Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) Semm1 válasza batai15 (#34750) üzenetére


Semm1
tag

DroidStats, elég jól testreszabható, widget-tel, én már lassan 2 éve használom.

(#34752) Tyer válasza batai15 (#34750) üzenetére


Tyer
őstag

Az! 3g!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34753) batai15 válasza Tyer (#34752) üzenetére


batai15
félisten

Köszi nektek! A perc\ft egységet hol kell beállítani?

(#34754) punky10 válasza batai15 (#34750) üzenetére


punky10
addikt

Jo.Igaz,a beállítással el lehet bíbelődni,de utána pontos.1-2 esetben a honlapukon le lehet szedni előre gyártott díjcsomagokat és szabályokat,de ez nem mindig jó(pl a Trés Mozaik XS szerintem béna)de a Vodás és a Telenoros csomagok jól működhetnek.Pár óra utánaolvasás után viszont közepes informatikai érzékkel,és minimális számítógépes ismeretekkel (mint én...)ne lehet állítani(Trés Mozaik XS-t tudok küldeni...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#34755) batai15 válasza punky10 (#34754) üzenetére


batai15
félisten

Tmobile mozaik van,5400 forint. A számlázás 1.től megy , meg kérdeztem.a perc díj ,thálózatba 32ft, más hálózatba 34.mozaik s. Tudnál segíteni?

(#34756) gologolo


gologolo
tag

Tudnátok nekem ajánlani programot hívás monitorozásra, eddig lebeszélt percek számlálására?

PhoneUsage-et használtam eddig, de ez semmit nem ér mert kimenő perceknek számolja a VOIP-on keresztül lebonyolított beszélgetéseimet is.

Pont arra kellene hogy beállítsam a havi 160 perces limitet, hogy GSM-en csak annyit telózzak max, többi voip-ról menjen. Ez meg érthetetlen módon a voipot is oda sorolja..

(#34757) punky10 válasza batai15 (#34755) üzenetére


punky10
addikt

A Box megosztás most nem megy,béna vagyok... :B
Ha privátban adsz egy emailt,akkor átküldöm sz enyémet,az XS.Megnyitod,ha találsz egy összeget,akkor azt átírod a te dijcsomagodra.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#34758) ALI_G


ALI_G
veterán

Lopásgátló szoftvert keresek, ha lehet ingyenes, de azért ügyes legyen.
A cerberus csak 1 hétig ingyenes.

(#34759) zsoltzsolt válasza punky10 (#34757) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

elküldenéd nekem is? megy pü, köszi

(#34760) air válasza ALI_G (#34758) üzenetére


air
nagyúr

A lopást szoftver nem gátolja meg. Ha meg elvitték, akkor már nem mindegy?
Szerintem 1% esélyed van megtudni a telefon helyét, és kb. 0% az esély a visszaszerzésre.
Akkor meg minek fusson rajta állandóan egy akkuzabáló valami?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34761) noxon


noxon
őstag

Üdv! Gondolom az nem normális, ha játéknál ( pl angry birds , asphalt 8 ) egy perc alatt felforrósodik a teló??

We live in a simulated world...

(#34762) Narxis válasza air (#34760) üzenetére


Narxis
nagyúr

Van esély, sokkal több..

Most komolyan abba akartok belekötni, hogy lopásgátló ezen appok gyűjtőneve? Nyilván a visszaszerzésben segíthetnek nem pedig a megelőzésben.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#34763) #40351744 válasza ALI_G (#34758) üzenetére


#40351744
törölt tag

Egyetértek air válaszával. A lopást szoftverrel nem fogod tudni megakadályozni, én mindig a zsebemben hordom a telefonom, onnan csak nem húzzák ki, és rohannak el vele... és gyakran ellenőrzöm ( lehet, hogy függőség, de sok adat van rajta, és ugye az ember félti a személyes dolgait. ) A tulajdonostól, vagyis magadtól jobb lopásgátlót nem fogsz találni. :)

(#34764) kovisoft válasza Foose (#34749) üzenetére


kovisoft
őstag

A Handcent-nek nem is ez a fő erőssége, hanem az, hogy automatikusan átalakítja a magyar ékezetes karaktereket olyan balra dőlő ékezetessé, ami benne van az alap SMS karakterkészletben. Emiatt nem kell Unicode-dá konvertálni az SMS szövegét, így nem esik vissza az elküldhető karakterek száma 70-re az eredeti 160 helyett.

(#34765) air válasza Narxis (#34762) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem, ez úgy kamu, ahogy van. Ha neked elég ennyi, akkor higgy benne. Senki nem akadályoz meg ebben. Én csak elmondtam a véleményem. :R

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34766) Tyer válasza batai15 (#34755) üzenetére


Tyer
őstag

Leirás
beállitások

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34767) Foose válasza kovisoft (#34764) üzenetére


Foose
addikt

Ezt én könnyen megoldom gyári billentyűzettel. (amúgy nem azt használok) abban van balra dőlő ékezet :) Azért lehet holnap mégegyszer ránézek.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#34768) Narxis válasza air (#34765) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az oké, hogy a véleményed csak az a probléma, hogy nem valós tényeken alapszik. Ezek az appok nem zabálják az akkut és nem tartom szerencsésnek ha valaki a mai technológiai lehetőségek mellett belenyugszik az okostelefonjának vagy tabletjének az elvesztésébe. Ha te nem élsz vele az rendben van de ne bátorítsunk mindenkit erre a magatartásra. Ő szeretné bebiztosítani az eszközeit nyilván mindamellett, hogy nagyon vigyáz rá.

Thanos was right.

(#34769) ALI_G válasza #40351744 (#34763) üzenetére


ALI_G
veterán

És sose veszed elő tömegközlekedési eszközön? 1 mp alatt kilopják a kezedből. :(

Cerberusról olvastam, hogy túléli a factory reset-et ha rootolva van a telefon. Ha másik sim kerül a telefonba, akkor rögtön élesedik, egyébként ha értelmesen van megírva és beállítva, akkor nem szabadna sok akkut ennie.

Narxis: ezt a pray-t láttam google-n. Mennyire okos?

[ Szerkesztve ]

(#34770) Narxis válasza ALI_G (#34769) üzenetére


Narxis
nagyúr

Avast-é is tud ilyeneket. Cerberus, Avast, Prey ezek elég jó appok ilyen célra és a legtöbb ilyen zsebes sík hülye. Eszükbe se jut, hogy létezik ilyen app ha meg valahogy törlik akkor így jártál de legalább megpróbáltad.

(#34769) ALI_G: a Prey inkább PC-n terjedt el, Windows mellett Linuxon és Mac-en is megy. Androidon többet tud a Cerberus és az Avast.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#34771) ALI_G válasza Narxis (#34770) üzenetére


ALI_G
veterán

Értem. Akkor az 1000 Ft-ot lehet kiadom a cerberus-ert, talan 5 eszkozre is lehet igy telepiteni, az ugy nem rossz. Sajnos saját káromból próbálok tanulni, a napokban elloptak egy s3 mini-t.

A pray egyébként túléli a factory reset-et? Egy analfabéta zsebes max. ennyire képes.

(#34772) vkp válasza ALI_G (#34771) üzenetére


vkp
aktív tag

Ha van root-od, akkor a cerberust a factory reset sem nyírja ki.

(#34773) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!

Appban vásároltam rúnákat(in app purchase), viszont először nem akarta levenni a pénzt a wallet. Másodjára sikerült meg is kaptam a játékban a rúnákat. Itt jön a bibi: kétszer vette le a rendszer a pénzt, kétszer kaptam erről emailt, illetve most nézem, hogy a Google Walletben is kétszer szerepel ugyanaz a tétel.
Írjak a supportnak vagy mi a teendő? :R

(#34774) air válasza Narxis (#34768) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon nagy tévedésben vagy több szempontból is.
Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy az ilyen alkalmazások hamis biztonságérzetet keltenek, ami a használóikat még óvatlanabbá teszi. Mondván úgyis van anti-theft programom.
Én senkit nem akarok lebeszélni a használatáról, csak felhívtam a figyelmet a veszélyeire, hátrányaira.
Másrészről a zsebesek többsége nagyon is tisztában van vele, hogy mit lop és mit kell csinálni vele (amíg meg nem szabadul tőle). Sőt, nagy részük megrendelésre "dolgozik". És nagyon csodálkoznál, ha megtudnád, hogy az ilyen eszközök tolvajai mely társadalmi rétegből kerülnek ki. Hát nem a tudatlan, iskolázatlan közül.
És az a program, ami feleslegesen fut, az nekem igenis "zabálja" az erőforrásokat, tök mindegy hogy van megírva.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34775) v.attis


v.attis
őstag

Im+ nem csatlakozik a facebook fiókhoz, nem lehet tudni miért? Esetleg valami központi gubanc van?

(#34776) Siriusb válasza Narxis (#34768) üzenetére


Siriusb
veterán

Próbáltál már segítséget kérni valaha is a rend derék őreitől? Az egy dolog, hogy van ilyen alkalmazásod...

(#34777) Criton válasza v.attis (#34775) üzenetére


Criton
veterán

nálam sem megy a facebook csatlakozás

(#34778) #16695808 válasza Criton (#34777) üzenetére


#16695808
törölt tag

Sajna nálam sem, remélem nem lett vége a Facebook chat támogatásnak :-( mert gyenge telóval ez a legjobb push facebook chat progi

[ Szerkesztve ]

(#34779) Jim-Y


Jim-Y
veterán

sziasztok.

android rendszerre keresnek hir alkalmazast. nem rss olvaso erdekelne, hanem ahol fontosabb hireket, foleg technologiai, tudnek olvasni. Angol is lehet persze. koszi

(#34780) ux1 válasza air (#34774) üzenetére


ux1
addikt

Nem beszélve arról, hogy 4.3-nál már létezik az Android Device Manager.
[link]
:)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34781) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Van olyan névnap alakalmazás, ami a satsusbaron jelenk meg?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#34782) Oldman2


Oldman2
veterán

Az ES File Explorer-ben hogyan tudom írhatóvá tenni a system mappákat?

A Root Explorer opció be van kapcsolva, böngészni tudom a rendszermappákat, de csak R/O módban.

Törölni szeretnék a rendszer appok közül...

(#34783) csecso22


csecso22
tag

sziasztok

tudnátok mondani olyan mobil böngészöt amiben le lehet menteni az oldalakak offline olvasáshoz.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#34784) air válasza ux1 (#34780) üzenetére


air
nagyúr

Még csak 4.3 sem kell hozzá. A Galaxy Tabomon 4.1.2 van, és azon is működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34785) #16695808 válasza air (#34784) üzenetére


#16695808
törölt tag

2.3.6-on is :)

(#34786) air válasza #16695808 (#34785) üzenetére


air
nagyúr

Pláne. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34787) Oldman2 válasza Oldman2 (#34782) üzenetére


Oldman2
veterán

Megvan!

A Root Explorer opció nem csak egy kapcsoló, hanem egy gomb is. Ha rákattintunk, feljön egy Root Explorer menü, amiben válasszuk ki az R/W csatlakoztatást. Itt (nálam) a következő fájlrendszerek csatolási módjai állíthatóak be (alapértelmezések jelölve):

/ RO
/system RO
/preload RO
/mnt/.lfs RW

[ Szerkesztve ]

(#34788) fdisk


fdisk
őstag

Ha már Cerberus.

Rootolt telón hogy tudom a romba integrálni az appot?
Mert többen írták,h ha a romba van integrálva akkor egy mezei FR-el nem lehet törölni.
De magában az appban nincs semmi olyan funkció,h integrálás a romba v ehhez hasonló.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34789) TRob1 válasza fdisk (#34788) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. Titanium Backup-pal. (Konvertálás rendszeralkalmazássá)

szerk: Asszem csak a Pro tudja.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34790) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Igaz, én nem a cerberust alakítottam rendszer alkalmazássá, hanem valami mást, de tényleg a pro tudja. Viszont amint jött rá egy frissítés, meghalt az a bizonyos alkalmazás. Ezt hogy lehet kiküszöbölni?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34791) #40351744 válasza ALI_G (#34769) üzenetére


#40351744
törölt tag

Persze, elő szoktam venni, épp ezért figyelek nagyon, a körülöttem levő figurákra, hogy hova üljek, vagy hova ne üljek :) Amióta elterjedt interneten az a metrós videó, amikor a csajszinak kilopták a kezéből a telefont, és a becsukódott ajtót megvárta a tolvaj, na, azóta duplán óvatos vagyok. De szvsz, ha ellopták a telefonod, nem hiszem, hogy szoftverrel sokat lehet segíteni a dolgon. De persze hangsúlyozom, ez csak SZEMÉLYES vélemény. Nyilván jót tesz egy plusz védelmi vonal, hogy legalább 1% esélyed van megtalálni a telefont, de én szerintem egyből elfelejteném a telefonra rakott appokat, amint kikapják a kezemből, és épp elrohan vele a világ másik végébe. :(((

(#34792) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok:) melyik fénykép program tudja azt hogy lövök egy képet,mondjuk egy piros autóról és ha azt akarom hogy csak az legyen színes akkor az úgy marad,többi része a képnek fekete fehér...?

SM s21+

(#34793) petipetya válasza dongasre (#34792) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Lumia 1020-as mobilarena tévé adásában láttad, igaz? :)

"nincs rá lezsóidő"

(#34794) #16695808


#16695808
törölt tag

IM+ pro facebook chat probléma máshol is van valakinek? tud valaki valamit az okáról. facebook messenger megy valakinek (ja és a facebook messengernek előfeltétele hogy telepítve legyen az a sz*r facebook app?)

(#34795) dokee78 válasza dongasre (#34792) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem egyik sem,de képszerkesztővel telón is meg tudod csinálni,csak kézzel kell satíroznod,ha van türelmed.

Most csináltam Picsay Pro-val:

[ Szerkesztve ]

(#34796) Regirck válasza dokee78 (#34795) üzenetére


Regirck
senior tag

Jó csak az ablaküvegnél nem szedte ki a mögötte álló autó színét!

(#34797) dokee78 válasza Regirck (#34796) üzenetére


dokee78
félisten

Hol a hátsónál az papírlap.
Másik dolog a Nokián sem működik tökéletesen sőt még Photoshopban sem.
Ahhoz jobban el kellene különülni a színeknek és tűéles kép kellene.
Ezt csak úgy hirtelen dobtam össze.

(#34798) jonnyjoker01 válasza dongasre (#34792) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Camera360 Ultimate-ben ban egy ilyen effekt.

Üdv. Johnny

(#34799) TRob1 válasza tonyqa23 (#34790) üzenetére


TRob1
veterán

Kell nyomni frissítés után a TBPro-ban egy "Rendszeralkalmazások frissítésének beillesztése a Rom-ba"-t.

¤ R'n'R ¤

(#34800) petipetya válasza dokee78 (#34795) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várj, te most csináltál egy ff képet, és azon satíroztad be piros színűre az autót?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.