Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) RexpecT


RexpecT
addikt

Valaki nem tudja, hogy Budapest esetén miért nem lehet letölteni a térkép részleteket Maps alól? :R

Illetve ingyenes Offline elérhető navigációt tud-e valaki? OsmAnd-ról vannak olyan vélemények Play Storeban,h ogy nem ismeri a házszámokat :F

[ Szerkesztve ]

(#34452) pepe091 válasza RexpecT (#34451) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezer és egyszer le lett már erről írva minden. Kicsit olvasgass a fórumban. Navi kapcsán pedig a 3 dolog közül kettőt választhatsz: offline, ingyenes, jó.

[ Szerkesztve ]

(#34453) bacus válasza darvinya (#34392) üzenetére


bacus
őstag

Erre nincs valami workaround? Bosszantó..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#34454) dokee78


dokee78
félisten

Ez az app watcher nálamnem jelzett,hogy lenne frissítés valamelyik alkalmazáshoz.
Pedig a Play Áruházban 4 app is várt a frissítésre.

(#34455) RexpecT válasza pepe091 (#34452) üzenetére


RexpecT
addikt

Okés :B :R

(#34456) LonGleY válasza dokee78 (#34454) üzenetére


LonGleY
veterán

Kis eltérés van a jelzések közt. Van, amikor az App Watcher a gyorsabb.

(#34457) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Az normális, h maga az android rendszer napról napra több memóriát foglal? Mikor újraindítom még kb 500 mega szabad. 2-3- nap múlva már csak 200 mega szabad, úgy, h semmi újat nem futtatok és a clean masterrel mindig takarítom a cuccokat, csak mindig ugyanaz a 3 dolog nincs kipipálva takarításkor.Greenify, Handcent, meg egy óra widget.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34458) Narxis


Narxis
nagyúr

BS player-t használ itt valaki 4.3-on? Nexus 7-ről van szó konkrétan. 5-ből 4 esetben nem talál feliratot a sorozathoz csak ha ilyen nagyon régi részről van szó. Az asztali verzió gond nélkül talál szinte mindig néha még aznap is mikor megjelent a sorozat adott epizódja. Kicsit zavaró, hogy böngészőt kell nyitnom, letölteni majd kicsomagolni a feliratot és MX player-rel nézni mert a BS player-rel nem lehet feliratot megnyitni, nem is értem, hogy ez utóbbit miért is nem rakták bele... látszik, hogy ritkán használtam telefonon, de arra gondoltam, hogy a 4.3-as rendszerrel van baja mert sok app-nál még csak most láttam a changelog-ban ilyen irányú javításokat. és némelyiknél tapasztaltam is problémákat a frissítésük előtt. :)

Thanos was right.

(#34459) darvinya válasza bacus (#34453) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerűen újraindítottam a készüléket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34460) zsoca67


zsoca67
tag


Használja valaki a tv24 alkalmazást? Úgy vettem észre, nagyon zabálja az akksit.
Kár, hogy nem nagyon van használható helyette.

(#34461) punky10 válasza Narxis (#34458) üzenetére


punky10
addikt

Valosznűleg az OS hibája,mert ICS-n tökéletesen kezeli a feliratot(szerintem a legjobb,böngészőből és lejátszób3l mindíg van minimum 4 a tabomon,de eddig a BS vezet)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#34462) darvinya válasza Narxis (#34458) üzenetére


darvinya
titán

Ez több mindentől függ.
1. a szerverén az adott film címhez van ugyanolyan című felirat
2. a felirat milyen formátumban van (pl: srt, ixd/sub, xsub, stb.) amit le tud játszani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34463) darvinya


darvinya
titán

Kíváncsi vagyok ki találja meg a hibát.

Ez így mennyire gáz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34464) pepe091 válasza darvinya (#34463) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Picit keverve van egy kis angollal. :D Etele way, és hasonlók. :D

(#34465) darvinya válasza pepe091 (#34464) üzenetére


darvinya
titán

Ön nyert. :D

Az még hagyján, hogy angol, de még német is van rajta, és még kitudja milyen nyelv lelhető fel pl: kínai József városi piacnál. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34466) Siriusb válasza RexpecT (#34451) üzenetére


Siriusb
veterán

Az OsmAnd-ot és a Mapfactory-t teszteltem, nálam ez utóbbi jobban bevált. Ha jó navigációt akarsz, mint azt mondták is, azért fizetni kell. Mondjuk én a fizetős variációnak is próbáltam utánajárni, állítólag TomTom térképek nagyon vackok Magyarország / Közép-Európa vonatkozásban, a NavTeq térképek jobbak. Mivel van próbaváltozat, majd le fogom őket tölteni és tesztelni, mert hiába kérdezgettem a navigációs topikban, a fülükön ülnek. :(

(#34467) petipetya válasza darvinya (#34463) üzenetére


petipetya
nagyúr

A vicces az, hogy nálam például a "Nagykikinda str" a nagyítás után átvált "Nagykikinda útra", majd a kicsinyítés után vissza str-re. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#34468) darvinya válasza petipetya (#34467) üzenetére


darvinya
titán

Hát ez az.
Ekkora bakit, ekkora cégnél.

Már a mobilnézetes G. kereső olyan pontatlan, hogy már nem is használom.

Ezek az új fejlesztések. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34469) LonGleY válasza darvinya (#34468) üzenetére


LonGleY
veterán

Magyar support sosem igazán volt...
Kb. 5 ember dolgozik Mo-on a színeikben.
Azok is inkább AdWords tűzoltók...

[ Szerkesztve ]

(#34470) San398 válasza LonGleY (#34447) üzenetére


San398
őstag

Köszi!

Más: Ez az App Watcher hogy működik? Automatikusan észleli mi van leöltve a telefonra vagy nekem kell felismertetni mi van telepítve? Azért kérdezem mert ha megnyitom az App Watcher-t akkor teljesen üres ablak fogad.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#34471) LonGleY válasza San398 (#34470) üzenetére


LonGleY
veterán

Te adod meg az appokat, amiket figyeltetni szeretnél. Nem csak azokat, amik installálva vannak. Az csak egy plusz dolog, hogy a Play-ből továbbosztva az App Watcher felé az installáltak megtalálása könnyebb.

Az exportja azért elég kemény darab, a konfig fájl írja le az ikonokat is pixelenként, így 100 program fölött már 1 MB is lehet a fájl. :]

[ Szerkesztve ]

(#34472) kovisoft válasza darvinya (#34465) üzenetére


kovisoft
őstag

Bocs, de mi van ezen német? Én csak magyart és angolt látok keverve.

(#34473) vgyuri válasza zsoca67 (#34460) üzenetére


vgyuri
őstag

A TV24 sajnos percenként ébreszti a telefont, ha nincs beállítva emlékeztető, akkor is. Greenify megoldja ezt a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#34474) air válasza zsoca67 (#34460) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg nézd meg a Port TV vagy a MinDig TV alkalmazásokat!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34475) w.miki válasza Orionk (#34448) üzenetére


w.miki
veterán

PDFre EbookDroid

én is kérdeznék
Időjárás előrejelzésre milyen jó program van?
Az Időképnél jobb, ami részletes előrejelzést ad a MAI napra is.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#34476) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy remek időjárás appot, jól működő widgettel? Az sem baj ha angol, csak ne zabálja a memóriát és az akksit, és legyen testreszabható!
Előre is köszi!

(#34477) zsoltzsolt válasza Richee11 (#34476) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

szerintem ez a legjobb és még magyarul is tud

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34478) Arween


Arween
senior tag

Chrome-t használok, hogyan lehet beállítani hogy ne az m.mobilarena,m.vatera oldalt dobja be hanem a simát?

(#34479) LonGleY válasza Arween (#34478) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha legörgetsz az oldalak aljára és kiválasztod a teljes verziót (a vaterán pl. a kicsi www gombbal), akkor legközelebb is a desktop verziót fogja betölteni (persze, ha a sütik engedélyezve vannak).

[ Szerkesztve ]

(#34480) flash-


flash-
veterán

mindenki dicséri ezt a Taskert,hát érdekes én timerifficcel és profile schedulerrel is meg tudom csinálni hogy csinálok hangprofilokat(néma,rezgő,hangos)majd adok neki időket hogy minden hétfőn este 8-10 ig legyen néma,illetve minden csütörtökön reggel 6-9 ig és 18-20ig rezgőn,stb..

na most ezt hiába keresem a taskerben nem tudom megoldani valaki írja már le légyszives
nem vagyok hülye az ilyenekhez de én rajtam ez kifogott

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34481) petipetya


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#34482) kezman


kezman
őstag

Üdv!
Gmail-t használok, az értesítések az értesítések sávon jelennek meg, azt nem lehet valahol beállítani hogy a widget-en kis számmal jelezze hány levél érkezett, a hangjelzést hol lehet beállítani ,hogy például éjszaka ne jelezzen?? Kösz.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34483) aicon válasza flash- (#34480) üzenetére


aicon
senior tag

Már rég nem foglalkoztam vele, de emlékeim szerint meg lehet csinálni.
Van külön fóruma, ott hamarabb segít valaki.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#34484) wardemi válasza flash- (#34480) üzenetére


wardemi
senior tag

Tasker ennél pöppet többre hivatott mint hogy időzít és hangot állít :) van saját topica és sok írás róla ha még angol is. [link]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#34485) zlatan77 válasza petipetya (#34481) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Régóta vártam már erre. :C
Viszont a Play Music-ban jól látom, hogy nem lehet mappákat megadni a számok elérhetőségének?
Csak albumokat,előadókat és számokat látok.
Ezzel tulajdonképpen használhatatlan számomra, mert én szeretem magam mappába rendezni a zenéimet.

(#34486) kezman válasza zlatan77 (#34485) üzenetére


kezman
őstag

Megoldás : Power AMP ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34487) zlatan77 válasza kezman (#34486) üzenetére


zlatan77
aktív tag

És azzal, hogyan fogod kihasználni a Play adta lehetőségeket? :U (Felhőben tárolt zenék lejátszása)
Sehogy.
Egyébként a kezdetektől PowerAMP-t használok, de erre a funkcióra nem alkalmas.

(#34488) petipetya válasza zlatan77 (#34485) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt van róla egy magyar nyelvű cikk, fontos infókat tartalmaz: Google Play Music

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#34489) zlatan77 válasza petipetya (#34488) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Köszi.
De ebben, hol olvasható az általam felvetetett kérdésekre válasz?
Mert az, hogy letöltöm a tárhelyről a telefonra, majd offline is hallgathatom eddig is működött más felhő szolgáltatásokkal.
Itt pont az a lényeg, hogy egyből a tárhelyről lehet hallgatni zenét.

(#34490) róland válasza petipetya (#34488) üzenetére


róland
veterán

Szép reggel arra ébredni, hogy végre elérhető A Google Play Zene szolgáltatás. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#34491) róland válasza zlatan77 (#34485) üzenetére


róland
veterán

Lejátszási listákat viszont készíthetsz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#34492) zlatan77 válasza róland (#34491) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Végül is ez is egy megoldás lehet.

(#34493) Mr X válasza zlatan77 (#34492) üzenetére


Mr X
veterán

Vagy egy ID3 tag editorral az egy mappába szánt zenéknél beállítod ugyanazt az albumcímet.

(#34494) darvinya válasza zlatan77 (#34489) üzenetére


darvinya
titán

Felrakod egy tárhelyre.
TC+FTP plugin és betallózod.
Lejátszod avval amivel akarod.

Vagy mint javasolták rakd rendbe az ID3Tag-et.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34495) zlatan77 válasza darvinya (#34494) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Köszönöm a javaslatokat,de félreértettetek. :)
Tudom,hogy vannak alternatív megoldások,de a play-nek pont az lett volna a lényege, hogy egyszerűen és gyorsan működik, rengetek szabad tárhellyel.
Persze a lejátszási lista szerkesztése jó megoldás lesz, csak fura, hogy egy alap dolog (mappából lejátszás) nem került bele az appba.

(#34496) Mr X válasza zlatan77 (#34495) üzenetére


Mr X
veterán

Ha megfigyeled, semelyik "gyári" zenelejátszó nem tud mappa szerint rendezni. Ezért javasoltunk alternatív alkalmazásokat vagy megoldásokat.

[ Szerkesztve ]

(#34497) Melack válasza róland (#34490) üzenetére


Melack
veterán

Ez vajon WPre is ki fog jönni? Mert akkor érdekelne :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34498) zlatan77 válasza Mr X (#34496) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Értem.
Hogy őszinte legyek a kezdetek óta PowerAmp-t használok, így sosem tűnt fel,hogy a gyári nem tudja a mappába rendezést.
Tényleg mindenkinek köszönöm a segítséget. A lejátszási lista szerkesztése nekem elég is lesz.

(#34497) Melack
Ez ugye csak poén volt?

[ Szerkesztve ]

(#34499) róland válasza Melack (#34497) üzenetére


róland
veterán

Majd ha nem marginális rendszer lesz a WP. (Bár harmadik nagy rendszer, de az első kettőhöz képes marginális szereplő a piacon. Itthon a Nokia neve adta el. Pedig nekem még tetszik is a WP.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#34500) zlatan77 válasza róland (#34499) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Hát Google Zene szolgáltatás akkor sem lesz WP-re. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.