Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) w333 válasza gyuszmó (#33449) üzenetére


w333
félisten

Én semmi különbséget nem vettem észre :N nálam minden ok !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33452) R19 válasza jonnyjoker01 (#33446) üzenetére


R19
senior tag

Azt nem ismerek, de ezt láttad már?

(#33453) handrash


handrash
őstag

A lányom HTC-jén haldoklik a bekapcsológomb, ezzel lehet a lezárt telefont is felébreszteni. Tudtok olyan alkalmazást ami mondjuk át teszi ezt a funkciót a hangerő gombokra?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#33454) klambi válasza handrash (#33453) üzenetére


klambi
addikt

beállításokban be lehet állítani hogy más gombra is felébredjen a telefon

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#33455) Bozek válasza gipsztigris (#33427) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#33456) gipsztigris válasza Bozek (#33455) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerinted.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#33457) virkir válasza dokee78 (#33439) üzenetére


virkir
veterán

Nem a fene egye meg.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33458) Laca1212 válasza klambi (#33454) üzenetére


Laca1212
őstag

Hol?

(#33459) klambi válasza Laca1212 (#33458) üzenetére


klambi
addikt

telefon és droid tipust pls

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#33460) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

LG Optimus 3D-m van ICS-el. Letöltöttem a Kii keyboard alkalmazást, és a hozzá tartozo Emoji plugint. Most az van, hogy pl. Instagrammon tudok írni emojiket, de nem látom őket. Hogyan tudnám láthatóvá tenni?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#33461) petipetya válasza Bozek (#33455) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jól látom, hogy le van akciózva? :D

"nincs rá lezsóidő"

(#33462) #41133696 válasza Bozek (#33455) üzenetére


#41133696
törölt tag

ez ütött... :Y

(#33463) dokee78 válasza #41133696 (#33462) üzenetére


dokee78
félisten

Facebook fanoknak megéri :DDD

(#33464) handrash válasza klambi (#33454) üzenetére


handrash
őstag

Momentán, nem leltem. :-(

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#33465) erikke17


erikke17
őstag

Üdv. Google Maps 6.x verzió. Hogy tudom kitörölni a helyelőzményeket hogy merre jártam? Tehát amit feljegyez útvonalat.
És hol tudom törölni a keresési előzményeket? Esetleg még a Google Navigációból is a keresési előzményeket?
Adatokat, és gyorsítótárat is töröltem de még mindig ott van.. :S
Előre is köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#33466) jonnyjoker01 válasza R19 (#33452) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos a telefonomra nincs CM :(

Üdv. Johnny

(#33467) w333 válasza jonnyjoker01 (#33466) üzenetére


w333
félisten

Milyen telefon ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33468) jonnyjoker01 válasza w333 (#33467) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Zte Kis Plus :P

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#33469) Laca1212 válasza klambi (#33459) üzenetére


Laca1212
őstag

One, 4.2.2 stock.

(#33470) xSide válasza #41133696 (#33462) üzenetére


xSide
őstag

Rohadt jó, ezért vettem meg? Adja vissza a pénzem a napi árfolyamán:)
Arra hivatkozik sok a kalóz verzió, vazz miért nem írja meg úgy ne lehessen a licenszel variálni...
Aki megvette bukta, egy életre törölném az ilyet a play-ről!!

(#33471) z123456789


z123456789
addikt

Mivel még mindig nem kaptam válszt, ezért arra következtetek, hogy senki sem tudta a választ.
Ezért megosztom a hipotézisem, és kérlek titeket jöjjünk rá együtt!
Itt elég pofásan leirja magyarul a dolgokat, csak a végén tér ki rá hogy angolul, németül, franciául... müködik csak.Tehát akkor azért nem müködik nekem a "hívd anyut" funkció, mert magyarul ugatok bele?

Ha átállítom angolra a telefont, akkor meg az angol parancsokat kell mondanom, és feltehetöen müködni fog?
(Sajnos nem tudom kipróbálni, mert külföldön vagyok, és nincs vezeték nélküli kapcsolat, amit fel tudnék használnia telefonommal.)

[ Szerkesztve ]

(#33472) LonGleY válasza z123456789 (#33471) üzenetére


LonGleY
veterán

Tökéletes választ kaptál egyből: link...

(#33473) Aldi


Aldi
tag

Mivel nem kaptam választ így újra fel teszem és aki ki tudja nekem probálni , vagy már próbálta KÉREM válaszoljon , nagyon fontos !

NAGYON FONTOS KÉREM SEGÍTSETEK :)

Ha h PS3 konrollert rá csatizom a telóra (nem OTG-vel! hanem a PC+ bluetooth móddal) akkor miután meg untam azt hogy telón játszok PS3 controllerrel és úgy döntök hogy a PS3on játszok valamit és a controllerrel kezdenék játszani(GTA V :D ) a PS3 ugyanúgy be érzékeli a controllert , vagy a vissza kell írni a bluetooth címet [mely ilyen formátumú: 00:00:00:00:00:00] a controllernek(amelyet át írtam a sixaxis pair toollal PC-n a telós címre hogy érzékelje a telefon a controllert) ?

NAGYON FONTOS KÉREM SEGÍTSETEK :)
Előre is köszöntem !

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#33474) LonGleY válasza Aldi (#33473) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi lenne, ha elfelejtenétek a hsz-eitek kiemelését? Mindenkinek ugyanolyan fontos a kérdése... Csak van, aki esetleg nem játszik, hanem melózna, vagy valami...

(#33475) Aldi válasza LonGleY (#33474) üzenetére


Aldi
tag

Igen , de attól még hogy ha valaki tudna segíteni meg tehetné pont olyan hozzá szólások helyett melyet te tettél , akkor inkább dolgozz mint hogy ide jösz hozzá szológatni ! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#33476) LonGleY válasza Aldi (#33475) üzenetére


LonGleY
veterán

Aki tud segíteni, az amúgy is fog. De ilyen pofábamászó hozzászólásra - ráadásul úgy, hogy egy kerek magyar mondatot nem tudsz leírni - ne csodálkozz, ha nem kapsz választ. Ennyi volt a mondandóm...

[ Szerkesztve ]

(#33477) z123456789 válasza LonGleY (#33472) üzenetére


z123456789
addikt

Nem találom azt a hozzászólásom a témában amikor válszoltam newmann-nak, hogy próbáltam azt is, de úgy sem telefonált.Ezért is gondolom, hogy az egész telefont kell angolra állítani, nem elég ha magyar alapbeállítás mellet beszélek angolul.Gondolom ebben az esetben a magyar megoldásokat keresi, és mivel nem tudja értelmezni a "hívd" parancsot, ezért kikeresi nekem google-ban, mert ezt találja a legjobb megoldásnak.
Jól gondolom?

(#33478) Aldi válasza LonGleY (#33476) üzenetére


Aldi
tag

Köszi , igaz....
Szerinted , át kell majd írni ? :D

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#33479) batai15


batai15
félisten

hi! olyan app kellene ami kimondja a hívó nevét mikor csörög. köszi.

(#33480) Tyer válasza batai15 (#33479) üzenetére


Tyer
őstag

Csak találsz egy megfelelőt:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33481) ux1 válasza Aldi (#33478) üzenetére


ux1
addikt

Pl. kipróbálod és egyből meglesz a válasz is... (ahelyett hogy itt téped magad vagy egy napja)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33482) Aldi válasza ux1 (#33481) üzenetére


Aldi
tag

Köszönöm , csak mivel nekem itthon nincs PS hanem haveromé , ezért kérdeztem meg !

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#33483) GrandS


GrandS
senior tag

Next launcher music widget-je nem találja a zenéimet. Más lejátszóval megy, MP3-ról van szó. Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatosan?

(#33484) Prien


Prien
addikt

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, ami a gyorsulásérzékelővel ébreszti fel a kijelzőt, tehát,ha pl.felveszem az asztalról, már kapcsoljon is be a kijelző. Ismer valaki ilyet?

A kevés is több a semminél.

(#33485) LonGleY válasza Prien (#33484) üzenetére


LonGleY
veterán

#30281

Alapvetően ezek közül a Gravity lesz ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#33486) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan "akku app" ami az alábbiakat tudja: töltöttségi szint, mennyi idő a töltés, mire mennyi ideig
elég a töltés pl. navi használat, játék, stb., akku hőmérséklet)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33487) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! A kérdésem a Dropbox-hoz kapcsolódik: ma vettem észre, hogy egy bizonyos akkumulátortöltöttség alatt (nálam 25%-nál állt a jelzés) nem hajlandó szinkronizálni a képeimet a "felhővel". Arra hivatkozva, hogy alacsony a töltöttség! Mily meglepő. :D Ezt az opciót van lehetőség módosítani vagy kiiktatni? Én a beállításoknál nem találtam erre megoldást (vagy nem találtam rá). :((( Köszönöm szépen.

U.i.: Szerkesztés: A Google Drive-nál van olyan lehetőség, hogy egy már meglévő mappát (konkrétan az SD kártyán lévő Képek mappát - ahová automatikusan menti a fotókat a telefon - szeretném így összekötni a Drive-val) kapcsoljak össze vele, hogy azt automatikusan szinkronizálja, ha wifi kapcsolatot talál? :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33488) Melack válasza dauphin (#33487) üzenetére


Melack
veterán

Van egy ilyen topickunk is.

Amúgy ki nem tudod kapcsolni, mert ez az alap DB esetében.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33489) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok!
Van egy galaxy tab 8.9 tabom, erre szeretnék jegyzetelni.
Van hozzá kapacitív ceruzám is, de sajna csak olyan progik vannak, hogy pont nem jó egyik sem :(

Az egyik a Handrite lite, ebbe csak kézírással lehet jegyzetelni, gépelni nem lehet.

A másik a gyári, beépített jegyzettömb, ide lehet jegyzetelni billentyűzettel is ill. rajzolni is, viszont egy oldal hamar megtelik, nem lehet bővíteni.

Van-e olyan program amibe tudok felváltva bill.-tel és ujjal is jegyzetelni?
Előre is köszi!

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#33490) air válasza Mercutio_ (#33486) üzenetére


air
nagyúr

BMW, vagyis Battery Monitor Widget.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33491) air válasza pockhome (#33489) üzenetére


air
nagyúr

Ilyen célra inkább egy Note való, S Pennel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33492) aasgier


aasgier
tag

Üdv !
Továbbra is olyan menetrend appot keresek amit szerkeszteni lehet ,akár lehet üres is az adatokat saját magam adom meg .

Xiaomi Redmi Note 4

(#33493) Siriusb


Siriusb
veterán

Kérdésem lenne azzal kapcsolatban, hogy telepítés esetén az alkalmazások bizonyos engedélyeket igényelnek, pl. nem értem, egy zseblámpa miért kér full network access-t.
Van valami összefoglaló arról, hogy melyik opció (engedély) mit takar, illetve mik a veszélyei, amennyiben megadjuk az engedélyt egy adott területhez? Kösz.
Vannak valamiféle irányelvek, hogy mire kell nagyon figyelni?

(#33494) raziel01 válasza aasgier (#33492) üzenetére


raziel01
veterán

Keresheted akár minden héten de nincs ilyen.
Nem elvárás az emberek 99% számára amit te akarsz.

(#33495) aasgier válasza raziel01 (#33494) üzenetére


aasgier
tag

Nem az elvárás a lényeg hanem ,hogy kisebb városok menetrendjei teljesen hiányoznak és szerintem sokan hiányolják . Ja és ,ha érdekel van ilyen és használható is valamilyen szinten (igaz elég nehezen találtam meg ,de van) ,de gondoltam talán valaki talált már másfajtát is.

Xiaomi Redmi Note 4

(#33496) bigrock válasza z123456789 (#33477) üzenetére


bigrock
addikt

A Cyberon Voice Commander tudja ezt a funkciót tökéletesen. Igaz, fizetős, de lehet tanítani, azaz ha egy telefonszámhoz azt állítod be neki, hogy pl. "Bagoly hívja Verebet", akkor ezt kimondva tárcsáz.

(#33497) pockhome válasza air (#33491) üzenetére


pockhome
senior tag

De nincsen Note, ez van, erre szeretném megoldani :)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#33498) z123456789 válasza bigrock (#33496) üzenetére


z123456789
addikt

Köszönöm, utána nézek! :)

(#33499) dauphin válasza Melack (#33488) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm! :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33500) Land


Land
veterán

Swiftkeyt használok, de ha van tőle jobb, akkor szívesen kiprobalnam. Fontos a magyar szavak felajánlása és minél gyorsabban bejojjon és ne maradjon le.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.