Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38201) ctibor válasza pikszel (#38199) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszönöm, ez tényleg jónak tűnik!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#38202) epzon válasza ctibor (#38201) üzenetére


epzon
őstag

Sziasztok,

Telefonból véletlenül kitörlődött az összes telefonszám.
Van olyan progi amivel vissza lehet állítani az adatok?

Köszi

(#38203) Melack válasza epzon (#38202) üzenetére


Melack
veterán

Nem a GMailben tároltad?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38204) #79335424 válasza fRooStzzZ (#38187) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsi, meló volt! Szóval először a Webkey Settings -ben létrehozol egy felhasználót, teljes jogosultsággal. Ha belső hálón akarod elérni, akkor a control menüpontnál látod a belső IP -t, amin eléred a másik készülék böngészőjéből. Majd a felugró ablakba beírod a felhasználót és jelszót, és tied a pálya, látnod kell a böngésző ablakában a másik teló képernyőjét.
Külső elérésnél pipáld ki, hogy tartson kapcsolatot a Webkey szerverrel. A control menüpontnál pedig regisztrálj egy fantázianevet a készüléknek. Ha sikeres, akkor visszajelzi, hogy a teló neve regisztrálva lett a szerveren. Ezt az elérést is kiírja ott, ahol a belső IP -t. Nem az alkalmazáslistában kell indítani, hanem konkrétan kattintani az ablakban a másik teló képernyőképén (mint a TeamViewernél). Két tanács:
1. kapcsold ki a képernyőzárat, mert megbolondulsz, mire táveléréssel sikerül
2. ha van olyan menüpontod, hogy Beállítások - kisegítő lehetőségek - mozgás - érintés és tartás késleltetése, akkor azt állítsd hosszúra, mert különben állandóan a hosszúnyomásos menü fog megjelenni érintéskor.

(#38205) epzon válasza Melack (#38203) üzenetére


epzon
őstag

nem, asszem telefon memóriában volt

(#38206) fRooStzzZ válasza #79335424 (#38204) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Koszi, meglesem..
Bar nevet a telefonon tudtam regisztralni, webkey/xy neven el is ertem..
Jobb oldalt a beallitasok voltak, bal oldalt meg nem tudom mi, mert az mind szurke volt.
Kattintgattam ide oda, de a keprenyot sehol nam talaltam..
tehat elvileg mukodik, felhasznalo nev jelszo is stimm, csak valamiert akkor az "asztalt" nem hozza be..
De akkor neki esek meg egyszer, hatha.

(#38207) kezman válasza epzon (#38205) üzenetére


kezman
őstag

El kell felejteni már a telefon meg sim memóriát, az a világ elmúlott, Google mindent megold, egy szinkronizálás és ott van minden, :W

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38208) #79335424 válasza aicon (#38192) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt minden infót megtalálsz ezekről a kamerákról.

(#38209) handrash válasza air (#38163) üzenetére


handrash
őstag

Én kérek elnézést, hogy a cégem domain-jének és mail szerverének kezelésével az invitelt bíztam meg.... :)

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#38210) Dyno


Dyno
veterán

Hali

Szégyellem, de kezdő vagyok az Androidnál most vásároltam egy Galaxy Tab 3 7.0-ás szerkezetett, de sajnos kicsit szomorú vagyok, olyan fura a play áruház, konkrétan, semmi értelmes Sims játékot nem találok mindig csak ilyen cheat meg user guide, alkalmazásokat dobál ki, pedig kéne találni mert létezik pár gépen egyből találok a play áruház honlapján.
Kérdésem az lenne, hogy van-e valami külön beállítás? Van nekem Play Játékok alkalmazás is, de ő meg google+-t akar, nem lehet ezt megkerülni, mindent rám erőltetnek? Kis játék, film, skype és munkára használnám, nem akarok megosztani semmit csak használni.
Elnézést kérek, lehet rossz helyre írtam ezt, kicsit furának tűnhet, a hsz.-em, de csak a Wp-ben vagyok otthon, eddig Android szűz voltam.
Köszönöm előre is, bármilyen észrevételt szívesen fogadok! :)

(#38211) epzon válasza kezman (#38207) üzenetére


epzon
őstag

Hát nem éppen ezt kérdeztem, de nagyon köszönöm a biztató szavakat.

A kérdés az volt, hogy van e olyan (lehetőleg ingyenes) applikáció amivel helyre lehet állítani az adatokat?

(#38212) handrash válasza Dyno (#38210) üzenetére


handrash
őstag

[/

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#38213) kezman válasza epzon (#38211) üzenetére


kezman
őstag

Ha le törölted és nem volt mentésed akkor aligha, legalábbis én nem tudok róla.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38214) bostone


bostone
addikt

Szerintem a telepített alkalmazásaim nem foglalnak annyi helyet, mint amennyit jelez a készülék. Talán a törölt cuccok hagytak pár gigányi szemetet? Létezik valami, ami részletesen informál, esetleg takarít?

(#38215) Dyno válasza handrash (#38212) üzenetére


Dyno
veterán

:) Na ez eddig is megvolt rátapp beírom a keresőbe, hogy sims, vagy the sims, és véletlen se dobja ki, elsőnek valami trainsim-et dob ki, van itt a közelemben még egy másik tab, egy huawei s7 slim, azon emgtalálja a The sim Free play-t, illetve a sims3-t ami 1700pénz, sajnos a Samu nem találja :(

(#38216) TRob1 válasza Dyno (#38215) üzenetére


TRob1
veterán

Keresd meg pc-n úgy hogy nem vagy bejelentkezve, majd katt a telepítésre és csak akkor jelentkezz be a mélcímeddel. Mit ír?

¤ R'n'R ¤

(#38217) Bozek válasza bostone (#38214) üzenetére


Bozek
nagyúr

Valószínűleg Nálad is az .asec fájlok hülyültek meg a data/app-asec mappában. Érdekes módon megduplázódnak néha és sajnos az se megoldás, ha törlöd őket. Én lementettem mindent Titanium Backup-al, újraraktam a telefont, majd visszaállítottam a cuccokat. Kb. 1 GB felesleges fájl volt ott.

(#38218) fRooStzzZ válasza TRob1 (#38216) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Vagy esetleg nincs a tamogatottsagi lesitan a keszulek vs tab combo.

(#38219) LonGleY válasza Dyno (#38215) üzenetére


LonGleY
veterán

Ne a Play-en keress! Sokszor köze nincs a találatoknak ahhoz, amit keresel, vagy még akkor se dobja ki a programot, ha a konkrét nevét írod be. A Google-ből hamarabb megleled a kívánt cuccokat, csak dobd hozzá az android vagy a play szócskát! A Play mintha nem örökölte volna meg a keresőmotort, vagy rossz paramétereket vesz figyelembe...

[ Szerkesztve ]

(#38220) Dyno


Dyno
veterán

Köszönöm a két választ!

Na megkerestem böngészőből ott megtalálom, viszont azt írja nem kompatibilis a készülékemmel...
Na most vagyok tanácstalan, miért? 4.1.2, dual core 1,2ghz, 1gb ram, huawei-re rámenne, mert megtalálja, az 512mb ram, 1ghz single core, és asszem még gingerbread.

(#38221) cech19960320


cech19960320
tag

van egy motorola defy+ -om. van egy oldal, aminek a megnyitásához mindenképpen flash player kellene... namármos amíg az adobe kiadta, nem volt gond, de most mivel tudnám azt az oldalt megnyitni? mit töltsek le?

(#38222) Melack válasza cech19960320 (#38221) üzenetére


Melack
veterán

A Flasht. Írd be a keresőbe, hogy Flash Android verziószám, és meg is lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38223) fRooStzzZ válasza Dyno (#38220) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Lehet, hogy a felbontas miatt irja..
Nem tudom annak milyen felbontasa van, de szerintem az lehet a ludas..
Ha mas 4.x.x droidon elmegy, lenyegeben fuggetlenul a parameterektol, akkor szerintem a felbontas miatt izgul.

(#38224) Dyno válasza fRooStzzZ (#38223) üzenetére


Dyno
veterán

1024*600 a felbontása a tabomnak.

(#38225) jonnyjoker01 válasza Dyno (#38224) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Annak jónak kell lennie... Mivel ingyenes, ezért nem számít wareznak, ha letöltöd az apk-ját. Ha letelepíted az apk-át, biztos menni fog.

Üdv. Johnny

(#38226) Predator2 válasza tomy86 (#38146) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszod.

Rá gondoltál? [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#38227) z123456789 válasza Bozek (#38188) üzenetére


z123456789
addikt

Na pont ez a lényeg, hogy nincs wifi.Ez kocsiban történik, menet közben, ahol nincs bluetooth kapcsolat sem.
(Most egy megtörtént esetröl beszélek)
Más megoldás nincs?

(#38228) #79335424 válasza z123456789 (#38227) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy érted azt, hogy nincs wifi? Hotspot funkció mindkét készülékben van, de egy szerverhez (pl. FTP) elég csak az egyiken bekapcsolni. Én webszervert csináltam így az S2 -re és a miniPC -n néztem a streamelt filmet.

(#38229) z123456789 válasza #79335424 (#38228) üzenetére


z123456789
addikt

Hát menet közben, autóban, utasként, szerettem volna átküldeni egy apk file-t a kollégámnak. NFC-re gondoltam, de az minden szart megoszt csak ép nem úgy küld át dolgokat, mint ahogyan a bluetooth.
A BT nem müködött, valamit bénáztunk.(Mostmár megy) Ezért szerettem volna valamilyen más módon átküldeni neki a file-t. Nem vagyok teljesen tisztában azzal hogy hogyan müködik az NFC.

Ezt most így hirtelen nem tudnám megcsinálni amit leírtál. Mindegyikben van hotspot funkció igen.
Hogyan csinálsz webservert?

(#38230) blt.62


blt.62
őstag

Létezik esetleg olyan magyar menüs hangrögzítő program ami felveszi a mobilon folyó beszélgetéseket? Jó volna ha nem lenne csipogás benne.

MegtorloXp

(#38231) dokee78 válasza blt.62 (#38230) üzenetére


dokee78
félisten

(#38232) atike válasza dokee78 (#38231) üzenetére


atike
nagyúr

Ez működik 4.4-el is...? :U

(#38233) 7Sony7 válasza blt.62 (#38230) üzenetére


7Sony7
addikt

Van vagy 50 féle, csak győzd kipróbálni, mert sok nem, vagy nem jól működik. Talán az ACR így írd be a play be ( NLL ) a fejlesztő neve, vagy az Automatic Call Recorder, a Global effect - től.

(Lasú voltam) :)

[ Szerkesztve ]

-

(#38234) 7Sony7


7Sony7
addikt

Én is érdeklődnék: A nejem telójára és az enyémre is tennék valami progit, hogy felhívás nélkül is láthassuk, merre van a másik. Ne kelljen mindig csörgetni, hogy odaér -e időben, elértem -e a buszt, stb. Olyan kéne, ami kevés ramot, akkut eszik, megbízható, és más nem láthatja, csak mi egymást.
Tudtok ilyet?

-

(#38235) dokee78 válasza atike (#38232) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,nekem 4.2.2-n igen.

Talán működik:

version 1.5.2:
- Nexus 5 support

[ Szerkesztve ]

(#38236) #79335424 válasza z123456789 (#38229) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. Servers Ultimate -tel. Ha egyszer beállítottad, akkor utána csak rá kell kattintani, amikor szükség van rá. Nálam a wifi hotspot mindíg a 192.168.43.1 -et használja. Ehhez tudsz csatlakozni, alapesetben webnél a 8080, FTP -nél pedig a 2121 -es porton. Tehát a másik készüléken (kliens) ezt "vakon" be lehet állítani. Persze lehet, hogy az IP ROMfüggő, de akkor sem változik hotspot-indításonként.

(#38237) petipetya válasza 7Sony7 (#38234) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudok, mégpedig a Google+ / helyek menüpontban van. Ez a régi Koordináták utódja. Fontos, hogy kettőtöknek egy külön csoportban (=körök) kell lennie, és csak ennek a csoportnak engedélyezzétek a pontos helyzetmegosztást. Emellett a telefon menüjében kell még engedélyezni a tartózkodási hely megosztását. Nem tudom, hogy mennyit eszik az aksiból vagy a mobilnetből...

A másik megoldás az, ha feltelepítitek a Whatsapp-ot. Ott viszont csak akkor látod az asszony helyzetét, ha Ő külön megosztja ezt veled - és visszafelé is így működik. Itt nem tudjátok egymást észrevétlenül követni, de jóval takarékosabb.

Persze biztos van erre még több alkalmazás is, amely a régi Koordinátákhoz hasonlóan működik. Sajnos nem tudok ilyet, de a "share location" kulcsszavakra biztos lesz pár találat a Play-en.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#38238) 7Sony7 válasza petipetya (#38237) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm! :R Szerintem a Whatsapp jó lesz.

-

(#38239) z123456789 válasza #79335424 (#38236) üzenetére


z123456789
addikt

Aha.Kösz! Próbálkozom.

(#38240) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok,

Van ötletetek hogy a Jet Audio Plus miért csinálja hogy kb15 perc zenehallgatás után hirtelen eltorzítja a zeneszámot. És onnantól kezdve hiába nyomok bármit torzan szól szinte hallgathatatlan. Mind1 milyen szám megy éppen, nem nyúlok hozzá csak magától egyik pillanatról a másikra. Ha egyből átváltok egy másik zenelejátszóra semmi baja ott órákig megy jól tehát nem a telefon baja.

(#38241) spiritex válasza Freezee (#38240) üzenetére


spiritex
veterán

Nem lehet, hogy úgy érzékeli, hogy nincs megvásárolva, és mint egy védelem csinálja?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#38242) nababika


nababika
aktív tag

Hello.
Van valakinek tapasztalata samba file sharing programmal? Mindent beállítok ahogyan a tutorialban van, de az istennek sem akar elindulni. Azt írja, hogy enabled, not running. Értem hogy ez mit jelent de nem értem miért nem indul. Valami wifi tetheringet magyaráz. Fogalmam sincs, hogy az mi. Koszi előre is.

(#38243) SamS20


SamS20
senior tag

nincs valakinek valami olyan oldala ahol érő háttérképek vannak kollekcióba ? fizetős, is lehetne. vagy ha esetleg vannak javaslatok azt is szívesen veszem :)

(#38244) Z0C! válasza SamS20 (#38243) üzenetére


Z0C!
őstag

zedge.net vagy .com azthiszem.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#38245) #79335424 válasza nababika (#38242) üzenetére


#79335424
törölt tag

A wifi tethering az a hotspot. Gondolom, router nélkül szeretné megoldani, hogy a géppel közvetlenül a telóra kapcsolódj. Próbaképpen csináltam ilyen Samba -szervert. Nem minden droidon működött, volt amelyiken indítás után FC volt és slussz. Mit szeretnél? Droidra Samba szervert és Win lenne a kliens? Ha jól emlékszem, Win részről követelmény az azonos munkakörnyezet (vagymiatúróaneve) és jelszavas fiók. Ez a Samba -ügy elég szenvedős és nem éreztem stabilnak sem. Szerintem fájlátvitelhez jobban járnál az FTP -vel, médiához meg valami UPNP/DLNA -val, vagy programspecifikus átvitellel (pl. VLC, XBMC, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#38246) dokee78


dokee78
félisten

Teamviewer Quicksupport

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#38247) #79335424 válasza dokee78 (#38246) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy látom, hogy hiszel az emberek jóindulatában. :D

(#38248) dokee78 válasza #79335424 (#38247) üzenetére


dokee78
félisten

:N
Nem sokat tud ártani,vagy igen?

(#38249) nababika válasza #79335424 (#38245) üzenetére


nababika
aktív tag

Csak fileok másolása volna a cél a win 8.1 es az android mini pc között. A windowsos gépen szeretnem látni az android tartalmat, és oda másolgatni dolgokat. Nekem az ftp is jó csak lövésem sincs hogyan kezdjek neki. Nagyon nem értek a hálózatokhoz, és a droid meg bonyolítja is a dolgot a számomra. Valami szájbarágós :o megoldás kéne igazából. Van egy wifis rooterem amihez csatlakozik az összes gép itthon. A wines gépek latjak is egymást csak a droidok okoznak gondot. Az azonos munkakörnyezet megvan és a jelszavas fiók is.

[ Szerkesztve ]

(#38250) #79335424 válasza nababika (#38249) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, tudok segíteni, de nem biztos, hogy az én megoldásaim a legpraktikusabbak számodra. Lehet, hogy van a Play -en vmi egyklikkes program erre. A Servers Ultimate programot már linkeltem korábban. Root kell neki! Bekapcsolod a telón a wifit, majd elindítod a programot. Létrehozol egy new szervert. Típusa a listából: FTP. Ezután lehet konfigolni. Van egy olyan opció, hogy simple server. Ez beállít mindent és kiírja az elérést. Ha belső hálón vagy (router, wifi), akkor ez valahogy így néz ki: 192.168.xxx.xxx:2121. Ezt kell megadnod a PC -n egy FTP kliensnek. Pl. Filezilla, vagy TotalCommander (TC). TC -ben pl. hálózat - FTP kapcsolódás. Itt kell létrehoznod egy új kapcsolatot.
Fantázianév
Kiszolgáló: ide kell beírni azt a 192 -vel kezdődőt, a :2121 -el együtt.
Felhasználónév
Jelszó (ha kell)
A távoli mappához megadhatod az alapértelmezett útvonalat. Ha nem a rendszerben akarsz túrkálni, akkor ez a /mnt/sdcard
Kb. ennyi. Szerver indít, Kliens indít.
Érdemes a telóhoz fix IP -t rendelni a routerben. Ekkor többet nem kell a beállításokhoz nyúlni, mert minden csatlakozásnál érvényes lesz az elérési út.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.