Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) keke69


keke69
őstag

Hagyd a francba írj úgy hogy a magánhangzóknál balra dőljön az ékezet!
kovisoft a telefonban tudod beállítani hogyan számlálja!Ha így van beállítva akkor ne csodálkozz ha mondjuk a számládon dupla vagy tripla annyi sms lesz mint te valójában gondoltad vagy írtál!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#33202) Jim74 válasza keke69 (#33201) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt hol tudom beállítani? (biztos én vagyok a láma, de nem találom)
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#33203) oncsi


oncsi
őstag

Nagyon kellene egy torrent alkalmazás (ha lehet akkor magyarított.)
És egy letöltés kezelő, ami többrészes arcivokkal is elboldogul.
A gép SG Note 10.1 (8200)
Másreszt a gyári böngészőn van flash támogatás, de megis sokszor irja ki, hogy a a tulajdonos nem engedélyezi az ön gépén a lejátszást. Erre valami ötlet
Egy oldal meg azzal jön, hogy a hd tartalmakhoz kell egy driver. Erre letölt egy exe-t.
Minden javito szándéku választ elfogadok,
Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#33204) z123456789 válasza csongi (#33183) üzenetére


z123456789
addikt

(#33183) csongi
MyBackup Root-ot ajánlom.
Ha nem müködik, akkor valamelyik másik MyBackup. (Esetleg még Titanium Backup ami népszerü.)
Letöltéskezelöt nem használok, azt nem tudok ajánlani. :)

(#33190) [w]
Nem jó a linked! :)

(#33203) oncsi
Nekem tTorrent Pro vált be.

[ Szerkesztve ]

(#33205) kovisoft válasza oncsi (#33203) üzenetére


kovisoft
őstag

Esetleg próbálj meg egy másik böngészőt. Nekem pl. a digisport.hu oldalon levő flash videókat csak a Firefox meg az Opera Classic játssza le. Ezenkívül megpróbálhatod még átkapcsolni a user agent-et a böngészőben valami asztali böngészőjére.

(#33206) goom


goom
senior tag

Nagyon megkedveltem a mySMS alkalmazást; mindössze egyetlen hiányosságot találtam benne: nem tudom fekvő módban használni (nem fordul el, mint sok más app). A beállításokban sem találtam erre opciót - pedig a billentyűzetet úgy határozottan könnyebb lenne használni.
Megoldható ez?

(#33207) dauphin válasza Tyer (#33185) üzenetére


dauphin
aktív tag

Nem tudom. :((( Ezért is kértem egy "átfogó" :K kiértékelést, hogy az adatok láttán mit gondoltok, mi az amit mindenképpen töröljek a telóról. Nekem a Facebook értéke szúrt szemet! Egyáltalán nem használom.

(#33186) air: Mit ajánlanál helyettük? A My Data menegert azért használom, mert kiteszi az értesítési sávba az értékeket, azonnal látom, mennyit használtam a netet, a Gravity Screen-t meg azért, mert azzal altatom a kijelzőt a tokom flipjének lahajtásakor.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33208) air válasza dauphin (#33207) üzenetére


air
nagyúr

Konkrét ajánlatom nincs, de mindkettő helyett van több alternatíva.
Ha a Facebookot nem használod, nyugodtan tiltsd le!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33209) adise


adise
őstag

Gmail appban, hogy lehet beállitani, hogy kis buborékban mutassa az olvasatlan uzenetek számát?
Csak az értesítési sávban kapok jelzést

(#33210) LonGleY válasza adise (#33209) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyes launcherekhez van ilyen kiegészítő, pl. Apex Notifier, Nova TeslaUnread. Talán van külön ilyen app is, de ebben nem vagyok biztos.

(#33211) dauphin válasza LonGleY (#33210) üzenetére


dauphin
aktív tag

Ahhoz, hogy az általad említett Apex Notifier kiegészítő működjön, kell magát az Apex Launcher-t is telepíteni?

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33212) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

A Google Talk eredetileg fent volt a telómon, de mivel nem kell, és hogy ne is frissüljön soha Play-en, letöröltem Titanium Backup-pal. Viszont most meg rámírt valaki chat-en, és eléggé furcsa módon jött notification a Google Talk-tól a status bar-ra. Ezt a jelzést viszont nem tudom sem megnyitni (mivel alkalmazás nincs), sem törölni a notifications közül (csak újraindítás után törlődik).

Kicsit zavaró, hogyan tudom gyomlálni teljesen a Talk-ot a telefonról?

(#33213) darvinya válasza Mauzes (#33212) üzenetére


darvinya
titán

GMail app-ott is töröld.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#33214) siofok válasza Mauzes (#33212) üzenetére


siofok
őstag

én ezért nem törlök sosem gyári appot,csak fagyasztok!Így bármikor ha vmi gond akad,mellékelt példa is mutatja,csak kiolvasztom,és tádáám. :)

OnePlus nord 2t

(#33215) Mauzes válasza darvinya (#33213) üzenetére


Mauzes
őstag

GMail kell. De szerintem ez független, mert előző ROM-on is töröltem a Talk-ot, de ott valahogy sikerült véglegesen.

(#33216) #16695808 válasza adise (#33209) üzenetére


#16695808
törölt tag

Nekem is pont ez kéne, mert másik launcher hez van kiegészítő de én a gyári launchert akarom használni

(#33217) ux1 válasza dauphin (#33211) üzenetére


ux1
addikt

Szerinted? :) az is lehet hogy csak véletlenül nevezték el úgy ahogy a launchert... ;] :D

Természetesen igen. Az adott notifier az adott launcerrel működik.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33218) LonGleY válasza LonGleY (#33210) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem a leírásokat lenne érdemes szemügyre venni. Elég valószínű. Viszont onnantól fogva, hogy a gyári launchert minden esetben érdemes lecserélni (már ha nem egy anyuka vagy és tojsz e technikai biszbaszokra), így esélyes, hogy az újabb rendszerekre e kettő közül válassz.

[ Szerkesztve ]

(#33219) melan


melan
senior tag

Sziasztok! A tabletemen szeretném a képernyőre kitenni a dokumentumok mappát vagy parancsikonját. A documents to go tud olyat, hogy a legutóbbi fájlok mappáját kiteszi, de az officesuite sajnos nem, ezért kellene. Kell hozzá valamilyen app? Az Adw-vel tudok mappát létrehozni, de sajnos nem tudok elérési útvonalat módosítani...

(#33220) punky10 válasza LonGleY (#33218) üzenetére


punky10
addikt

Ez nagyon jó...
Legfeljebb annyi kiegészítést,hogy amennyiben más launchert használsz(és elégedett vagy vele)úgy biztos nincs értesítési problémád(vagy olyan hozzáértő,hogy megoldod)
Ami viszont érdekes:a sok gyári launcher fejlesztőineek nem jön le ez az igény?Ennyit nem csak egy kocka,fanatikus user várhat el az OS-tól...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#33221) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy minden torrent filra azt írja, hogy hibás file. Miért? És mit lehet csinálni?

(#33222) dauphin válasza ux1 (#33217) üzenetére


dauphin
aktív tag

:B :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33223) LonGleY válasza #16695808 (#33216) üzenetére


LonGleY
veterán

Általában az ragaszkodik a gyárihoz, aki nem tudja, hogy miket tudnak a normálisak. Engem is a mobilarena cikk vert át sokáig, miszerint a Sense húdejó... Hát, k. nem. De olyan szempontból érthető, hogy az általánosabb usereket célozzák velük, akik fórumokra sem tévednek. Az biztos, hogy soha többet nem veszek nem stock rendszeres telefont.

(#33224) aizen92


aizen92
addikt

youtube popup új feature helyett ajánlom ezt! ez nem csak az appon belül hanem az egész rendszerben lejátsza a videót!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33226) Mr X válasza #46372352 (#33225) üzenetére


Mr X
veterán

Nem a google-féle csupasz rendszer, hanem gyártó által módosított.

(#33227) Melack válasza #46372352 (#33225) üzenetére


Melack
veterán

lásd HTC Sense, LG Ui, Samsung TouchWiz, stb

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33228) aasgier


aasgier
tag

Üdv !
Még mindig olyan alkalmazást keresek amiben tömegközlekedési útvonalat lehet szerkeszteni ,belerakni stb.
Köszi !

Xiaomi Redmi Note 4

(#33229) FZsolt15 válasza aizen92 (#33224) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Koszi, ez tényleg nagyon jó :R , le is cseréltem rá a szutyok gyárit.

(#33230) Csabi42 válasza aizen92 (#33224) üzenetére


Csabi42
tag

Köszi a tippet. A playlist-et nekem nem akarja elindítani. Megpróbálnád, hogy elindul e nálad?

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#33231) vadallat88


vadallat88
tag

sziasztok. még régebben hallottam egy olyan programról ami az angol nyelvű készülékeket tökéletesen magyarósítja. esetleg tapasztalat? ja és pesze az app neve? play-ról belehet szerezni csak nnem tudom a pontos nevét. köszönöm előre is :R

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#33232) petipetya válasza vadallat88 (#33231) üzenetére


petipetya
nagyúr

Morelocale2

"nincs rá lezsóidő"

(#33233) VD válasza vadallat88 (#33231) üzenetére


VD
őstag

Morelocale2
Típusa válogatja, hogy mennyire fordítja magyara a teljes menüt. HTC-ken nagyon jó, de pl. Defy-on nem sok haszna volt.

[ Szerkesztve ]

(#33234) vadallat88 válasza VD (#33233) üzenetére


vadallat88
tag

ohh. hát pont defyre kellett volna :) de akkor halgatok rátok és felejtős.
természetesen köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#33235) umek7


umek7
őstag

Tud valaki olyan alkalmazást, ami GPS koordinátára tud rákeresni? (én szeretném beírni a pontos koordinátát).

(#33237) VD válasza vadallat88 (#33234) üzenetére


VD
őstag

Defy-ra CM rom és ful magyar lesz, plusz megszűnik a sok lag is. ;) Nem bonyolult, a topikjában jó közösség.

(#33238) dokee78


dokee78
félisten

Antutuban van olyan,hogy History vagy ilyesmi?
Ami mutatja milyen eredmények voltak eddig?

(#33239) TRob1 válasza umek7 (#33235) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. a Térkép (Google Maps)
Vagy kb az összes Navi app (de a jobbak biztosan)

¤ R'n'R ¤

(#33240) virkir


virkir
veterán

Aki tud egy magyarnyelvű Llama fórumot, blogot, kérem ne fojtsa magába.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33241) papp053


papp053
tag

Sziasztok
Már fél órája kínlódok a titanium backup-al.. de nem tudom beállítani h sd-re mentsen.. :(
Biztos pofon egyszerű... Valaki elmagyarázná??

(#33242) Mr X válasza papp053 (#33241) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, hogy én tévedek, de hova máshova kellene-tudna menteni?

(#33243) TRob1 válasza papp053 (#33241) üzenetére


TRob1
veterán

Alapból oda ment. Hova máshova?

¤ R'n'R ¤

(#33244) papp053 válasza TRob1 (#33243) üzenetére


papp053
tag

Én is ezt tartom logikusnak, de nekem a belső tárhelyre ment.... És a felénél megakad mert nincs elég hely... :(((

(#33245) TRob1 válasza papp053 (#33244) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa, bocs, azt kifelejtettem hogy van belső sd is. :B (Me' nekem még nem olyan - de akk ezek szerint azoknál alapból arra ment és nem a külsőre)

Akkor: Menü gomb/Beállítások és ott a Bizt. mentés mappájának helye menüpont.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#33246) guest666


guest666
aktív tag

Hi !

Google Maps-ban nem találom a saját térképeket (GPS pontok)
Végleg kivették ezt, vagy valahogy elő lehet hozni ezeket a pontokat?
Az asztali gépen a Google Maps simán mutatja (Saját helyek > Térképek), de mobilon nem találom sehogy sem ezeket a pontokat

(#33247) snowdog válasza umek7 (#33235) üzenetére


snowdog
veterán

Csak hogy tanuljatok belőle. Erre a kérdésre viccből beírtam a hárombetűs navi program nevét, semmi mást, csak a három betűt. És mit kaptam érte?

...regisztrációd figyelmeztetésben részesült a következő ok miatt:
Warez ajánlás miatt.

Azért ez kicsit durva! Különösen annak fényében, ami ebben a topikban van. [link]

Azért kaptál figyelmezetetést érte mert warez.

[ Módosította: Qru ]

(#33248) Probert75 válasza snowdog (#33247) üzenetére


Probert75
addikt

Miért durva?! Örülj, hogy csak figyelmeztetést kaptál. A 3 betűs navi az warez.

[ Szerkesztve ]

(#33249) snowdog válasza Probert75 (#33248) üzenetére


snowdog
veterán

Azért gondolom itt is vannak fokozatok. Mert akkor mit adnak a direkt warez link betételéért, mint arra az előbb rámutattam?

A hozzászólásomat, a három betűt viccnek szántam, ott volt mögötte a mosolygó fej. Ezek szerint a modinak nem nagyon van humorérzéke.

"A 3 betűs navi az warez."

Az hogy leírom a három betűt, az warez? Na ne már, nézzél már át egy-két navi topikba. Hosszan warez dolgokat tárgyalnak, és soha senkitől nem hallottam hogy figyelmeztették volna. Gondolom azokon a helyeken más a modi.

[ Szerkesztve ]

(#33250) Probert75 válasza snowdog (#33249) üzenetére


Probert75
addikt

Azért egy hosszabb eltiltást a fórumtól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.