Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) ux1 válasza WhiteWalker (#38950) üzenetére


ux1
addikt

"Nem lehet kilőni", de nincs is értelme. Ha nem tetszik vegyél Nokiát :D

Egy Androidos okostelónak pont az az értelme. A szinkron, email, alkalmazások...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38952) #79335424 válasza #79335424 (#38949) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsánat, helyesbítek. A Google rendszeralkalmazások nincsenek tiltva. A Samu marhaságokat én is kigyomláltam. Száműzve lettek az összes közösségi szeméttel együtt. Facebook -tól, G+ -ig tok, vonó. Na, az pl. sokat javít egy droid közérzetén. Az enyémről nem is beszélve.

(#38953) student


student
őstag

létezik olyan app mint az LG g2-ben hogy kétszer rábökök a kijelzőre és feléled?

4.3as androidom van

(#38954) ux1 válasza student (#38953) üzenetére


ux1
addikt

Szerintem nem. Értelme se lenne...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38955) vadászcsiga válasza ux1 (#38954) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már hogyne lenne? Kényelmes pl

[ Szerkesztve ]

(#38956) #79335424 válasza student (#38953) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tegnap böngészgettem az Xposed modulokat és ott mintha láttam volna ilyesmit. Meg nekem az S2 Dorimanx kernelében is van valami képernyőabajgatós feloldó, de sose próbáltam.

(#38957) csacsi67 válasza student (#38953) üzenetére


csacsi67
addikt

Kernelnek kell támogatni anélkül nem megy.

(#38958) S e t h válasza ux1 (#38954) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valószínű azért kérdezte, mert számára is értelmetlen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38959) WhiteWalker válasza #79335424 (#38952) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyi , igy kell nexus szerű , tiszta , gyors és szűz rendszert csinálni :C

(#38951) ux1: "Egy Androidos okostelónak pont az az értelme. A szinkron, email, alkalmazások..." , igen , csak a sok felesleges program fut a háttérbe...lásd a lenti képen , hogy a gyári samsung appok mind le vannak tiltva...nem kellenek, ne fussanak, eszi feleslegesen az adatcsomagot, kommunikálnak össze vissza!! Az fusson ami kell, gmail,facebook stb..nem kell a háttérbe semmi más. A rendszer pedig sokkal stabilabb és gyorsabb lesz ettől. Az userek meg nem győznek panaszkodni, mert lassú a telóm...jah, mert minden szar fut a háttérbe :P

[ Szerkesztve ]

(#38960) ux1 válasza vadászcsiga (#38955) üzenetére


ux1
addikt

A zsebében is? ;]

( #38959) Giinos: a play megszüntetése volt a téma.

Samsung romot nem is használnék.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38961) WhiteWalker válasza ux1 (#38960) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom..ha itt le tudod tiltani , akkor egy reboot után sem indul el...

Samsung rommal nekem nincs bajom - most már , hogy nexus "tisztaságú" lett belőle

[ Szerkesztve ]

(#38962) w.miki válasza #79335424 (#38952) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan lehet ezeket kigyomlálni?... és... pontosan miket kéne?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#38963) WhiteWalker válasza w.miki (#38962) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Beállítás/Alkalmazás kezelő/összes fül...és klikk valamelyikre , majd a letilt opció ;]

(#38964) MrCsiT válasza WhiteWalker (#38950) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szép kép :)

Már csak azt írd meg kérlek, hogy ezt a végállapotot hogyan érted el ? :F (lépésenként kifejtve)

nekem nincs letilt. van frissítések eltvolítása, alatta adatok törlése..lentebb lenne alapértelmezett indítás, ott "alapértelmezásek törlése" , de az is egy inaktív gomb..

szerk : most találtam pár alkalmazásnál, előbb nem volt.. érdekes..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38965) WhiteWalker válasza MrCsiT (#38964) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :D , egy komenttel feljebb ;) , de csak 4.x.x verziótól felfelé van ilyen opció :(((

[ Szerkesztve ]

(#38966) MrCsiT válasza WhiteWalker (#38965) üzenetére


MrCsiT
addikt

megvan :amiket frissített magától a droid, ott egy frissítések eltávolítása felirat van a letiltás helyén.
A frissítés eltávolítása után, már van ugyanott letiltás gomb.

Köszi .. :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38967) WhiteWalker válasza MrCsiT (#38966) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pontosan :C , jó szórakozást , el lehet ott bogarászni....

[ Szerkesztve ]

(#38968) #79335424 válasza WhiteWalker (#38965) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hááát.... Nekem tökéletesen 4.x.x verzió van (4.1.2), de én sem találok ilyen opciót. Én fixen TitaniumBackup -pal, vagy Elixír2 -vel szoktam tiltani (fagyasztani), automatizáltan pedig E-Robottal. Első lépés mindíg egy teljes TiBi -backup, aztán egy CWM. Egy mentés pedig mindíg van a mikroSD -n. Ezután már bátran lehet garázdálkodni. TiBi -ben van egyklikkes Mentés - ellenőrzés - eltávolítás. Így még az eltávolítás sem végleges és visszavonhatatlan művelet. TiBi -nek azt mondtam, hogy 3 verziót tároljon az alkalmazásokból. Így visszacsinálható egy app frissítése, ha bugos lenne az új verzió.

(#38969) .mf válasza jonnyjoker01 (#38885) üzenetére


.mf
veterán

Köszi! Dokee-nak is.

Megnéztem őket, a Dokee által ajánlott kettő sajnos nem nyújt sokkal többet UI-ban és infoban a gyárinál (ICS-es). A Camera fv5 viszont ránézésre telitalálatnak tűnt. A lite verziót kipróbáltam, de sajnos tényleg jelentkeznek azok a bugok, amiket írtak róla és a fizetős verzióról, így a fizetőset egyelőre hanyagolom. Kár érte :( remélem egyszer javítják.

Amúgy funkcionalitásban az alap (ICS-es) alkalmazás is sok dolgot tartalmaz, de sajnos nem mindent (záridőt nem írja, korlátozott testreszabhatóság).
Akkor pontosítanék, hogy miket szeretnék:
- mutassa a képernyőn és egyből állítható legyen: ISO, WB, EV, vaku-mód
- mutassa a képernyőn, opcionálisan állítható: záridő
- tartalmazza: képstabi; exposure bracketing, vagy akár közvetlenül HDR
- jó, ha van: színcsatorna-hisztogram, harmad-segédrács

/kár, hogy a legtöbb fényképező-alkalmazásban pont a fényképező részleg a leggyengébb, és inkább a megosztás és közösségi szirszarokra, hülye effektekre, szűrőkre, képszerkesztésre mennek rá...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#38970) madkiller válasza siofok (#38918) üzenetére


madkiller
őstag

4.2től van olyan funkció, hogy álmodozás, ami képernyő védő.
+a NoLed alkalmazázásban is van olyan funkció, hogy meg jelenít órát.

(#38971) siofok válasza madkiller (#38970) üzenetére


siofok
őstag

Valóban van a noled-ben,csak lezabálja az akksit állítólag

OnePlus nord 2t

(#38972) Medve81


Medve81
tag

Az elmúlt pár napban egy elég komoly problémával találkoztam.
4-4 napja a saját Prestigio 4500T telefonom (jó pár app frissítése után) este ca. 18 óra után eszeveszett mértékben merülni kezdett, így reggelre fullra le is merült szinte 0 használat és nulla wifi mellett. A Beállítások/Akkumulátor alapján a telefon folyamatosan ébren volt, pedig a kijelző ki volt kapcsolva. A nap korábbi szakaszaiban csak pár másodpercekre ébredt fel és ez jól is látszik a pálcikákon.
Ezt a mutatványt innentől minden nap megismétli a telefon, de mindig csak estétől, napközben minden rendben.
Gondoltam, hogy valamelyik frissített app a ludas és újrarakom a rendszert hétvégén.
DE, pénteken párom 4500T telefonja is elkezdte ugyanezt véghezvinni, de Ő nem frissített semmilyen appot sem az elmúlt 2 hétben. Viszont szombat este párom telefonja rendben működött, nem volt extrém merülés az enyém pedig ismét igen.
Talán mégis valamelyik app a ludas, de melyik?!

Kérnék ötleteket, hogyan tudom kideríteni, melyik app a ludas! Ha kell, akkor újrapakolom a rendszert, de akkor is tudnom kellene, melyik programot ne tegyem fel újra.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#38973) LordRajZoL válasza Medve81 (#38972) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Wakelock Detector

Gsam Battery Monitor

zZz

(#38974) saelin válasza Medve81 (#38972) üzenetére


saelin
veterán

Bocsi, dupla.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#38975) saelin válasza Medve81 (#38972) üzenetére


saelin
veterán

Így már én is jártam, akkor a gba emulátor volt a ludas. Írtam a fejlesztőknek és a következő frissítéssel már meg is oldódott a gond.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#38976) w.miki


w.miki
veterán

SMS app-ból melyiket szoktátok ajánlani a handcent mellett, aminek szintén van popup ablaka, és eu-s ékezeteket küld?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#38977) Medve81 válasza LordRajZoL (#38973) üzenetére


Medve81
tag

Köszönöm, feltettem mindkét progit.
Várom az estét és utána elemzek.

(#38978) siofok


siofok
őstag

sziasztok.Én egy kis egyszerű,kis energiaforrás igényű lockscreen appot keresek,amire elhelyezhetek 2-3db gyorsindító "gombot".Ha lehet,ingyenes sem baj. :)

OnePlus nord 2t

(#38979) vadászcsiga válasza ux1 (#38960) üzenetére


vadászcsiga
félisten

3 hete hordom napi 8 órában zsebben és eddig egyszer sem oldódott fel.

(#38980) Jacak válasza siofok (#38978) üzenetére


Jacak
senior tag

Szia! Én ezt használom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobint.locker

(#38976)w.miki:
-Go SMS Pro. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38981) kezman válasza Jacak (#38980) üzenetére


kezman
őstag

Ez a sima Jelly Bean lock screen, akinek 4.xx fut az be tudja állítani külön app nélkül is, csak fagyasztani kell a gyári lock sreent

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38982) ux1 válasza vadászcsiga (#38979) üzenetére


ux1
addikt

Én míg kiveszem a zsebből vagy 3x megnyomom. Nem beszélve arról hogy elég érzékeny a touch. Így biztos nem hiányzik ez a funkció. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38983) Jacak válasza kezman (#38981) üzenetére


Jacak
senior tag

...Khm,nem az,hanem olyan. :) Azért mertem ajánlani a Holo Locker-t,mert nekem bevált.Ja,és nem hinném,h. kéne fagyasztani mellette a gyárit,helyette kell bekapcsolnia...

(#38982)ux1:
-Dettó... :D

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38984) vadászcsiga válasza ux1 (#38982) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ki lehet kapcsolni. G2-d is van egyébként vagy mit nyomsz meg 3x?

[ Szerkesztve ]

(#38985) kezman válasza Jacak (#38983) üzenetére


kezman
őstag

Értem, a kapcsolás, fagyasztás meg készülékfüggő, :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38986) siofok válasza Jacak (#38980) üzenetére


siofok
őstag

köszi,meglesem!

kezman hogy tudnám előcsalogatni ezt a 4.1-en? mivel fagyasszak,és mi a neve amit fagyasszak? :) root van

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#38987) Jacak válasza kezman (#38985) üzenetére


Jacak
senior tag

Miért,van olyan app-od,h. 'képernyőzár'?

@siofok:
-Nincs mit. :)
Ja,és létezik hozzá olyan,h. Holo Notifier,amivel ki lehet jeleztetni,ha új sms-ed,v. mail-ed jött.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38988) kezman válasza siofok (#38986) üzenetére


kezman
őstag

Xperiát nem ismerem de álltalános, Beállítások--Alkalmazások kezelése--Összes--Itt a Xperia feleoldás, vagy hasonló, ezt kell letiltani, utána a JB lock-nak kell megjelennie automatice

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38989) kezman válasza Jacak (#38987) üzenetére


kezman
őstag

Olyan nincs, de van xy feloldás app amit ha letiltasz JB esetén az lép a helyébe :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38990) Jacak válasza kezman (#38989) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem tudom,nekem eleve aktív lett a Holo Locker... :)
(2.3.7,cyanogenmod-ROM)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38991) kezman válasza Jacak (#38990) üzenetére


kezman
őstag

Én nem a Holo lockerről beszélek, na de mindegy, minden gyártónak van saját Locker-a, ha azt letiltod JB alatt akkor az eredeti JB Locker lép a helyébe ,

Stock ROM -ról beszélek, nem tudom CM-en hogy működik

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#38992) ux1 válasza vadászcsiga (#38984) üzenetére


ux1
addikt

Úgy kivenni a zsebből hogy nem érek vagy 3x a kijelzőhöz, az kész csoda lenne.... Tök mind1 milyen telóm volt. :) Eredetileg a 2 koppintásos felodásról volt szó. (asszem) :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#38993) #79335424 válasza w.miki (#38976) üzenetére


#79335424
törölt tag

EU -s ékezet. :) Ez új. Nem tudsz a billentyűzettel olyan karaktert írni? Kivéve persze azokat, a karaktereinket, amik a 7 bites kódtáblában sincsenek benne.
Egyébként kérdezném azokat, akiknek 4.4 van, hogy ott is áll még ez a probléma? Mert Apu azt ígérte, hogy javítani fogja a nyelvi támogatást. Vagy e baki kijavításához már túl mélyre kellett volna túrni a Robot fejében? Azért az tényleg vicces, hogy az az elavult Symbian meg tudott birkózni a problémával. Csak az inkompatibilis karakterekre alkalmazta a 16 bites kódtáblát, nem az egész sms -re.

[ Szerkesztve ]

(#38994) LonGleY válasza Saua (#38931) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha egy TFT képernyő be van kapcsolva, már nem nagyon számít, mi van a képen, ígyis-úgyis sokat fogyaszt. Csak amolednél van értelme ezeknek.

(#38995) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Keresek egy olyan programot, amivel be tudom kapcsolni, hogy kóddal tudjam csak feloldani a képernyőzárat. Tudom,hogy van ilyen benne, de be kell mászkálni a beállításokban odáig (LG G2 - beállítások - képernyőzár - PIN, utána itt beírni, aktiválni, stb). Olyan kellene, ami ezt a funkciót gombnyomásra be illetve kikapcsolja, akár widgetként is. Létezik ilyen?

(#38996) Jacak válasza kezman (#38991) üzenetére


Jacak
senior tag

Ja,így már értem.Hm,nem tudom,JB-n h. műxik ez.De pl. a Ripple Lock-nál beállítható,h. ne legyen dupla-képernyőzár,sztem alap,h. ha mást használx,nem a telódét,csak és csupán az fusson,másképp mi értelme lenne,nem...? :p

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38997) fdisk


fdisk
őstag

Note 2 alá keresek olyan alkalmazást ami az spennel írt szöveget átalakítja olyanná,mintha bill.-el gépeltem volna be.
Van ilyen?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#38998) #79335424 válasza icecave (#38995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elixír2 Widget -ben van képernyőzár ki-be kapcsoló. DE! Készüléktípusonként eltérő lehet, hogy működik, vagy sem. Továbbá az Androidverzió sem mindegy, mert Apu bőszen nyírbálja a jogosutságokat. Azt javaslom, hogy kérdezd meg mélben a fejlesztőtől ( az általam ismertek közül Tamás a legsegítőkészebb fejlesztő), vagy írhatsz nyugodtan az E-Robot topikba is. Bartatamas nick az övé.

[ Szerkesztve ]

(#38999) twine válasza #79335424 (#38923) üzenetére


twine
addikt

Tiszta sor,,, nem vagyok paranoiás, de azért amennyire tudom tartom a privát szférám a beállításokban mindenhol, hogy legalább a laikusok ne lássák "az egész életem" azért, mert okostelót használok...De csak vicc volt amit írtam,,, szerencsére nem "hétfejű" környezetben élek,,,, sőt.... ;)

(#39000) #79335424 válasza twine (#38999) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vágtam. Én sem vettem komolyra a figurát. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.