Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) margithid


margithid
veterán

A google paly nektek is zabálja a mobilnetet? Én az internet firewall-al kilőttem a francba, 10 perc alatt 5 mb forgalmat csinált... Frissítéseket pedig csak wifin töltheti le.

(#51702) vgyuri válasza margithid (#51701) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet, hogy önmagát akarta frissíteni, most jön ki a 4.8.19-es verzió, ami pl. Paypal-t is támogatja.

(#51703) tboy93 válasza vgyuri (#51702) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, alapbol nekem sem szokott netet zabalni.

(#51704) Criton válasza vgyuri (#51702) üzenetére


Criton
veterán

mikorra várható?

(#51705) herdsman12 válasza vgyuri (#51702) üzenetére


herdsman12
őstag

Ez valami bennfentes hír, vagy nem itthon élsz?

(#51706) tomy86 válasza vgyuri (#51702) üzenetére


tomy86
addikt

Azt tedd hozzá, hogy 12 országban. És igen, Magyarország nincs köztük. :)

(#51707) Criton válasza tomy86 (#51706) üzenetére


Criton
veterán

Ezt mondjuk nem nagyon értem, hogy minket miért hagytak ki, Magyarországon is nagyon sokan használnak paypalt, köztük én is.

(#51708) szili.tamas1 válasza Criton (#51707) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Na akkor velem egyutt az mar legalabb ketto. :) amugy a 12 orszag kozul szvsz 10ben minimum hasznalnak ppt annyian mint Mo. full lakossaga :D

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#51709) Bozek válasza Criton (#51707) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez nem csak úgy működik, hogy a Google azt mondja, mától itt is fizethetsz PayPal-al. Szerintem előbb azért a két cégnek meg kell egyeznie egymással, hiszen a PP is lehúzza ezek után a maga sápját. Ha valakinek pénzt küldesz, akkor láthatod is, hogy többet fizetsz, mint a mennyit a másik fél kap.

(#51710) soultrapp válasza tomy86 (#51700) üzenetére


soultrapp
senior tag

nekem feltöltőkártyásan van net.....

(#51711) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok tudtok javasolni olyan alkalmazást amivel mind a két vagy több cpu magot tudom húzni illetve csökkenteni? A Trickster mod képes több magot kezelni?

(#51712) tomy86 válasza Criton (#51707) üzenetére


tomy86
addikt

Nem használok paypalt, úgyhogy jobban zavar, hogy pl. ebayen pp nélkül nem tudok vásárolni. Kinek mi :)

(#51710) soultrapp: akkor tudtommal nincs voip tiltás, de kérdezz rá a T-mobile topikban. Ott biztosat tudnak mondani.

(#51713) tepsivitez


tepsivitez
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy az utóbbi időben ha sms-t kapok, sokszor a viber üzenetjelző hangja jelzi, nem a sms-hez beállított hang. Ez még nem is lenne probléma, viszont ilyenkor a kezdőképernyő felső sorában sem jelzi, hogy új sms-em van. Így ha nem hallom az értesítést, akkor kizárólag az üzenetek közé belépve látom, van-e új sms-em. Abszolút random módon fordul elő, hogy éppen mikor/kinél produkálja ezt a telefon.

Valakinek van esetleg ötlete a probléma megoldására? Előre is köszönöm!

(#51714) dokee78 válasza Criton (#51707) üzenetére


dokee78
félisten

+1,remélem előbb utóbb használható lesz itthon is.

Még mindig nem tudja senki,az Időkép appban hol tudom megnézni a közeli észleléseket?
Vagy csak beküldeni tudok(az megtaláltam) és a Köpönyegben lehet látni az észleléseket?

[ Szerkesztve ]

(#51715) herdsman12 válasza dokee78 (#51714) üzenetére


herdsman12
őstag

Időkép, Köpönyeg az két különböző cég.

[ Szerkesztve ]

(#51716) dokee78 válasza herdsman12 (#51715) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,de az a kérdés az időképben van ilyen,vagy csak a Köpönyegből rémlik.

(#51717) jegenye77


jegenye77
addikt

OBD Check programot a hozzátartozó Bluetooth os OBD csatlakozóval használt már itt valaki?
Érdemes megvenni? Tárolt hibákat mutatja?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#51718) gipsztigris válasza jegenye77 (#51717) üzenetére


gipsztigris
addikt

ELM 327 v.1.5 bluetooth-os adaptert használok Torque Pro-val. Hibakódok olvasás-törlés, élő adatok, stb.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#51719) jegenye77 válasza gipsztigris (#51718) üzenetére


jegenye77
addikt

Elvileg minden OBD-s autóval kommunikál?
2005. Peugeot 307 pl.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#51720) S e t h válasza zsoltzsolt (#51692) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem csinálok vele semmit, mivel nem tudom mi okozza.Némely rebootnál jelentkezik.
Viszont én kérdeznék, nem használsz-e esetleg vocalizer tts-t? Csak megérzés, hogy hanggal összefüggő dolog okozza, mert időnként vmilyen voice felirat is felvillan.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#51721) gipsztigris válasza jegenye77 (#51719) üzenetére


gipsztigris
addikt

Utána kell olvasni. Nem tudom. A francia kocsik eléggé egzotikusan működnek vele. Citroen Berlingo 2.0 hdi-vel kommunikál és az elvileg ugyanolyan motorral szerelt Xsara Picassoval pedig nem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#51722) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok.
Billentyűzet zárásra keresek valamilyen alkalmazást. Pl valakinek a telóján láttam ,hogy kirakott 9 kis karikát és a megfelelő sorrendben kellet őket végighúzni és úgy oldotta a telót. Lehet kicsit zavarosan fogalmaztam!? :U

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#51723) dokee78 válasza Chris78 (#51722) üzenetére


dokee78
félisten

Gyárilag benne van.
Biztonság és minta

(#51724) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51711) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv! Ha találsz, írd meg nekem is!
Bár nem tudom, neked milyen SoC van, de nálam ( Snapdragon s4 plus) csak akkor kezeli mind a két magot a Multi core cpu control, ha jól emlékszem a nevére, ha mindkettő mindig online. Ez azt is jelenti, hogy állandóan megy mindkét mag, ha kell, ha nem. Ha a core1 auto unplug?, akkor csak a core0 -t tudom állítani.

-

(#51725) margithid


margithid
veterán

Olyan alkalmazás van amivel le lehet root nélkül tiltani a különböző alkalmazások mobilinternet hozzáférését?

(#51726) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51724) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Most kicsit jobban megnéztem a Trickster Mod tud több magot is ez egy kernel piszkáló apk én cm kernel mellé használom de elég sok kernelhez jó de a procit csak olyan kernellel tudod húzni ami engedi én inkább lefele húzom az üzemidő miatt.

(#51727) petipetya válasza margithid (#51725) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyárilag van hasonló funkció a telón: Beállítások / adathasználat / mobil / xy / háttéradatok korlátozása. Persze ott csak akkor jelenik meg egy-egy alkalmazás, ha már ténylegesen használta a netet. Mondhatni, hogy ez a menüpont nem megelőzésre, hanem a tünetek kezelésére való.

Ha van is rá külön alkalmazás, nem tudom mennyire hatékony root nélkül.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#51728) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51726) üzenetére


7Sony7
addikt

Ok, de dinamic hotpug nélkül tudod mindkét mag frq-t csökkenteni? Milyen SoC?
Felraktam az ingyenest, de nekem nincs két freq csúszka, mint a Multicore -ban.

[ Szerkesztve ]

-

(#51729) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51728) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Külön akarod állítani a két magot? Mert nekem az is elég ha mind a ketőt le húzza 1000mHz re.SGS2 Exynos 4210

[ Szerkesztve ]

(#51730) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51729) üzenetére


7Sony7
addikt

Ez így ok, de nálam akkor mindig online mindkét mag. Van két külön csúszka, vagy csak gondolod, hogy leveszi mindkettőt?

-

(#51731) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51730) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nézd meg az info-készülék állapotánál ott látszik legalábbis nálam hogy mind kettő max 1000mhz ig mehet nem kell menni mind két magnak hogy lehessen állítani.

[ Szerkesztve ]

(#51732) siofok


siofok
őstag

szép estét!Eggy olyan egyszerű programot keresnék,amiben bekapcsolhatom,hogy a wifi kapcsoljon le,ha lezárom a képernyőt kit-kat alatt.A gyári wifi beállítás vmiért nem lövi ki,lehet a főzött rom végett,nem tudom. :F

OnePlus nord 2t

(#51733) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51731) üzenetére


7Sony7
addikt

Nekem csak egy állítási lehetőség van. Biztos nem tudja a kernel. :U

-

(#51734) zolka95 válasza zeorsdfd (#51669) üzenetére


zolka95
őstag

én úgy tudom csak ma ingyenes
ha letöltöttem a telómra, máskor bármikor letölthetem újra ingyen?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#51735) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51733) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Eltérő frekvenciára akarod állítani a két magot?Mert azt úgy nem lehet hogy pl:az egyik megy 1000mhz a másik meg 1200 MHz en.

(#51736) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51735) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem. De ha csak simán beállítom, hogy 1000Mhz, akkor csak az egyiket állítja át. most próbáltam. A fejlesztői lehetőségek - Cpu használat mutatása. Ha bekapcsolom, valós időben mutatja magonként.Az egyiket valóban leveszi 1,5 ről 1,0 ra, de a másik, ha indul, felmegy 1,5 re. Így meg nekem nem sokat ér.

-

(#51737) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51736) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem egyik mag sem megy 1000mhz fölé.

(#51738) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51737) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor biztos a kernel. Mindegy, csak gondoltam, hátha..

-

(#51739) Just_Reboot válasza 7Sony7 (#51738) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Milyen kerneled van?

(#51740) zsoltzsolt válasza S e t h (#51720) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, bár eszembe jutott, hogy a napokban felraktam egy hívásrögzítőt

(#51741) 7Sony7 válasza Just_Reboot (#51739) üzenetére


7Sony7
addikt

:U Mindent én sem tudhatok :)

-

(#51742) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Melyik ingyenes zenelejatszo tudja azt a szolgaltatast, hogy a fulhallgatot visszadugva folytatja a lejatszast? A Mortplayer-en kivul.

(#51743) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok. Még mindug bt kihangosító programot keresek navigációhoz. Olyat ami dinamikusan kapcsol, csak ha mondani kell vmit.
Eddig 2 használhatót találtam, de fizetősek. Fura, hogy iphoneon ez alapként működik itt meg nem...

Box's don't touch!

(#51744) #13110016


#13110016
törölt tag

Tegnap megjelent a telefonomra a 4.4, és azóta nem tudom használni a Wakelock Detector app-ot, mert elv. root kellene neki... tudtok ajánlani helyette más progit, ami korrektül mutatja, hogy mi ébresztegeti a telefont?
Egy éjszaka alatt 35% merült...

(#51745) air válasza #13110016 (#51744) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg a BetterBatteryStats.
De a Partial WL-eket ez sem tudja mutatni 4.4-en root nélkül.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51746) hati


hati
addikt

Nem jelzi a telefonom (4.1.2) az új 4.8-as Gmail-t. Hogy lehet ilyenkor felrakni?

(#51747) petipetya válasza hati (#51746) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az androidpolice oldalán szokták feltenni a hivatalosan aláírt legális apk-t, miután kiszivárog. Jelen esetben ennek a cikknek az alján találod: [link]

A verziószám csontra megegyezik azzal, amit a Playből kaptam a frissítés során. Úgyhogy ha ezt fel tudod telepíteni, akkor az eredmény ugyanaz mintha a Playből frissítetted volna.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#51748) darvinya válasza petipetya (#51747) üzenetére


darvinya
titán

Ez érdekes nálam is, mert Play-en máj. 19-i dátum szerepel.
De az én Gmail app-om jan. 10-i, és nem lemezt frissíteni, csak megnyitni. :F

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51749) petipetya válasza darvinya (#51748) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor neked le fog majd frissülni a Playből, csak kérdés mikor.

"nincs rá lezsóidő"

(#51750) #13110016 válasza air (#51745) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönöm, kipróbálom!

Ám Gmail-be, be lehet valahogy állítani, hogy hány percenként szinkronizáljon, vagy állandóan csinálja csak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.