Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) spiky03


spiky03
veterán

Légy szi ajánljatok valami jó és egyszerűen testre szabható saját hangprofilos app-ot?
Mert mát szét vet az ideg, hogy nem tudom rendesen beállítani egyiket sem. :W
Beállítom neki, hogy rezegjen értesítésnél, amikor ugye SMS jön és semmi.

Próbáltam a My profile-t meg a Llámát is, Azt tudom, hogy még amikor Sony Ericsson LWW-em volt azon rendesen betudtam állítani mind a három profilt amiket használok (Home, Man@Work, FullExtra).
Setting profile volt ez a progit, amit a régi telcsin betudtam rendesen állítani.

Mert az Sony Xpreia L-ben nincs alap ilyen app. :( Bezzeg a hülye Huaweibe van. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#34802) dokee78 válasza petipetya (#34800) üzenetére


dokee78
félisten

Picsay el változtattam FF-re és utána satíroztam ki az autót.

Mi a bajod a Cerberussal?
Minden jól működik benne.
Adminisztrátori jogokat megadtad neki?

[ Szerkesztve ]

(#34803) fdisk


fdisk
őstag

Rendszeralkalmazássá konvertáltam a cerberust.
illetve csak csináltam volna,mert a TB(pro) nem tudta megcsinálni.
5 perc után is csak várj...várj...volt a képen.
Kilőttem feladatkezelővel,de utánam meg hazavágta a wifit. :(((
Nem tudtam csatlakozni a routerhez.
Mindent megpróbáltam, de semmi.
Csak akkor működött ismét a wifi,ha visszatettem a cerberust.
De utána kezdődött minden előröl.
Nem tudtam konvertálni stb...stb...
Végül nandroid restore lett belőle. :O
Így már jó a wifim.
A cerberus elásta nálam magát.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34804) petipetya válasza dokee78 (#34802) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R A Lumiás adásban csak ráböktek a kocsira, és hirtelen piros lett. Valami ilyesmi progi lenne az igazi szerintem.

"nincs rá lezsóidő"

(#34805) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Olyan programot keresek, ami a gyorsulásérzékelőt használva hozzávetőlegesen kiszámolják az adott jármű motorjának teljesítményét és forgatónyomatékát. Régebben láttam ilyet a play-én, de most nem találok.

(#34806) zlatan77


zlatan77
aktív tag

A Play Music,hogyan működik pontosan?
Ha most letöltök egy zenét,akkor azt 30 napon belül törölnöm kell,ahhoz,hogy ne aktiválódjon az előfizetése?

(#34807) dongasre válasza petipetya (#34793) üzenetére


dongasre
tag

Igen ott láttam:D megnézem a többi programot...kösz mindenkinek:)

SM s21+

(#34808) twine válasza Hauptmann (#34805) üzenetére


twine
addikt

Szia
Sajnos a kérésedre, nem tudok pontos választ adni, de "némi kerülővel" egy picit jobbat mutatnék, ha nem ismered:
Rendelsz egy ilyet, vagy hasonlót e-bay-ről...
És töltesz le hozzá playről egy ilyet vagy hasonlót ;) (ODB2 a keresőbe ) ;)
És nem hozzávetőleges adatokat kapsz, hanem pontosat ;)
(kérdés milyen évjáratú az autód)
Egy időben utána olvastam mikortól rakták kötelezően minden autóba ezt a diagnosztikai csatlakozót,,,De ezt most fejből meg nem mondom neked(nem vagyok egy szerelő tipus),,de nem friss dolog...

[ Szerkesztve ]

(#34809) pepe091 válasza petipetya (#34804) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Fura, hogy nem nagyon csinálnak ilyesmi full extrás fényképező appot. Pedig simán megérne akár 1-2k Ft-ot is, ha tényleg nagyon jó. Majd egyszer talán..

(#34806) zlatan77

Már aktiváltad az előfizetést, csak egy hónapig nem kell fizetni. Ha nem szeretnél a legközelebbi hónapért fizetni akkor az utolsó napon lemondod és kész.

[ Szerkesztve ]

(#34810) Hauptmann válasza twine (#34808) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam ez nem járható út, korai (12 lábas) OBD csatlakozóm van.

(#34811) dokee78 válasza petipetya (#34804) üzenetére


dokee78
félisten

Raböktek tudom láttam az adást.
De rábökéskor is ha nem érzékeli a tárgy széleit akkor fest össze vissza.
Nézd meg mikor az utat bökdösi.
Biztos van a Play Áruházban is ilyen,de passzolok.

(#34812) twine válasza pepe091 (#34809) üzenetére


twine
addikt

Nem akarom "petya" szavait kétségbe vonni, de azért ez a "ráklikkeltek" a kocsira, és piros lett dolog elég hihetetlenül hangzik..
Több százezres photoshop nem tud ilyet,,,hiszen még ott is maszkolni kell egy hasonló feladathoz,,,
Akkor egy mobil applikáció telefonon hogyan csinálná meg? Ahhoz durva algoritmusok kellenek... :U
Ezt a fekete fehér mobil appot, kipróbáltam én is régebben,,, de nem tudom milyen néven futott amit használtam...ezért sem szóltam a témához...
De ez azért baromi egyszerű,,,létrehoz a valós szines fotón, egy ff réteget, amit te ujjal leradirozol róla, ahol kedved tartja, majd menti....
Az egy klikkes mintavételes, majd szinezős cucc nekem elég csodaszámba menne...
Persze mint mondtam nem kétlem,,koromból fakadóan mutatott már sok "csodát" a számítástechnika :B :DDD

(#34810) Hauptmann:
Azt sajnálom,,,nekem is olyan a csatim,,,,ahogy olvastam lehet ugyan "fordítót" kapni,,csak épp semmit nem ér,,, :( :D

[ Szerkesztve ]

(#34813) pepe091 válasza twine (#34812) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Erről beszéltünk. Egy klikk.
Ilyesmi profi kamera app lehetne droidra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#34814) twine válasza pepe091 (#34813) üzenetére


twine
addikt

ügyes :R
de azért én még mindig szkeptikus vagyok,,,kíváncsi lennék erre az appra ha nem egy "tűzpiros" verda a tesztalany :U
Ez még nem az a "csoda", amit várnék,,,de
Valóban nem rossz.... :K és valóban igazat beszélt "petya" ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#34815) zlatan77 válasza pepe091 (#34809) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ezt nem értem teljesen.
Akkor azzal,hogy letöltöttem egy számot már aktiváltam?
Most egy hónapig bármennyi zenét letölthetek? Azok nem vesznek el miután lemondtam az előfizetést?
És egyáltalán hol tudom lemondani?

(#34816) air válasza twine (#34814) üzenetére


air
nagyúr

Az írásjelek többszörözése durva nyelvtani hiba, ér roppantul zavarja az olvasást. Kérlek, hagyd abba! Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34817) goom válasza dongasre (#34792) üzenetére


goom
senior tag

Lehet, hogy a Color Effect Splash a megoldás a kérdésedre? Úgy látom, tud effélét.

(#34818) twine válasza air (#34816) üzenetére


twine
addikt

10 év alatt te vagy a harmadik,aki szóvá teszi,,hozzászoktam, nem hagyom,,,kérlek skippeld, ha zavar...
Köszönettel :R

(#34819) pepe091 válasza zlatan77 (#34815) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem teljesen értelek. Aktiváltad a Korlátlan hozzáférést vagy nem? Ha igen, akkor az vonatkozik rád, amit az előbb írtam. Letölthetsz a telefonra korlátlan mennyiségű zenét (csak a Play Music appal vagy böngészőben tudod lejátszani, és magát a fájlokat nem tudod lementeni, kvázi csak hallgathatod őket, nem másolhatod). HA lemondod az előfizetést, akkor eltűnnek ezek a számok értelem szerűen, mert nem fizetsz érte...
Másik lehetőség, hogy megvásárolod őket, egy album kb 1000-2500 Ft között mozog, asz így vásárolt zene örökre a tiéd lesz, és ezt le is töltheted, megkapod a fájlt.

(#34814) twine

Szerintem egy halványabb színnel sem lenne gondja. Amilyen felismerő, és automatizált programok vannak manapság.

(#34820) raziel01 válasza twine (#34818) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem te direkt cukkolod ezzel az embereket.
Ilyen nincs, hogy véletlen valaki direkt 3-at ír mindenből.
Van törlő gomb a billentyűzeten :U , tanuld meg nyomkodni néha.

(#34821) twine válasza raziel01 (#34820) üzenetére


twine
addikt

te voltál a második? :DDD Már nem emlékszem..pár hónapja volt valaki :)
Értsétek már meg hogy nem fogom megszüntetni,,szóljatok a modiknak, dobassatok ki tíz év után ha oylan kurvára zavar és nem tudtok skippelni,,,akokr lesz read only, és kalap :(((

(#34822) pikszel válasza dongasre (#34792) üzenetére


pikszel
őstag

Ahogy már más is írta, a Camera 360-ban van ilyen effekt. Az effekt palettán a Magic Color filter az. Lősz egy képet, majd ki tudod választani, hogy melyik szín maradjon meg a képen. Úgymond color key. Photosopban két klikk. :)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#34823) vanni válasza ALI_G (#34771) üzenetére


vanni
csendes tag

Én a Cerberust használom már a harmadik telefonomon (egyszer kellett megvenni, nyilván :) ).
Pillanatok alatt belövi GPS-szel vagy hálózattal, hogy hol a mobil, ha valaki hozzápiszkál és nem tudja a jelszót, vagy SIM-et cserél benne, a megadott telefonszámokra riasztást küld a pontos címmel, s folyamatosan filmet/fotókat készít a tolvajról. Meg egyéb nyalánkságok.
A magyar rendőrségben ugyan nem hiszek, hogy segítenének, ha ellopják, de MINDEN adatom elérhető a mobilomról, s ha már visszaszerezni nem is tudom, adott esetben mindent törölhetek róla - ez számomra fontos. Ha van érzékeny adatod a mobilodon, vagy elérhető róla ilyen, akkor vedd meg, jól működik.

(#34824) twine válasza pikszel (#34822) üzenetére


twine
addikt

"Photosopban két klikk."

miután "maszkoltad", kijelölted valóban két klikk
Én ezt a lépést hiányolom a mobil applikációkból... :U
De nem trollkodni akarok, vagy hitetlenkedni,,, elhiszem hogy van ilyen,,,csak ezt a photoshop két klikket, kicsit magamra vettem,,, :)
De lehet, hogy csak frusztrált lettem kicsit, és nem is nekem szólt :B :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#34825) zlatan77 válasza pepe091 (#34819) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Én nem tudok róla,hogy aktiváltam volna.
Csak a play music-on belül az ajánlott dalok közül letöltöttem egyet.
Hol tudom megnézni, hogy aktiválva van-e?

(#34826) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Vettem 1 Galaxy s2 és tudja valaki milyen program kell ahhoz, hogy menjen a hanghívás?
Sokat vagyok autóban kihangosítót használok, és egyszerűbb lenne a hívás.
Android 4.1.2 van rajta.
Köszönöm előre is.
Szép napot.

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

(#34827) tonyqa23 válasza TRob1 (#34799) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt én sehol nem találom. Amúgy az az alkalmazás, ami gyárilag a ROM-ban van, az oda is frissítődik?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34828) TRob1 válasza tonyqa23 (#34827) üzenetére


TRob1
veterán

Sajna nem. Ilyenkor a datából veszi már el a helyet. Erre jó egy Root és az imént említett opció.

Ott van ahol a többi mentési/visszaállítási/egyéb opció is. Jobb felső sarokban katt a pipa és lap (vagy mifene) ikonra (illetve a Menü/Kötegelt műveletek is ugyanaz). És itt lesz az Áthelyezés/Integrálás műveletek alatt.

¤ R'n'R ¤

(#34829) virkir


virkir
veterán

Olyan naptárat keresnék amiben az általam megadott eseményeket el lehetne rejteni úgy hogy pl widgeten ne látszódjanak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34830) pepe091 válasza zlatan77 (#34825) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Play Music appot elindítod/ Menü/ Fióktípusnál mi van írva?

(#34831) twine válasza virkir (#34829) üzenetére


twine
addikt

szerintem majd' minden naptár alkalmazás tudja ezt,,,legalábbis az álltalam használt többségben ki lehet pipálni melyik naptár legyen látható a widgeten...
Én mondjuk elég régóta leragadtam az android pro widgets-nél ;)(ez mondjuk több egy "pöppet" egy egyszerű naptár alkalmazásnál :B :U

[ Szerkesztve ]

(#34832) ronson


ronson
őstag

Sziasztok.

Kint vagyok Angliában és telepíteni szeretném a bankom, webbank alkalmazását, de azt mondja, hogy az én országomból nem elérhető. Gondolom, mert magyarként regeltem régen az accom. Ezt hogyan tudnám átállítani?

(#34833) virkir válasza twine (#34831) üzenetére


virkir
veterán

Nem szeretnék több naptárat használni illetve ami telefonon van/lenne azt a google-vel szinkronizálom.
Olyan kéne amiben ez a lehetőség meg lenne, hogy bizonyos eseményeket rejtsen el ha nem akarom látni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34834) tonyqa23 válasza TRob1 (#34828) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Megtaláltam, de ezek szerint nem lehet egyesével? Ha egy ilyen alkalmazás frissítését integrálnám ROM-ba, akkor az összes alkalmazásét beleintegrálná?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34835) twine válasza virkir (#34833) üzenetére


twine
addikt

arról beszélek én is :K
valahol nem értjük egymást,,
Én is a google naptár szolgáltatását használom ;)
De gondolom arról tudsz ,hogy több "naptárt" (naptár típust) tudsz létrehozni:
pld:
-privát,
-melóhely,
-családi,,
etc,,etc,,,
Gondoltam létrehozol egy "secret" naptárt, és abba írod, amit nem szeretnél, hogy lássanak,,ennek a naptárnak a bejegyzéseit, pedig nem iratod ki,,azaz nem rakod mellé a pipát, a widget beállításaiban...
Olyat még nem láttam hogy egy naptár bizonyos eseményeit rejtse az adott program,,,,
ettől még persze lehet hogy van ilyen,,,csak nem találom életszerűnek, amikor annyi, és olyan naptárt hozol létre, amilyet szeretnél... :U

[ Szerkesztve ]

(#34836) mcsm88


mcsm88
senior tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek, ami képernyözárkor bontja a mobilnetet, wifit, stb. és az általam megadott időközönként visszakapcsol és szinkronizál.

(#34837) LordRajZoL válasza mcsm88 (#34836) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Juice Defender ezeket tudja, régebben használtom most már Tasker

zZz

(#34838) virkir válasza twine (#34835) üzenetére


virkir
veterán

Vazz én vagyok a béna :D
Így tökéletes csak nem jöttem rá.
Köszi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34839) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,

édesanyámnak érik egy droid tablet, szeretném ellátni vmi védelemmel a kütyüt: mit ajánlotok ?

Avast honlapján látom a "free mobile security"-t, ami root-olt kütyü esetén tűzfal funkciót is ad. Van esetleg jobb ennél ? (Nem feltétlen root-olnék).

(#34840) raziel01 válasza #40935168 (#34839) üzenetére


raziel01
veterán

Minek védelem? Kb semmit nem ér úgyse csak lassítja a tabletet.
Sima netezésnél nem fog semmit elkapni.
Inkább arra kéne figyelni, hogy semmilyen noname app-ot ne rakjon fel.

(#34841) #40935168 válasza raziel01 (#34840) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ha ennyi is elég, nekem ok... :U

(#34842) zlatan77 válasza pepe091 (#34830) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Legfelső sorban a : csatlakozás a Google Playhez a fiókommal.
Következő sor: Próbálja ki a korlátlan hozzáférést...

(#34843) air válasza mcsm88 (#34836) üzenetére


air
nagyúr

Tasker

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34844) ncc1701 válasza #40935168 (#34839) üzenetére


ncc1701
veterán

Mindenképp érdemes hozzá valami tokot beszerezned védelemnek szerintem. Nők nagyon le tudják amortizálni az eszközöket.

(#34845) ncc1701 válasza mcsm88 (#34836) üzenetére


ncc1701
veterán

llama, ez ingyenes, a tasker az fizetős.

(#34846) v.attis


v.attis
őstag

Újra működik az IM+ fészbuk része!

(#34847) TRob1 válasza tonyqa23 (#34834) üzenetére


TRob1
veterán

Dehogy. Katt a futtatásra, és ott pipálgatni amit akarsz... már ha van több is (de persze ha van több, érdemes mind, ne foglaljon már duplán)
És ez igaz az itt lévő összes Műveletre, mindenhol lehet egyesével is.

(#34848) tonyqa23 :
Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34848) tonyqa23 válasza TRob1 (#34847) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ok, rendben köszi!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34849) pepe091 válasza zlatan77 (#34842) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Na, akkor nincs aktiválva. De így letölteni se tölthettél le zenét, maximum vásárolhattál. Vagy csak belehallgathattál egy számba, de ott nem hallgathatod az egész számot, csak egy részletét.

(#34850) #40935168 válasza ncc1701 (#34844) üzenetére


#40935168
törölt tag

apt-get install tok ? :DDD Vagy tokot töltök le rá a Play áruházban ? :D Troll off: szoftveresen gondoltam a védelmet.. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.