Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) olivera88


olivera88
veterán

Tud valaki olyan widgetet ami linkről képet tud megjeleníti? Egy automatikusan frissülő képet szeretnék kitenni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#38503) LonGleY válasza #41133696 (#38502) üzenetére


LonGleY
veterán

Elég harmatos szerintem..

(#38504) dokee78


dokee78
félisten

Képnéző teszt,bár egyik sem fogja nálam leváltani a Quickpicet.

(#38505) pepe091 válasza LonGleY (#38503) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mert nem láttad az első részét... Na az tényleg kukába való volt. ;]

(#38506) Betaville


Betaville
csendes tag

Sziasztok!
Srácok! Nem tudtok valami jó kis horror tps-t ajánlani? :)

(#38507) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Namár most van ugye a microsoft office-nak a one note programja, ami pc-n nagyon jó, minden igényemet kielégíti a samsung smart pc pro-n. Viszont van nekem egy galaxy note 2-öm, amire felraktam a marketben lévö one note-ot és az a helyzet, hogy ez valami lite béna verzió, még tollal sem lehet bele írni.
Szerintetek lesz valami fejlesztés ezen a téren? Vagy van valami progi androidon, ami a one note-al szinkronizál és telefonon is jó? (mert pc-n továbbra is ezt használnám)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#38508) zho-lee válasza pepe091 (#38479) üzenetére


zho-lee
addikt

Én nagyon köszönöm ezt a leírást(linket), nagy segítség volt, nem csak erre..! :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38509) vgyuri válasza Betaville (#38506) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld meg itt megkérdezni: Android játékok topikja

(#38510) mexel


mexel
veterán

Sziasztok!
Helium-al szeretném lementeni a dolgokat egy tabletről. A tabra le is töltöttem, és pc-re is .összekötöttem, mindent megcsináltam amit kért, de a végén azt írja a pc-n hogy töltsem le az USB drivert. Ott fel is ajánl sok gyártót a nagyok közül, de Lenovot nem és nekem az van :(
Van ezzel a progival valakinek tapasztalata? Mit csináljak?

(#38511) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Tudtok olyan szoftvert ami a win otthoni hálózatához tud csatlakozni? Olyan mint a mediahouse DLNA-n, csak érjen el minden file-t, pl a pdf-eket is...

Köszi!

(#38512) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Három bill megvásárlása között vacillálok a Kii, a Swiftkey, és a Swype. Melyik a legpraktikusabb, leghasználhatóbb?
A legokosabb szótár kétségtelenül a Swype-ban van. Segítségek

(#38513) fatal` válasza vadászcsiga (#38512) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem mindenki mást preferál, próbálgasd őket. Én Kii-t használok. :) Ezt meg sem kell venni, elég funkciógazdag az ingyenes is.

(#38514) #79335424 válasza dodopek (#38511) üzenetére


#79335424
törölt tag

TotalCommander a Lan pluginnal. Ez ingyenes. Én Solid Explorert használok. Ez fizetős, de ez is tud SMB -t.

(#38515) S e t h válasza vadászcsiga (#38512) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én mindig visszatérek a swype-hoz, a szótára nagyon jó, igekötőkkel is nagyon jól bánik, a hangfelismerése szinte tökéletes.
A kii szintén tuti, viszont én keveslem a felajánlott szavak számát, a swype-ban lehet oldalra scrollozni a sok lehetséges variáció között.
A swiftkeyt nem tudtam megszokni, túl sokáig kell tanítani ,hogy megfelelő legyen, amíg a swype és kii már az elején hozza a szintet amit elvárok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38516) vadászcsiga válasza S e t h (#38515) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1 bajom van a swype-al, hogy kicsit bonyolult a bill elrejtése. A másik kettőnél csak lefelé kell swipe-olni

(#38517) vadászcsiga válasza S e t h (#38515) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kii-ben azt szeretem hogy olyan gyorsan lehet visszatörölni, azt viszont nem hogy nincs szép világos témája. A default fekete cool meg szigorú de nagyon komor.

(#38518) fatal` válasza vadászcsiga (#38517) üzenetére


fatal`
titán

Van világos témája, nem is egy, hanem gyárilag kettő. Ha megveszed, akkor támogatja az összes népszerűbb billentyűzet témáját (go keyboard, smart keyboard pl.), vagy ha Custom ROM-ot használsz akkor az aosp/cm themek billentyűzet témáit is magára tudja ölteni. :)

(#38519) vadászcsiga válasza fatal` (#38518) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ezt nem tudtam, koszi

(#38520) fatal` válasza vadászcsiga (#38519) üzenetére


fatal`
titán

Rosszul emlékeztem, egy fehér téma van, a többi szürke meg sötét. A built-in themesben lévő témák használhatóak az ingyenes verzióban. Gondolom neked a Kii Light kéne :)

(#38521) twine válasza vadászcsiga (#38516) üzenetére


twine
addikt

Javíts ki ha félre értelek de,a swype-ot egy gombnyomás elrejteni...Nálam ha kint a billzet,a back gomb átvált egy lefelé mutató nyílra,, megnyomom, és eltűnik a billzet...
Gondolom más telefonon is a back gomb tűnteti el...:U

(#38522) vadászcsiga válasza twine (#38521) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm tényleg :B

hunfatal
Megnéztem mégegyszer a kii lightot de csúnya, swype-é igényesebb.

[ Szerkesztve ]

(#38523) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy programmal lehet-e növelni a hangerőt? Telefonálásnál halkan hallani a másik felet és erre keresnék valami megoldást. :)
Samsung galaxy ace 3 telefonról van szó.

Köszönöm szépen!! :)

(#38524) albinolynx


albinolynx
őstag

Jelszókezelőt szeretnék használni és kíváncsi lennék a véleményetekre.
Asztali gépen a lastpass-t használom, mert kényelmes a beépülő része. Létezik-e ennek ingyenes android megfelelője, ami hasonlóan beépül a böngészőbe?

Néztem a keepass 2-t, de nem tetszik. Lastpass van androidra, de fizetős. Gondoltam hátha...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38525) MurdR válasza Vermilion69 (#38523) üzenetére


MurdR
veterán

Volume+ nevű alkalmazással. Root jog kell hozzá.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38526) Vermilion69 válasza MurdR (#38525) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Köszönöm! Olyat esetleg tudsz még amihez nem kell, es mezei kezdő is simán felrak?:-)

(#38527) MurdR válasza Vermilion69 (#38526) üzenetére


MurdR
veterán

Hát, az ilyen rendszer szintű módosításokhoz kell a root. De azért próbápd ki, hátha enged egy kis módosítást. Roottal + 8-10, root nélkül + 3-4 egységet lehet hogy enged emelni. Minden telefonnál másképp viselkedik. De a root-ot az about is említi az appban.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38528) LonGleY válasza Vermilion69 (#38526) üzenetére


LonGleY
veterán

Létezik hivatalos LastPass vault is Androidra, de 1-2 böngészőhöz is tartozik LP-s beépülő modul (pl. Dolphin Browser). Ezekhez nem kell root jog, Premium subscription viszont annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#38529) MurdR válasza LonGleY (#38528) üzenetére


MurdR
veterán

Ez gondolom albinolynx-nek akart menni :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38530) LonGleY válasza MurdR (#38529) üzenetére


LonGleY
veterán

Ööö, igen, kevertem is kicsit a root joggal.
Az utolsó mondatát észre se vettem. Sebaj... :]

[ Szerkesztve ]

(#38531) Vermilion69 válasza MurdR (#38527) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Köszönöm! Majd megpróbálom megcsinálni, aztán ha nem sikerül jövök vissza :-)

(#38532) dodopek válasza #79335424 (#38514) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm. A beépülőt a pc, vagy a tablet TC alkalmazásága kell beletenni?

(#38533) MurdR válasza LonGleY (#38530) üzenetére


MurdR
veterán

Ilyen velem is előfordul, aztán pislogok hogy mit írok :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38534) albinolynx válasza LonGleY (#38528) üzenetére


albinolynx
őstag

14 napos próbaverziónak írja a hivatalos oldalon. Kipróbálom, meg a dolphin-t is.
A lényeg ami miatt kell, hogy pl. paypalnál 5 fiók közül egy "bökéssel" tudjak választani melyikre szeretnék belépni. Legyen egy központi széf, hogy asztali gépen is elég legyen csak ide belépni (lásd lastpass). Ugyan nem próbáltam, de ez talán túl nagy falat egy mezei böngészőbe integrált jelszókezelőnek.

(Szerk.: az már biztos, hogy play-ről a 14 napos demo érhető el.)

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38535) LonGleY válasza albinolynx (#38534) üzenetére


LonGleY
veterán

Esetleg több különböző böngésző? Az is segíthet. :]

Normál esetben 1 eleve van a gépeden, és akkor még elfér egy Chrome, Opera Classic, Boat Browser, UC Browser is egymás mellett. Lehet mindig tesztelgetni őket. :]

[ Szerkesztve ]

(#38536) albinolynx válasza LonGleY (#38535) üzenetére


albinolynx
őstag

Nem szeretem az ilyen megoldasokat. Ennyi erovel rakhatom egy titkositott txt-be is az accountokat.
Sajnos kiprobaltam a lastpasst es tetszik droidon is. Kar, hogy ide elofizeteses...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38537) LonGleY válasza albinolynx (#38536) üzenetére


LonGleY
veterán

Viszont így egy katt. De biztos nem tud
egy böngésző sem több belépőt kezelni?
Vagy itt egyéb infókat is töltetnél?

(#38538) aicon


aicon
senior tag

Jelszó kezelő ami nálam bevált minden platformon [link]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#38539) #79335424 válasza albinolynx (#38534) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Dolphin - Lastpass a legjobb párosítás.Van a saját böngészője, de sztem az szót sem érdemel. Firefoxhoz is van addon. Az is beléptet, de nem tudod könyvjelzőként használni, mint PC -n. Dolphinban viszont igen. Megnyitod az addont, kijelölöd amit szeretnél és odalép az oldalra. Több account -nál legördülőből tudsz választani, hogy melyikkel szeretnél belépni. Ha megszoktad PC -n a kényelmét, akkor sztem símán éri az árát akkor is, ha évente kell fizetni. Egyébként az enyém már lejárt, de ugyanúgy működik. Lehet, hogy újat nem engedne. Egyébként az hátrány a PC -shez képest, hogy új oldalnál nem ajánlja fel a mentést. Manuálisan kell.

(#38540) #79335424 válasza dodopek (#38532) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor, hogy tiszta legyen, erről a TotalCommander -ről van szó és erről a LAN plugin -ról. Természetesen mindkettő a droidra kell. Aztán a pluginban megadni a PC IP címét és a többi belépési adatot. Ettől látni fogod az összes fájlt, de az nem biztos, hogy másolás nélkül, a droidon fogod kezelni a PC -n lévő PDF -eket.

(#38541) dodopek válasza #79335424 (#38540) üzenetére


dodopek
addikt

Erre a commanderre gondoltam én is, köszönöm! :) Nekem elég, ha a tabletre tudom másolni, onnan megnyitni.

:R

(#38542) zlatan77 válasza Vermilion69 (#38526) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Próbáld ki a volume +-t, mert én a tableten azt használom,pedig nincsen rootolva.
Igaz én a külső hangszóró erejét növeltem meg vele.

(#38543) albinolynx válasza #79335424 (#38539) üzenetére


albinolynx
őstag

Ezt is próbáltam, igen jó! Ha más nem marad, akkor előfizetek én is. Nekem folyamatosan pörögnek az adatok, ezért lenne jó ez a megoldás.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38544) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok, anyámnak van egy Navon Platinum táblagépe. Telepítettem a skype-ot de nem működik jól. Ha kikapcsol a képernyő a táblagép elalszik és nem jön értesítés, hogy hívása van a skype-on. Ugyanez a helyzet a Viberrel is, csak akkor jelez, hogy üzenet jött ha már bekapcsolta a képernyőt. Már beállítottam never sleepre a beállításokban de úgy sem jó ha kikapcsoltam a képernyőt ugyanúgy nem mennek át az értesítések. Mit kéne beállítani, hogy jó legyen? Ha egyáltalán lehetséges.

S23

(#38545) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok.

Van droidhoz valami ami olyan mint régebben, hogy bemondja a hvó nevét?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38546) twine válasza Vangelis (#38545) üzenetére


twine
addikt

Svox + Mariska + eCid és "bármilyen" értesítést felolvas neked a telefon ;)

[ Szerkesztve ]

(#38547) albinolynx válasza aicon (#38538) üzenetére


albinolynx
őstag

Megnéztem, tetszik! Átpakolom a lastpass tartalmát és ezt használom ezentúl. Droidon is könnyen kezelhető.

Köszönöm mindenki segítségét!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38548) Vangelis válasza twine (#38546) üzenetére


Vangelis
nagyúr

thx

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38549) drmotto válasza twine (#38546) üzenetére


drmotto
őstag

Kivéve ha BT fülest használsz. Ott az ECID kifelé is mondja a hívót, szóval pont a lényeg veszik el, hogy csak a fülembe szól.

[ Szerkesztve ]

(#38550) twine válasza drmotto (#38549) üzenetére


twine
addikt

igen ezt egyszer már átrágtuk itt! De jó ,hogy mondtad,,,legalább Vangelis nem vetődik árnyékra ha épp így szeretné használni ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.