni, hogy ez szándékos korlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#69626) dokee78


dokee78
félisten

Elvileg van az AMdroidban olyan mód,mint a Sleep as Droidban,hogy jelez,ha ideje aludni.
De nem találom.
Alvó módot találtam,de ott nem tudom beállítani,hogy mikor figyelmeztessen az alvásra.

(#69627) pandion válasza teo77 (#69619) üzenetére


pandion
tag

Igen azt választottam. Amikor elkészült a visszaállítással, írta is hogy indítsam újra a telót az adatok frissítése miatt, de újraindítás után sem történt semmi... :(

(#69628) xSide válasza #79335424 (#69625) üzenetére


xSide
őstag

Elképzelhető.
Flash terén a Flashfox (Firefox mod Playen) telepített nélkül játszik, de itt meg a sync lett korlátozva, nem enged belépni sem :)

(#69629) #79335424 válasza xSide (#69628) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az viszont nem biztos, hogy korlátozás. Én is próbáltam régebben egy faragott rókát, de azzal sem ment a sync. Utánanéztem a készítő blogján és írta, hogy próbálja összehozni, de a Mozilla vmi új, biztonsági módot vezetett be a sync -ben és nem boldogul vele.

(#69630) teo77 válasza air (#69104) üzenetére


teo77
őstag

Nem találom apk-k letöltési lehetőségét az androidpolice-n. Hol keressem?

Pandion:
A létre jött backup mérete jelentős? Tehát valóban létrejött a backup, van valós tartalma backup mappájának?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69632) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Samsung S3 Neo-ra tudnátok hívásrögzítő programot ajánlani?

(#69633) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Mit kell beállítani (vagy hogyan) a zenelejátszó programon, hogy az egybefüggő koncertfelvételeket összefűzve játssza le, és ne csináljon 1mp szünetet, mikor a szám végére ér?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#69634) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata Swype Keyboarddal? A Pro verzió miben tud többet mint a free? Playen a leírásban nem találtam semmit, ahogy Google sem volt a barátom. Ma kezdtem el használni a hang alapú bevitel miatt és eddig nagyon teccik.

Előre is köszönöm! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#69635) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Airdoid alkalmazással van olyan gondom, hogy ha olyan hívást akarok indítani a böngészőből ami nincs benne a névjegyzékbe, nem indítja el (kijelző felvillan egy pillanatra). Ha indítok egy hívást ami a névjegyzékbe van az simán megy, majd ha ezek után újra indítom az első számot (névjegyzékbe nem szereplőt) akkor már simán hívja.
ExDialer tárcsázó van fenn.
Tuti van beállítási probléma ez szerintem, de nincs ötletem merre keresgéljek.

Köszi előre is.

(#69636) petipetya válasza teo77 (#69630) üzenetére


petipetya
nagyúr

link

"nincs rá lezsóidő"

(#69637) Android Fan válasza ollie (#69621) üzenetére


Android Fan
csendes tag

Bezony. Nem kell semmi sem hozzá. Én is azt használom már 2 éve.

Varagara

(#69638) Android Fan válasza g_g_g (#69635) üzenetére


Android Fan
csendes tag

Maradj az alapnál. Az biztosabb. EXdialernél akadt hasonló prob nekem is. Bugos.

Varagara

(#69639) pandion válasza teo77 (#69630) üzenetére


pandion
tag

Igen, azt gondolom, összesen 23 megás a backup (2 program), szerintem mindkét programról létrejött a backup. Nem kell semmit bemásolmni a programok könyvtárába?

(#69640) teo77 válasza pandion (#69639) üzenetére


teo77
őstag

Másik telóra még nem költöztettem még így. Nálam eddig jól állított vissza.

Petipetya: Köszi! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69641) Quasi_modo válasza Palika71 (#69633) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem ez típusfüggő. A Z3 C gyakorlatilag nem csinálja. Csak akkor veszek észre hangyafaxnyi szünetet ha nagyon figyelek.

valami

(#69642) twine válasza pcnet (#69634) üzenetére


twine
addikt

Leírásban az első sor :P
"New Swype is even more powerful and personal! This trial version is good for 30 days."
30 nap trial verzió ;)

Ennek tükrében érdemes megvenni a "Pro" verziót! :D

Mondjuk a swype-olás és legfőképp a diktálás funkciója miatt nekem az első(és egyetlen) számú billzetem...
Ingyenes beta verziója óta használom,,ahogy felrakták a play-re azonnal meg is vettem, hogy támogassam a fejlesztőket...Szvsz. megérdemlik... :K

[ Szerkesztve ]

(#69643) kisspall válasza Palika71 (#69633) üzenetére


kisspall
aktív tag

Gapless képes lejátszó kell hozzá.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#69644) pcnet válasza twine (#69642) üzenetére


pcnet
addikt

Azt a leborult szivarvégit, megint hoztam a formám! :R Ekkora lamer vagyok! A prot nézegettem, netet is feltúrtam érte, csak épp a free verziómat nem olvastam el az első sort. :B :W :R 234 ft-ot naná, hogy megér. Akkor meg is veszem. (Nem mintha eddig az ára miatt vacilláltam volna. :D ) Thx! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#69645) twine válasza pcnet (#69644) üzenetére


twine
addikt

Előfordul...sőt sokszor épp a legjobban szem előtt lévő dolgok felett szaladok el én is :B ;)

(#69646) pcnet válasza twine (#69645) üzenetére


pcnet
addikt

Még egy kérdés: Billentyűzet kiosztást nem lehet választani, vagy csak megint én vagyok vaksi? Szép és jó, hogy vannak külön ékezetes magánhangzók is, de cserében sokkal kisebbek a gombok és könnyebb félre ütni. Swype nálam nem játszik, nem látom a kezemtől rendesen a betűket, ergo megint félre gépelek és javítgatok. Inkább lenne olyan a kiosztás mint az alap androidé. Nagyobb térközökkel. Úgyis csak hang alapú bevitelre használom. Nem kellene váltogatni Android bill és Swype közt. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#69647) twine válasza pcnet (#69646) üzenetére


twine
addikt

(Swype) beállítások/nyelvek/ és az adott nyelv mellett látsz egy kis billentyűzet piktogramot;)

(#69648) Gerzsi


Gerzsi
tag

Tudtok ajánlani pár angol oktató appot ?

(#69649) Orionhilles válasza Gerzsi (#69648) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Duolingo?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#69650) LonGleY válasza Gerzsi (#69648) üzenetére


LonGleY
veterán

Angol nyelvtan

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.