Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44837) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy olyan költői kérdésem:
Mégpedig hogy édesanyám tabletjén pár napja előjött a következő problema egy megosztott facebookos videora való klikkelés után:
"Egeszseg kockazat. Az on Android keszuleket felnotteknek szolo ,weboldalakrol szarmazo (3) virus fertozte meg. Ha nem orvosolja a problemat, lassabb mukodesre gyorsabb akkumulatorlemerulesre es teljes rendszerhibara szamithat. Javasolt lepes:Telepitse es futtassa a megbizhato Android virusolto alkalmazast. ok." Böngésző emlékeim szerint opera mobile.
Látszólag ezen kívül minden müködik rajta,de sajnos néha külső linre kattintva (youtube videó pl),rendszeresen előjön.AVG mobile végig lett rajta futtatva,elvileg semmi.Van valami ötlet esetleg?Sajnos nem vagyok otthon,így távirányítással kb ennyit tudtam tenni,látszólag tán akkor lenne káros az alkalmazás,ha ok-ra lenne kattintva (gondolom,mivel nem láttam,és avg sem talált semmit),esetleg egy hülye külső reklámlink lenne?
Rákeresve a fenti hibaüzenet blablára sajna semmi nyomát nem találom weben.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.