Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) dokee78 válasza jonnyjoker01 (#39498) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nincs Kodek és mégis megy.

(#39502) Prien válasza Keraa (#39484) üzenetére


Prien
addikt

Én is Anysoftot használok, méretet tuti lehet állítani (billentyűzet témák--->finomhangolás). Színt nem próbáltam, totál feketét használok sAmoleden.

A kevés is több a semminél.

(#39503) kukinyo


kukinyo
addikt

Hello
Létezik olyan kamera app ami a fényképre ráteszi a fényképezés időpontját?

(#39504) dokee78 válasza kukinyo (#39503) üzenetére


dokee78
félisten

Lgcamera camera zoom fx

(#39505) kukinyo válasza dokee78 (#39504) üzenetére


kukinyo
addikt

Megnézem őket.
Köszi :R

(#39506) dokee78 válasza dokee78 (#39497) üzenetére


dokee78
félisten

Jegyzetelő app kellene amiben bizonyos jegyzeteket jelszóval védhetek.

(#39507) ryori


ryori
senior tag

my talking tom ról hogy lehet backupot csinâlni? hogy új kèszülèk esetèn is megmaradjon az eredmènyem, csak mert már 22es :) valamint clash of clans esetèn mindenkèpp a linkndevice? mert akkor nem tudom ùgy hogy elad, vesz, visszaállít. :o esetlek a google plusz linkelèskor visszatōlti a legutóbbi állást?

(#39508) handrash válasza Agent T (#39462) üzenetére


handrash
őstag

Group ringtones. Képeket nem biztos, hogy tud, de hangra jó.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#39509) zsoltzsolt válasza dokee78 (#39506) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Note Everyhting. Nekem a pro van meg, lehet csak abban van ez az opció. De ez mindent tud. Statusbar-ra kitehető értesítés, emlékeztető, mappák, magyar nyelvű, fénykép - hang - kézírásos jegyzet, listák, stb.

[ Szerkesztve ]

(#39510) ux1 válasza zsoltzsolt (#39509) üzenetére


ux1
addikt

+1 rá. Kezdetektől használom. 5*

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#39511) MurdR válasza ryori (#39507) üzenetére


MurdR
veterán

Root van? Ha igen akkor titanium backup.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39512) user112 válasza dokee78 (#39506) üzenetére


user112
senior tag

Szerintem a sima Note Everyhting nem tud ilyent. A ColorNote-ban van jelszóvédelem.

(#39513) dokee78 válasza user112 (#39512) üzenetére


dokee78
félisten

Kösz.

Más téma:

Másnak is lassan vagy be sem tölti az Opera Mini a mobilarena fórumoldalait?

(#39514) vadkörte válasza jonnyjoker01 (#39494) üzenetére


vadkörte
addikt

Erről vajon a lejátszó is tud? Mivel eddig nem tudtam olyan formátummal eteni, amivel ne boldogult volna. OK. Biztos van, valami egzotikus belső kuvarisztánban elterjedt formátum, amit nem szeret, de eddig még nem futottam bele.

(#39498) jonnyjoker01:
Biztos nálam van a hiba, de nekem kodek nélkül is jó.

(#39513) dokee78:
Gyári Huawei és Chrome tölt mint a szél. Nálam inkább az a bibi, hogy nem tudok belépni mobilról. (sanszos a konfigurálási hiba)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#39515) jonnyjoker01 válasza vadkörte (#39514) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

HTC Desire 300-on alapból nincsenek fent ezek a kodekek. Gondolom neked modernebb készüléked van, azon gyárilag fent vannak a kodekek.

Üdv. Johnny

(#39516) vadkörte válasza jonnyjoker01 (#39515) üzenetére


vadkörte
addikt

:R
Lehet. Huawei G700 - MT6589 SoC + PowerVR SGX544 GPU - Erre nem is gondoltam.
Az Ace-nél még kellett az ARM v6 kodekcsomag, bár a végén már azzal sem volt hajlandó lejátszani majdnem semmit... :D

Üdv. V. Körte

(#39517) WildBoarTeam válasza #79335424 (#39499) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Köszi. :R
Lehet megnézem ezt a progit.
1. Valóban jó, ha van egy jó tartód, de ha megvan a megfelelő szög (és meg is marad a helyén), akkor nem lehet probléma. (Szerencsére elég masszív tartóm van)
2. Menet közben amúgy sem célszerű nyomkodni a telót. :N Ha meg hívnak ott a headset.
3. Abban is igazad van, hogy jobb egy megfelelő célhardver a feladatra, de egyelőre nem akarok pénzt áldozni rá. Kipróbálom ezt, ha beválik lehet marad ez, ha meg úgy látom, hogy szükséges lenne a célhardver, akkor befektetek rá.

blabla

(#39518) jonnyjoker01 válasza vadkörte (#39516) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ace-ben nincs is bivalyerős hardver... :K :U

Üdv. Johnny

(#39519) ryori válasza MurdR (#39511) üzenetére


ryori
senior tag

nincs. de anddoidról iosre akarom.

(#39520) dekan0v


dekan0v
tag

Köszönöm a segítséget mindenkitől! A Noled alkalmazási nyüstölöm és úgy néz ki be fog válni!

(#39522) k850 válasza dokee78 (#39513) üzenetére


k850
addikt

" Másnak is lassan vagy be sem tölti az
Opera Mini a mobilarena
fórumoldalait?"

Nálam megy mint a karika csapás. Valami más gondod lesz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#39524) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Email kliens a K-9 Mail-en kívül ami az email-eket SD-n tárolja? Ha tudtok, PM-ben is. Köszi!

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#39525) FZsolt15 válasza ryori (#39519) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Clash of Clanst össze kötöd a Google+al vagy a Facebook-kal-> Link a device és át lehet vinni iOS-ra.

(#39526) user112 válasza SimonJanos (#39524) üzenetére


user112
senior tag

Nekem ezekkel a kliensekkel az volt a bajom, hogy nem jelezték a mailt autómatikusan, csak miután beléptem. Persze biztos én nem találtam meg a megfelelő beállítást. Ez csak a gyári email (nem google) tudta nekem produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#39527) kukinyo


kukinyo
addikt

Létezik olyan hívásblokkoló program amiben be tudom állítani különböző számokhoz hogy foglaltat vagy kikapcsolt telefont jelezzen vissza?

(#39528) feelurself


feelurself
aktív tag

greenify donation-el szenvedek mar egy ideje, amikor a donation csomagot telepitenem azt irja, hogy nincs eleg tarhely.. valaki tudna segiteni?

(#39529) air válasza feelurself (#39528) üzenetére


air
nagyúr

Dettó.
Xperia U, Mircinkó v7.5 rom.
Sajna nekem is ezt írja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39530) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok.

Keresgéltem olyan progit telefonra ami a hangot át tudja küldeni wifin a pcre, de csak félmegoldást találtam. A VLC direct pro majdnem jó lenne, de ez a videó képét is átviszi pcre, nekem olyan kellene, hogy telefonon megnyitok egy videót, az a telefon kijelzőjén marad, de a hang pcn szól.
Létezik ilyen?

(#39531) akyyy


akyyy
senior tag

Tud valaki játékot ajánlani amit lehet ketten játszani interneten keresztül ? most nem ilyen játékra gondolok, amit én játszok online bárkivel, hanem kimondottan valamit. olyasmi mint honfoglaló, vagy poker. jó lenne ha magyarul tudna de végülis mind1.

(#39532) dokee78


dokee78
félisten

Google drive vs. Dropbox vélemények tapasztalatok érdekelnek (Pro kontra):

Tarhely mérete nem érdekel úgysem használom ki.
Pl lehet-e több filet kijelölni.
Elsősorban a mobilos alkalmazás érdekel.
Olyan nyilatkozzon aki ismeri esetleg használta is mindkettőt.

Ja és sugarsync,box és társai nem érdekelnek.

(#39533) Deck válasza dokee78 (#39532) üzenetére


Deck
titán

Elférnek egymás mellett, minek választani.. Box, Dropbox, GDrive is fenn van nekem és használatban ;)

De ha választanom kellene akkor a dropbox lenne az.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#39534) Ghard válasza akyyy (#39531) üzenetére


Ghard
őstag

(#39535) mcsm88 válasza dokee78 (#39532) üzenetére


mcsm88
senior tag

A box engem sem érdekel, nem tetszik, pedig Xperiához van 50GB ingyen tárhely.

Google Drive: tudsz fájlokat, könyvtárakat is fel le tölteni, egyszerre akár többet is.
Eddig fájl méret korlátba még nem ütköztem, pedig volt pár nagyobb tömörített fájlom.
Van benne lista és miniatűr nézet. Mintha egy fájlkezelő lenne.
Én csak fájlok tárolására használom, de elvileg lehet a fájlok szinkronizálására is, de arra még nem volt szükségem.
Ja és a legfontosabb: melóhelyen a dropbox blokkolva van a PC-ken, a Drive nincs, ezért választottam.

[ Szerkesztve ]

(#39536) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Lányom elkezdte használni a Google Talk programot.(fogalmam sincs a működéséről, sosem használtam ilyeneket :B )
Ez a program wifin használva ingyenes chat program gyakorlatilag?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#39537) petipetya válasza golyós (#39536) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

"nincs rá lezsóidő"

(#39538) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, DLNA klienst milyet ajanlotok 2012-es Nexus7-re, ami a NASon (zyxel nsa325)-on futo Twonky DLNA szerverrol le tud jatszani atlag xvid/x.264 kodolasu SD ripeket? Twonky Mobile-t es TWonky Media-t probaltam, de N7-en nem jatsza le halon keresztul a NAS-on tarolt sd tartalmat, mig HTC One-n csont nelkul megy minden. Mindket droidos cuccon gyari 4.3 van, ugyanazon verzios Twonky appok.

Beallitasi lehetoseg a droidos twonky appokban lejatszas szempontjabol szinte 0 lehetoseg van. Arra tudok csak gondolni, hogy a gond a kulonbozo SoC lehet, ugye N7-ben Tegara3, mig az One-ban Snapdragon 600. Ha mondjuk 1080p BR ripeket nem jatszna le, nem nagyon erdekelne, nade sd ripekkel,hogy a Nexus7 nem boldogul.

Zyxel sajat appja kukas (Mediashare a neve, 2011-es az utolso updatje) Polkast meg okes lenne, de a Twonky-hoz kepest tetu lassan tudok a mediatarban vele tallozni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39539) artiny


artiny
őstag

van egy HTC Desire 300 som

nem tudom ezeket:

-uj lapot beszurni kezdokepernyonel amire dobalhatom aztan az ikonokat
-es megnezni a futo dolgokat, samsung galxy ace-n ha menyomtam hosszan a mechanikus gombot akkor elojott olyan ablak ahol volt a futo app,memor.torles,...ezt itt nem tudom hol van egyszeruen elohivni.

melyik a legjobb startup manager app szerintetek androidra?

(#39540) Jacak válasza artiny (#39539) üzenetére


Jacak
senior tag

"melyik a legjobb startup manager app szerintetek androidra?"
Üdv.Nekem az 'Autostarts' vált be legjobban erre (is).

@golyós:
"Lányom elkezdte használni a Google Talk programot.(fogalmam sincs a működéséről, sosem használtam ilyeneket)Ez a program wifin használva ingyenes chat program gyakorlatilag?"
Ööö...wifin mi fizetős? :P

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39541) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

Ismertek olyan appot, ami egyszerre rögzíti a tablet 2 kamerájának a képét? Ha háttérben is tud menni, az lenne a legjobb.

(#39542) LonGleY válasza dokee78 (#39532) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem teljesen tudom eldönteni, hogy mire jó a Dropbox kliens a képek feltöltésén kívül egy mobiltelefonra, amit a normális ember amúgy nem engedélyez, aki nem akarja az NSA-nak és Dropbox adminoknak mutogatni magát. Kb. csak arra jó, hogy félmillió thumbnail fájllal beszennyezze a telefont. A Dropbox fájlokat egy fájlböngészővel is meglesheted, ezért nem kell kliens a gépre, szinkronizálni pedig csak bizonyos kijelölt fájlokat tud.

[ Szerkesztve ]

(#39543) Jacak válasza LonGleY (#39542) üzenetére


Jacak
senior tag

+1...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#39544) Bozek válasza dokee78 (#39532) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem használj egy jó fájlkezelőt és meg is van oldva a probléma. Ott annyi fájlt tudsz kijelölni, amennyit csak szeretnél. Én a Solid Explorer-t használom és benne van a DropBox-on és a Google Drive-on kívül még a Box fiókom is.

(#39542) LonGleY: Paranoiás vagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#39545) Tyer válasza Tyer (#39411) üzenetére


Tyer
őstag

Ezt tudja valaki?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39546) zlatan77 válasza LonGleY (#39542) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Én,mint nem normális ember az összes képem és videóm a Mega-ra szinkronizálom. :U
Bár gondolom az NSA és a Mega adminok már epekedve várják,hogy feltöltsem a napi adagom. :D
Ne viccelj már!
Persze,ha a Nemzetbiztonsági Hivatalnak dolgozol,akkor nem szóltam. :U

Egyébként a Mega-t használóktól kérdezném,hogy miért van az,hogy néha simán engedi az appban a képnézegetést,néha meg letölti mielőtt megnyitná?
Ilyenkor egyáltalán hová tölti (az NSA szerverein kívül) ?
Adatot generál?

Dropbox nálam nem játszik.Nincsen kedvem 2 év múlva a 20-30 GB-i adatomnak helyet keresni.

[ Szerkesztve ]

(#39547) bexinho23 válasza LonGleY (#39542) üzenetére


bexinho23
őstag

Ilyen elven ne legyen se okostelefonod, se számítógéped, se tévéd, se semmid... ma már mindent lehallgathatnak, leellenőrizhetnek. Még Merkelt is... Ilyen világot élünk, nem sok mindent tehetünk ez ellen, max kizárjuk az életünkből, de azzal más pozitív előnyöket hesegetünk el magunktól. Amúgy mindig azt mondom, akit nincs miért lehallgatni, lecsekkolni, azt nem is fogják. Nincs rá emberi kapacitás hogy 2-3 milliárd+ embert napi szinten ellenőrizzenek. Ezek után miről is beszélünk? :U

Jah és hogy mi a legnagyobb bizonyíték arra, hogy a kutya se nézi a képeinket, adatainkat? Az, hogy a pedofilok és különböző aberált személyek sokszor csak évekkel később kerülnek a hatóságok kezei közé. Ha minden percben lesnének minket, akkor akár pár napon belül lefülelhetnék ezeket a személyeket, de nem így történik ugye...

[ Szerkesztve ]

(#39548) atike válasza LonGleY (#39542) üzenetére


atike
nagyúr

Mondjuk ha többen használtok egy mappát (azaz mindenkinek a saját Dropboxában van egy közös megosztott mappa) és használsz mellé egy szinkronizáló kis programot (mondjuk DropSync - egyirányú szinkronizálás, felhőből a telefonra) akkor ha valaki valamit belerak abba a mappába vagy valaki módosít valamit abban a mappában akkor az mindjárt rá is kerül a telefonodra.

És ha az történetesen egy elég jó kóddal ellátott KeePass file, amiben a cég által üzemeltetett rendszerek paraméterei, belépési azonosítói vannak, amit a többiek is szerkesztenek (számítógépen persze), akkor amikor te kimész egy ügyfélhez, mert valami gáz van a szerverével vagy ilyesmi akkor mindig (offline) ott lesz a telefonodon a (kóddal védett) céges "adatbázis" a kódokkal, azonosítókkal. Mert természetesen van KeePass gépre és telefonra is ingyenesen.

Ritka nagy királyság... :)

(#39549) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Korábban olvastam,hogy a Chrome-ra többen is panaszkodnak,hogy villódzik a kép.
Egyértelműen telefonfüggő a probléma.
S4-en soha nem tapasztaltam ilyet (S3 alatt sem), pedig régóta használom.
Most viszont SGS-re feltettem a Chrome-ot és valóban villódzik néha a kép.
Így a kis SGS-re ment az Opera Classic.

(#39550) MrCsiT válasza vamzi (#39541) üzenetére


MrCsiT
addikt

Sony kamera, állványon. Még a környezetet is rögzíti ?! :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.