Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44528) #79335424


#79335424
törölt tag

Nekem megvan a Greenify pro. Kipróbáltam, de azt vallom, hogy én vagyok, aki gondolkodik, a program meg az, ami végrehajt. Nem szeretek túl nagy önállóságot adni egyetlen programnak sem. Arra jutottam, hogy számomra tök fölösleges a Greenify szolgáltatása. Inkább az automatizálót használom, hisz egyébként is telepítve van. 2 parancsból áll a megfejtés. Ha egy hibernálandó alkalmazás kikerül a fókuszból, akkor az automatizáló vár x percet, majd ellenőrzi, hogy az alkalmazás nincs -e fókuszban (pl. egy bejövő hívás miatt háttérbe került, de utána újra használom). Ha nincs fókuszban, akkor leállítja, és letiltja. A másik parancs engedélyezi és indítja az alkalmazást. Ehhez a másikhoz rendelek egy parancsikont valamelyik főképernyőn, amihez képként az alkalmazás ikonját rendelem hozzá. Pont úgy néz ki, mintha az alkalmazást indítanám, de valójában az automatizálónak adok utasítást a program indítására. Az tény, hogy ehhez root kell. Viszont biztos, hogy az adott alkalmazás megszűnik működni és tuti, hogy csak akkor indul, ha én elindítom. Ezt nem azért írtam, mert ez az egyetlen, tuti megoldás. Csak egy lehetséges megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.