Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40172) vgyuri


vgyuri
őstag

Amazon.com 5 dollárt ad, aki letölti a kliensét, és feltelepít akár egy ingyenes programot. ollie írta, December 28-ig kell feltelepíteni, 1 vagy 3 hónapig (nem jegyeztem meg) lehet elkölteni.

Óvatosan az Amazon-nal, nem mindig a legfrissebb verzió van fent a programokból, pl. FolderSync Google Play (2013.12.16) - Amazon (2013.10.17).

Ami engem érdekelne, csak kérdéses a frissítés:
- Osmand 3.99 usd - Google Play 1799 forint
- Minuum Keyboard 3.99 usd - Google Play akciós 399 forint
- FolderSnyc 2.29 usd - Google Play 681 forint

Találtam több, jelenleg ingyenes programot is: Free App of the Day - Welcome Pack (összesen 41.45 usd lenne):
- Photo Studio PRO (Kindle Tablet Edition)
- Handrite Notes Notepad Pro
- Sonic The Hedgehog 2 (játék)
- PrinterShare Mobile Print
- Moon Phase Pro
- My Alarm Clock
- Another Monster at the End of This Book...Starring Grover & Elmo! (Kindle Tablet Edition)
- Relax Melodies Premium: A White Noise Ambience For Sleep, Meditation & Yoga
- SPC - Music Sketchpad 2
- Stellarium Mobile Sky Map
+ Angry Birds Star Wars II a mai ingyenes program

Sajnos sok program nincs meg Amazonon, ami engem érdeklen: PowerAmp Full, Titanium Backup Pro, AIDE Premium, Greenify Donation, Locus Map Pro, Svox Hungarian Mariska... Valaki talált itt 5 dollár környékén programot vagy játékot amit megérné még megvenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.