Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) tomy86 válasza mexel (#39899) üzenetére


tomy86
addikt

Én zenéhez MortPlayert, videóhoz Dice Playert használok. Bár utóbbi nem magyarul.

(#39902) Bozek válasza LonGleY (#39900) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kivéve a BSPlayer-t. :)

(#39903) LonGleY válasza Bozek (#39902) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam viszonylag könnyen volt mérhető, hogy melyik a leggyorsabb, mert csak az MX nem szaggatott a direkt határértékig kitolt minőségű videóval, illetve nagyon jó a gesture alapú felülete. Egyszerűbbet, jobbat nem is tudok elképzelni. A BS mit tud?

(#39904) mexel


mexel
veterán

Köszönöm, kipróbálom ezeket.

(#39905) atillaahun


atillaahun
veterán

Ezt magyarázza már meg valaki, hogy az Opera kivételével miért játssza ezt pl. a Chrome, a Dolphin, meg miden böngésző, hogy a hozzászólások felét olvasható betűmérettel mutatja, a felét meg ilyen kis szarral?
Csak mert hogy se a telefonban, se a böngészőben nincs betűméret állítási lehetőség, főleg különböző. :F

[ Szerkesztve ]

(#39906) DJ. Ru$y válasza atillaahun (#39905) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Magyarázattal nem tudok szolgálni, de a legutolsó frissítésig nekem az Opera is ezt csinálta, azóta nem tapasztaltam még(!).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39907) LonGleY válasza atillaahun (#39905) üzenetére


LonGleY
veterán

Itt a Boat rendben, de a Chrome és a Firefox tényleg kula a fórumon (amin egyébként egy cseppet sem csodálkoznék, nem igazán mérvadó a RIOS köztudott igénytelensége).

[ Szerkesztve ]

(#39908) drmotto válasza mexel (#39895) üzenetére


drmotto
őstag

Pontosan milyen eszközök?

(#39909) atillaahun válasza LonGleY (#39907) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi a tippet, Chrome-ot is bevágtam a kukába akkor a Dolphin mellé, Firefox-ot fel se rakom, lássuk mit tud ez a Csónak. Remélem nem lesz túl fapados. ;]

Nálam nem csak a RIOS ilyen, sok oldalon csinálja ezt a többféle betűméretezést. Ha nem is feltétlen a hozzászólások között, de a linkek meg menüpontok tuti ilyen kis szarok mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#39910) kovisoft válasza LonGleY (#39903) üzenetére


kovisoft
őstag

Tud például LAN-on megosztott mappából lejátszani videót.

(#39911) LonGleY válasza atillaahun (#39909) üzenetére


LonGleY
veterán

Pedig nagyon jó gesture-öket tud a Chrome...

A Boat azért lehet jó, mert ezekben a a kis böngészőkben
általában régebbi WebKit dolgozik. :] Bár azok közül pont
a csónakot legalább elég sűrűn frissítik.

(#39912) atillaahun válasza LonGleY (#39911) üzenetére


atillaahun
veterán

Láttam, azok tetszettek is, de a kicsit bonyolultabb oldalakon mint egy tvstore, már úgy akadt zoom-ba meg görgetésbe is, hogy szint fájt.

(#39910) kovisoft
Azt az MX is. Plusz url-ről lejátszást is.

[ Szerkesztve ]

(#39913) mexel válasza drmotto (#39908) üzenetére


mexel
veterán

Milyen eszközre gondolsz? A gép(ek) típusára?

[ Szerkesztve ]

(#39914) atillaahun válasza LonGleY (#39911) üzenetére


atillaahun
veterán

Nah, megvan a bűnös: Boat alatt ha kikapcsolom a Labs > Text auto sizing-ot akkor egyforma mindenhol a szöveg. Ha benyomom, akkor újratölti az oldalt és azonnal szét is cseszi.
Mindenestre kikapcsolva 720p-s felbontáson a már említett hangyaf... betűkkel találkozok, úgyhogy Csónak süllyedt.
Úgy láccik marad az Opera egyeduralma. :U

(#39915) DJ. Ru$y
Igen a sima (új) Opera is csinálja, egyedül a Classic tartja magát ezen a fronton, én azzal tolom már vagy 2 éve.
Gondolom a legtöbb böngészőbe nincs állítható auto betűméretezési beállítás, mint a Boat-ban.

[ Szerkesztve ]

(#39915) DJ. Ru$y válasza atillaahun (#39914) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem értem mi alapján csinálja, ugyanis nekem sikerült a legújabb Operában is "előidéznem"... Pff. :( Így tuti valami beállításbeli hülyeség.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39916) LonGleY válasza DJ. Ru$y (#39915) üzenetére


LonGleY
veterán

A problémás böngészők mind WebKittel vagy annak a forkjával mennek (ahogy az új Opera is), csak akkor a Firefox-ot nem értem, hogy hozhatta az is ugyanezt a hibát Gecko-val.

Opera Classic marad nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#39917) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Kaptam a fiamtól egy ilyen hátlapot[link]csak ajánlani tudom mindenkinek,nem növeli szinte semmivel a készülék vastagságát.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#39918) petipetya válasza szaboknak (#39917) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez aztán a pofátlanság teteje, harmadannyi áron látok hasonlókat az ebay-en.

"nincs rá lezsóidő"

(#39919) mexel


mexel
veterán

Videó lejátszóból az mx player ami talán legjobban bevált eddig (mondjuk hw-s lejátszásnál akadozik csak a szoftveres jó)
Zenelejátszónál mind az n7 player mind a powerplayer túl bonyolult és nem kezeli rendesen a mappákat, megduplázza stb. A winamp talán egyszerűbb. Sima csicsa mentes lejátszó nincs? Nem kell albumborító, nem kell megosztás meg sok baromság, csak egy listából-mappákból szép sorban játszon zenéket úgy, hogy közben látszódjanak a vezérlőgombok, és ha kilépek a programból akkor lője is ki a progit.
most túrom a play-t, de nehéz találni képek alapján.

(#39920) ux1 válasza Pikkolo^^ (#39897) üzenetére


ux1
addikt

Milyen Exchange - hez akarsz csatlakozni? Nekem a "gyári" tökéletesen teszi a dolgát. (2008r2)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#39921) Probert75 válasza mexel (#39919) üzenetére


Probert75
addikt

CityGlo

[ Szerkesztve ]

(#39922) atosan válasza ux1 (#39920) üzenetére


atosan
addikt

Sziasztok,
Tök lüke vagyok az ilyenhez, a TC plugin beállításban kérnék szájbarágós beállítás magyarázatot, hogy láthassam a mappákat a pécén, lehet privátban. Vagy valami egyszerű appot, amivel megoldható wifin. T-homos Pirelli modem, ha ez számít.

Maine coon

(#39924) Laca1212 válasza petipetya (#39918) üzenetére


Laca1212
őstag

Azok olyanok is... Igénytelen hamisítványok.

(#39925) atosan válasza Probert75 (#39923) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, kipróbálom :)

Maine coon

(#39926) xylevi


xylevi
tag

sziasztok, probaltam itt visszakeresni Dialer app-ra, de nem nagyon talaltam megoldast a problemamra...Lenovo A820-asom van, cappa72 5.3-as romjaval...a problema, hogy bejovo hivasnal a roman szamokat siman 07...-kent jeleniti meg, tehat +40 nelkul, nekem pedig a contact listamba +407...-el van elmentve, igy nem is talalja meg a gyari dialer a contact-ot...felraktam Prefixer-t, ezzel okes is a dolog, csak a bejovo hivaslistaba meg mindig nev nelkul vannak a szamok amiket nem talalt meg, a Prefixer ha jol latom annyit tesz csak, hogy kicsibe a kepernyo kozepen a bejovo hivas pillanataban kiirja a prefixelt szamot es ha megtalalta azt a contact listaba, akkor a nevet...de kesobb a listaba csak siman a szamot irja ki a gyari dialer...magyar szamokra ugyebar mar komplexebb a dolog, mert ha 06...-al kezdodik, akkor nem eleg siman prefixelni +36...-al, hanem a 0-t el is kell tunteni...lenyeg tehat, hogy a Dialer-t kene lecserelni, ami tudja ezeket automatikusan kezelni valamilyen modon...vagy konfiguralhato rugalmasabban ez a dolog...koszi elore is a segitseget

[ Szerkesztve ]

(#39927) kovisoft válasza mexel (#39919) üzenetére


kovisoft
őstag

A MortPlayer kezeli a mappákat. És ingyenes. Tud a háttérben is futni, de ki is lehet rendesen lépni belőle.

(#39928) drmotto válasza mexel (#39913) üzenetére


drmotto
őstag

Igen.

(#39929) drmotto válasza mexel (#39919) üzenetére


drmotto
őstag

A Poweramp tökéletesen kezeli a mappákat, rosszul van valami beállítva.
De a Mortplayer is jó választás.

(#39930) atillaahun válasza xylevi (#39926) üzenetére


atillaahun
veterán

Őszintén szólva kicsit bonyolult a problémád, úgyhogy csak javasolnék egy tárcsázót ami nálam bevált: exDialer. Számformátumra vonatkozó beállítások is vannak benne, bár én nem jöttem rá mit változtatnak pontosan.

(#39931) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Van olyan app, amivel kezelni tudom a hívásokat. Olyanra gondolok, hogy a listából kiválogatom eggyenként, aztán törlöm,

(#39932) xylevi válasza atillaahun (#39930) üzenetére


xylevi
tag

Hm, de ez a problema masnak meg nem jott elo? El van mentve orszaghivoval egy telefonszam es a bejovo szamot orszaghivo nelkul jelzi...vagy forditva...nekem speciel azert vannak alapbol orszaghivoval a szamaim, hogy kulfoldrol is egy klikkre tudjak hivni hazai szamokat...amugy koszi a valaszt, meglesem a javasolt dialert

[ Szerkesztve ]

(#39933) petipetya válasza user112 (#39931) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik az?

"nincs rá lezsóidő"

(#39934) Logeeen válasza petipetya (#39933) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szerintem kérdezni akarta... :K

#Xiaomi 13T#

(#39935) S e t h válasza petipetya (#39933) üzenetére


S e t h
nagyúr

De gonosz. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39936) mexel válasza kovisoft (#39927) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, ezeket mind próbáltam, nekem sok a csicsa és sok a felesleges tudás. Megtaláltam viszont a megfelelő zenelejátszót:
A lehető legegyszerűbb, nincsenek listák, nincsenek borítók, stb, csak a fájllista van és onnan tudok lejátszani. ( nekem nem kell hogy ő rendezgesse, hiszen a pc-ről szépen rendben, mappákban annak a zenék.)
Ez a Music Folder Player.
Ennek a full változata reklámmentes. Kilép a sima visszanyílra, mindent játszik, egyszerű és gyors. Aki nem akar csicsát, csak a zenéit akarja egyszerűen hallgatni arra kiváló.

Csak most veszem észre, hogy egy valamit nem tudok beállítani: hogy alapértelmezetten ez játsza le a zenéket. A bsplayert és a totalcommandert ajánlj fel amikor rányomok egy mp3-ra. Hol lehetne az alapértelmezést beállítani? van ilyen lehetőség az androidban?

[ Szerkesztve ]

(#39937) mexel válasza drmotto (#39928) üzenetére


mexel
veterán

A tabletek Lenovo Yoga 8-ak, a telefon pedig Galax S. Főleg a tblet a lényeg, mert azok nincsenek rootolva, és eléggé kötött a rendszerük.

Viszont amit még keresnék: A gyári Galerry-t le lehet cserélni valamire? Valami képnézegető kellene pl.

[ Szerkesztve ]

(#39938) #79335424 válasza mexel (#39919) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem olyan bonyolult ez. Musicot szeretnél playelni folderbű. Vagyis kell egy Music Folder Player. Ennyi. :)
Egyébként a Poweramp nálam is tökéletes mappából lejátszáshoz. Alapból így használom, nálam sincs külön médiarendezgetősdi.

[ Szerkesztve ]

(#39939) kovisoft válasza mexel (#39937) üzenetére


kovisoft
őstag

Az egyik legjobb képnézegető a Quickpic.

[ Szerkesztve ]

(#39940) mcsm88 válasza kovisoft (#39939) üzenetére


mcsm88
senior tag

A legjobb!

(#39941) mexel válasza kovisoft (#39939) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, közben erre is rátaláltam. Előbb kérdeztem mint írtam :B
Valóban nagyon jó. Egyet sajnálok, hogy teljes képernyős képnézegető módban minden képváltáskor feldobja a menüt. Azt nem lehet kikapcsolni?
Már kezd összeállni pár dolog a jó rendszerhez.
Még keresnem kell valamit ami hasonlít a Titanium Backuohoz, de root nélküli gépre, és tudjon fagyasztani, letiltani progikat. Mondjuk az szerintem nem leszz olyan tab-on ami nem rootolt.

Arra nincs ötlet hogy a zenelejátszót hogyan lehet alapértelmezetté tenni?

[ Szerkesztve ]

(#39942) vadkörte válasza mexel (#39941) üzenetére


vadkörte
addikt

"Még keresnem kell valamit ami hasonlít a Titanium Backuohoz, de root nélküli gépre, és tudjon fagyasztani, letiltani progikat."

Root nélkül ilyet nem nagyon fogsz találni. Én Link2SD-t használok erre. Tudom, ágyúval verébre, meg a Link2SD nem is erre való, de nekem bejött.

"Arra nincs ötlet hogy a zenelejátszót hogyan lehet alapértelmezetté tenni?"

Indíts el egy zenét és amikor feldobja a panelt, hogy mivel nyissa meg, tapicskolj a kívánt zenelejátszóra 1x, majd alul tapicskolj a "Mindig"-re.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#39943) tomcsa44


tomcsa44
tag

Jó estét mindenkinek!

Egy kérdésem lenne csak. Milyen programot használjak mobilinternet-adatforgalom mérésre? A lehető legpontosabb kell. Hívásokat nem kell mérnie.

Köszönöm szépen!

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#39944) DJ. Ru$y válasza tomcsa44 (#39943) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hali!

My Data Manager-t, használok szerintem tökéletes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39945) tomcsa44 válasza DJ. Ru$y (#39944) üzenetére


tomcsa44
tag

Megnéztem a playen, bíztatóan néz ki, ráadásul dicsérték is ott. Köszönöm, már fel is tettem.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#39946) mexel válasza vadkörte (#39942) üzenetére


mexel
veterán

Csak az a baj hogy ezt a zenelejátszót nem dobja föl :(

(#39947) #79335424 válasza tomcsa44 (#39943) üzenetére


#79335424
törölt tag

A 3g Watchdog is elég népszerű. Ennek a pro változatát használom én is. A pontosságáról nem tudok nyilatkozni, mert patikapontosságra eddig még nem volt szükségem. Az Avastban is van hálózati forgalom mérő. Ezt csak azért írom, hátha telepítve van és akkor talán nem kell még egy app.

[ Szerkesztve ]

(#39948) #79335424 válasza mexel (#39946) üzenetére


#79335424
törölt tag

Furcsa. Nem tudom, hogy milyen fájlkezelőből próbálod, de egy normális fájlkezelőben tudsz a rendszertől független társítást is megadni. Léteznek olyan alkalmazások, amikkel a rendszer alapértelmezését tudod befolyásolni de azt nem tudom, hogy ezek közül melyik a legjobb, mert még nem volt ilyenre szükségem.

(#39949) punky10 válasza mexel (#39946) üzenetére


punky10
addikt

A Total Commanderben van olyan menüpont,hogy belső társítások.Beírom,hogy mp3,kiválasztom az appot(az összes telepítettet felajánlja)és kész.Meg lehet próbálni,hogy így beállitva,majd a TC-t törölve(persze csak ha zavar)felahánlja-e a társítást...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#39950) mexel válasza punky10 (#39949) üzenetére


mexel
veterán

Ez jó megoldásnak tűnt, nagyon megörültem. Sikerült a programhoz társítani, de nem történik semmi. mindössze annyihogy a tc-ben a program ikonját teszi a zenék elé. Elindulni viszont nem indulnak el így a zenék. Ha nem tc-ből indítanám akkor megint nem ajánlja fel csak a vlc-t és a tc-t.

A programot nem a marketról hanem pendriv-ról telepítettem. Ha ugyanennek a programnak a free változatát feltelepítem marketről (play-ről) akkor működik a társítás.

Csak play-ről telepített alkalmazást lehet társítani alapértelmezettnek? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.