Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) #53932800 válasza vgyuri (#51299) üzenetére


#53932800
törölt tag

Azokat az érméket hogyan kell beváltani?

(#51302) vgyuri válasza #53932800 (#51301) üzenetére


vgyuri
őstag

Ez lemaradt: Amazonon tudod csak elkölteni, pl. fizetős programot vagy játékot veszel belőle. Vásárlásnál felajánlja, hogy bankkártyával vagy érmével szeretnél fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#51303) #53932800 válasza vgyuri (#51302) üzenetére


#53932800
törölt tag

Köszi!! :R

(#51304) psg5 válasza darvinya (#51267) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Sajna nehezen tudom megfogalmazni, de adott excelből és az abban hivatkozással elérhető dokumentumokkal kell dolgozni, vagyis nem új adatbázist kell felépíteni.

F.K.T.

(#51305) cappa72 válasza zsoltzsolt (#51300) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elindítod és megnyomod a record gombot (piros karika)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#51306) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok.
Van valami olyasmi program az akksihoz amellyel meg lehet azt csinálni hogy amikor a telefon merül egy százalékot akkor egy szövegfájlba ki irja hogy mennyi az idő akkor és a telefon százalékát. Vagy ha iosen nincs akkor olyan ami csak kiirja bizonyos idő közönként a telefon akksijájának a százalékát kiirja egy fájlba?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#51307) atillaahun válasza Roxkex (#51306) üzenetére


atillaahun
veterán

Azért az megvan, hogy ez itt nem az iOS topic (?).
Egyébként Tasker-rel szerintem össze lehet hozni egy ilyen profilt.

[ Szerkesztve ]

(#51308) atillaahun válasza atillaahun (#51307) üzenetére


atillaahun
veterán

Ja hogy az "ilyen" akart lenni. Nemszóttam. :B :D

[ Szerkesztve ]

(#51309) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szevasztok!
Olyan Android FM rádióra volna szükségem egy CM 7-es ZTE Blade-re,amit ki lehet hangosítani.
A Gyári FM rádió ugyan is erre nem képes,és semmilyen rejtett vagy nem rejtett beállítás nincs a készülékben,ami erre utalna.
Online rádiók a kevés adatforgalmam miatt nem jók,és szinte folytonos a GPRS kapcsolat is,így lassú is lenne.

Előre is köszi!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#51310) zeon.hu válasza Pityke78 (#51291) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sg s2-re nincs 4.1+ rom?
mert akkor talán alapból tudja.

#?*@&!

(#51311) assemble válasza petipetya (#47125) üzenetére


assemble
addikt

Csak most hallottam errol az approl (Link Bubble), eddig tok jonak tunik, nem futottam amugy meg problemaba ingyenes verzioval sem.

[ Szerkesztve ]

(#51312) ux1 válasza Zaja2 (#51309) üzenetére


ux1
addikt

Blade topic? Custom rom?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#51313) draco31


draco31
veterán

Olyat keresek, ami minden telefonszámot képes átmásolni a sim-re, nem csak 16-ot a 96-ból.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51314) LonGleY válasza draco31 (#51313) üzenetére


LonGleY
veterán

A SIM-en való bármilyen telefonszám tárolás Androidon - és úgy minden okostelefonon - felejtő / értelmetlen.

Adatmenteni ezer más módon lehet, kezdve onnan, hogy a Gmail-re szinkronizálod a névjegyeid, egészen a backup programokig, mint pl. a Super Backup - és akkor még a csatolt információk (amire a SIM egyértelműen nincs felkészítve) szétzúzását sem kockáztatod.

[ Szerkesztve ]

(#51315) tomy86 válasza zeon.hu (#51310) üzenetére


tomy86
addikt

:) Biztos jól értetted a kérdést? Érdekes az a rom, ami egy fizetős alkalmazást ingyen elérhetővé tesz.

(#51313) draco31: a gyári telefonköny beállításaiban nincs ilyen opció? Egyébként egyetértek LonGleY véleményével, a sim-re másolással kapcsolatban (a legkevésbé praktikus megoldás).

[ Szerkesztve ]

(#51316) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, már egy ideje szenvedek vele, de inkább megkérdezem, launcherből a Nova-t használom és a háttérkép beállítás érdekes, mivel vannak képek amiket (iphone-os) amiket simán berakok fullra háttérképbe, de pl a 540x400-as képet csak a kép egy részét. Nem lehetne valahogy az egészet bele rakni?
(moto g) :R :R

[ Szerkesztve ]

(#51317) zeon.hu válasza tomy86 (#51315) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gondoltam az a lényeg, hogy húzással tudjon írni + egyebek.
erre pedig nem csak a swype képes :)

#?*@&!

(#51318) draco31 válasza tomy86 (#51315) üzenetére


draco31
veterán

Van, de az sem másol át mindent.
Nekem csak telefonszámok vannak, mindegyik mobilszámnak beállítva, illetve a vezetéknévhez van beírva a név.
Ez rendben van, hogy felesleges, de van olyan, hogy egy 3330-asba rakom a kártyát, akkor most írogassak át mindent egyesével?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51319) tomy86 válasza Nova96 (#51316) üzenetére


tomy86
addikt

Moto G-hez 1440x1280-as háttérkép az ideális (2*kijelző szélesség x kijelző magasság). Ha jól tudom 720x1280-as a felbontása.

(#51318) draco31: értem. Konkrét programot erre nem tudok, de ezek között talán van megfelelő. Vagy a LonGleY által ajánlott PhoneCopy.

[ Szerkesztve ]

(#51320) LonGleY válasza draco31 (#51318) üzenetére


LonGleY
veterán

Esetleg: PhoneCopy

Upd.: Na jó, lehet a 3330 nem támogatott. :]
Mivel ugyebár netre sem megy fel... Akkor nincs ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#51321) Nova96 válasza tomy86 (#51319) üzenetére


Nova96
őstag

Azt értem, de ha kisebb nem lehetne valahogy az egészet berakni ? Mivel nincs nagyobb kép belőle.

(#51322) air válasza Roxkex (#51306) üzenetére


air
nagyúr

BMW - Battery Monitor Widget Pro
Akár realtime logolja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51323) zsoltzsolt válasza cappa72 (#51305) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez oké, de automatikusan akkor nem tudja a hívásfelvételt e szerint vagy rosszul értem? Hívás előtt keresgélni kell vagy hogyan indítod el a felvételt?

(#51324) tomy86 válasza Nova96 (#51321) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet kisebb is, csak az arányok stimmeljenek. Tehát egy 540x400-as kép esetén, az 540-es oldalból le fog vágni 90 pixelt (450x400-asra). Ha jól számoltam. Vagy a 400-as oldalhoz adsz egy 80 pixeles keretet (pl. painttel pc-n szerkeszted) és akkor 540x480 ismét rendben van. Esetleg, ha nem saját készítésű kép, hanem a netről van, akkor rákeresel a google képkeresővel (google keresés kép lapján - kép feltöltése), hátha van más felbontású is.

(#51323) zsoltzsolt: próbáld ki a Record My Callt!

[ Szerkesztve ]

(#51325) zsoltzsolt válasza tomy86 (#51324) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, ránézek, régebben az ARC-t használtam, de újrahúztam a telót, azóta play szerint nem kompatibilis a telóm vele, pedig a felsoroltak között van (Xperia P).

(#51326) Nova96 válasza tomy86 (#51324) üzenetére


Nova96
őstag

És valahogy nem lehetne kitrükközni ? :B
480*520-as képet kéne beraknia. :R

Bocsi, a láma kérdésért.

(#51327) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#51325) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem ARC, hanem ACR :)

(#51328) tomy86 válasza zsoltzsolt (#51325) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem az ACR nem működött, de én egyébként is olyan progit kerestem, amiben van manuális felvétel indítás és nem vesz fel minden beszélgetést, ha kell, ha nem.

(#51326) Nova96: sajnos más megoldást nem tudok (attól még lehet, hogy van). Az a baj, hogy ha kikapcsolod a háttérkép görgetését, akkor sem jók az arányok (Nova beállítások - asztal - háttérkép görgetése) és vágni fog belőle.

(#51329) zsoltzsolt válasza tomy86 (#51328) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kipróbáltam, amit ajánlottál, de semmi, csak az én hangom vette fel. Valami legújabb ACR apk-d nincs? :) kipróbálnám megint, de nem engedi letölteni inkompatibilitás miatt. Bezzeg a pro-hoz az 500 Ft-ost igen :), azt engedné a Play :)

(#51330) tomy86 válasza zsoltzsolt (#51329) üzenetére


tomy86
addikt

Sajnos ACR-ből nem tartottam meg egy verziót sem, mert nálam nem működött. Record My Call melyik verzióját próbáltad? Ha a legújabbat, akkor a beállításokban "telefonra" állítottad a felvétel forrását? Úgy emlékszem alapból a mikrofonról akar felvenni, ahogy a linkelt hozzászólásomban is írtam (úgy meg nagyon halk a másik fél hangja). Próbáld ki az 5.61.1248-os verziót is (a fejlesztő weboldaláról letölthető)! Ha ezek után sem jó, akkor tovább kell keresgélned megfelelő program után.

(#51331) zsoltzsolt válasza tomy86 (#51330) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

köszi a segítséget, átállítottam, így már minden oké :) reklámcsík is eltüntetve MinMinGuard által :D

(#51334) cappa72 válasza zsoltzsolt (#51323) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az passz.
Én utálom az automatikus "majd én megmondom neked mi kell neked" fílinget.
Kiraktam a főképernyőre.
Ha kell megnyomom.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#51335) slice14


slice14
veterán

Valami vélemény az SMS Messaging (AOSP) app-ról? Nyugodt szívvel feltehetem?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#51336) #79335424 válasza aizen92 (#51333) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Ez egy ideiglenes állapot, amíg a PH illetékesei nem válaszolnak a kérdéseimre. Amíg nem tudom, hogy milyen jogszabályokat tekint betartandónak a fórum, addig a megsértés cselekménye sem értelmezhető. Én értelem szerűen a Magyar jogra gondoltam, ezt azonban nem sértettem meg. Addig is ebben a topikban marad a privi, így biztos nem sértem meg a fórum szabályait. Szerintem akinek ötletet, vagy megoldást írok, azt nem zavarja, ha privátban kapja.

(#51337) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok, a Snapchat hol tárolja a kapott képeket? root van :)

(#51338) atillaahun


atillaahun
veterán

Hívásfelvételre én a Skalvex féle Call Recorder-t használom. Igaz mocsok drága volt de legalább jól működik, és segít is a fejlesztő. Plusz van manuális és auto indítás benne, és auto feltöltés felhőbe.

(#51339) petipetya válasza Bozek (#51283) üzenetére


petipetya
nagyúr

tboy93, etooo, Bozek: köszi! :R Mindet meglesem majd.

"nincs rá lezsóidő"

(#51340) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy olyan kerdesem lenne, hogy a Firefox fajltarsitasokat hogyan tudom defaultra visszaallitani?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51341) petipetya válasza Archttila (#51340) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / alkalmazások / letöltött / Firefox / alapértelmezések törlése

"nincs rá lezsóidő"

(#51342) fdisk


fdisk
őstag

Érdekelne,h a 3G watch dog app mennyire méri pontosan a mobiladat forgalmat?
Csak mert a progi szerint elhasználtam 308 megát,míg a Telenor online felületén megnézve ugyanez az érték 110 mega.
Egyáltalán jól mér a telenor?
Melyiknek higgyek?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#51343) 3lm0 válasza fdisk (#51342) üzenetére


3lm0
csendes tag

Eddigi tapasztalataim alapján szépen pontosan mér. Vodával szinte bájtra megegyezik a forgalom. Elképzelhető hogy az időszak amit a Telenor vesz figyelembe illetve ami a programban be van állítva nem egyezik, ezért kapsz különböző értékeket.

[ Szerkesztve ]

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#51344) Archttila válasza petipetya (#51341) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Inaktiv a gomb... mindegy torlom a beallitasokat.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51345) Blue Eagle válasza atillaahun (#51338) üzenetére


Blue Eagle
őstag

+1
Ezt én is csak ajánlani tudom ha telefon beszélgetés rögzítése a cél. Az applikáció jól átgondolt, többféle rögzítési metódust kínál a beállításaiban, úgy a rootolt és rootolatlan készülékekre. Bár törekszik rootolatlan készüléknél a jó minőségű felvételre. Mindkét fél hangját megfelelő hangerővel képes rögzíteni, a támogatás nagyon jó. Volt, hogy már másnap válaszolt emaiben a készítő a kérdésemre.

(#51346) fdisk válasza 3lm0 (#51343) üzenetére


fdisk
őstag

Telenornál a számlazárás időpontja minden hónap 8. napja.
A 3g-ben az új mérés kezdete minden hónap 9. nap, 0 óra 00 perc.
Szerintem klappol a két időpont.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#51347) darvinya válasza fdisk (#51346) üzenetére


darvinya
titán

Csak azt is belevetted, hogy mi számít a forgalmi keretbe és mi nem?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51348) LonGleY válasza Blue Eagle (#51345) üzenetére


LonGleY
veterán

Nekem aztán kínálhat bármilyen metódust, root nélkül egy kukkot nem vesz fel a másik félből, az tuti. :]

[ Szerkesztve ]

(#51349) dlaj


dlaj
őstag

tud valaki olyan alkalmazást, amivel be lehet állítani, hogy melyik app használja a netet és melyik ne?

(#51350) dokee78 válasza dlaj (#51349) üzenetére


dokee78
félisten

Avast is tudja plussz keress rá a firewall szóra a playen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.