Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69051) #79335424 válasza atosan (#69048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, igazad van! Rossz oszlopban néztem. 17MB a kódméret. 64MB ram.

(#69052) Bferibörs válasza atosan (#69050) üzenetére


Bferibörs
addikt

meg kell szokni hogyha másolni akarsz egyik helyről a másikra akkor át kell váltani a beállításokban a tárhelyet :D ja meg ne vedd ki az SD kártyát ha egyszer beleraktad és arra pakoltattad az appokat (mert ugya ez automatice így csinálja) :DD :C :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69053) Bibby


Bibby
addikt

Facebook alkalmazás. Tudom hogy egy rakás trágya, de én azért használom.
Van ugye a "Most recent", vagyis a legfrisebb események megtekintése, de az nekem nem hoz mindent. Mintha még ebben is szűrné hog mit látok. Ráadásul elkezdi fentről hogy X perccel ezelőtt, aztán X órával ezelőtt... Aztán hirtelen jönnek a pár napos dolgok is, pedig ott közte még történt egysmás.
Másnál is hasonló?

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#69054) Bferibörs válasza Bibby (#69053) üzenetére


Bferibörs
addikt

én így használom mobilon ,böngészőből, külön a mesengert
ez jól működik szerintem az app nekem is szarakodott sokat.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69056) ollie válasza #50751744 (#69055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kódolva vannak, szóval nem.

***

(#69058) saphancs


saphancs
aktív tag

Van olyan zenelejátszó, ami tud felhőből olvasni?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#69059) rjg válasza saphancs (#69058) üzenetére


rjg
őstag

Milyen felhőre gondolsz? Én pl az Es File Explorerrel hallgatok zenét - mobilinterneten keresztül - az otthoni NAS-omról, de megtehetném ezt a Dropbox-ból, Drive-ból, vagy tetszőleges ftp-ről. Több cloud szolgáltatónak van saját kliense, ami ezt szintén tudja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#69060) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Adatok és gyorsítótár törlés megvolt, de még mindig 100mb a chrome.
a telepítője csak 30. Mit lehet ezzel kezdeni?

-

(#69061) saphancs válasza rjg (#69059) üzenetére


saphancs
aktív tag

Konkrétan dropboxból szeretném hallgatni a tabon, a mediaplayeren és a telefonon a zenéket.

Kivágom ezt az automatikus javítást a swipe billentyűből, mert egy értelmes mondatot nem tudok összehozni...

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#69062) rjg válasza saphancs (#69061) üzenetére


rjg
őstag

Akkor tedd fel az előbb említett Es File Explorert, abban van Dropbox kliens is. Beállítás után akár az Es saját zenelejátszójával, vagy bármelyik eszközön lévő alkalmazással le tudod játszani a zenéidet. Vagy tedd fel a Dropbox saját kliensét, lehet, hogy abból is tudsz zenét streamelni, de azt nem próbáltam.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#69063) quailstorm válasza 7Sony7 (#69060) üzenetére


quailstorm
nagyúr

root, uninstall, reinstall, kirakod SD-re
mást nem nagyon

[ Szerkesztve ]

(#69064) TheProb


TheProb
veterán

Üdv!

Clean master, du speed booster és társairól mi a topicban az elfogadott álláspont? Kókler, paraszt vakító app-ok, netán több kárt okoz(hat)nak, mint amennyit segítenek (én ezt vallom) vagy netán hasznosak (tudnak lenni)?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#69065) culas25


culas25
tag

Sziasztok,

Anyám és apám megvette élete első okostelefonját. Anyámnak egy LG L70-es van, kezdi megszokni, viszont apám HTC desire 310-es telefonján rendkívül rossz a telefonkönyv. Ha rákattintasz egy névre, azonnal hívja, és ő a nevek görgetése során néha csinál ilyet véletlenül :D

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok -e valami telepíthető LG telefonkönyv alkalmazásról? Vagy milyen telefonkönyv az, ami nagyon hasonlít hozzá?

(#69066) Debilon válasza 7Sony7 (#69060) üzenetére


Debilon
addikt

törlöd a fenébe :)
minden egyes frissítéssel egyre csak nő a mérete és viszi a helyet, szerintem válassz valami másik böngészőt a sok közül

nekem pl. a gyári is tökéletesen megfelel

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#69067) Dottore válasza TheProb (#69064) üzenetére


Dottore
addikt

(#69068) 7Sony7 válasza quailstorm (#69063) üzenetére


7Sony7
addikt

Igazad lehet. Uninst-reinst. Elvileg megint 30mb lesz. (valameddig)

Debilon: Igazad van, de annyit próbáltam már, de csak ez a legszimpibb. Kár, hogy ez melegíti legjobban a telót.

-

(#69069) Márklár válasza culas25 (#69065) üzenetére


Márklár
tag

Én ezt az appot ajánlom (hívás előtt megerősítést kér, így nem lehet senkit véletlenül hívni):
[Tiny Call Confirm]

Márklár

(#69070) #79335424


#79335424
törölt tag

Csak én bénázok, vagy tényleg nem lehet a Gmail kliensben új cimkét létrehozni?
Lehet, hogy tömeges kijelölés sincs? Van 80+ db. promóciós, meg 100+ db. közösségi minekjöttöm. Egyenként végig kell bökdösnöm őket a törléshez?

(#69071) Baku válasza Debilon (#69066) üzenetére


Baku
aktív tag

Én meg minden utomatikus frissítést letiltottam. Többnyire semmi értelmük. Csak akkor frissítek manuálisan, ha nyomós okom van rá, de előtte elmentem az addig használt verziót. Már többször tapasztaltam ennek a módszernek az előnyeit. ..

(#69072) gipsztigris válasza #79335424 (#69070) üzenetére


gipsztigris
addikt

Attól tartok, hogy a törlés egyenként történik. Kivéve a spam és a kuka... :W Ez az egyetlen ami nem tetszik a gmail alkalmazásban.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#69073) joey04


joey04
titán

hali

olyan alkalmazás kéne nekem, ami az iOS-ben lévő ne zavarjanak funkciót tudja, csak kicsit kibővítve. Az lenne a lényeg, hogy ha aktiválom a módot, akkor pl meg lehessen adni neki, hogy viberen mondjuk csak xy üzeneténél jelezzen, másnál ne, és minden egyéb értesítés legyen letiltva. ezen felül persze tudnia kell az alap dolgokat is, tehát a kedvencek hívhassanak stb. és fontos a kézi állítás lehetősége, legyen egy szimpla on-off kapcsoló, nem akarom automatizálni, hogy idő vagy hely függvényében kapcsoljon be. legalább valami olyan kéne, ahol megadhatom, hogy melyik alkalmazás legyen kivétel, amelyik küldhet értesítést, bár ez is csak félmegoldás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69074) Baku válasza joey04 (#69073) üzenetére


Baku
aktív tag

Play kereső : Do not disturb... és válogathatsz...

(#69075) 7Sony7 válasza 7Sony7 (#69068) üzenetére


7Sony7
addikt

Chrome tiszta telepítés + könyvjelző szinkron + 5 perc fórumozás = 81mb! :Y

-

(#69076) #79335424 válasza gipsztigris (#69072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Akkor kb. 20 -anként muszály törölni. Sztem nálam kb. ennyinél lehet a lélektani határ. Ha ettől több, akkor, előjön az "áh, most nincs kedvem vacakolni vele, majd legközelebb". Persze közben csak több lesz, így a "most van hozzá hangulatom" állapot egyre esélytelenebb.

(#69077) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Nekem Prestigio multiphone 4322 telefonom van 4,1es Jelly Bean androiddal.

Néhány napja nem frissít magától a Gmail alkalmazás. Ti tapasztaltatok ilyen hibát ?

Hol kell leellenőrizni, hogy a szinkronizáció be van-e kapcsolva ?

Vagy lehet, hogy a Gmail alkalmazást frissíteni kellene, mert egy idő után a régi verziókban nem megy a szinkronizáció ?

köszi szépen.

(#69078) gipsztigris válasza #79335424 (#69076) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha felgyülemlik a törölni való, akkor webes felületen szotam törölni, majd szinkron. Ott lehet többet is kijelölni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#69079) drmotto válasza #79335424 (#69070) üzenetére


drmotto
őstag

Ha a tömeges kijelölés alatt azt érted, hogy egyre hosszan nyomsz, majd a többire sorban, akkor az nálam működik. 5.0.1 (1642443) Ha nem, akkor nem szóltam. :)

(#69080) dugynok válasza #79335424 (#69070) üzenetére


dugynok
senior tag

Szia,

Ha hosszan rányomsz a törlendő üzenetre listázásnál, az elötte levő betű átfordul pipa-ra és így téve az összes törlendő üzenettel egy gombnyomásra tudod törölmi a fönti kuka szimbólummal :)

(#69081) gipsztigris válasza dugynok (#69080) üzenetére


gipsztigris
addikt

De egyenként meg kel csinálni minden üzenettel! Hol van az az opció, hogy "összes kijelölése"......elmondom. Sehol! :(

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#69082) dugynok válasza gipsztigris (#69081) üzenetére


dugynok
senior tag

Ja igen, az nincs benne. De tömeges kijelölésről kérdezett. És tényleg megerőltető rányomni párszor a kijelzőre a törléshez?

[ Szerkesztve ]

(#69083) gipsztigris válasza dugynok (#69082) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem ez volt a kérdés, hanem, hogy van-e "összes kijelölése" opció! :)

(#69084) Somatom

Weben tudsz új cimkét létrehozni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#69084) #79335424 válasza dugynok (#69082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olvass vissza légyszi! Az a "pár" most kb. 180.

(#69085) dugynok válasza gipsztigris (#69083) üzenetére


dugynok
senior tag

A kérdés ez volt:

" Lehet, hogy tömeges kijelölés sincs? Van 80+ db.
promóciós, meg 100+ db. közösségi minekjöttöm.
Egyenként végig kell bökdösnöm őket a törléshez?"

Nem az, hogy összes kijelölés. Lehet rosszul gondolom, de a tömeges kijelölés és az összes törlése nekem két külön dolog.

Somatom:

Bocs, tényleg sok a 180 koppintás, igazat adok

(#69086) gipsztigris válasza dugynok (#69085) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezek szerint csak én értelmeztem úgy, ahogy Somatom gondolta…. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#69087) Siriusb válasza gipsztigris (#69086) üzenetére


Siriusb
veterán

A fiatalok ezt még nem érthetik... :)

(#69088) Tav-Csoves válasza gipsztigris (#69072) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

a gmail desktop változatában tegnap 42400 levelet töröltem. 2 percig tartott.

(#69089) #79335424 válasza gipsztigris (#69083) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, ez történt. Csak útálom a webes felületet. Nagyon nehéz kezelni Androidon, pedig 24" -on próbáltam. Vagy csak a bögésző miatt? A "gyári" böngészővel, vagy Chrome -mal normálisan kezelhetőek a Google webes felületei (nem csak a Gmail gáz, hanem a többi is)?

(#69090) elfelejtette válasza 7Sony7 (#69060) üzenetére


elfelejtette
veterán

Áááá, ez semmi. Múltkor kollégánál már csak maga az alapprogram 300MB volt...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#69091) 7Sony7 válasza elfelejtette (#69090) üzenetére


7Sony7
addikt

:Y jófajta!

-

(#69092) llaszlo válasza Flind (#69043) üzenetére


llaszlo
veterán

:( Kösz, de erre nincs időm. Baromi sok appot töltöttem le az elmúlt majdnem hat évben.

(#69093) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék a telefonomra telepíteni egy lépésmérőt. Minél egyszerűbb annál jobb, nem kell megosztási lehetőség és egyéb haszontalanság. Ki milyet használ vagy ajánl esetleg?

Z1 Compactra lenne

(#69094) #41133696


#41133696
törölt tag

Arra van mód, hogy a TSF Launcher 3D Shell dokkolója alatti navigációs sáv háttere ne mozduljon el, hanem folytatólagos legyen a háttér felette lévő részével?

A kép Android 5.0.2-t futtató Nexus 7-en készült.

[ Szerkesztve ]

(#69095) LonGleY válasza #41133696 (#69094) üzenetére


LonGleY
veterán

Tyű, de ritka ocsmány témát raktál szegényre! Ez nem beállítási hiányosság, hanem hiba. Nálam szépen együtt úszik a háttérkép a navigációs gombok alatt is. A háttérképeket én a QuickPic-el szoktam berakni. Esetleg jelentsd náluk hibaként!

[ Szerkesztve ]

(#69096) LonGleY válasza Regirck (#69093) üzenetére


LonGleY
veterán

(#69097) vicze válasza joey04 (#69073) üzenetére


vicze
félisten

Ez nem a "kicsit" kibővítve kategória.
"viberen mondjuk csak xy üzeneténél jelezzen", ehhez az alkalmazás értesítéseihez kellene hozzáférése legyen az adott appnak(mármint appon bellül), és még csak ez se lenne elég valószínűleg, mert az app listáit és működését is ismernie kell, ilyet meg kb. senki se ad a saját alkalmazásához.
Apponkénti (tehát minden értesítés) szűrésre 5.0 előttiekre is meg lenne a lehetőség, de nem találtam olyat, ami meg is csinálja.
Talán ez ad ilyesmi funkcionalitást másik app-pal kombinálva, de ehhez root kell.

Az 5.0 az elsőt kivéve a többi dolgot default tudja. Illetve az iOS szintű alap funkciót a stock(Nexus) droidon kívül szinte minden egyártói alap 4.4-es ROM.

(#69098) #41133696 válasza LonGleY (#69095) üzenetére


#41133696
törölt tag

Van összesen vagy 5 téma a Google Playen, de ebből legalább kettő fizetős :) L7 II-nél is fent van, viszont ott azért nem látszik, mert a navigációs gombok az LG készülékénél fizikai mivoltukban is léteznek.

Köszi, akkor lehet jelzem feléjük, de azért sem siettem el, mert feltéteztem, hogy esetleg az új Android főverzióval lehet összefüggésben.

(#69099) LonGleY válasza #41133696 (#69098) üzenetére


LonGleY
veterán

Biztos, hogy összefüggésben van vele, mert hisz azon futtatod. Nálam KitKat-on a legújabb verzió jól megy (bár inkább Apex-ezek többnyire).

(#69100) vicze válasza Regirck (#69093) üzenetére


vicze
félisten

Google Fit, annál egyszerűbb nincs. :P Mint a faék. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.