Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) hokins válasza beg (#69749) üzenetére


hokins
addikt

Köszi, már csekkolom is. :R

(#69752) Oppenheimer válasza Bozek (#69747) üzenetére


Oppenheimer
veterán

kipróbáltam, nem jó

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#69753) air válasza guest666 (#69750) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg ezzel: Audio Router

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69754) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Amikor ma bekapcsoltam a tabletet, megnyitottam a böngészőt és nem ment a net. (nem ez az első) Megnéztem notebookon is, de azon sem jöttek be a weboldalak. Amint kikapcsoltam tableten a Wifit, minden gépen jó lett az internet. Ebből arra tudok következtetni, hogy valamelyik alkalmazás elkezdet adatokat feltölteni valahova, ugyanis nálunk ilyenkor "köszönet" a Telekomnak és a hozzáadott Routernek, teljesen lehal a net, amíg feltöltés történik valamelyik gépen.
Szeretném megnézni melyik program tevékenykedik a háttérben. Mindenféle szinkronizálás ki van kapcsolva, ezért fura és nem is 1-2 MB adatról lehet szó, mert az így nagyon tűnne fel.
Feltettem az Internet Speed Meter Lite-ot, de sajnos csak az össz. forgalmat mutatja és azt nem, hogy éppen melyik programhoz tartozó folyamat generálja a forgalmat. Most engem a kimenő adatforgalom érdekelne.

Melyik free (no root) programot tudnátok ajánlani, ami kijelzi a fel- és letöltési adatforgalmat és azt is, hogy melyik alkalmazás?

(#69755) #79335424


#79335424
törölt tag

Gondoltam, ha már szóba került, letesztelem az UC -t. MiniPC -re (Android 4.4.2) telepítettem a "normált". Néztem a HD -t is, de az decemberi, itt a topikban viszont egy pár napos, új verzióról volt szó, ami csak a "normál" lehet . A droidon telepítve van a Dolphin által használt Flash Player. UC a szokásos beállítással. Asztali nézet, minden szabadjára engedve. Hardveresre, vagy szoftveresre kapcsolva, ugyanazt kaptam. Először ezt:

Benne hagytam a kezelőfelületet, hogy egyértelmű legyen, hogy az üzenet az UC -től származik. Aztán a konkrét videóra bökve ez jelent meg:

Próbáltam úgy is, hogy TiBivel fagyasztom a Flash Player -t, de az eredmény ugyanaz.
-Ha belsőt használ, akkor miért kér plugin -t?
-Hogy adjak neki ennél újabbat, ha egyszer ez a legutolsó Flash Androidra?
Gondoltam, hátha az asztali nézet miatt van és azt hiszi, hogy PC. De a felugró ablakban egyértelműen "Your phone" van. Szóval hogy van ez a beépített flash dolog?

U.i.: mindkét képet jpg -re konvertálással töltöttem fel.

[ Szerkesztve ]

(#69756) LGabor001


LGabor001
tag

Sziasztok

Galaxy S3-am van 4.3 droiddal.
Meglehet azt valahogy oldani, hogy pl headset gombbal készítsen fényképet ( akár úgy hogy benn vagyok a programban vagy anélkül) ?
Esetleg más megoldás? A lényeg, hogy ne a telefont kelljen nyomkodni, ne túl feltűnő legyen.

(#69757) xSide válasza #79335424 (#69755) üzenetére


xSide
őstag

Mega-n megtaláltam a bütykölt flash mentéseim...
Az lim-lomosított UC alapból játszotta, de nem használható arra amire a Dolphin és Firefox :)
Flash, UC sorrend megvolt?

(#69758) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Tabletre keresek olyan billentyűzetkiosztást, amiben vannak navigációs nyilak, Tab billentyű. Amivel egy szövegrészt könnyen ki lehet jelölni.

(#69759) air válasza Rodzser Mór (#69758) üzenetére


air
nagyúr

Swype

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69760) teo77 válasza Rodzser Mór (#69758) üzenetére


teo77
őstag

...

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69761) kovisoft válasza #79335424 (#69755) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez nekem sem világos, hogy mit is csinál flash terén az UC Browser. A digisport.hu oldalon kirak egy hasonló üzenetet és nem enged tovább a videolejátszásra. Az indavideo.hu oldalon is kirakja az üzenetet, de ha azt figyelmen kívül hagyom, akkor azért lejátssza a videókat. És jelenleg nincs Flash Player a telómon, ezért vagy valami belső flash lejátszójával teszi ezt, vagy átmegy valami html5 alapú lejátszásba. Nem értem. :F

(#69762) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
Nexus 5-re keresek olyan óra alkalmazást, hogy ha estenként QI töltőre teszem, a fekete képernyőn csak az óra/percet mutassa, de folyamatosan, ne csak gombnyomásra. Létezik ilyen ?
Köszi!

(#69763) csadi0011


csadi0011
őstag

App Lock by AJK

AJK's App Lock is an App Protector that will protect your installed applications using a password or pattern or a fake cover!(Facebook, WhatsApp, Youtube, Line, Twitter, Snapchat, Skype, Gallery, Camera, Gmail and any app including system apps you choose)
App Lock is free today with AppGratis!
★ Protects(Locks) installed Apps using password, pattern, or fake crash!
★ Detects intruder breach attempt and logs it.
★ Support Fake Forced Close pop-up(instead of lock screen)

(#69764) vicze válasza kovisoft (#69761) üzenetére


vicze
félisten

Az Inda-nak van HTML5 alapú lejátszója az biztos, a Digi-nek tudtommal nincs, viszont a video linkje direktben benne van a kódban(nem valami hülye kódolt stream) és azt flash nélkül le lehet játszani, szóval lehet ott átvált direkt lejátszásra (tip).

(#69765) teo77 válasza csadi0011 (#69763) üzenetére


teo77
őstag

Rányomtam a "Hasonló alkalmazasok" ikonra a lokkoló proginál, és azt írta ki, hogy nincs hasonló! Páratlan! :D
Amúgy van egy csomó hasonló.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69766) vicze válasza vicze (#69764) üzenetére


vicze
félisten

Na megnéztem még egyszer a Digi-nél bár nincs direkt HTML5 lejátszó a kódban, de a flash opcionális és ha a nincs, akkor direkben kapja a videó linket szóval, ha a böngésző tudja a HTML5-öt simán lejátssza.

(#69767) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ingyenes zenelejátszó app-ot mondani, ami képes mappából is lejátszani? A google play music jó erre.
Viszont olyat, amibe több mappát is be tudok tallózni a listába?

[ Szerkesztve ]

(#69768) air válasza csadi0011 (#69763) üzenetére


air
nagyúr

12 egy tucat. Miben jobb a többitől?

(#69767) Zoli1222
MortPlayer
Szerk.: Hogy többet tud-e, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69769) kovisoft válasza Zoli1222 (#69767) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, a MortPlayer-nek több mappát is be lehet konfigurálni, hogy melyekből játssza le a zenéket.

(#69770) tPedro_ válasza Oppenheimer (#69746) üzenetére


tPedro_
őstag

A csaj tudta, hogy fotozod? :D

(#69771) contaxg


contaxg
veterán

Sziasztok olyan pécés programot keresek, ami egy LG G2 miniről levadássza az összes képet egy könyvtárba és némi szerencsével még időrendbe is teszi, Köszönöm!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#69772) Zoli1222 válasza air (#69768) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi!

(#69769) kovisoft: neked is! :R

(#69773) csadi0011 válasza air (#69768) üzenetére


csadi0011
őstag

Azért osztottam meg, mert ma appgratis által ingyenes.

(#69774) Bozek válasza contaxg (#69771) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hogy szeretnéd ezt megvalósítani? Ha WiFi-n keresztül, akkor mondjuk a FolderSync jó erre a célra, be lehet állítani, hogy mikor szinkronizáljon a gépen lévő mappával. Az "időrendbe teszi" részét nem értem. A fájl létrehozási dátuma elvileg nem változik, tehát időrendben marad. Ha az a cél, hogy naponta külön mappába pakolja, akkor arra én csak olyan ötletet tudok, hogy egy automatizálóval (én pl. a Tasker-el) ezt előre megcsinálod, még a szinkronizálás előtt.

(#69775) teo77 válasza Bozek (#69774) üzenetére


teo77
őstag

A FilserSync-nél van "Fájlok másolása dátumos mappákba" opció.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69776) Kronk


Kronk
őstag

Tudtok olyan applikációt, ami ha érzékeli hogy autós töltőt csatlakoztatok (ez fontos, tehát nem sima töltőt), lehet állítani, hogy milyen programot indítson, kapcsoljon bt-t, stb... :R

http://totesz.myminicity.com/

(#69777) partymaci


partymaci
aktív tag

Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni, gmailből küldtem /telefonról/ emailt, hozzá képeket csatoltam de nem ment el valami okból/ túl nagy lett a levél mérete talán/ .
Ezért mindég újrapróbálkozott a küldéssel, én meg nyomtam egy forwardot rá ...pár képet töröltem a levélből, meg közben a galériából is.
Nem ment el a levél és azóta is folyamatosan feldobja hogy "Nem sikerült elküldeni a melléklet....

Mikor rányomok már nincs a kimenő levelek közt.

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#69778) ollie válasza Kronk (#69776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefon nem látja, hogy honnan kapja az áramot.

(#69777) partymaci: angolul használom, szóval van olyan, hogy Sent, meg olyan, hogy Outbox. A Sentben azok vannak, melyeket már elküldött a rendszer. Az Outboxban olyanok, melyeket csak próbál elküldeni. A te leveled az utóbbiban lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#69779) teo77 válasza teo77 (#69775) üzenetére


teo77
őstag

Akarom mondani: FolderSync :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69780) Kronk válasza ollie (#69778) üzenetére


Kronk
őstag

De látja :)
M8-am van, van olyan kábelem ami rögtön indítaná a car dock mode-ot, csak nem lehet rendesen testreszabni azt a részét :)

Sőt, valamelyik dash cam applikáció is tudja állítani a funkciókat, ha olyan kábelt érzékel, de jobb lenne erre egy külön program

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#69781) Bozek válasza teo77 (#69775) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, akkor meg van oldva a probléma. :) Bár én hetente egyszer rakom össze a képeket, azt meg aktuális dátummal csinálná a FolderSync. Ha naponta szinkronizál, akkor viszont jó az a beállítás.

(#69782) partymaci válasza ollie (#69778) üzenetére


partymaci
aktív tag

Nincs a kimenők közt semmi :-S

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#69783) ollie válasza Kronk (#69780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy speciális hardverrel.

***

(#69784) Kronk válasza ollie (#69783) üzenetére


Kronk
őstag

Így van, van erre megoldás?

http://totesz.myminicity.com/

(#69785) teo77


teo77
őstag

Jelenleg ami gapps van fent nálam cm11-en, hibás! Ha leszedek egy másik gapps-t és fel flashelem recoveryből, a korábbit minden gond nélkül felülírja?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#69786) vicze válasza Kronk (#69780) üzenetére


vicze
félisten

Annyira "nem" speciális, így működik, a legtöbb adroidoson így van, ami tudja a car dockot.

Talán ez, de elég nehéz ezekre rákeresni sajnos. :(

Amúgy a problémádra szerintem az NFC-s automatizáció igazából a megoldás, és elég olcsók a Tegek, meg úgy egyszerű is megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#69787) Rodzser Mór válasza air (#69759) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi! Megnéztem tableten, de nem jön be. PC-n a play-en pedig látom.

(#69788) Kronk válasza vicze (#69786) üzenetére


Kronk
őstag

Már jött válasz az M8 topicban, a progi neve Llama
Thx, mindenkinek

http://totesz.myminicity.com/

(#69789) spiritex


spiritex
veterán

Létezik valami applikáció, ami külföldön tartózkodva meg tudja változtatni egy okosteló (tablet) külföldi ip címét magyarra? Van ennek valami technikai akadálya? Csak mert jó lenne, ha menne külföldön a MinDig TV app, de nem megy sajnos...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#69790) vicze válasza Kronk (#69788) üzenetére


vicze
félisten

Ez azért nem feltétlen arra jó amit szeretnél, de majd akkor kitapasztalod. Ez GPS alapján állítgatja a dolgokat, elég sok ilyen program van amúgy, de az autót nem feltétlen fix helyeken használod.

(#69791) vicze válasza spiritex (#69789) üzenetére


vicze
félisten

Az nem az eszközhöz tartozik, hanem az internet szolgáltatáshoz, onnan kapja az eszköz.
Androidon főleg VPN szolgáltatásokkal tudod befolyásolni. pl ez.

[ Szerkesztve ]

(#69792) spiritex válasza vicze (#69791) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, tudom, hogy a net szolgáltatótól függ, ezt lenne jó kikerülni, átírni, stb.
Köszi, de úgy nézem ezzel az app-pal magyar ip-t nem fogok tudni kapni.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#69793) vicze válasza spiritex (#69792) üzenetére


vicze
félisten

Akkor talán így OpenVPN-nel az van androidra.

[ Szerkesztve ]

(#69794) Kronk válasza vicze (#69790) üzenetére


Kronk
őstag

Attól függ, most úgy állítottam be, hogy autós töltő érzékelésekor indítsa a waze-t, kapcsolja be a bt-t, ha eltávolítom a töltőt kapcsolja ki a bt-t. És nincsen helyhez kötve, de minden más alternatívára kíváncsi vagyok :R

http://totesz.myminicity.com/

(#69795) Rodzser Mór válasza Rodzser Mór (#69787) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Bogarásztam egy megfelelőnek tűnő billentyűzetkiosztást. Tud magyarul, vagyis van benne magyar ékezet. TAB, le,fel,jobbra,balra nyilak.
Jelly Bean Keyboard 4.3 Free

(#69796) vicze válasza Kronk (#69794) üzenetére


vicze
félisten

És ez a program, hogy tesz különbséget autós töltő és sima között? Az nem egészen világos számomra.

[ Szerkesztve ]

(#69797) Kronk válasza vicze (#69796) üzenetére


Kronk
őstag

Hát jelenleg úgy tudtam megoldani, hogy indítja a car dock appot mellé, ezért nem tökéletes :)
De ha van jobb, tesztelek mindent...

http://totesz.myminicity.com/

(#69798) spiritex válasza vicze (#69793) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, jól néz ki, de azt meg tudod mondani, hogy ez miben különbözik pl. egy magyar vpn szolgáltatásától (pl. vipvpn.hu)? A TorVPN-nek is vannak szerverei Mo-on, és onnan jön a magyar ip cím, vagy nem is kapok magyar ip-t csak elrejti a meglévőt?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#69799) vicze válasza spiritex (#69798) üzenetére


vicze
félisten

Elvileg magyar IP-t kapsz a link szerint. Ha másik is ingyenes, akkor nyilván nem nagyon van különbség. A lényeg végül is az, hogy VPN-nel kell megoldani.

(#69800) air válasza spiritex (#69798) üzenetére


air
nagyúr

"nem is kapok magyar ip-t csak elrejti a meglévőt?"

Ha nem kapsz másikat, akkor hogyan rejti el a meglévőt? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.