Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41824) #79335424 válasza gipsztigris (#41822) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó, akkor ne egy négymagoshoz hasonlítsunk. Szerintem még a 3066 -os is messze túlmutat ezeknek Castoknak (vagy minek nevezzem) a képességein. Ha az 30 Dollár, akkor egy MK808 most kb. 3000Ft -tal drágább. Jó, ehhez még kell egy lan adapter, amit én 4 Dollárért vettem. Egyébként csináltam screen mirroring tesztet SGS2 -ről, MeasyU2C -re (RK3066). 2x 2,4GHz -en volt akadás, pedig nem egy ZS -kategóriás routerem van. Ha a Samut átraktam 5Ghz -re, akkor már sokat javult a helyzet, de még ezen is javított, amikor a miniPC -t lanon csatlakoztattam. Ha ehhez hozzáveszem, hogy az SGS2 -nek csak 800x480 a felbontása, egy fullHD -s kijelzőnél pedig több, mint kétszer ennyi adatot kell feldolgozni ugyanannyi idő alatt, akkor e tapasztalat alapján én nem tartom valószínűnek, hogy egy tényleg használható screen mirroringot ki lehet csikarni abból a kütyüből. Nem véletlenül van az S4 -ben ac -s wifi. Egyébként szerintem azok a kütyük nem fogják megkapni a Chromecast alkalmazásait. Még a futtatási környezet sem azonos. Viszont most körülnéztem a Geekbuyingon és ilyen cast -kütyüből is van választék. Még olyat is találtam, ami linuxot futtat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.