Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) air válasza Gerzsi (#69648) üzenetére


air
nagyúr

Xeropan: Angol Tanulás Ingyen
Ez nem oktató, de borzasztóan jó angol nyelvtan alkalmazás: Angol nyelvtan

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69652) pcnet válasza twine (#69647) üzenetére


pcnet
addikt

:R Na jó, most megyek aludni! Remélem nem szakad le alattam az ágy! :DDD

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#69653) Gerzsi válasza air (#69651) üzenetére


Gerzsi
tag

Köszi, mindjárt kipróbálom mindkettőt :R

(#69654) LonGleY válasza Gerzsi (#69653) üzenetére


LonGleY
veterán

3-at írtunk, ne felejtsd el a Doulingo-t!

[ Szerkesztve ]

(#69655) Gerzsi válasza LonGleY (#69654) üzenetére


Gerzsi
tag

Vagyis igen, mind a hármat :DDD

(#69656) gyuranecz válasza karldergroße (#69552) üzenetére


gyuranecz
csendes tag

Nekem is az van! jobbat még nem találtam! De legalább pontos!

(#69657) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Vannak alkalmazások, amikhez tartozik egy widget is pl Antutu. Hol lehet kikapcsolni a háttérben futó widget service-t? Nem használom, mégis folyamatosan fut a háttérben. Leállítom, de egy kis idő múlva újra elindul.
A másik a gyári időjárás widget, amit nem használok, nem indítom,de mindig fut. Tiltani nem lehet, törölni nem akarom őket.
Miért indulnak el ezek, ha leállítom? Nem olyan programok, amikre más alkalmazásnak szüksége van.
(Root nincs)

[ Szerkesztve ]

(#69658) LonGleY válasza Krystal_s (#69657) üzenetére


LonGleY
veterán

Ami kint van widgetként, az konkrétan ott van a memóriában. Nincs ezen semmi meglepő.

(#69659) Dottore válasza Krystal_s (#69657) üzenetére


Dottore
addikt

Ha nincs root akkor sehogy. Ha egyszer lesz akkor pl. ezzel.

(#69660) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Ha már nyelvtanulás: Német nyekvű oktatóprogramokat tudtok javasolni? Köszönöm!

(#69661) gyuranecz válasza Tav-Csoves (#69660) üzenetére


gyuranecz
csendes tag

doolingo! Németet is tud! :)

(#69662) Flind válasza #79335424 (#69623) üzenetére


Flind
senior tag

Vagy ha valaki nem akar Dolphinnal és Firefoxxal szarakodi, és kompatibilis flash appokat keresgélni / próbálgatni, letöltheti a UC Browsert, ami beépítetten tudja - minden OS-en.

(#69663) LonGleY válasza Flind (#69662) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyre kevésbé értem, hogy hova kell flash. Szimpla Operában meg Chrome-ban is nyitható az összes videó html alapon.

(#69664) Krystal_s válasza LonGleY (#69658) üzenetére


Krystal_s
addikt

De nincs kint egyik sem.

(#69665) kovisoft válasza Flind (#69662) üzenetére


kovisoft
őstag

Hát én most kipróbáltam, hogy letöröltem a flash playert, de ekkor az UC Browser azt mondja a digisport.hu oldalra (asztali módban), hogy az ön készülékén nem támogatott a flash player. :F

(#69666) Flind válasza kovisoft (#69665) üzenetére


Flind
senior tag

Enyémen meg nincs flash player, mégis viszi. Ha törölt flashhel újratelepíted a UC-t, neked is menni fog.

(#69667) Tav-Csoves válasza gyuranecz (#69661) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

de magyar-németet? ;)

(#69668) kovisoft válasza Flind (#69666) üzenetére


kovisoft
őstag

Kipróbáltam, hogy újratelepítem, de ezután is ugyanaz az üzenet fogad. Érdekes, mert más flash-es oldalak meg mennek így is. :F

(#69669) Bozek válasza Tav-Csoves (#69667) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem, csak arab-németet. :D Persze, hogy magyar-németet.

(#69670) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Chrome böngésző gyakran újratölti az oldalakat, tiszta idegesítő! Főleg, ha több lap is meg van nyitva és váltok közöttük. Másnál is csinálja ezt?

(#69671) air válasza Rodzser Mór (#69670) üzenetére


air
nagyúr

Az Opera for Android is ezt csinálja. Ugyanaz a motor. Egy nagy kupac kaki az egész chromium.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69672) vicze válasza air (#69671) üzenetére


vicze
félisten

FF kivételével az összes többi szerinted mit használ? :)
Igen pont azt. :)

(#69673) Tav-Csoves válasza Bozek (#69669) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hát márpedig ahogy itt látom, nem tud magyarul németet!!
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#69674) Rimuru válasza vicze (#69672) üzenetére


Rimuru
veterán

Azért nem mind, van még sok webkites (és egyéb forkja) böngésző is.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#69675) vicze válasza Rimuru (#69674) üzenetére


vicze
félisten

Akkor részletesen(Igazad van nem mind, de azért a népszerűek igen), minden WebKit-es az én felfogásom szerint, mert: A Chromium is az volt, amíg a Google nem forkolta és lett a Blink, de az is csak egy WebKit fork marad, ugyanúgy portolnak a dolgokat belőle, meg persze vissza, csak a gyorsabb fejlesztés miatt le kellett válasza a Google. Hogy teszel-e különbséget a kettő között, a fene tudja, talán a JS motorok miatt van értelme. A JS motorok is kb. a megjelenítő motorhoz vannak kötve szóval WebKit alap esetében JSCore lesz, Blink-nél meg V8, ez már valós különbség JSCore most talán jobb.
Blink-et igazából csak a Chrome, Opera és Silk használ, a többi többnyire WebKit illetve van pár Geckos, de azok tudtommal nem túl népszerűek FF-et kivéve.
Ezeket most csak mobilra írtam.

[ Szerkesztve ]

(#69676) LonGleY válasza Rimuru (#69674) üzenetére


LonGleY
veterán

A többi fork, na, azok tényleg kakik. A Google és az Opera legalább érdemben fejlesztik a motort.

(#69677) #79335424 válasza Flind (#69662) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hagyd már ezt az UC -t! Pont úgy nyomatod, mint a Google a Chrome -ot, csak nála értem a miértjét. Értem, hogy elégedett vagy vele. Örülök, egészségedre! De én nem fogok UC -t használni, mert pl. nincs hozzá LastPass addon, én meg nem szeretnék lemondani a kényelméről. Dolphin -hoz és Firefox -hoz viszont van. Úgy tűnik, hogy Firefoxon is megy a flash. De abban nincs rá szükségem. Dolphinban viszont pár bökés a plugin aktiválása és csak egyszer kell megcsinálni. Nem fogok ezért 4-5 droidon böngészőt cserélni, hogy a könyvjelzőim, beállításaim szinkronban legyenek (már ha az UC tudja ezt).

[ Szerkesztve ]

(#69678) air válasza vicze (#69672) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem kértem kioktatást.
Én is tudom, ezért nem használom egyiket sem.
Nekem bőven megfelel a prestós Opera Classic, a Flasht meg letojom.
Másrészt azért mert többen is azt használják, attól még nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69679) teo77 válasza air (#69671) üzenetére


teo77
őstag

Air linuxozik (?)! :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69680) Bozek válasza #79335424 (#69677) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Hagyd már ezt az UC -t! Pont úgy nyomatod, mint a Google a Chrome -ot"

Kiegészíteném annyival, hogy "és mint Somatom a Dolphin-t". :D

(#69681) twine válasza Bozek (#69680) üzenetére


twine
addikt

;] :D :C

(#69682) teo77 válasza Bozek (#69680) üzenetére


teo77
őstag

Én soha nem láttam még, hogy nyomatná a Dolphin-t. Csak egyszerűen az, meg az FF felel meg neki, úgy látom.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69683) kovisoft válasza teo77 (#69682) üzenetére


kovisoft
őstag

Kereső: UC/Flind = 37 találat, Dolphin/Somatom = 146 találat. :D

(#69684) #79335424 válasza Bozek (#69680) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nem. Sose tagadtam, hogy kedvelem a Dolphin -t. Ha vkinek problémája van vele, akkor igyekszem segíteni és ha látok újdonságot egy bétában, akkor közzéteszem. DE:
-Tudok kommunikálni a hibáiról is.
-Nem emlékszem, hogy írtam volna olyat, hogy "ezt telepítsd, mert ez az egyetlen, a tuti, az istenkirály böngésző!". Már csak azért sem, mert magam is használok mellette másikat is.

Kovisoft:
Az imént leírtak alapján nem gondolod, hogy kicsit fals ez a statisztika? A hsz. -ek száma egy dolog és egy másik a tartalmuk.

[ Szerkesztve ]

(#69685) Siriusb válasza #79335424 (#69684) üzenetére


Siriusb
veterán

Ez csak humor volt, be ne rágj már! ;)

(#69686) #79335424 válasza Siriusb (#69685) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod, hogy nem vagyok besértődős. :)

(#69687) vicze válasza air (#69678) üzenetére


vicze
félisten

Bocsi nem kioktatni szerettem volna. :U
Én magam 6.5-óta vagyok Opera user, mobilon meg valamikor T68-on kezdtem használni(Voda ingyen 10MB GPRS :DDD ). Bármennyire is vagyok "hívő" ezen okokból, a Presto 2éve nincs fejlesztve és rettenetesen elavulttá vált, olyan memória szivárgások vannak benne, hogy néha csak néztem.(na nem mintha az V8-ban nem lenne...) Asztali mellett kitartottam ameddig tudtam, de most már O28-at használok, ami messzi körvonalaiban kezd hasonlítani O12-re(kell hozzá pár kiegészítő). WebKit/Blink-re váltást pont annyira utálom, mint az Opera közösség túlnyomó többsége. (Sőt a véleményem nagyon-nagyon szélsőségesen negatív.)
A Presto motoros Classic-ról, kb. azonnal menekültem, mert szinte használhatatlan sajnos mind sebességre, mind weblapok megjelenítésre mobilon, van ami be se töltődik. :( Persze mai napi van olyan oldal amit jobban kezel mint más böngészők, vagyis inkább számomra megfelelőbb módon.
A Classic tableten alapból használatlan számomra, mert nem kezeli a QHD-t, de igazából a mai napig nem találtam olyan böngészőt, ami mobilon(tableten) az Desktop nézetben jeleníti meg mindig az oldalakat és nem memória zabáló. Legutóbb UC-t próbáltam, ami 5 oldal megnyitás után köszönte és átment szaggatás módba...
Egyszóval számomra nincs olyan böngésző, ami az én felhasználási szokásaimhoz ideális lenne O12 halála után. :( Szerintem jelenleg egyik se jó, különben nem lennének ennyire szerteágazó vélemények és 1 felé haladna mindenki.

(#69688) twine válasza Siriusb (#69685) üzenetére


twine
addikt

érti ő a viccet!!! csak nem szereti... :D

[ Szerkesztve ]

(#69689) kisspall válasza twine (#69688) üzenetére


kisspall
aktív tag

Lehetne pedig ez egy új közmondás. Nyomatja mint Somatom a Dolphint. Egész jól hangzik, nem? :F De.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69690) darvinya válasza vicze (#69687) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerűen nem arról van szó, hogy rettentő sokféle oldal készítést, már nem követhető.
Emiatt a böngészők elvéreznek.
Én maradtam Opera Mobile 12.0.4-en(nem Classic!)+Chrome(egyes oldalakhoz és ritkán használva), mert ezekkel sikerült az összes olyan oldalt lefednem amit használok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69691) #79335424


#79335424
törölt tag

Nincs rajtam vonóhorog, le kéne akadni! :)

(#69692) noxon


noxon
őstag

Üdv, feltettem a greenify-t, beállítottam, hogy milyen appokat hibernáljon a képernyő kikapcsolás után, de a wakelock detector szerint ugyanúgy felébreszti párszor a telót. Most akkor hogy van ez nem is hibárnál rendesen a greenify? Vagy a wakelock mutatja rosszul?

We live in a simulated world...

(#69693) teo77 válasza kovisoft (#69683) üzenetére


teo77
őstag

Látod? Ennyire értenek az adott böngészőkhöz, és adnak hozzá tanácsot! :)
Amúgy: azt gondolom, nincs baj semmiféle promótálással! A ban akkor van, ha ez a dolog úgy túlontúl elfogult. Na pont!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69694) ollie válasza noxon (#69692) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen alkalmazásról van szó?

***

(#69695) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy LG G2-őn lévő quick remote alkalmazást más készülékre is lehetne telepíteni, és ugyanúgy használni, mint a G2-őn?

Nexus 5-re szeretném feltelepíteni. :)

Köszi!

Samsung S9

(#69696) noxon


noxon
őstag

pl google play zene meg a google naptár... greenifyben a hibernálandó appok listájában be van téve. Jó csak párszor ébresztettek ezek, de arra számítottam, hogy egyszer se fognak. Viszont a facebook sokszor ébreszt pedig az is hibernálva van elvileg.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#69697) atike


atike
nagyúr

mellé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69698) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Kb két hete elkezdtek zaklatni valami cég telemarketingesei, naponta többször is. Most már unom.
Ajánlanátok egy olyan híváskezelő appot amiben számokat le lehet tiltani? Könnyü kezelés, magyar nyelv előnyt jelentene.
Köszönöm

(#69699) xSide válasza kukinyo (#69698) üzenetére


xSide
őstag

Készülék funkciók közt nincs lehetőség rá? Tíltás, elutasítás, spam stb.

Más: nekem olyan alkalmazás kellene amivel magyar leírást olvashatok egyes filmekről és sorozatokról.
Régen találtam már, de nem tudom melyik lehet a sok közül...

(#69700) Víz Elek válasza kukinyo (#69698) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Szia!

Nekem a 360 security van fent, van olyan opció benne, hogy hívás és sms szűrő, azon belül szűrő beállítása, majd hozzáadás (Akit a feketelistához adsz, többet nem fog telefonon elérni).

Samsung S9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.