Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5639) xSide válasza #16695808 (#5638) üzenetére


xSide
őstag

A fejlesztőnek kellene írnod támogassa (amennyiben lehetséges) az arra képes készülékeknél ezt a funkciót...

ADW vs Go témához, majd egy évig használtam utóbbit, de mikor az appdrawer megnyitása sok időt vesz igénybe, a rendszer inditása lassabbá válik és telepakolják appcenter, saját file kezelő és egyéb marhaságokkal a memhasználat és felhasznóbarát kezelhelhetőség rovására akkor inkább használom a gördülékenyebb és nekem fontos (Go-ban is használt) funkcionalitással bíró opciókkal az ADW-t kis ikon, kis betűmérettel és ez még kiegészül a képernyő hasznos terület méretének megváltoztathatóságával, kevesebb mem használattal, helyfoglalással...
Lehet még bugos pár helyen, de egy hallottam/olvastam/felrakom/leszedem vélemény nem sokat ér szemben a használat során tapasztaltakkal!
A változások hibái folyamatosan javítva vannak, míg a go-nál tapasztalt bugok előfordulása is gyakoribb volt az utóbbi időben a mindent belepakolok elmélet pedig rossz vonalra vitte, mert ők döntötték el mit kell használnom...
Na ebből nem kértem a továbbiakban és váltottam, előbb egy korábbi GO 3.05 verzióra, majd ADW-re és nem bántam meg.
Ha kijönne egy Go Lite verzió (nem hiszem), akkor lehet kipróbálás után visszatérnék rá, ha az ADW problémássá válna és addig esetleg le nem cserélném a telóm :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.