Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) petipetya válasza Mr.Csizmás (#38150) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindenféle tapasztalat nélkül a személyes véleményemet írom le.

Vannak időzítő Progik, azokkal elindítható a kamera x időpontban - viszont nem fog felvenni videót.

Talán a Tasker képes erre, kérdés, hogy root nélkül is, vagy csak azzal.

"nincs rá lezsóidő"

(#38152) Mr.Csizmás válasza petipetya (#38151) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, akkor tárgytalan, köszönöm.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38153) Tyer


Tyer
őstag

Meghülyült a GSam, iylen 5-10ezer órákat ir elörejelzésnek. Mit csináljak? Amugy nagyjábol minden ok lenne, de ez...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#38154) air válasza handrash (#38149) üzenetére


air
nagyúr

Ennek így nincs értelme. A POP3 lefelé szedi a leveleket, az SMTP küldi. Miért lényeges az, hogy milyen kapcsolaton vagy? Egyébként már az olyan öreg dinoszauruszok sem használnak POP3-at mint például én. :D 2013-ban POP3? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38155) handrash válasza air (#38154) üzenetére


handrash
őstag

Igazad van a POP3 az a fogadás.
Nem fogalmaztam jól. De a lényeg, hogy nálam például ha Telenor-on vagyok, és az Invitel SMTP-je van beállítva nem megy el a levél. És ha az Invitelen vagyok otthon a wifin és a Telenor SMTP-je van beállítva, akkor se!

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#38156) scapegt válasza air (#38154) üzenetére


scapegt
senior tag

pl. freemail.hu? :DDD (nekem 2 címem is van ott és mivel sok helyen azt adtam meg régebben, nem hagyom elveszni, hátha jön valami fontos levél)

[ Szerkesztve ]

(#38157) MurdR válasza Tyer (#38153) üzenetére


MurdR
veterán

Adatok törlését nyomtál már rá? Nekem is meghülyült régen, az segített.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38158) Melack válasza scapegt (#38156) üzenetére


Melack
veterán

Nekem a freemail már csak a spameknek van fenntartva.... :U

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38159) z123456789


z123456789
addikt

NFC-vel hogyan tudok mondjuk egy apk file-t átküldeni másik telóra?
(Jelen esetben 2 Nexus 4-röl van szó)
Kell hozzá valami alkalmazás?

(#38160) scapegt válasza Melack (#38158) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem is, de nem akarom megszüntetni, hátha jön vm fontos levél olyantól, akinek régen ezt adtam meg és azóta nem vagyok vele kapcsolatban. De persze én is ide kérem a sok hülye hírlevelet, ha muszáj :DD egyébként gmail.

[ Szerkesztve ]

(#38161) dokee78 válasza petipetya (#38151) üzenetére


dokee78
félisten

Újabb Sony mobilokkal és időzítő progival meg lehet csinálni.

(#38162) #79335424 válasza dokee78 (#38161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bármelyik rootolt telóval meg lehet csinálni.

(#38163) air válasza handrash (#38155) üzenetére


air
nagyúr

és (#38156) scapegt
Az olyan email szolgáltatás, aminek nincs saját, bárhonnan használható SMTP-je, és a szolgáltatóét kell használni, a mai világban nem versenyképes. Invitel és társai, pláne freemail ilyen formában felesleges idő és energiapocsékolás. Egyébként ezeket mind be lehet csatornázni a Gmail alá, és még kimenő levelet is tudsz úgy küldeni, hogy ez látszik feladóként.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38164) bmwm3 válasza #79335424 (#38130) üzenetére


bmwm3
tag

Azt hiszem pont ilyenre gondoltam! Nézegetem még, de szerintem jó lesz! Nagyon köszi!!

(#38165) fRooStzzZ válasza #79335424 (#38162) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ilyen program engem is erdekelne, vagy valami hangvezerelt marhasagon keresztul lehessen inditani videofelvetelt. Vagy masik telefonrol, akar webes feluleten..
Ez lenne a promlemam, ez miatt keresnek valami masik eszkozrol indithato camera appot, vagy tavoli elerest a droidra, ahol az asztalt tudom kezelni.
Probaltam a TeamViewer-t, de az 2x ker engedelyt a telefontol.
Akkor probaltam valami vnc szerveres megoldast, de az 100-as ip-cimre (moblnet) nem tud csatlakozni webes feluletrol.

(#38166) #79335424 válasza bmwm3 (#38164) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért ne örülj túl korán! A sikerhez kell némi mázli faktor is, mert korlátlan ideig nem tud futni a log rögzítése.

(#38167) #79335424 válasza fRooStzzZ (#38165) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor próbáld meg először a Webkey -t. Ez kell a droidra (meg root). A másik telóról eléred böngészőből is és nem kell közvetlen IP, mert ddns -ként használhatod a Webkey szerverét.

(#38168) fRooStzzZ válasza #79335424 (#38167) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ok, koszi.
Meglesem

(#38169) LonGleY válasza fRooStzzZ (#38165) üzenetére


LonGleY
veterán

Biztosan nem telefonnal szórakoznék, hanem egy pici (IP) webcammel.

[ Szerkesztve ]

(#38170) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok abban segíteni, hogy van-e és ha igen, akkor melyik program az, amivel telefonon tudom látni az otthoni gépemre kötött webkamera képét? Illetve az jó lenne, ha nem vezetékes webkamera lenne, hanem mondjuk bluetooth-os (ha van ilyen...).

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#38171) LonGleY válasza spiritex (#38170) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor most webcamot is keresel? A bluetooth nem jó semmire, wifi-s IP-kamera kell neked, illetve távoli elérésre beállított router + alkalmas szoftverek gépre meg telefonra (amik a kamerával kompatibilisek). Van ennek saját topikja.

[ Szerkesztve ]

(#38172) spiritex válasza LonGleY (#38171) üzenetére


spiritex
veterán

Az még nem biztos, csak gondolkodok... De ha mondjuk csak a laptop beépített kamerájának a képét szeretném látni? Csak kellene egy androidos progi.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#38173) #79335424 válasza LonGleY (#38169) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, igen. Én vennék egy kulcstartós kamerát. Ezekből nem csak nagyon gagyik vannak. Tavaly rendeltem egyet a modellhelire. 60 fps -t tud 720p -n, fullHD pedig 30fps. 2órát símán rögzít egy töltéssel. Webkameraként is működik. Persze úgy nem wireless.

(#38174) LonGleY válasza spiritex (#38172) üzenetére


LonGleY
veterán

IP Cam Viewer, iCam, monitorBee és egy rakás másik app létezik, de a latop kamerájából előbb valamilyen szabvány stream-et kell közölni a hálózat felé, hogy legyen mit Androidon nézegetni, az meg megint egy másik szoftvert jelent.

[ Szerkesztve ]

(#38175) mcsm88


mcsm88
senior tag

Sziasztok!
Van egy olyan
problémám, hogy a
melóhelyi wifin a túzfal
miatt nem tudok pár
dolgot elvégezni.
A weboldalak többsége nem jött be a
böngészőkön, de opera minivel áthidaltam,
mert az előbb az opera szerverére
csatlakozik, és onnan már minden megy.
Sajnos a torrentre még nem találtam
megoldást, tudtok ajánlani valami olyan
alternatívát, ami az operához hasonlóan
valami külső szerveren keresztül bonyolítja a
forgalmat? Van egyeltalán ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#38176) LonGleY válasza mcsm88 (#38175) üzenetére


LonGleY
veterán

Beragadt az enter?.. :]

A torrent tipikusan nem egy adott szervert jelent, hanem sokféle együttes kapcsolódást. Esetleg valami proxy-n bejuthatnak adatok, de abból ingyeneset, aminek sebessége elegendő lenne a letöltéshez, nem fogsz találni (hiába van proxy support a tTorrent-ben pl.). Még ha esetleg otthon telepítesz egy kaput, és azt használod átjáróként a telefonodon, de ennek meg mi értelme, ha már távirányíthatod is az otthoni géped? Egyéb trükkről nem tudok. Bizonyára a torrent hiánya nem fogja akadályozni a munkád..

[ Szerkesztve ]

(#38177) spiritex válasza LonGleY (#38174) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi! Egyébként desktop és laptop között eddig Teamviewer-t használtam erre a célra, az simán ment.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#38178) fRooStzzZ válasza LonGleY (#38169) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Az a baj, hogy ha ebay-rol vennem, akkor sokara erne ide.
A masik, hogy lenyegeben nem is nekem lenne, hanem a kis pultos csajnak a presszoba.
Harmadjara mar honapok ota huzza a srac a penzzel, de erre meg csak most jott ra, de nem akar neki szolni (mert ugy is letagadna) mig nincs bizonyiteka.. Apjanak mar lett szolva, azt mondta azt csinalunk amit akarnunk.. Ha akarjuk, jelentsuk is fel, ot nem erdekli, mert otthonrol is viszi a penzt...
Tehat aldozni nagyon nem szeretne(nk) a dologra..1x alkalomra kene, szoval egy kamera vasarlas kizarva ilyen teren..

szerk:
mellesleg irtatok azt a progit, minden szep es minden jo vele, csak az a baj nem tud kamerat inditani, nem latja az "asztalt" a telefonon, igy a kamerat sem lehet elinditani vele..
Legalabbis en nem jottem ra.

[ Szerkesztve ]

(#38179) LonGleY válasza spiritex (#38177) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, csak az az egyik legbénább megoldás, mert úgy nem a közvetlen stream-re csatlakozol, így szaggat, mint az állat. Ennyi erővel a telefonról is csatlakozhatsz TeamView-errel a laptopra.

fRooStzzZ: Nekem össz-vissz annyi ötletem van, hogy állítsátok be a telefont folyamatos felvételre, és hagyjátok szépen a helyén. Egy nagyobbacska SD kártyára elég sok órányi adat ráfér...

[ Szerkesztve ]

(#38180) spiritex válasza LonGleY (#38179) üzenetére


spiritex
veterán

Nem gond, hogy szaggat, mert úgyis áll a kép, és csak akkor mozog, ha a betörő mozog, ami azért elég ritkán van... Úgyhogy akkor lehet, hogy elég is lesz ez nekem.

Szerk.:
Mondjuk néha ránézni, hogy minden rendben van-e. Mert mit lehet még csinálni? Kukkolni az asszonyt? Egy Vitamin D is jelez, ha mozgást érzékel, tudom, de azt nem találtam meg android-ra.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#38181) LonGleY válasza spiritex (#38180) üzenetére


LonGleY
veterán

Eszerint te egész nap meredten tervezed nézni a képernyőt, hátha van valami mozgás? :]

(#38182) fRooStzzZ válasza LonGleY (#38179) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nem is lenne azzal semmi baj, mert 16 +16gb hely van rajta..
Csak ugye amikor ott van az illeto, akkor kezdjen el szorakozni vele a csaj, hogy most elinditom, dugjam el, lassa azt a reszt a kamera amit kell, es ne csak a cipot mutassa.. tehat el kene dugni a telefont megfelelo beallitasok mellett.
Na most ugye ez ugy nez ki, hogy szoktak ott lenni egy paran.. Persze olyankor a srac nem megy be a pultba, csak amikor nincs senki.. Igy egesz napra nem jo ott hagyni a kamerat folyamatosan, mert ki tudja fog-e jonni, vagy epp lesz ott valaki, vagy ilyesmi. Raadasul en igertem meg a csajnak, hogy ha kell akkor a Note2-met ott hagyom neki.. most akkor meddig is hagyjam ott? Hogy tegye el? Ha a srac kerdezi, mit keres a csajnal az en telefonom stb.. Az a legrosszabb az egeszben, hogy haver a srac.. Nekem is meg pultos lanynak is..
De mar honapok ota majdnem minden valtasnal (2naponta) ezer ft-al megy haza... Nem tud fizetni semmit, mar a behajtasi is a nyakan van.
Ment a filo, stand van eltolva, fonok nem jol standol, elfelejt valamit felirni.. De mindig??
Azt most epp meg volt szamolva a valtopenz reggel, amit a fonok hagyott ott.
A srac azt mondta fazik, es bekapcsolta a hosugarzot a pult alatt.. A penztarca ugye ott, a csaj kint ul az asztalnal.. Es mig "kapcsolgatta" a ventit, addig lenyulta a lovet.. A csaj nem is gondolt ra hogy o lehet az, mert ugye nagy haverok stb- Csak amikor jottek a felrebeszelesek a pizza rendelessel kapcsolatban, vissza adta a tartozasat is briginek stb, akkor kezdett el gondolkodni a csaj, hogy honnan lett most ennek hirtelen penze.. Megszamolta, es hianyzik a penz.. Akkor mondja nekem, hogy ugy nez ki megvan ki viszi a penzt..
Nem akartuk elhinni.. No de ez mindegy, nem ide tartozik..

tehat azert is neztunk volna valami webes feluletrol, vagy valamirol indithato kamera appot, hogy ne egesz nap menjen a felvetel..

[ Szerkesztve ]

(#38183) vadkörte válasza fRooStzzZ (#38182) üzenetére


vadkörte
addikt

Kellemetlen szitu...
Nem lenne jobb erre valami autós mentrögzítőhöz hasonló cucc? A képminőség nem világbajnok, de amit kell, azt látja és rögzíti is.

Üdv. V. Körte

(#38184) #79335424 válasza fRooStzzZ (#38178) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Webkey -re gondolsz? Akkor ott valami nem kerek. Már írtam, hogy ezzel tartok karban egy tőlem 2700km -re levő telót. Ez nehezen lenne kivitelezhető, ha nem látnám az "asztalt", vagy nem menne az érintésátvitel.
Akkor pedig a kamerát is lehet indítani. De lehet automatizálni is, hogy akár egy mélre, sms -re, szirének énekére reagáljon. Csak az egy kicsit összetettebb feladat.
De jut eszembe még valami. Ha van wifi a bárban, akkor ustream. Mehet doszt és azon nézed, amin akarod.

[ Szerkesztve ]

(#38185) fRooStzzZ válasza vadkörte (#38183) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Gondolkodtunk minden ilyen kis marhasagon a napokban, de en biztos nem fogok ra aldozni semmit, a csaj meg orul, ha az ebedjet meg tudja rendelni minden nap.. Tehat az is kilove.. Itt ugy kene valamit kitalalni, hogy ne keljen kolteni ra semmit.

(#38186) ctibor válasza fa4hu (#38140) üzenetére


ctibor
senior tag

"... keresek olyan megoldást, aminek segítségével a hangerő gombokkal is lehetne ébreszteni a telefont ..."

Én meg olyat keresek, amivel NEM lehet feléleszteni, mert most a telefonom (Alcatel Idol X - OT-6040D) alapból tudja ezt, és én NEM SZERETNÉM! Könnyen benyomódik ugyanis az oldalsó gomb a zsebemben és a készülék hajlamos önállósítani magát...

Még nem root-olt a telefon, de ha kell, akkor rootolom is ennek érdekében. Hallottam ilyenekről, mint Xposed Framework meg Gravity Box, ha valaki már használja ezeket, talán meg tudja mondani, hogy a rendszer működésének ilyesfajta módosítására alkalmasak-e.

Egyébként az op.rendszer Android 4.2.2

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#38187) fRooStzzZ válasza #79335424 (#38184) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Igen, arra gondoltam.
Tudsz valami okossagot, tippet trukkot mondani, hol keressem azt a reszt?
Mert ugye lattam olyat hogy alkalmazasok stb, de ott mindig csak azt irta ki hogy loading.. Lenyegeben majdnem mindenhol csak azt irta..
Szoval ha meg tudod mondani, hol / hogy tudom elerni a kamerat / asztalt, illetve valahogy elinditani azt megkoszonnem.

(#38188) Bozek válasza z123456789 (#38159) üzenetére


Bozek
nagyúr

Legegyszerűbb, ha feltelepíted a SuperBeam programot mind a két eszközre és a megosztásnál azzal küldesz. Igaz, hogy az a WiFi Direct-et használja, viszont lényegesen gyorsabb, mint az NFC által használt Bluetooth. Az NFC úgyis csak a kapcsolat létrehozásáért felel, a többihez nincs sok köze.

(#38189) punky10 válasza ctibor (#38186) üzenetére


punky10
addikt

A válasz neked is ugyanaz az app:widgetlocker.Ha a beállításoknál bepipálod a bármelyik fizikai gombot,akkor ébreszt,ha nem akkor nem.És mivel felülírja a gyári beállítást,így Te is használhatod
Illetve valószínüleg használhatod,egy régebbi Alcatelnél ment...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38190) fa4hu válasza ctibor (#38186) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, van ilyen beállítási lehetőség a Gravity Box-ban, de még nem teszteltem, szerintem egy próbát megér Neked.

(#38191) Ipadipad


Ipadipad
tag

sziasztok
esetleg valaki tud olyan alkalmazást amivel a telefon kameráját tudom webcameraként használni pc-n?
usb-n keresztül
(nembaj ha root-ot igényel)

L26bKz

(#38192) aicon válasza #79335424 (#38173) üzenetére


aicon
senior tag

A típusa, beszerzési forrás esetleg ár érdekelne engem is.
Akár privátban, még mielőtt valaki megszólna. Köszi.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#38193) ctibor válasza fa4hu (#38190) üzenetére


ctibor
senior tag

Kösz., asszem megpróbálom...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#38194) ctibor válasza punky10 (#38189) üzenetére


ctibor
senior tag

Ezt mindenképpen megpróbálom, mert - ha jól értem - ehhez még root sem kell.

Köszönöm!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#38195) dokee78 válasza ctibor (#38194) üzenetére


dokee78
félisten

A szerkesztés gombtól nem kell félni.

(#38196) ctibor


ctibor
senior tag

Más téma:

tudtok-e ajánlani egy olyan hangfelvevő app-ot, amiben lehetőség van nem egyszerűen csak visszajátszani a felvételt és max. közben szünetelni, hanem előre és hátra "tekerni" is tudom a felvételt, pl. ha egy felvett beszélgetést akarok utólag leírni, akkor a kevésbé érthető részeket kétszer-háromszor is könnyen meghallgathassam.

Remélem, érthetően írtam le, mit szeretnék.

A gép, amire kellene, Galaxy Note 8.0. (rootolt, 4.2.2 gyári ROM-mal)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#38197) fRooStzzZ válasza ctibor (#38196) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

A hangfile-t megkeresed, hova mentette, es zenejatszoval lejatszod..
Legalabbis nekem olyan formatumba vesz fel, hogy lejatsza.. De gondolom minden android ilyen.. vagy nem?

(#38198) Aldi válasza fa4hu (#38143) üzenetére


Aldi
tag

Hát , akkor szerintem egy CM-et (Cyanogen Mod) keress :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#38199) pikszel válasza ctibor (#38196) üzenetére


pikszel
őstag

Én az Easy Voice Recordert használom. Jó minőségben rögzít (nyilván függ a készüléktől is) és tudja azt, amit szeretnél.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#38200) Tyer válasza MurdR (#38157) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi, megoldotta :) :R

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.