Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51052) tomy86 válasza air (#51046) üzenetére


tomy86
addikt

Annak meg több köze van a gyári romhoz, mint a CM-hez. Legalábbis, ha az Xperia Ray-el kapcsolatos tapasztalatokból indulok ki. Ami gyári kernelre épül az nem tud sokkal többet, mint amit te is kihozhatsz a gyári romból root után (sőt, néha annyit sem ér).

[ Szerkesztve ]

(#51053) Siriusb


Siriusb
veterán

Aki használja az AppSales-t, jönnek rendesen az értesítések az akciókról? Nálam hetek óta nem jelenik meg értesítés, csak akkor látom az akciókat, ha megnyitom az app-ot.

(#51054) b3Ro


b3Ro
senior tag

Szasztok !

A kovetkezo problemaval talalkoztam. Ismerosom jatszik az Injustice-al. S4 esen elkezdte, es most folytatna az S5-en. A google play games elvileg felhobe elmenti, de hiaba lep be az uj telon, a jatek az elejetol kezdodik.
Hogy lehetne a legegyszerubben folytatni a jatekot az uj telon?

(#51055) tboy93 válasza b3Ro (#51054) üzenetére


tboy93
nagyúr

Titanium backup mentés az appról és S5-ön visszaállítás?

(#51056) tomy86 válasza Siriusb (#51053) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam jönnek az értesítések. A legutolsó 3 napja jött a SketchBookról. A weboldalukat elnézve azóta csak két játék volt akciózva, de azokról én nem kértem értesítést.

(#51057) b3Ro válasza tboy93 (#51055) üzenetére


b3Ro
senior tag

root nincs, es nem is akarunk. root nelkuli kellene

(#51058) raziel01 válasza b3Ro (#51057) üzenetére


raziel01
veterán

Helium.

(#51059) golyós


golyós
őstag

Erre valaki? (#50982)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#51060) b3Ro válasza raziel01 (#51058) üzenetére


b3Ro
senior tag

koszi. megprobaljuk

(#51061) Siriusb válasza tomy86 (#51056) üzenetére


Siriusb
veterán

Akkor megpróbálom törölni és újratelepíteni. Kösz.

(#51062) ollie válasza b3Ro (#51054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A play games semmit nem jelent, az esetek 99%-ában nincs felhőbe mentés, mert a játék fejlesztője nem programozza le. Hogy mi az oka nem tudom, de sejtem, hogy anyagi lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#51063) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Pushbullet-hez hasonló alkalmazást tudtok ajánlani? Leginkább linkek megosztására használnám (mindkét irányba).

köszi

.

(#51064) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amivel streamelni tudom a pc-n lévő filmeket, képeket, zenéket.
Total Commander fájlkezelőt használok a telón és azon belül szeretném, ha lehet.
A google playes leírásban ez szerepel:
-Media player which can stream directly from LAN, WebDAV and cloud plugins

A lan plugint leszedtem, meg is osztottam a kívánt mappát, el is érem a fájlokat, de csak úgy tudom lejátszani őket, ha letölti a telefonomra. Nekem pedig olyan megoldás kéne, amivel ezt meg tudom kerülni és csak lejátssza a fájlokat.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#51065) kovisoft válasza zolka95 (#51064) üzenetére


kovisoft
őstag

A BSPlayer tud videót streamelni egy LAN-on megosztott mappából (LAN mode).

(#51066) zeorsdfd válasza zolka95 (#51064) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ez nem TC-es, de szépen müködik: EMIT

(#51067) fgordon


fgordon
senior tag

Sziasztok!

Azt írja a Google Drive, hogy 2014 május végétől megszűnik a 4-es Androidnál régebbi telefonok támogatása, és onnantól csak olvashatóak lesznek a jelenleg szerkeszthető XLS / DOC állományok. Nagy csalódás, hogy ezt megtették, innentől próbálok minél kevesebb Google alkalmazást használni. Értem az érveket, de mint mondjuk "Drive Classic" meghagyhatnák a szolgáltatást, engem nem érdekelnek az új funkciók, a régiek kellenek... (ha jól sejtem, júniustól jön a szívás, hogy Androidon böngészőből kell Drive-ot használni, a szerkesztés miatt... )

Milyen alternatívát javasoltok, ami ugyanazt tudja, mint a Google Drive, az igényeim:

- XLS, DOC dokumentum PC-n böngészőben való szerkesztése, valamint ugyanaz a dokumentum elérhető legyen 2.3.x-es Android telefonról is, ne csak olvasható üzemmódban.
- Androidra app
- Ingyenes

Köszi... :R

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#51068) tboy93 válasza fgordon (#51067) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem opció egy ICS főzött ROM? 2.3 már igencsak elavult, én szabadulnék tőle :U

(#51069) #79335424 válasza tboy93 (#51068) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
2.3.4 -gyel vettem az S2 -t és zongorázni lehet a különbséget a GB és a JB között.

[ Szerkesztve ]

(#51070) fgordon válasza tboy93 (#51068) üzenetére


fgordon
senior tag

Defy+ a telefon, atom stabilan minden működik rajta, egy feltöltéssel 2-4 napot bír, közben folyamatosan neten van, telefonálok róla sokat, chat, Drive-on át dokumentum szerkesztések, stb. Csomó nem szükséges alkalmazást, service-okat kilőttem, nagyon fürge lett a telefon. Kb 2 évig finomítottam rajta dolgokat.
Amikor elkezdtem leszedni róla alkalmazásokat, akkor maximum 1 napot bírt, de inkább fél napot... Nem akarom újrakezdeni ezt...

Inkább nem használok Google Drive-ot, minthogy ezt a már tényleg optimalizált környezetet elrontsam.
A Google elveszít egy aktív felhasználót a döntése miatt...

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#51071) ollie válasza fgordon (#51067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Böngészőből fogsz tudni szerkeszteni szerintem.

De arra készülj fel, hogy egyre kevesebb app fog futni a telódon, és nem véletlenül. Megértem, hogy jól optimalizáltad a rendszert, de az idő erősen eljárt felette.

***

(#51072) tboy93 válasza fgordon (#51070) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen lehet, hogy egyet elveszít, de viszont ha ezt az úgymond elavult projektet feladja és átcsoportosítja a felszabadult embereket egy új, feltörekvő projekthez, akkor lehet, hogy sokkal több új felhasználót nyer mint amennyit elveszít :U

Biztonsági szempontból sem javasolt a 2.3, ez kb olyan mintha win95-at használnál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51073) #79335424


#79335424
törölt tag

3g Watchdog szerint a Dolphin több, mint 1GB -ot forgalmazott 3nap alatt. Nem volt sem letöltésem, sem videózás. Tud vki olyan appot, ami monitorozza, hogy ki a túróval kommunikál ez a viziemlős?

(#51074) babose


babose
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami progit, ami a nas hdd-jét felcsatolja, mint meghajtót?
Jelenleg a total commander lan pluginjával működik, de mindent letölt temp-be.
Így viszont a képeket csak egyesével tudom megnézni.

Üdv.:babose

(#51075) #79335424 válasza babose (#51074) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hálózati meghajtóként, vagy fájlrendszerbe csatolnál?

(#51076) St3ven válasza fgordon (#51067) üzenetére


St3ven
addikt

Minden feltételednek megfelel csak az ingyenességnek nem: OfficeSuite Pro 7

Megnyitja a Drive-on lévő dokumentumokat, szerkesztheted, mentheted is őket vele.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#51077) ollie válasza St3ven (#51076) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez is (mint minden) a drive API-ját használja, így valszeg ugyanúgy csak olvasni fog tudni 2.3 androidon.

***

(#51078) St3ven válasza ollie (#51077) üzenetére


St3ven
addikt

Ha ez így van, akkor nagyon szomorú leszek. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#51079) Jarod1


Jarod1
addikt

a google könyv más formátumot is kezel nem csak az epub ot?

(#51080) babose válasza #79335424 (#51075) üzenetére


babose
csendes tag

Passz. Mi a külömbség?
Nekem az lenne a lényeg h pl ne egyesével kelljen megnyitnom a képeket, hanem a képnézegetőben lehessen lapozni.

(#51081) zolka95 válasza zeorsdfd (#51066) üzenetére


zolka95
őstag

bsplayer bevált
legalább ennél nem kell külön programot tenni a gépre

de ez az Emit írja, hogy Google TV supported
mi ez a google tv?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#51082) tomy86 válasza Jarod1 (#51079) üzenetére


tomy86
addikt

"PDF- vagy EPUB-fájlok feltöltése saját könyvtárába"
Ebből gondolom, hogy PDF-et is, bár én is csak epub formátumban töltöttem fel eddig könyvet.

A webes felületen, a könyv feltöltésénél is szerepel, hogy győződj meg róla, hogy pdf vagy epub formátumú-e a feltöltendő fájl.

[ Szerkesztve ]

(#51083) Bozek válasza zolka95 (#51081) üzenetére


Bozek
nagyúr

Android-os TV. :)

(#51084) zeorsdfd válasza zolka95 (#51081) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nem igazán vágom mi az a Google TV (valami Smart tévékbe beépített okosság), de nem is ezért írtam, hanem mert az Emit azt csinálja, hogy a pécén tárolt filmjeidet a szgép processzorával kódolja át, majd a te telefonodra optimalizált streamet elküldi, akár 3G-n is. Nem kell előbb letölteni az egész filmet telefonra, mégis simán átküld egy fullhd-s filmet, úgy hogy az szépen és azonnal látszódjon. Feliratot is választhatsz. Ja és zenét is kezel.

Egyszer megpróbáltam beállítani a VLC-t, az is tud ilyet, de ez sokkal sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#51085) zolka95 válasza Bozek (#51083) üzenetére


zolka95
őstag

ja de az egy sat box, amit rá kell kötni a tv-re és onnan streamelem telefonon, igaz?
azt hittem már vmi ingyenes tv :DDD

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#51086) delon


delon
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy a exdialer telepítve van akkor mikor hívást indítok a gyári tárcsázót nyitja meg és onnan indítja a hívást.
Ezt hogyan lehet kiküszöbölni hogy a gyárit ne használja hogy kell beállítani az exdialert?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#51087) tboy93 válasza delon (#51086) üzenetére


tboy93
nagyúr

Töröld a gyári tárcsázó alapértelmezését az alkalmazásoknál.

(#51088) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Nem tudom volt-e már, most találtam ezt az alkalmazás keresőt. A lényege hogy a keresőbe azt kell beírni hogy milyen feladatra keresel appot, az app nevét nem kell tudni csak azt hogy mire szeretnéd használni.

Például:
-ha egy olyan olvasót keresel ami a pdf formátumot támogatja (vagy bármilyen más fájl formátumot), akkor csak beírod a keresőbe hogy "support pdf" és kidobja az olyanokat mint a "Moon Reader" vagy az "EzPDF Reader", de a "Cool Reader"-t nem mivel az nem támogatja a pdf-et.
-ha egy olyan jegyzet appot keresel ami szinkronizál a Dropbox-al, akkor beírod hogy "note sync dropbox", stb.

A Play-es és a Google keresőjével ellentétben nem ad ki több száz irreleváns találatot, ha tableten keresel appokat a Quixay saját alkalmazásával akkor csak tableten használható találatokat ad, stb.

(#51089) #79335424 válasza zolka95 (#51081) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem egyértelmű. A Chromecastot is szokták így hívni, mert ez egy "echte" Google termék. Erre nem lehet bármit, bárhonnan ráküldeni. Talán ezért lehet érdekes a support. De az Android miniPC -ket is szokták így hívni, mivel HDMI -n lehet a TV -hez csatlakoztatni és ezeken korlátozás nélkül futnak a Google Androidos szolgáltatások (pl. Youtube). Meg persze minden más is, ami mondjuk egy Tabon.

[ Szerkesztve ]

(#51090) Bozek válasza zolka95 (#51085) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem telefonon streameled. Vagy be van építve az Android a TV-be vagy külön egység, de azon fut az oprendszer.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#51091) petipetya válasza Jarod1 (#51079) üzenetére


petipetya
nagyúr

Somatom válaszához annyit fűznek hozzá, hogy az innen-onnan beszerzett könyveket ezzel az online konverterrel szoktam epub formátumúra alakítani, hogy aztán fel tudjam tölteni a Play könyvek közé.

"nincs rá lezsóidő"

(#51092) dirkam


dirkam
tag

Sziasztok!

Remélem ez még belefér a topikba: egy saját fejlesztésű app béta teszteléséhez keresnék jelentkezőket. Az app maga gyakorlatilag készen van, már csak néhány visszajelzésre lenne szükség a publikus verzió előtt, ami alapján még finomhangolni lehet a dolgokat.

Az alkalmazás maga egy okos ébresztőóra, rengeteg hasznos funkcióval, a teljesség igénye nélkül csak néhány példa:
- korlátlan számú teljesen testreszabható riasztási profil, akár eltérő beállításokkal
- automatikus letöltése a nemzeti ünnepeknek és szünnapoknak - a profilok beállíthatók, hogy ilyenkor ne ébresszen
- helyfüggő profilok
- statisztikák

A teszteléshez nem kell mást tenni, mint csatlakozni egy nyilvános Google csoporthoz, majd az ott található üdvözlő üzenetben a linken keresztül a Play Store-ból letölthető az app (azzal a google fiókkal kell csatlakozni, ami a készüléken az elsődleges fiók, 2.3+ Android verzió támogatott).

Miben kellene a segítségetek? Bármilyen visszajelzés nagyon hasznos lehet, pl. UX, funkcionalitás elvárások, esetleg ötleteket a fejlesztéshez.

Mit kaptok cserébe? Először is egy óriási köszönetet, másodszor pedig ingyenes hozzáférést a prémium funkciókhoz, így ha megtetszik az app, akkor hosszútávon is nyugodtan lehet használni reklámok és minden egyéb hasonló limitáció nélkül.

Nyugodtan keressetek privátban is akár, ha van bármilyen kérdés.

Köszönöm!

(#51093) tboy93 válasza dirkam (#51092) üzenetére


tboy93
nagyúr

Felrakva, tesztelem az elkövetkező néhány napban :R

(#51094) petipetya válasza dirkam (#51092) üzenetére


petipetya
nagyúr

Stock 4.4.2, felraktam és tesztelem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#51095) Crytek


Crytek
veterán

Arra nincs valami megoldás hogy android rendszeren lehessen nézni a silverlight-ot igénylő videókat?

Next PC Upgrade: 2022

(#51096) dirkam válasza tboy93 (#51093) üzenetére


dirkam
tag

Köszönöm! Remélem tetszeni fog! :)

(#51097) tboy93 válasza Crytek (#51095) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én is kerestem rá elég sokáig megoldást, de nincs és nem is lesz valószínűleg :(

(#51098) dirkam válasza petipetya (#51094) üzenetére


dirkam
tag

Köszi neked is! :R

(#51099) gacsoi válasza dirkam (#51092) üzenetére


gacsoi
senior tag

Felment, tesztelem ! :R

(#51100) #79335424 válasza Crytek (#51095) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rossz topikban tetted fel a kérdést. A Microsoft -nál érdeklődj! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.