Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41822) gipsztigris válasza #79335424 (#41821) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én ezzel teljesen tisztában vagyok, ahogy azzal is, hogy ez nem egy verseny és nem egymásra licitálás! :)) Az MK 808-at csak azért írtam, mert nekem olyan van. Tudnék vagy huszat felsorolni ami sokkal jobb nála, de nem ez volt a kérdés. ;)
A "gyári" Chomecast, és az általam linkelt Miracast lehet, hogy hardveresen nem egyforma, de funkcióját tekintve bizony az. Ctibor által felsoroltakat mind tudja a kiskínai is, csak a hazai ár töredékéért.
Szóval, az gondolom, hogy ha egy telefon médiatartalmának televízióra történő vezeték nélküli átvitelében gondolkodunk, akkor nincsen baj egyikkel sem.....szerintem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.