Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) dekan0v


dekan0v
tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazás keresek, amely értesítésként, mint egy ledes felületnek használja a lezárt képernyőt, mint valami képernyőkímélő. Úgy képzelem el, hogy a képernyő lezárt (kikapcsol) és ha van esemény, bármi amire értesítés érkezik, akkor a képernyő villogjon valamilyen színben félpercenként akár, vagy valami hasonló funkcióval... Egyfajta Led fény hiánypótló alkalmazásra gondolok, ami a telefon kijelzőjét használja...
Létezik ilyen vagy ehhez hasonló app?
Segítségét előre is köszönöm!

(#39402) LonGleY válasza dekan0v (#39401) üzenetére


LonGleY
veterán

Light Flow

(#39403) #79335424 válasza joiner007 (#39396) üzenetére


#79335424
törölt tag

Droidmote. Fizetős és szerver (jelen esetben a tab) oldalon root kell neki.

(#39404) #79335424 válasza Jacak (#39397) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, nem értem. A mikrosd -ről van szó? Win nem látja?

(#39405) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Link2sd-vel szeretnék linkelni de hibát ír: Segmentation fault. Mozgatni se tud telefon mem kari között ott is ugyan ez. Rottolt telefon (sk17i 4.0.4).

(#39406) tomy86 válasza dekan0v (#39401) üzenetére


tomy86
addikt

Nem 100%-ig olyan, mint amire gondolsz, de funkcióját tekintve erre való pl. a NoLED vagy a LEDBlinker.

(#39402) LonGleY: a Light Flow-hoz pont, hogy kell fizikai LED.

(#39407) LonGleY válasza tomy86 (#39406) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah igen, csak közben elkalandoztam és nem tudtam már szerkesztnei. :s

A NoLED-re gondoltam én is.

[ Szerkesztve ]

(#39408) user112


user112
senior tag

Felkerült a telóta Play könyvek és Play magazinok ikon. Programkezelő nem hozza fel. Simán lehuzhatom az asztalrol? Egyébként az áruházat hozzák fel.

(#39409) joiner007 válasza #79335424 (#39403) üzenetére


joiner007
aktív tag

Köszi! Megnézem.

(#39410) csacsi67 válasza dekan0v (#39401) üzenetére


csacsi67
addikt

Talán ez . [link]

(#39411) Tyer


Tyer
őstag

Az miért lehet, hogy a PicsArt-ban effektelt képet, ha le akarom menteni, akkor az originalt menti?
Mit csinálok rosszul?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39412) air válasza dekan0v (#39401) üzenetére


air
nagyúr

Ezeket a programokat kizárólag Amoled kijelzőn érdemes használni. Annak ugyanis nincs háttérvilágítása. Az IPS, S-LCD és egyéb háttér világításos kijelzők lezabálják az akksit ilyen funkcióhoz. Csak, hogy ne lepődj meg majd a fogyasztáson.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39413) petir válasza LonGleY (#39400) üzenetére


petir
senior tag

Nyilván nem azon a párezer forinton mulik..
De idegesit nagyon !!! Mar mindenki win7-et használ? Nem hiszem el , hogy xp-n nem oldható meg a dolog...
Ennek tuti mennie kell csak kérdés melyik mtp driverrel. illetve miért nem tartalmazza a kies ezt az mtp drivert szamomra ez is érdekes..

(#39414) LonGleY válasza petir (#39413) üzenetére


LonGleY
veterán

Mar mindenki win7-et használ?

Igen. Az XP már egzotikum, és csak nagyon kivételes esetekben van értelme.

Személy szerint már soha többet nem telepítek, egy kivételvel (offline masina,
ami címkenyomtatásra és vonalkódolvasásra használatos).

[ Szerkesztve ]

(#39415) RootRulez válasza dekan0v (#39401) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez olyan, tehát a LED helyett a képernyőn villan fel az értesítés. :K

Itt az free verzió

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#39416) ux1 válasza petir (#39413) üzenetére


ux1
addikt

Megy az, ha fent van a Mediaplayer11 update.

De az XP már felejtős..

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#39417) #79335424 válasza petir (#39413) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Már mindenki win7-et használ?"
Kikérem magamnak az ilyen alattomos feltételezést! :) Az valami mosópor? Részemről Puppylinux, Picuntu, vagy Android. Ha nagyon muszály az a másik vonal, akkor XP. Amire nekem "kell", arra az is jó. De szerencsére már jó pár hónapja nem láttam a rusnya pofáját. De sajnos, driver ügyben nem tudok segíteni, mert a Kies -nek viszont még sohasem láttam a rusnya pofáját. A Samu drivert manuálisan telepítettem, aztán Odin. Persze amióta van mobil odin, azóta PC sem kellett a romoláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#39418) Jacak válasza #79335424 (#39404) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem,csak annyit azonosít,h. a cserélhető meghajtó fájlrendszere RAW. :(

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39419) oncsi válasza #79335424 (#39417) üzenetére


oncsi
őstag

Szívemből szóltál. :)

Tabletra tud valaki flastool alternatìvát? Van ubi alatt is, de az nekem nem mindig megy.
Ezért marad a "rusnya" XP, mert az erre is tökéletes.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#39420) LonGleY válasza #79335424 (#39417) üzenetére


LonGleY
veterán

A Win 7-et se nézem le, az első jó MS rendszer a kuszasága és az örökölt dolgai ellenére. De azért jöhetne már a Wayland...

---

Ti milyen megoldást használtok a kontaktok Facebookról való "képesítéséhez"? Az UberSync elég sokszor fagy, ezért én már kiiktattan a cuccot. A hivatalos Facebook kliens természetesen felejtős, ahelyett jó lenne valami módszer vagy program, ami a címtárat tölti meg a mindkét helyen meglévő ismerősök képeivel (tehát nem csak a telefonon rendeli a képeket az ürgékhez, hanem online is). Nem szükséges a képek frissítése és az új kontaktok pofásítása sem, szóval újabb, háttérben futkározó appra nincs szükségem - hacsak nem tudja azt, amit írtam (aztán úgyis leszedem).

Vagy marad az ipari mennyiségű kézi képszerkesztés a Gmail online címtárában?

[ Szerkesztve ]

(#39421) LonGleY válasza LonGleY (#39420) üzenetére


LonGleY
veterán

Közben megleltem rá a megfelelőt: Sync.ME

A keresés / kontakt egyeztetés király, az automata sync kikapcsolható. A Gmail címtárba elmenti a képeket, így uninstall után is megmaradnak. Egyedül a születésnapokat nem írja valamiért be a névjegyekhez, de ez legyen a legkevesebb.

Minden hivatalos FB klienst nem használónak javasolt, főleg a széthullott UberSync után.

[ Szerkesztve ]

(#39422) air válasza LonGleY (#39421) üzenetére


air
nagyúr

Az UberSync már nem is létezik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39423) LonGleY válasza air (#39422) üzenetére


LonGleY
veterán

A Play-en még fent van, mondjuk ez nem változtatja meg a tényt, hogy a Facebook legyakta őket (lásd, utolsó frissítés).

(#39424) atillaahun


atillaahun
veterán

Hogy mondom meg ennek az idióta Dolphin-nak, hogy álló módban se ilyen ilyen hangyafasznyi betűméretre tördelje a fórumot, hanem olvashatóra mint fekvőben?
Opera Classic ezt még normálisan tudta. :F

... na jó ez kuka, még a képbeillesztési ablakot se adja fel, megy vissza az Opera.

(#39425) #79335424 válasza atillaahun (#39424) üzenetére


#79335424
törölt tag

Két ujjal széthúzod amilyen nagyra szeretnéd és kettőt rákoppintasz. Akkor ahhoz a nagyításhoz tördeli át a szöveget.
Mivel én otthonis Androidon nyomom, ezért a néhányezer hozzászólásom többsége Dolphinnal született. Volt közte pár kép, elhiheted. Akkor én varázsló lennék?

[ Szerkesztve ]

(#39426) petipetya válasza #79335424 (#39425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Off. Hirtelen azt hittem, hogy rossz topicba tévedtem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#39427) twine válasza atillaahun (#39424) üzenetére


twine
addikt

A kép beszúrás ablak sajnos valszeg az új droid inkompatibilitás miatt van,,, 4.3 alatt még hibátlan volt az opció...4.4 óta nem dobja fel sajnos..eu engem is idegesít,,, de nem váltok....Majd csak javítják ;) ha "csak" ennyi a baj később (pár hét múlva)nézz vissza rá,,, hátha ;)

(#39426) petipetya :
;] :C

[ Szerkesztve ]

(#39428) #79335424 válasza petipetya (#39426) üzenetére


#79335424
törölt tag

Éhes disznó makkja..... vagy vmi hasonló. :)

[ Szerkesztve ]

(#39429) twine válasza #79335424 (#39428) üzenetére


twine
addikt

Éhes makkal ,disznókat álmodik ;] :DDD

(#39430) vadkörte válasza #79335424 (#39425) üzenetére


vadkörte
addikt

Vizuális típus vagyok és elképzeltem az első mondatot... :C

Üdv. V. Körte

(#39431) air válasza LonGleY (#39423) üzenetére


air
nagyúr

Valóban. De mivel a telefonom kikerült a kompatibilitási listából, így nem találta meg a Play keresője.
Én most ezzel szedtem le a képeket a kapcsolataimhoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39432) #79335424 válasza Jacak (#39418) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha fontosak az adatok, akkor vmi adatmentővel meg lehet próbálkozni (elég kínlódós sztem). Aztán winnel megpróbálhatod újraformázni. Ha jól emlékszem, akkor vezérlőpult - felügyeleti eszközök - lemezkezelés, vagy parancssorból (több lehetőség van, mint GUI -val) startmenü - futtatás - diskpart.
De sztem aki látott már linuxon pl. Gpartedet, az nem fog többet partícionáláshoz Win -t használni.
Van droidra is partícionáló (mármint ami többet tud, mint a beépített), de még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#39433) #79335424 válasza twine (#39429) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kösz! Erre gondoltam, csak nem ugrott be.

(#39434) vadkörte válasza #79335424 (#39432) üzenetére


vadkörte
addikt

Win alattinkább a MiniTool Partition Wizard-ot ajánlom.

Az áldozatnak:
Azért, azon a médián nem ártana lefuttatni valami normális adatmentőt - pl. Recuva - és ha lehet mélykereséssel. Talán, ISMÉTLEM TALÁN van esély az adatok megmentésére. Utána törölni a partíciót, akármi is az, majd újrapartícionálni és formázni. Normál és nem gyorsformázással!

Üdv. V. Körte

(#39435) erikke17


erikke17
őstag

Egy Gmail címet használhatok két eszközhöz? Tehát telefon és táblagép?
Nem keveri meg kontakt listámat vagy hasonló? Playen telepített alkalmazásoknál esetleg valamit..
Gondolom nem csak jobb szeretnék biztosra menni nehogy valami gikszer legyen :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#39436) #79335424 válasza erikke17 (#39435) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, de sztem érdemes olyan fiókot létrehozni alapértelmezettnek, ami csak a droidé, a programoké, semmilyen személyes dologra nem használod, nem szinkronizálsz rajta névegyeket, stb.
Ha nem a programok miatt kérdezted, akkor sztem nem okoz semmilyen galibát, mivel nem közvetlenül a droidok között szinkronizál, hanem a droidok és a szerver között.

[ Szerkesztve ]

(#39437) atillaahun válasza #79335424 (#39425) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor legalább ezt sikerült tisztázni hogy nem vagy varázsló. :( ( ;] )
Szóval itt vannak a képek, amit elsőre akartam berakni.
Fekvőbe hibátlan, de állóban olvashatatlan, pedig jó szemem van. És ha azt csináltam amit mondasz, hogy ránagyítok széthúzással, majd duplán koppintok akkor nekem nem betördelte, hanem vissza zoom-olt átfogó nézetre, következő koppintásnál pedig megint az apró betűs nézetre. Én is néztem hogy lehet ezzel tetszőleges nagyításra tördeltetni, de beállítást nem találtam, pedig vagy 1 órát nyomkodtam a Dolphin-t.

[ Szerkesztve ]

(#39438) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok! Lehet vótmá.....:)

A meglévő gugli fiókból a vásárolt appok áthelyezésére egy másik fiókba van valamilyen lehetőség, vagy felejtős?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#39439) jonnyjoker01 válasza gipsztigris (#39438) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Felejtős ...

Üdv. Johnny

(#39440) Jacak válasza #79335424 (#39432) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem ment,még cwm-reco se tudja formázni. :( S mint írtam,a win lemezkezelője sem tudja.

@vadkörte:
-A MiniTool Partition Wizardot megpróbálom,köszi. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39441) atillaahun válasza #79335424 (#39425) üzenetére


atillaahun
veterán

Plusz nem tudom mi az amit kiszerkesztettél és a többiek azon röhögnek, de a Tiedet! :))

szerk.: jajóvan ötödszöri olvasásra átjött ... akkor nemszóttam :D

[ Szerkesztve ]

(#39442) vadkörte válasza atillaahun (#39441) üzenetére


vadkörte
addikt

Ez:
"Két ujjal széthúzod amilyen nagyra szeretnéd és kettőt rákoppintasz."

Használd a fantáziád!

Üdv. V. Körte

(#39443) Jacak válasza vadkörte (#39442) üzenetére


Jacak
senior tag

...Ez most ütős volt,már bocs... :D :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39444) #79335424 válasza atillaahun (#39437) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ragozom végig az összes opciót, csak ami befolyásoló lehet. Nálam:
Jetpack kikapcsolva
Felhasználói ügynök (?): asztali
Webtartalom:
Szövegméret: normál
Szöveg kódolás: Latin-1 blabla..
Oldalak auto illesztése: be
Alapértelmezett közelítés: 100%
Oldalak megnyitása áttekintő nézetben: be
Lab:
Minden ki, kivéve:
Megnyitás új fülön: be
Össze- vagy széthúzásos nagyítás: be
A balra húzásnál megjelenő addon menüben desktop nézet van beállítva. Nálam ezekkel a beállításokkal müxik az áttördelés.

[ Szerkesztve ]

(#39445) atillaahun válasza vadkörte (#39442) üzenetére


atillaahun
veterán

Aztán ugyan minek kopogtatnád, hogy van-e otthon valaki? :F ;]

(#39444) Somatom
Lehajintottam már, volt vagy 2-3 eltérés ezekhez képest, de még ha működne is ez, akkor is most huzigáljam, meg kopogtassam minden új oldalnál? :(((

[ Szerkesztve ]

(#39446) #79335424 válasza Jacak (#39440) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez a raw nálam akkor fordult elő, amikor megsérült a partíciós tábla. Tudtam menteni, de egy használhatatlan adathalmaz lett a mentés, tele fájltöredékekkel. Sajnos, nálam is kuka lett a vége. De nem írhatom egyből, hogy dobd ki, vegyél másikat és szerelj a telóra ejtőernyőt.

(#39447) Jacak válasza #79335424 (#39446) üzenetére


Jacak
senior tag

Azt én is olvastam,h. ilyenkor megsérül a partíciós tábla,de többek szerint 50-50,h. helyre lehet esetleg hozni...ha másh. nem,vh. újraformázással... Hátha.Remélem,a MiniPartition Wizard fog tudni vele vmit kezdeni...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39448) Bozek válasza #79335424 (#39446) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én RAW-ot még a Partition Magic-el vissza tudtam hozni anno az élők sorába. Egyik ismerős ráküldte FAT32-re (Win 98 volt még) és amikor rájött, hogy a C: meghajtót csinálja, kikapcsolta a gépet. Na, akkor lett RAW a fájlrendszer.

(#39449) #79335424 válasza atillaahun (#39445) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkorában jeleníti meg, hogy az oldal minden eleme látszódjon. Azt nem tudhatja a szerencsétlen, hogy ezen tartalmak közül Te mire vagy kíváncsi. Ha rákkopintasz a képernyőn, akkor azt a részt nagyítja. Ha ez is kevés, akkor jön az a bizonyos erotikus művelet. Ha van Jetpack, akkor ha ráböksz egy választógombra, de nem biztos benne, hogy mire szeretnél bökni (pl. köv., vagy utolsó oldal) akkor azt a részt felnagyítja, hogy pontosabban tudjál választani.
Én nem állítom, hogy a Dolphin a legtökéletesebb, mert ilyen nem létezik. Nekem a LastPass fontos. Tudomásom szerint, ilyen addon csak delfinhez és rókához van. Kedvelem mindkettőt, de a Dolphin gyorsabb.

(#39450) Logeeen válasza atillaahun (#39437) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ez mekkora képernyőméret?

#Xiaomi 13T#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.