Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) tybsen válasza teo77 (#69500) üzenetére


tybsen
addikt

Ezt eddig is lehetett, csak a másodiknak megadott e-mail címhez tartozó képet nem lehetett megjeleníttetni, mint tulajdonosi adatokat (képet).

Vagy én nem értettem a kérdést vagy mindenki félreért mindenkit, vagy csak reggel van, nem tudom :DDD

(#69502) teo77 válasza tybsen (#69501) üzenetére


teo77
őstag

Ha jól értem, ugyanez volt a linkelt oldalon a csóka problémája, mint a fórumtársnak. És neki megoldódott a dolog úgy, ahogy leírta.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69503) Quasi_modo válasza Flyme (#69478) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

[link]

valami

(#69504) paolinho


paolinho
őstag

Bocs az offért, de tudna valaki segíteni, hogy hol kell állítani Jiayu G4s-nél (vagy úgy általában más telónál is), hogy ne MMS-ben akarjon SMS üzenet küldést kezdeményezni? Valamit eltekertem benne szerintem, de nem tudom, hogy mit!? Előre is köszi!

(#69505) tybsen válasza teo77 (#69502) üzenetére


tybsen
addikt

Szeintem a tulajdonosi fiók, felhasználói fiók, fiók, Google fiók fogalomzavar miatt értelmezzük másképp a kérdést , szerintem nem ugyanaz a problémája mint a linkelt esetnél. A linkelt eset az igazából szerintem nem is probléma , mert ez eddig is működött, legfeljebb az ott lévő felhasználónak volt ez probléma . Szerintem várjuk meg hogy mit mond majd a kérdező :D na offba rakom meg én is offolom magam :)

(#69506) Tiger.


Tiger.
nagyúr


Erről beszélek messenger most épp feléledt, de facebook is ritkán felszokott.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#69507) vicze válasza oncsi (#69495) üzenetére


vicze
félisten

Mikor usert hozol létre elég egyértelműen le van írva, hogy két típus van:

Azt hiszem a leírás is egyértelmű, az első esetben, teljesen különálló profil lesz(minden külön van), másik esetben megoszthatod az appokat.
Az első esetben, csak az appdata és a belső tárhely lesz elválasztva, tehát ha egy app már telepítve van, akkor nem duplán lesz, pusztán az appdatája fog átlinkelődni, a telepítés 1 pillanat alatt megtörténik ebből eredően.

A profil kép alapértelmezetten a Google+ accounthoz rendel profil kép. Sajnos valamiért nem mindig töltődik be, de kézzel be lehet állítani. ehhez nyilván a másik accounttal kell belépve legyél.

Valóban windowson nagyon csodás a csak nekem vagy mindenkinek elv... (már nem, így van, de ne menjünk bele, inkább nem kezdem magyarázni, hogy működik a profilv1 és a v2, illetve egy metro app.)

[ Szerkesztve ]

(#69508) karldergroße


karldergroße
senior tag

A mai frissítéssel az UC Browser tudja a Facebook - notifications-t. Vagyis: viszlát Facebook Messenger, Facebook - alkalmazás: letiltva...

(#69509) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hali!
Android 4.4.2 -n a Youtube-t ha frissítem, zöld képet nyom kis képben és full screenen is,hang van .

Asus M176cx tablet,másnál is előfordult hasonló hiba??

A Dolphin böngésző kivételével ua. csinálja....

Van rá orvosság??
Kösz a választ!

Androidban még csak bölcsödés vagyok! :B

(#69510) kovacs65 válasza karldergroße (#69508) üzenetére


kovacs65
senior tag

A mini a HD vagy az alap?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#69511) Flind válasza kovacs65 (#69510) üzenetére


Flind
senior tag

Az alap.
Ezzel végleg elhúzta a csíkot a többi böngésző mellett.

(#69512) kovacs65 válasza Flind (#69511) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX! Izzítom.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#69513) teo77 válasza Flind (#69511) üzenetére


teo77
őstag

Eddig is volt(ak) külön fb esemény értesítő(k) . Szóval az ilyenek egyikével az eddigi böngészőink nem maradnak el az UC mellett. Ez a megoldás jobb is olyan szempontból, hogy a böngészőnek nem kell futnia mindig, ha teszem azt valaki szeretné, hogy a fb eseményre jöjjön figyelmeztetés.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69514) Flind válasza teo77 (#69513) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, voltak külön alkalmazások erre, például maga a Facebook.. Pont az a lényege, hogy ezzel letörölheted őket.
Nekem eddig sem volt meg sem a FB, sem a Messenger, ha nagyon kellett valami, böngészőből intéztem. Annyira nem volt fontos hogy külön célértesítőt felrakjak.
Nem is főleg emiatt jobb a többinél, ez csak még egy plusz ok, amiért nem cserélem le. A böngésző pedig alapból folyamatosan fut nekem. Ha más alkalmazás értesítene, annak is futnia kéne, így meg egy megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#69515) szimi57 válasza Flyme (#69478) üzenetére


szimi57
őstag

Én ezzel a kulcsocskával zárok:

Extended Controls Itt

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#69516) karldergroße válasza kovacs65 (#69510) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az alap. Ja, már látom, válaszoltak. Az UC a legjobb browser jelenleg. A testreszabhatósága is tetszik. És nagyon gyors. Sok specifikus appot letöröltem, szinte mindent böngészőből nézek, ahol normális a honlap.

(#69517) karldergroße válasza Flind (#69514) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az UC mindig memóriában van, legalábbis a htc m8-on. Így tulajdonképpen megszabadulhattam két folyamatosan futó alkalmazástól, ez meg ugyanannyit fogyaszt, mint eddig.

(#69518) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello!
Hogy tudom azt megcsinálni 4.4.4 -el, hogy ha a telefont lenémítom, egyetlen egy szám kicsörögjön?

(#69519) teo77 válasza Flind (#69514) üzenetére


teo77
őstag

Annak valóban jó ez a megoldás, aki UC-Browser kedvelő. Én sem használom azt a vacak FB appot, azert az ikon widget, ami csak beéri kevéske ram-al.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69520) karldergroße


karldergroße
senior tag

Bár egy hibája azért van az UC browser-nek: oldalon belül nem lehet szövegre keresni. Vagy csak én nem találom?

(#69521) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Telepítettem a SwiftKey billentyűzetet (mint eddigi összes telómon)
Ám most megakadtam vele (Sony Z Ultra) Hiába telepítem állandóan azt írja hogy be kell fejezni a telepítési eljárást (hiába próbáltam már eltávolítani és újra felrakni)
Amint rányomok feljön egy ablak amiben 2 dolgot kell bejelölni (A billentyűzet engedélyezése és kijelölése)
Ezek megvannak és ki is vannak pipálva de innentől semmi
Ha viszont ki akarok lépni akkor megkérdezi hogy biztos ki szeretnék lépni a telepítőből?
Az a különös hogy az előző ugyan ilyen típusú telefonra minden gond nélkül felment
Valami ötlet?
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#69522) kovisoft válasza karldergroße (#69520) üzenetére


kovisoft
őstag

De lehet keresni, csak elég körülményes: az "Add-ons"-ban van egy "Find in page" ikon.

(#69523) unravel


unravel
őstag

Lenémítva az ébresztés is néma?

¯\_(ツ)_/¯

(#69524) Rimuru válasza unravel (#69523) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem.

Vigyázat, csalok!

(#69525) karldergroße válasza kovisoft (#69522) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm a választ! Hát ez valóban nem valami felhasználóbarát...

[ Szerkesztve ]

(#69526) Scale


Scale
őstag

Hali!
Az miért lehet hogy mostanában a fészbúk messenger random bezáródik? Nem lerakódik hattérbe mert ha visszanyitom akkor a kezdőképernyő jön és amit beütöttem eddig szöveg elveszik.. Amikor néha az van, hogy "Unfortunately Messenger has stopped" még akkor is azt hiszem megmarad a beütött szöveg.

Előre is köszi a válaszokat!

(#69527) whiskeys válasza Scale (#69526) üzenetére


whiskeys
őstag

Nekem is ezt csinálja naponta....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#69528) Scale válasza whiskeys (#69527) üzenetére


Scale
őstag

Nem tudom, igazából nem figyeltem, hogy a legutóbbi 1-2 messenger frissítés után csinálja-e ezt, de semmi más játék/program nem csinálja... de pl tesómnak ugyanez a telefon más rommal se csinál ilyet. Bár már terveztem hogy felrakok én is új romot, persze nem csak a messenger miatt.

Te esetleg megfigyelted hogy mióta csinálja ezt neked, és milyen romod van?

(#69529) Flind válasza Scale (#69526) üzenetére


Flind
senior tag

Azért, mert szar (nagyon erőforrásigényes). Milyen telefonod van?

Én úgy egy hete rátaláltam a Telegram-ra (ezer köszönet érte LonGley kollégának!), fantasztikus. Nem hittem volna hogy valaha ilyen jó chat programot találok. Még őskövület hardveren is hihetetlenül gyors és megbízható. Azóta átállítottam rá az ismerőseimet is (lehet, mivel tényleg cross-platform), melegen ajánlom!

(#69530) Scale válasza Flind (#69529) üzenetére


Scale
őstag

Biztos nem ezért. Jiayu G3T. Szerintem nem emiatt van, nem fut semmi mellette, van több mint fél giga szabad memória is mikor ezt produkálja.. :U

A másik meg, más - facebook-os chatet támogató progin kívül - nem igazán jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

(#69531) Tav-Csoves válasza Flind (#69529) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A Telegrammal lehet telefonálni?

(#69532) Flind válasza Scale (#69530) üzenetére


Flind
senior tag

Mondom, azért mert rossz. Nekem is ilyen volt régebben, mikor még fent volt (Android 4.4.4). Maximum egy chace + adat törlést + reinstallt próbálhatsz meg.

3rd party app viszont nincs rá. Illetve maximum ha nevezhető annak az, amit beszéltünk, hogy a UC Browser notibaron értesít az üzenetekről (akkor is ha nem aktív), és webes felületre bedob.

(#69531) tnilabk: Nem.

(#69533) Scale válasza Flind (#69532) üzenetére


Scale
őstag

Nekem asszem 4.2 van fent, reinstall megvolt, töröltem asszem az appeknél a lokális adatokat vagy mit, nem tudom pontosan mi volt az, még ezen kívül mit törölhetnék?

(#69534) Tav-Csoves válasza Flind (#69532) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszi

(#69535) Scale válasza Scale (#69533) üzenetére


Scale
őstag

Ja igen, azóta már lecsekkoltam és már volt adat törlése illetve cache törlése amit innen lehet, a reinstallon kívül. :(

(#69536) #79335424 válasza lanszelot (#69518) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hívásmanager -rel, automatizálóval, vagy egyedi csengőhanggal. Választhatsz.

(#69537) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet
Történt par napja egy kis baleset egy nagyon minimálisat esett le a samsung tab, csak koccant, de azóta mehulyult az akku.
Tok hamar lemerül, nem rég 4 órát is birt, most 1 ora alatt lemerült, es meg figyeltem, hogy nagyon hamar fel is tölt. Márciusban lesz 2 éves. Létezik, hogy egyik pillanatban még 4 órát bír es ennyire gyorsan elromlott az aksi ?
Mit tanacsoltok?
Köszönöm
Ja nem rootolt a cucc

Bocsánat az offert

Csinljak egy resetet ?

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#69538) LonGleY válasza gyuszmó (#69537) üzenetére


LonGleY
veterán

Pff, szerinted egy eséstől szoftveres baja lett? :D
Komolyan nem értem néha az emberek logikáját...

(#69539) gyuszmó válasza LonGleY (#69538) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nem mondtam, csak nem tudom mire vélni, es onnantól datalodik

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#69540) Tav-Csoves válasza LonGleY (#69538) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

az anód és katódnál a szál (régen grafitból készűlt, lehet most is) eltörhet. Ezért mondják, hogy nem tesz jót az aksinak a fizikai behatás. Javaslom az akkumulátor cseréjét.

(#69541) LonGleY válasza gyuszmó (#69539) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyértelműen aksi sérülés.

(#69542) Deck válasza Flind (#69529) üzenetére


Deck
titán

+1 a Telegramra! Fantasztikus app ;)

PS5

(#69543) LonGleY válasza Deck (#69542) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyenkor meglepő, amikor látom a gyorsaságát Windows-on is, hogy mi a fenéért lehet ennyire lassú a többi hozzá képest... Úgy működik, ahogy elvárja az ember, és regisztrálgatás sem kell hozzá, csak egy telefonszám. Annyi kár, hogy nincs kilépés gomb, de végülis a recent app listbőlhamar elérhető az alkalmazásinfó, onnan meg leállítható a kliens. De amúgy a mobilos webböngészőkből is tök jól működik az oldala, néha ha csak rá akarok nézni a kliens hazsnálata nélkül, ott nyitom meg (az új Operában). Remélem, egyszer belekerül vo-ip is.

[ Szerkesztve ]

(#69544) gyuranecz válasza LonGleY (#69282) üzenetére


gyuranecz
csendes tag

Hát most mondjam? Nekem LG optimus f6 van,sygic navi! Ülök bent a szobában,rányomok,20 másodperc alatt 11 műholdat talál!

(#69545) LonGleY válasza gyuranecz (#69544) üzenetére


LonGleY
veterán

Van olyan épület is, lehet. De itt alapvetően az eszközkezelő használhatatlanságáról volt szó.

(#69546) 1egaly válasza 1egaly (#69509) üzenetére


1egaly
aktív tag

Erre valaki?? yt
Kösz

[ Szerkesztve ]

(#69547) #79335424 válasza 1egaly (#69546) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nincs telepítve, úgyhogy kliensben nem tudom tesztelni, de a szokásos alternatívák működnek.
YT link megosztási menüjében kiválasztható a BSPlayer.
A Dolphinhoz van YT kereső addon, bár a G. keresőjében is lehet videóra szűrni.
Kodihoz (ez az XBMC új neve) van YT plugin.
TubeMate -ben tudsz keresni és bármelyik telepített lejátszónak át tudod adni a lejátszást.

(#69548) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#69549) petipetya válasza 1egaly (#69509) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha van rá lehetőséged, akkor érdemes lenne megnézni régebbi YouTube verziókat is: link

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#69550) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Most vettem le a toltorol , es 22p kijelzo mellett csak5% esett ez teljes mértékben normális.
Akkor lehet hogy mégsem az aksi halt meg.Remelem

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.