Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) Mr X válasza puma72 (#51850) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt inkább a saját készüléked topicjában, több infót kaphatsz ott.

[ Szerkesztve ]

(#51852) #79335424 válasza aizen92 (#51840) üzenetére


#79335424
törölt tag

Android miniPC -n próbáltam (MK802IV, RK3188 SOC, JB, Neomode1.9a ROM). Élőt még nem tudtam próbálni, mert csak hétfőn lesz kódom, de a videók mennek, amiket eddig hibaüzenettel elutasított. Köszönöm az ötletet!

(#51853) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Cerberus használók közül ilyennel már találkozott valaki? Link

(#51854) Foose válasza dokee78 (#51848) üzenetére


Foose
addikt

Ez oké,backup rányom,és ment mindent ami a telón van. De a memóriakártyán levő dolgokat is? Azért akartam 100%-os mentést. A root az ugrik visszaállításkor,nem?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#51855) atillaahun


atillaahun
veterán

Estét, érdekesség 2. Bár korábban már volt róla szó, és meg is válaszolta valaki, csak megerősíteni nem tudtuk: lehet-e telefonálás közben mobilnetezni? 2G-n nem, afelett igen. Ez amúgy azért van mert 2G-n olyan kevés a sávszél, hogy a hangátvitel lefoglalja a nagy részét?

Érdekesség 3. Így hónap vége felé gondoltam a GMaps mellett a Skype-ot is ráeresztem a mobilnetre. Ez már sajnos közel sem olyan takarékos mint a navi. Kb. 5 perc alatt megzabált 50 MB-ot, csak lestem. mondjuk valamikor féltávon átnyomtam a hátsó kamerára, gondolom a felbontástól is függ valamennyire, de azért nem volt egy csúcs az átvitt kép minősége.

[ Szerkesztve ]

(#51856) gipsztigris válasza Heavyrain (#51853) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ugyanmár! A tolvajkergetőknek egyetlen szavát sem szabad elhinni! Majd pont TomCat fogja megmondani, hogy melyik program jó, vagy sem. :) Nem kellene Warez Cerberust használniuk, hanem meg kellene vásárolni és akkor minden rendben lenne.
Soha semmi bajom nem volt a Cerberussal, pedig két licensem is van, összesen hat készülék van hozzájuk rendelve.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#51857) LonGleY válasza atillaahun (#51855) üzenetére


LonGleY
veterán

Képátvitelnél nyilván eszed a tíz megákat, ez bármely youtube-ot használó és a netforgalmával tisztában lévő embernek alapvetés, nem pedig érdekesség.

(#51858) atillaahun válasza LonGleY (#51857) üzenetére


atillaahun
veterán

Az érdekesség nem a nagyságrend, hanem a közelítőleges perc/MB fogyasztás. Többször volt már kérdés és eddig nem olvastam, hogy jött volna rá válasz.

(#51859) Heavyrain válasza gipsztigris (#51856) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszi az infót. Én is használom egy ideje (eredeti természetesen),de még soha nem volt ilyen problémám vele,éppen azért is kérdeztem rá. :)

(#51860) petipetya válasza Heavyrain (#51853) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tuti valami pancsolt romot használtak, ergo user error.

"nincs rá lezsóidő"

(#51861) atillaahun válasza petipetya (#51860) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehet samsung került az android-ba azért. :U

(#51862) Siriusb válasza Foose (#51847) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálam az android-tool csomag van feltelepítve az adb-hez.
Linux-ot használsz és nem tudod mi a dd?! :Y

(#51863) Foose válasza Siriusb (#51862) üzenetére


Foose
addikt

Hát na :U Nem használom különösebben semmire,csak netre. Alapszinten használom. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#51864) Siriusb válasza Foose (#51863) üzenetére


Siriusb
veterán

Ja, értem. Legalább okosan csinálod, kikerülöd a win buktatóit. :R

(#51865) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Jelenleg melyik a legstabilabb/legerősebb médialejátszó,amit nem zavar,ha 1080p-s mkv-t kell lejátszania?

[ Szerkesztve ]

(#51866) LonGleY válasza Heavyrain (#51865) üzenetére


LonGleY
veterán

Ahogy mindig is: MX Player Pro
H/W+ decoder: ON

[ Szerkesztve ]

(#51867) #33253120 válasza Heavyrain (#51865) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szinte mindegy, ha normális hardver van alatta... :)
De MX Player szerintem is.

(#51868) Deck válasza Heavyrain (#51865) üzenetére


Deck
titán

Mxnél sokszor nincs hang. Szerintem Bsplayer, Vlc.

PS5

(#51869) Bozek válasza Deck (#51868) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért már ne az MX Player-t szidd, mert nincs hang. Ott a hangjegy fent a jobb oldalon, ha azon belül átkattintasz szoftveres audióra, akkor mindjárt meg is szólal. Szegény MX Player nem tehet róla, hogy az AC3-at nem támogatja az Android.

(#51871) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Apex launcherben kilehet küszöbölni valahogy azt a problémát,hogy az ikonoknak és a widgeteknek ne teljesen különböző legyen az elrendezési rácsozata?
Elkezdem pakolgatni az ikonokat,méllé rakok egy widgetet,de widget meg pàr miliméterrel lejebb lesz. Widget átméretezése nem segít,mert akkor meg már túl magas.
Az ikonok és a widgetek mérete is 4x4 csak éppen el van csúszva a kettő egymáshoz képest. (ikonnevek ki vannak kapcsolva)

(#51872) LonGleY válasza Heavyrain (#51871) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez ilyen. Amit állítani tudsz, az a rácsozat felosztása, én pl. 5x5-öt használok. Ha nem tetszik, használj olyan launchert, amiben szabadon pakolgathatsz (pl. TSF Shell)!

(#51873) Deck válasza Bozek (#51869) üzenetére


Deck
titán

De a bs és a vlc mindent visz. Hang is mindig van. Bdripp, x264, hd, full hd

PS5

(#51874) aizen92 válasza Deck (#51873) üzenetére


aizen92
addikt

Készülékednek megfelelő codec nincs felrakva, DTSt csak így tud kezelni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51875) laabom válasza #53932800 (#51836) üzenetére


laabom
tag

Rosszul tettem fel. Az Avast anti theft re gondoltam igazából. Lopásgátlók közül melyiket érdemes használni?

(#51876) Deck válasza aizen92 (#51874) üzenetére


Deck
titán

Fenn volt. Azért, hülye nem vagyok :D

PS5

(#51877) petipetya válasza Deck (#51876) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyebár a készülék tipusáról még nem esett szó... Mert 100%, hogy ez a hiba forrása.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#51878) Deck válasza petipetya (#51877) üzenetére


Deck
titán

Xperia Z. Vlc, bs jó de az mx nem. És a telefon a hibás?

PS5

(#51879) petipetya válasza Deck (#51878) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a többi lejátszó jó, akkor nem a telefon a hibás. Nem olvastam el az előzményeket (most már igen). :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#51880) Criton válasza laabom (#51875) üzenetére


Criton
veterán

Én egy jó ideje ezt használom, és teljesen jó.

(#51881) laabom válasza Criton (#51880) üzenetére


laabom
tag

Cerebruson vacilálok nagyon. Tetszik meg minden de hogy magától bekapcsolja GPS-t az nem megy sehogy amúgy fotó készítés is jó meg a követés is. 1000ft-ért szerintem korrekt az. De ha van valami jobb Avast anti-theft annyira nem jön be nekem

(#51882) dokee78 válasza laabom (#51881) üzenetére


dokee78
félisten

SMS-el próbáltad a GPS-t bekapcsolni?

(#51883) gipsztigris válasza laabom (#51881) üzenetére


gipsztigris
addikt

Webes felületről ha elindítod a követést, akkor 100%, hogy bekapcsolja a GPS-t.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#51884) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tudja valaki mitől lehet az,hogy írnak nekem hangoutson,de nem kapom meg? Írok xy-nak,látom hogy olvasta,de nem jön válasz. Belépek gépen,és írt. De telón nem érkezik meg az üzi. :W :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#51885) karldergroße válasza Foose (#51884) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nagyon egyszerű a válasz: ez azért van, mert a Hangouts egy tipikus google-s használhatatlan fos. Használd helyette IM+-t.

(#51886) Roxkex válasza tomy86 (#51815) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi , jól működik! Még tesztelem , hogy az akksit mennyire szívja :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#51887) Foose válasza karldergroße (#51885) üzenetére


Foose
addikt

hát köszi. Csak hogy akivel beszélek,nem fog csak ezért plusz appot használni. :) Ha már a gtalk helyett a hangouts van a telón,evidens hogy a másik fél is azt használja,és azt is akarja. Most plusz appot feltenni ezért... És ugye az nem ingyenes,amire most nincs pénzem. Ezzel most nem lettem előrébb :D alternatív megoldást magamtól is tudok,megoldást szerettem volna a problémára. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#51888) Flind


Flind
senior tag

[link] Erre valaki? :F

(#51889) Bozek válasza Deck (#51878) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezek a lejátszók alapból szoftveresen dekódolják a hangot. Pipáld be az MX Player-nél a menüben, hogy szoftveres audió és a gond megszűnt, de ez miatt ne beszélj le másokat a legjobb lejátszóról. :) A BSPlayer-t is megvettem anno, de az MX feliratkezelése mindent visz. BS-nél csak fehér szín van, ami sok esetben olvashatatlan.

(#51890) Fall-N válasza Bozek (#51869) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem az android nem támogatja, hanem licensz köteles. A Dice Player is támogatta, de a legutóbbi frissítés már nem tartalmazza.
Szerinted a Windows miért nem támogatja alapból (meg a Linux sem). Gondolom senki sem akar perkálni a Dolbynak.
Amúgy ha már írtam jó ingyenes alternatíva a Dice Player is.

Foose: Nálam jó a Hangouts. Próbálj adattörlést hátha utána jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#51891) Bozek válasza Fall-N (#51890) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes, mert amit alapból nem visz az Android, azt szoftveres audióval viszi az MX. Még nem találkoztam olyan videóval, hogy ne sikerült volna hangot előcsalogatni. Pedig a HIMYM-t szedtem le AC3 hanggal és az is megy gond nélkül MX alatt is.

(#51892) Foose válasza Fall-N (#51890) üzenetére


Foose
addikt

Nem egyszer megcsináltam már,és nem segít.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#51893) laabom válasza gipsztigris (#51883) üzenetére


laabom
tag

Hát nekem nem kapcsolja be a GPS-t. Sms-el nem próbáltam még de ha nincs az adatkapcsolat engedélyezve akkor webes felületen nem lehet semmit csinálni vagy nekem legalább is nem megy :(

(#51894) #79335424 válasza laabom (#51893) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt már nem bírom megállni. Ha nincs adatkapcsolat, akkor min kéne kommunikáljon és honnan tudná, hogy akarsz tőle valamit???

(#51895) cimbi186 válasza #79335424 (#51894) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Esetleg Houdini tudna neki segíteni :)

(#51896) mttssz válasza Foose (#51887) üzenetére


mttssz
senior tag

Probald ki a Push Notifications Fixer appot, nekem minden ilyen gondom megoldotta. Van rootos es root nelkuli valtozat is.

(#51897) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Sziasztok! Melyik böngészővel lehet megcsinálni, hogy ha el akarom menteni az adott oldalt Evernote-ba vagy Onenote vagy bármelyik hasonló progiba, akkor ne a linket, hanem magát az oldalt mentse fényképpel, szöveggel, mindennel. Előre is köszönöm

(#51898) raziel01 válasza zsoltzsolt (#51897) üzenetére


raziel01
veterán

Pocket
Az nem csak linket ment.

(#51899) gipsztigris válasza laabom (#51893) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerinted, ha egy kocsiba nem teszel üzemanyagot, akkor hogyan fog menni? :).....sehogy!
Ha nincs adatkapcsolat és nincs wifi, mivel szeretnél kommunikálni a telefonnal?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#51900) zsoltzsolt válasza raziel01 (#51898) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, abban lehet mappázni vagy címkézni az elmentett cikkeket, mert tulajdonképp az lenne a legjobb, ha kategóriákba tudnám tenni őket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.