Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) snowdog válasza zsoltzsolt (#33592) üzenetére


snowdog
veterán

Tulajdonképpen nagyon jól működik. :C

Próba képen egy angol dokumentum első oldalát lefényképeztem a programmal, az készített belőle egy pdf fájlt. Erre rázavartam az OCR-t, ami a pdf-ből készített egy szövegesen kereshető állományt. Ez úgy csinálja, hogy a képtartalmú pdf mellé készített egy *.ocr állományt, ami többek között az OCR által felismert karaktereket is tartalmazza. A szöveg tökéletes lett, nem volt benne hiba. Arra még nem találtam rá, hogy a programból hogyan lehetne csak az OCR szöveget exportálni.

Maga az OCR állomány az mnt/sdcard/CamScanner/.images/.ocr mappába kerül valamilyennév.ocr formában. Ezt egy szövegszerkesztővel megnyitva láthatóvá válik ugyan az OCR által felismert szöveg, de nem tisztán, mert egy program állomány része.

(#33602) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Samsung Galaxy Ace (a butított HW-s verzió)-ról hogyan tudja lementeni a tulaja a címjegyzékét úgy, hogy az új MTK-procis telójára rá tudja tölteni?
Nem akar fiókon keresztüli mentést (google-para :DDD ) valami SD-re mentés, importálás jellegű dolog kellene:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33603) dokee78 válasza air (#33600) üzenetére


dokee78
félisten

Ja igen.
Szóval miért nem nyitja meg a beillesztett linket?
Ehelyett Google keresésként értelmezi.

(#33604) SRII


SRII
őstag

sziasztok!
Hatalmas segítséget kérnék tőletek, android alapú telefonom van, azt szeretném kérdezni hogy nincs e olyan alkalmazás vagy olyan beállítás ami minden ismétlem nem csak az elmentett de minden telefon hívásra foglalt jelzést ad, a telot nem szeretném kikapcsolni csak hogy foglaltat jelezzen minden hívásra, létezik ilyen? van ilyenre lehetőség.
Nagyon fontos lenne számomra.
Nagyon szépen köszönöm.
Üdv. SRII

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33605) Mercutio_ válasza savanyaw (#33587) üzenetére


Mercutio_
félisten

Téynleg csak megosztás, követés, után kapom a kódom? :Y
Én csak ezért nem fogok FB-re regelni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33606) air válasza dokee78 (#33603) üzenetére


air
nagyúr

Jaaa. ;)
Nekem megnyitja. :K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33607) snowdog válasza Mercutio_ (#33605) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor marad a másik lehetőség: CamScanner(License)PDF Creator 1.128 Ft
Nekem megért ennyit. :)

(#33608) air válasza Mercutio_ (#33602) üzenetére


air
nagyúr

Régin export az sd kártyár (vcf fájlba) az újon import az sd kártyáról. Ennyi. :D

(#33605) Mercutio_

Nem kell se lájkolni, se Google+-on követni, se megosztani, semmit.
Én telefonon keresztül regisztráltam. És a programban beléptem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33609) R19


R19
senior tag

Holo Launcher dock-ra lehet mappát tenni?

(#33610) Epiph válasza Epiph (#33299) üzenetére


Epiph
tag

Erre valaki esetleg?

(#33611) kovisoft válasza futizoli (#33595) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem a készülékekben alapvetően csak feszültségérzékelő szokott lenni, ill. amelyikben van áramerősség szenzor is, azt sem olvassa ki a kernel, legfeljebb néhány típusban. Minden egyéb adatot a feszültségből (és a megadott kapacitásból) szoktak számolni. Esetleg azt szokták tudni észrevenni az akkukezelő programok (mint pl. a Battery Monitor Widget), hogy hogyan változik a feszültségtartomány az idő elteltével sok feltöltési ciklus után.

De ha mondjuk tudod, hogy a töltőd mekkora töltőárammal tölti a készüléket, akkor ezt is fel lehet használni arra, hogy bekalibráld az akksi értékeit. Nekem pl. 700 mA-rel tölti a töltőm a telómat, így be tudnék állítani olyan kapacitást (ha kellene), hogy ezt a töltőáramot mutassa a Battery Monitor. Vagy szimplán kiszámolom az akku kapacitást a töltőáramból és a teljes feltöltéshez szükséges időből.

(#33612) Mercutio_ válasza snowdog (#33607) üzenetére


Mercutio_
félisten

Közben megjött a második e-mail az instrukciókkal, ahogy air is írta, nem kell semmi közösségi vackot csinálni szerencsére :N

air: Kösz a vcf-es tippet:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33613) snowdog válasza Mercutio_ (#33612) üzenetére


snowdog
veterán

Kicsit bizonytalan vagyok, mert nem pontosan értem mit is vettem meg. Ugyanis mikor kifizettem az androidos verziót, akkor a program teljes értékű lett. Majd regisztráltam a http://www.camscanner.net/ oldalon, ahol ismét felajánlották, hogy további havi 4.99 USD-ért vásárolhatok prémium szolgáltatásokat. Többek között nagyobb tárhelyet biztosítanak. Alapesetben a tárhely mérete 200 MB volt.

Most hogy újra beléptem küldtek egy levelet, hogy kaptam további 200 MB-ot, meg egyéb lehetőségeket:

Pro Features:
1. Ad-free
2. Watermark-free
3. Unlimited annotations
4.Extra 200M space

Ezzel szemben a honlapjukon továbbra is ott van, hogy vehetek prémium szolgáltatásokat. Most már a fene se tudja mit adtak, és mit nem. :F

(#33614) spanyoll


spanyoll
addikt

Üdv! Olyan budget alkalmazást keresek, ami:
- rendelkezik webes felülettel
- tud napi/heti/havi/esetleg éves bontást mutatni, mindezt kiadás és bevétel résszel
- esetleg legyen különválasztott tervezett és tényleges része, mindez kiadásra és bevételre
- legyenek kategóriák, amiket szintén lehet külön nézni napi/heti/havi/éves bontásban (kaja,szórakozás,albérlet, miegymás)
- ha tud egy pénztárca + bankszámla részt kezelni, ahol mutatja, hogy mennyi pénzed van még, az sem ártana
- persze magától számolja ki a heti/havi/éves bontásra a kategóriák kiadásait és bevételeit, mindezt a tételek felvitele alapján (pl minden nap költöttem kajára 2000-et, fel is vittem, akkor a hét végén lássam, hogy ez 14K mínusz kajára, pedig csak 12 volt a tervezett, ha van ilyen opció)

Ha pedig túl nagyok az igényeim, akkor a kérdés a következő: mi a legjobb budget app webes felülettel is?
Köszi előre is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33615) Bozek válasza snowdog (#33613) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg ezzel tud többet a Prémium verzió:
Document links shared with password protection
Extract texts in scans for later editing or sharing
High Quality Scan

Na meg az említett első 200 MB-os felhő tárhely már a Basic-ben is benne van. A Prémium 10 GB-ot ad a leírás szerint.
De ezzel lehet még növelni:
Get More Cloud Space for FREE
- Sign up for CamScanner – 200M
- Successfully bring a new registrant - 100M/user with maximum number of 10 users.
- Tell others why you like CamScanner via social media – 100M/time
- Write a review in Google Play - Get 200M cloud space for free
- Educational users sign up for CamScanner – Remove ads and watermark and get extra 200M
- Users of full version sign up for CamScanner – Get extra 200M

Amúgy a High Quality Scan egy érdekes dolog, mert elvileg a 2.6.0-ás verziótól megkapták a full verziót használók is: Unlock “High-Quality Scan” to full version (license) users.

Forrás: [link] illetve Google Play.

(#33616) futizoli válasza kovisoft (#33611) üzenetére


futizoli
tag

Nagyon köszönöm a válaszod, számomra igazán hasznos dolgokat írtál :)
Így már el tudok indulni, kezdek számolgatni...

Üdv,Zoli

(#33617) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Dice Player miért csak bizonyos mappákbol jeleniti meg a videokat?hogy lehet ezt átállitani?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33618) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok. Napok óta kínlódok a Call meter3g beállitásával, sehogy nem jön össze. T-mobile Mozaik Xs tarifám van kedvenc szám féláron extrával. Az importálható szabályok között sajnos ez a lehetőség nincs. Tudna valaki ebben segíteni ?

(#33619) Tyer válasza Old Gyfland (#33618) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, tudok.
Nekem S-es csomagom van. 90 ingyen SMS-selEz.
Ird át amit kell, ha ezt sem érted, irj PM-et, megoldjuk

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33620) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Helló Urak!
4.2.2 Androidos Tab-hoz tudnátok helyesírás ellenőrző app-ot ajánlani,vagy olyat ami a szótárat felokosítja?Eddig a saját beépített böngészőjével és Firefox-al (gugli keresőn keresztül) és AnySoftKey-el próbálkoztam+beállításokban mindent belőttem,de a 0-ról kell újratanítana az egészet...
Tehát valami olyasmire gondolok,mint a WP8 előre telepített szótára ami javítja az elgépelések,hibák esetén felajánlja a helyes megoldásokat.Főként fórumozásra lenne használva tehát lehet online is,csak működjön böngésző(vel) alól.Bármilyen megoldás érdekelne akár böngésző csere,stb...
Előre is köszönöm! :R

(#33621) #41133696


#41133696
törölt tag

(#33622) air válasza Milka 78 (#33620) üzenetére


air
nagyúr

SwiftKey, Swype, Smart Keyboard, Kii keyboard.
Mindegyikhez létezik alapszótár. Jobb-rosszabb de van.

(#33621) GoodSpeed

Mi a kérdés? Vagy ez mire válasz?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33623) blt.62 válasza zsoltzsolt (#33567) üzenetére


blt.62
őstag

A síma is titkosítható vagy csak a pro változat?

MegtorloXp

(#33624) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Olyan programot keresnék, amivel be lehet állítani, hogy hívás alatt az értesítési sáv le legyen tiltva.
Azért keresek ilyet, mert telefonálás közben többször előfordul, hogy a fülemmel megnyitom pl. az értesítési sávon az órát és megnyílik az Dátum és idő beállításai menü.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#33625) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Pou néha újraindítás után eltűnt, de mindig maradt me.pou.app ezért újratelepítésnél, minden megmaradt. Most viszont nem állt vissza, valószínűleg ez is eltűnt. Ez mi a fenétől lehet? Régebben azt mondták, hogy a belső memóriára kell másolni, hogy ne tűnjön el, de ott volt. S Advance telefon.

[ Szerkesztve ]

(#33626) #41133696 válasza air (#33622) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ajánló csupán, egyébként a topic címéből következik :P

(#33627) jonnyjoker01 válasza pinnacle (#33625) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Újra kell telepíteni. A me.pou.appot ha nem törlöd le akkor az alkalmazásadatok is megmaradnak. Amúgy nem tudom mitől van ez. Nekem is csomószor volt, hogy így eltűntek az appok. Általában egy újraindítással helyreálltak maguktól, viszont volt, hogy többször rebootoltam. Kicsit random :N

Üdv. Johnny

(#33628) air válasza benjoe1 (#33624) üzenetére


air
nagyúr

Ha jól működik a közelség érzékelőd, akkor ilyennek nem szabad történnie.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33629) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Van egy kis problémám a SwiftKey-vel Prestigio 4500-on. Nem jelez vissza gépelésnél, mikor be van aktiválva a rezgés billentyűleütésnél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#33630) Zsocy155 válasza SRII (#33604) üzenetére


Zsocy155
őstag

Hívásbeállitásoknál letudod tiltani az összes bejövő hívást és akkor foglaltat jelez.

(#33631) Probert75 válasza Old Gyfland (#33618) üzenetére


Probert75
addikt

(#33632) róland válasza Probert75 (#33631) üzenetére


róland
veterán

Mi a különbség a 3G és az NG verzió között?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#33633) Tyer válasza Probert75 (#33631) üzenetére


Tyer
őstag

Innen szedtem le a Mozaik S-t, egy rakás szar az egész...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33634) air válasza róland (#33632) üzenetére


air
nagyúr

3G:
"Ez a program a Call Meter NG teljesen újraírt változata. Rengeteg új képességgel rendelkezik, mint például a widget-ek és a riasztások.
Új felépítése még összetettebb tarifacsomagokat enged meg."

A 3G csak 2.1-től felfelé működik. (Használ még 2.1 alatti rendszert valaki? :D)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33635) Probert75 válasza Tyer (#33633) üzenetére


Probert75
addikt

Nem használok ilyen progit, mert a netem csak lassítják. Így mindegy mekkora az adatforgalom. Csak megosztottam, mert támpontnak jó szerintem. Átszerkeszthető bármikor.

(#33636) pinnacle válasza jonnyjoker01 (#33627) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor valószínűleg alkalmazás hiba. Beállítottam az "Automatikus visszaállítás"-t, hátha az majd segít a mentések tárolásában.
A me.pou.app-ot, hogy tudnám a telefonról letölteni, melyik mappában van?

(#33637) snowdog válasza Bozek (#33615) üzenetére


snowdog
veterán

Köszönöm a válaszod. Ezek szerint nálam ez következett be: "Users of full version sign up for CamScanner – Get extra 200M"

(#33638) kovisoft válasza air (#33628) üzenetére


kovisoft
őstag

Sajnos jól működő közelségérzékelővel is előfordulhat, főleg nagyobb méretű telefonoknál és ha nem pont középen van az érzékelő. Az enyémen pl. egészen jobb oldalt van, tehát ha a fülem a telefon bal oldalánál van, akkor azt nem érzékeli. Persze én tudok erről, és ügyelek rá, hogy jól tartsam a telefont, de sokszor mikor másnak odaadom, akkor látom, hogy bekapcsol náluk a képernyő miközben telefonálnak.

(#33639) spanyoll válasza spanyoll (#33614) üzenetére


spanyoll
addikt

UP! :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33640) Old Gyfland válasza Probert75 (#33635) üzenetére


Old Gyfland
tag

Próbáltam átszerkeszteni, de sehogy sem jött úgy össze, ahogy én szerettem volna.

(#33641) air válasza spanyoll (#33639) üzenetére


air
nagyúr

Én is. :D
Pláne, ha még tartozást és kintlévőséget is tudna kezelni. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33642) spanyoll válasza air (#33641) üzenetére


spanyoll
addikt

Tehát nincs ennyire spéci app? Akkor mi az ami igazán jó a budget alkalmazások között?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33643) air válasza spanyoll (#33642) üzenetére


air
nagyúr

Cash droid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33644) atike válasza spanyoll (#33642) üzenetére


atike
nagyúr

Koin

My Budget Book

Ez utóbbi szerintem nagyon eltalált... :)

(#33645) pinnacle válasza pinnacle (#33636) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Valahogy megjavult a Pou. :) Nincs valami ötletetek ez a me.pou.app hol lehet, illetve, hogy lehetne menteni?

(#33646) atike válasza pinnacle (#33645) üzenetére


atike
nagyúr

A kukában... ;] :P

Ja nem, azt csak szeretném, hogy az legyen az alapértelmezett helye.

Viccet félretéve (bár nehéz ebben a témában az adott "programot" érintve) gőzöm sincs hol lehet...

(#33647) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi! Eszembe jutott nekem is a Koin, régen fent volt. Vannak hibái, de melyik proginak nincsenek. Egyelőre ez van tesztüzemmódban nálam, meglássuk, hogy szuperál :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33648) crue


crue
őstag

Teljesen megbolondult a drive alkalmazás a telefonomon. Az tűnt fel ma, hogy úgy merül a telefon, mint az őrült, a szolgáltatóm meg küldi az sms-t, hogy elfogyott az adatcsomagom. Gondoltam utánajárok, mert ilyenkor még nem szokott elfogyni. Akkor látom, hogy a drive egész nap forgalmazott és kimerítette az adatcsomagomat és az akksimat is. Azóta is teker egyfolytában 32kbps sebességgel és hízlalja valamivel a gyorsítótárat, holott az 25mb-ban van maximálva az alkalmazásban.
Járt így más is rajtam kívül vagy ez egyedi eset?

(#33649) pinnacle válasza atike (#33646) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Azt kellene tudni, hogy hol van a programok mentési helye.

(#33650) andorra


andorra
őstag

Ha valaki használja a Foobar2000 remote controllert androidon, kérem, hogy segítsen a beállításokban ! Privatban írj, akkor biztosan észreveszem. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.