Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39010) mtcob válasza La Magra (#39008) üzenetére


mtcob
senior tag

Nem tudom mi lehet a baj, de esetleg megpróbálhatod hogy root explorerben a /system/app mappába bemásolod az .apk fájlt, hosszan nyomva tart majd a permission-nél így megadod neki az engedélyeket...ha kész akkor reboot ;)
És így nem kell szenvedni a TB vel....:)

(#39011) icecave Én nem próbáltam egy ideje, de utolsó emlékeim szerint elég instabil és lassú volt, főleg videók megnyitásánál...aztán lehet most már jó....:)
Adok neki egy esélyt, de attól még továbbra is várom az ötleteket, az új valahogy jobban tetszik :B
Egyébként mi értelme egy ilyen régió korlátozásnak egy free appnál :F Nem csak ott nézik az NBA-t....
Már az is eszembe jutott hogy kéne találni egy kint élő fórumtársat, aki leszedi, majd az apk-t lementi és elküldi :)
Valaki tud esetleg valakit aki kint él és segítene ebben? :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.