Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Dolphin browsert használok jetpack kiegészítővel, és az lenne a kérdésem, hogy szöveg szerkesztése közben tényleg nem lehet beilleszteni? Ha gépelés közben hosszan rányomok a kijelzőre, általában feljön, hogy másolás kivágás beillesztés stb. de itt felül bejön egy menü, amiben szerepel egy pipa, összes kijelölése, másolás, és keresés. Valaki el tudja magyarázni hogy kell beilleszteni szöveget szövegíráskor? Thx :)

Üdv. Johnny

(#34902) Semm1 válasza Huma (#34900) üzenetére


Semm1
tag

Szerintem mindegyik Android-os telefon tudja. Pont tegnap próbáltuk itthon, mert meghalt az egyik Wifi adapter...Net megosztás menüben ott a 2 lehetőség a, vagy vezeték nélküli, vagy vezetékes megosztásra. Ha a telefon csatlakozott az otthoni Wifi-re, akkor azt osztja a géppel, ha nincs Wifi akkor a mobilnetet.

(#34903) Ghostman78 válasza Bozek (#34898) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat tisztelt kolléga,de ezzel nem vagyok előrébb :(((

(#34900) Huma : S4 telóm van,ilyen opciót nem találtam benne default 4.2.2 MHA stock romba

[ Szerkesztve ]

(#34904) air válasza Semm1 (#34902) üzenetére


air
nagyúr

:C :R
És tényleg tudja. :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34905) Ghostman78 válasza Semm1 (#34902) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Internet megosztás : Az eszköz mobil internetkapcsolatának megosztása USB-n, Wi-fi-n vagy bluetooth-on

Mobil Wi-fi hotspot: A mobil Wi-fi hotspot engedélyezése esetén kikapcsol a wifi

:O

[ Szerkesztve ]

(#34906) air válasza Ghostman78 (#34905) üzenetére


air
nagyúr

Az elsőt válaszd, de előtte csatlakozz a telefonnal a wifire! (Lehet, hogy ezt tényleg csak a Sonyk tudják? Neked mid van?)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34907) Ghostman78 válasza air (#34906) üzenetére


Ghostman78
senior tag

bontja a wifit mondom, csak mobilnetet tudja áttolni

Samsung S4 legújabb stock rom (S3 se tudta)

[ Szerkesztve ]

(#34908) this is life válasza jonnyjoker01 (#34901) üzenetére


this is life
Ármester

Oda boksz ahova illeszteni szeretnel, majd hosszan ott tartod az ujjad es felugrik a beillesztes menupont a cursornal. Nalam legujjabb dolphin es a hozza valo jetpack.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#34909) jonnyjoker01 válasza this is life (#34908) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úgy nem megy, mivel akkor az előző szót kijelöli, és felugrik a menü. Azóta viszont rájöttem: a szövegdobozon kívülre hosszan nyomtam, és akkor felugrott a kurzornál a paste.

Most vettem észre: ha egyszer rábökök a kurzorra ( a kék valamicsodára a vonalka alatt ) akkor is feljön a paste :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#34910) Semm1 válasza Ghostman78 (#34907) üzenetére


Semm1
tag

Ez érdekes, én próbáltam egy Lenovo A820-al és egy Xiaomi Mi2-vel is és működött.
Úgy próbáltad, hogy először Wifi-t bekapcsolod a telefonon, majd összedugod a géppel, majd a beállításokban az internetmegosztásnál az USB-st bekapcsolod? Nem okoskodás, segíteni akarok ha tudok.

air: a Net megosztás egy Android alapfunkció, talán a Froyo óta...De az biztos, hogy valamelyik 2.x verzió óta. Ha valami miatt mégsem(így) működik, az akkor telefon, vagy gyártó függő.

[ Szerkesztve ]

(#34911) ux1 válasza Huma (#34900) üzenetére


ux1
addikt

Nekem a SportTracker vált be.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34912) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tud valaki segíteni? Feltelepítettem a google hitelesítőt a telefonomra és most a másik mobilomról nem tudok belépni a google fiókomba, így a google playre sem, mivel -jogosan-azt érzékeli,a kétlépcsős bejelentkezés miatt, hogy rossz a jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#34913) wardemi válasza zsoltzsolt (#34912) üzenetére


wardemi
senior tag

Vannak ilyen biztonsági serialok a fiókdoban ha eléred azt beírod és beenged. Egy ideig én is használtam de sokat romoltam stb és csak magamat szívattam mindig ezzel a két lécsővel :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#34914) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Sziasztok!

Bemérő szoftvert tudnátok nekem ajánlani? Olyan kellene, ami akkor is be tudja mérni a telefon helyzetét, ha nincs wifi vagy net közelében, illetve a hatástalanítása se lehessen egyszerű.

Köszi.

(#34915) Ghostman78 válasza Semm1 (#34910) üzenetére


Ghostman78
senior tag

aktiv wifis internetkapcsolatot bontja a hotspot
csak mobilnetes hotspotot tudja telefon szinten

erre keresnék egy progit,hátha van rá apk :U

(#34916) Semm1 válasza Ghostman78 (#34915) üzenetére


Semm1
tag

De ne a Wlan Hotspot-ot próbáld, hanem az USB-s Internet megosztást a telefonod adatkábelével.

(#34917) zsoltzsolt válasza wardemi (#34913) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

böngészőn keresztül be tudok lépni a google playre, de az app állandón a jelszót kéri, amit persze elutasít, most hogyan tovább? köszi

(#34918) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok!
Melyik a legjobb NFC tag író/olvasó alkalmazás? Ingyenes és magyarul tudó előnyben. :)

(#34919) boogie84


boogie84
veterán

Biztos létezik sok zseblámpa progi ami jó, de speciel ez nekem nagyon tetszik. [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34920) air válasza Ghostman78 (#34915) üzenetére


air
nagyúr

Akkor most ülj le, gondolod végig, hogy mit szeretnél, és aztán próbáld mások számára is érthetően leírni!
Senki nem mondta, hogy hotspotot csinálj. Egyértelmű, hogy a wifi kapcsolat és a hotspot funkció nem működik együtt.
Ha a Samsung lebutítja a szoftvert, és nem tudja az Android alapfunkciót, akkor ott elég komoly probléma van a gyártóval, és el kell gondolkodni az esetleges váltáson.

(#34910) Semm1
Ez oké, de nagyon kevés ember akar telefonnal vett wifi hálózatot kábelen továbbítani a gép felé. A főbb felhasználás a mobilnet tethering-je. De ha valaki egyszerre akar wifit venni, és hotspotot használni, akkor ott felhasználói probléma (is) van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34921) this is life válasza air (#34920) üzenetére


this is life
Ármester

A sony-k tudjak usb osztani a netet , a samunal en se latok ilyen funkciot...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#34922) Ghostman78 válasza air (#34920) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Tisztelt air !

Nem kértem hogy bárki is fikázzon egy prémium kategóriás samsung S4 telefont ,mert nem sok értelme lenne megítélésem szerint.

Építő jellegű hozzászólásodat azonban köszönöm, kicsit túlspiráztam a dolgot a hotspottal,hogy bejelöltem,mert nem kellett volna.

Sima aktív wifi és usb kapcsolat megosztása,így már müxik

Köszönöm a segítségedet

[ Szerkesztve ]

(#34923) mcsm88 válasza Huma (#34900) üzenetére


mcsm88
senior tag

Endomondo a legjobb.
Én bicajhoz haszmálom, de minden szinte mindem sporthoz van benne opció. Amiket írtál azt tudja, még többet is.

(#34924) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Erre tud valaki küldeni/linkelni egy .apk-t? (Mobie)
Play-ről nem tudom letölteni.. és friss a progi, ezért nem találom neten.. (ingyenes, ezért torrenteken sincs).

[ Szerkesztve ]

(#34925) zsoltzsolt válasza wardemi (#34913) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

na megoldódott, hozzáadtam a playt, másodlagos jelszóval, stb. kissé macerás folyamat volt, de sikerült :-)

(#34926) air válasza Ghostman78 (#34922) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem fikáztam. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34927) Huma


Huma
addikt

Köszönöm a válaszokat! Megnézem az Endomondo-t és a Sports Trackert is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34928) wardemi válasza zsoltzsolt (#34925) üzenetére


wardemi
senior tag

Igen nagyon maceráns én is ezért hagytam a picsbe anno. :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#34929) Huma válasza Huma (#34927) üzenetére


Huma
addikt

Találtam egy ígéretes progit. BackCountry Navigator. Lehet rá térképet tölteni így mobilnet nélkül is tökéletesen használható.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34930) #71028224


#71028224
törölt tag

Üdv!
Tudtok olyan screen lockot,mint ami almás nokiákon van?( arra gondolok,amin a számokat kell beirni,de nem billentyűzetprogrammal,hanem máshogy,bocsi ha érthetetelen)

(#34931) Ghostman78 válasza air (#34926) üzenetére


Ghostman78
senior tag

pedig annak tünt, legalább is ahogy az S4 rendszerét illetted

de hagyjuk tényleg,benéztem a dolgot csúnyán :W
segítettél thx ;]

(#34932) air válasza Huma (#34929) üzenetére


air
nagyúr

És milyen térképet lehet rátölteni Magyarországról?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34933) darvinya válasza Ghostman78 (#34931) üzenetére


darvinya
titán

Nem akarok bele vauzni, de egy magyarázat ki maradt.

Mivel a telefon 1 WiFi modemmel rendelkezik.
Ezért ha vételre használod, akkor küldésre (Hotspot) nem tudod.
Ez nem teljesen igaz, mert ha tudná szelektív csatorna vétel/sugárzást, akkor menne.
De akkora energia igénye lenne, hogy egy 5000mAh-ás aksit 30 perc alatt 100%-ról 0-ra merítené.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34934) ux1 válasza Feribacsi555 (#34914) üzenetére


ux1
addikt

Keresd meg az NSA - t, de lehet hogy a magyar információs hivatal, vagy a nemzetbiztonsági hivatal is segíthet(ne) ;]

Gondolkozz el légyszi, hogy mégis hogy gondolod... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34935) air válasza Feribacsi555 (#34914) üzenetére


air
nagyúr

A szolgáltatók rendelkeznek ilyennel. It hívják mobilhálózat. Ők még tudják mondani, hogy egy készülék éppen melyik tornyok hatósugarában van, tehát kb. 5-10 méteres pontossággal. De hogy lenne ilyen "civil" felhasználású alkalmazás, azt kétlem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34936) gipsztigris válasza air (#34935) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ilyet tud a Netmonitor de csak saját készülékről érhető el.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#34937) Criton


Criton
veterán

jó netes media playert ismertek? most az avia prot használom, de mint kiderült csak lokál hálózatban ismeri fel a nast :( és jó lenne egy olyan ami neten keresztül is tudná nekem a filmeket továbbítani (WebDAV-on esetleg). Ha fizetős az sem probléma.

(#34938) air válasza gipsztigris (#34936) üzenetére


air
nagyúr

A kérdés szempontjából ez irreleváns.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34939) aicon válasza Huma (#34927) üzenetére


aicon
senior tag

Túrázáshoz nekem a Locus jött be a legjobban, Endomondo és társai csak sportolásra/bringára váltak be.
Locushoz van rengeteg offline és online térkép, magyar vonatkozású is.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#34940) kovisoft


kovisoft
őstag

Ezek a túrázáshoz ajánlott GPS progik mind tudják azt, hogy kikapcsolt képernyő mellett is folyamatosan mentik (beállított időközönként) a pozíciót? Másképp: melyik az, amelyik a legkevésbé meríti a készüléket, amelyik egy feltöltéssel a legtovább tudja trackelni az útvonalat (kikapcsolt képernyővel)?

(#34941) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok.Olyan programot keresek ami megmondja hogy adott időszakon belül mennyit volt wifin ill 3G-n a telefon?

(#34942) #71028224 válasza #71028224 (#34930) üzenetére


#71028224
törölt tag

Erre valaki??

(#34943) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!
Olyan ingyenes navigációs programot keresek, amellyel előre megtervezett útvonalon vezeti végig a járművet(tehát a program már ne tervezzen útvonalat).
Tud valaki ilyet? Azt tudom, hogy Maps-on lehet saját útvonalat bejelölni és megjeleníteni, de azt, hogy ez alapján pl. a Navigáció tud-e "irányítani" azt már nem. :R

(#34944) goom válasza mcsm88 (#34923) üzenetére


goom
senior tag

Nagyon szeretem én is az Endomondo-t, és napi szinten használom.
Emellett azonban túrák rögzítésére (és követésre!) jó szívvel ajánlom a wikiloc oldalát (és alkalmazását) is.

(#34945) goom válasza aicon (#34939) üzenetére


goom
senior tag

aicon: a Locus egy remek térkép-program, egyetértek; főleg túrázáshoz szeretem.

air: ...És kiválóan importálni lehet bele a teljes magyarországi turista-térképet, valamint az említett wikiloc-útvonalakat is (vagy bármely más *.gps, *.kml- vagy *.kms-alapú útvonalat).

kovisoft: igen, rögzítenek kikapcsolt képernyő mellett is. Azonban így is elég nagy az energia-szükségletük. Nekem az SGS2 túrázáskor (Endomondo + wikiloc + Locus) kb. 20-22 km-ig bírja. Erre találtam egy megoldást egy külső akksi ("PowerBank") vásárlásával.

(#34946) twine válasza Huma (#34929) üzenetére


twine
addikt

esetleg még próbáld ki a my tracks progit...Egyszerű mint a faék,,,
Nekem ez vált be,,,valami akció keretein belül megvásároltam az endomondot is,,,stb..stb...
De nekem nem kellenek extrák,,,mint ahogyan azt láttam te is egyszerű progit keresel :U
Rögzít, ment, szükség esetén megoszt....az alap működéshez net sem kell ....
Nem egy "svájci bicska", viszont amit tud, azt jól teszi ;)

(#34947) pepe091 válasza twine (#34946) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 Én is ezt használom. :K

(#34948) BarbiH válasza atillaahun (#21) üzenetére


BarbiH
csendes tag

#21

Letöltöttem az AnySoftKeyboardot és nem találom a beviteli módok között.

Szeretem a készülékeimet, de azok "nem mindig szeretnek" engem :) Lehet, hogy nem minden itt zajló dologhoz értek, ezért ha néha "értetlenkedek" kicsit, elnézést kérek.

(#34949) atike válasza BarbiH (#34948) üzenetére


atike
nagyúr

Az egy kb egy évvel ezelőtti hozzászólás volt amire reagáltál.... :U Ahhoz képest sokminden változhatott... :U

(#34950) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:

JetAudio-t használok zenelejátszásra. Szépen pakolgatom lejátszási listára a zenéket, rendben is van, majd mikor rákötöm gépre a telefont (mass storageként, media deviceként gond szokott lenni a másolgatással) és leválasztom, elveszik az összes lejátszási lista. Kezdhetem elölről a kigyűjtögetést. Hogy lehetne ezt elkerülni? Van valami mód arra, hogy elmentsem a playlistet?
(egyébként megfigyeltem, hogy miután leválasztom a gépről a telefont, elindítom a jetAudiot, újraszámol minden zenét, beletelik pár percbe mire az összes albumot belistázza)
Más lejátszó program ami képes normálisan eltárolni a playlisteket?

Moto XT910 ha számít valamit és memóriakártyán vannak a zenék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.