Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) counterbill


counterbill
senior tag

Szeretnék veletek megosztani egy nagyon jópofa játékot ami nincs fent sajnos a Playen. Egy magyar emberke csinálta és ingyenesen elérhetővé tette bárkinek.
Idősebbek közül biztos van olyan aki játszott vagy emlékszik azokra a bizonyos Kaland Játék Kockázat (Rakéta könyvek) könyvekre.
Emberünk csinált ebből egy szép kis appot androidra ahol minden automatizált. Gombnyomásra a telefon dobja a kockát magától számol(nem kell papír+ceruza) és közbe olvashatjuk a könyvet:)
Tegnap este jó sokat játszottam vele. Végig nem vittem mert mindig meghaltam :DDD
Hátha valakit érdekel úgy hogy itt a link.
Itt bővebb információt és több könyvet is megtaláltok a játékról és hasonlókról.
Remélem valaki fog neki örülni:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#34552) petipetya válasza zlatan77 (#34489) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem csak neked, hanem például nekem is új ez a dolog. Így fingom sincs róla. :)

Egyenlőre addig jutottam, hogy behoztam a webes felületet, ahonnan feltelepült Google Music Manager (legalábbis Ubuntun, így gondolom Windows alatt sincs másként), amibe betallóztam a gépen lévő zene mappát, benne kemény 272 db mp3-al, amiket feltölt.

Aztán hogy innen hol-mit-merre-hogyan stb., azt majd meglátom. Mappázási lehetőséget viszont én sem találok, de nem is baj, mert azzal már nekem túl lenne bonyolítva a dolog. Az album vagy előadó szerinti rendezés bőven elegendő.

Persze az igényed nem egyedi, így szerintem várható Play Music integráció valamelyik későbbi frissítéssel akár a Poweramp, akár a többi nagyobb zene lejátszó esetében.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#34553) Debilon válasza Viper26 (#34548) üzenetére


Debilon
addikt

nekem km-ben számol (ha erre gondolsz)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#34554) pepe091 válasza petipetya (#34552) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Powerampba meg hasonlókba nem hiszem, hogy lesz integráció. Lévén ez csak nekünk újdonság, máshol évek óta működik.

(#34555) air válasza counterbill (#34551) üzenetére


air
nagyúr

Ehhez csak ennyit tudok hozzátenni: :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34556) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tudtok olyan appot ajánlani ami widgetként kirakja az elemlámpát, és amint a widgetre rányomok, rögtön világít a vaku? Jelenleg ha widgetre nyomok, az app jön be és ott még 1x meg kell nyomnom. Nem nagy fáradtság ugyan, de örülnék egy gyorsindító ikonnak!: )

Üdv: Csabee.

(#34557) Siriusb válasza Csabee. (#34556) üzenetére


Siriusb
veterán

Nemes egyszerűséggel: Flashlight.

Szerk: A playen kicsit más néven van fent, mint a telefonban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#34558) Mr X válasza Csabee. (#34556) üzenetére


Mr X
veterán

Ennek van 1x1-es widgetje, én ezt használtam.

(#34559) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

segítségeteket szeretném kérni. olyan android alkalmazást keresek, amivel nyomon tudom követni itthonról (akár pc-ről,akár saját telefonról, mind1) egy másik telefont.
természetesen mind a két fél beleegyezésével.

fontos,hogy a követett telefonnak max a gps-t keljen bekapcsolni,tehát offline módban is használható legyen.

előre is köszönöm

(#34560) Csabee. válasza Siriusb (#34557) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nagyon jó! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#34561) chab7


chab7
addikt

Ha jól látom ezen a play music szolgáltatáson csak egy lejátszóban meg lehet a zenéket hallgatni de telefonra lementeni nem lehet magát a zenét? (Kizárólag csak azért, hogy net mentes helyeken is hallgathassam a zenéket ;] )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34562) pepe091 válasza chab7 (#34561) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De le lehet. Így net nélkül is menni fog. Ha megnyitsz egy albumot, akkor ott lesz egy rajzszög, arra nyomva letölti az adott albumot.

(#34563) chab7 válasza pepe091 (#34562) üzenetére


chab7
addikt

Valóban, mert letöltött egy zeneszámot amivel kipróbáltam. De vajon hová tette? Mert nem találom ám sehol :B

Itt lenne? /data/data/com.google.android.music/files/music

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34564) chab7 válasza chab7 (#34563) üzenetére


chab7
addikt

Nem ez lesz, mert töröltettem is vele a letöltött zenét, de ebben a mappában nem változott semmi.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34565) chab7 válasza chab7 (#34564) üzenetére


chab7
addikt

Azaz mégis csak ide tölti, de * cseszik eltávolítani, hiába nyomok a play musicban eltávolításra - továbbá valami kódolt formában van így pl a poweramp-al nem is lehet lejátszani :(

(* Másodjára eltávolította)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34566) Sonja válasza chab7 (#34565) üzenetére


Sonja
veterán

Pont ezt akartam írni, de találtam egy ilyet! Talán működik. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34567) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.

Az miért van, hogy haverom átküldött bluetooth-on egy saját készítésű videót az s4 minijével az én S advance telómra és mikor megnyitom a videót a gyári lejátszóval, nagy meglepetésemre csak a hangot játsza le?
Melyik programmal próbálkozzak?
Ez normális dolog szerintetek, hogy "házon belül" nem kompatibilis a fájl formátum?

(#34568) pepe091 válasza Lehiñito (#34567) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#34569) bacus válasza Járókeret (#34559) üzenetére


bacus
őstag

ennek igy csak egy módja van, és nem csak offline van a telefon, de még a gps sem kell hozzá.

Felhivod, 2 percenként és megkérdezed tőle merre jár. :)
Ha elég ha minden órában kapsz tájékoztatást, akkor a követett telefont ki lehet kapcsolni, és elég akkor bekapcsolni amikor hivni akarod.

:DDD

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#34570) Járókeret válasza bacus (#34569) üzenetére


Járókeret
senior tag

hát ez az opció nem túl jó.... a helyzet,hogy szar környéken lakunk pesten és barátnőmet akarom nézni,hogy merre jár haza fele :S

de köszi a segítséget

(#34571) róland válasza Viper26 (#34548) üzenetére


róland
veterán

Ha az Endomondo-ra gondoltál, akkor a Beállítások/Profil menüben lehet váltani a metrikus/angolszász mértékegységek megjelenítését.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#34572) becenevem válasza bacus (#34569) üzenetére


becenevem
aktív tag

Felsírtam. :DDD
Erre a gyerek is felkelt. Ő is felsírt. :O

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#34573) kovisoft válasza Lehiñito (#34567) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha lehet, próbáld meg átkapcsolni a lejátszóban a hardveres lejátszást szoftveresre. Ez sok esetben meg szokta oldani a hiányzó kép problémáját. Van több jó lejátszó is, pl. a már említett MX Player, a BSPlayer, Mobo, VLC. Ezekben általában lehet váltani a hw-sw dekódolás között.

(#34574) Mr X válasza Járókeret (#34570) üzenetére


Mr X
veterán

Nem hiszem, hogy fogsz ilyet találni, tekintve, hogy az útvonaladatok elküldéséhez szokott kelleni a mobilnet.

(#34575) Semm1 válasza Richee11 (#34539) üzenetére


Semm1
tag

Ha az Android Weather & Clock Widget-re gondolsz... Nekem háttérben 39 MB-t használ, és beállítás függő, hogy milyen gyakran frissül, nekem fél óránként és így elég sokszor pörgeti a processzort(napi 500x:-\ ). Engem nem zavar, mert eddig ez tetszik a legjobban. 1Weather-t nem ismerem.

(#34576) spanyoll


spanyoll
addikt

Üdv! Tudnátok ebben segíteni? Köszi előre is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34577) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Köszönöm szépen a segítségeteket, utána nézek ennek az mx lejátszónak.

(#34578) pepe091 válasza spanyoll (#34576) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mi az hogy rossz helyre rakta? GPS be volt kapcsolva?

(#34579) spanyoll válasza pepe091 (#34578) üzenetére


spanyoll
addikt

Gps bekapcsolva, mobilnet bekapcsolva, camera indít, kép lő, képernyőzár aktivál.
A probléma bizonyára ott van, hogy nincs elég ideje gps jelet találni, de akkor mi lenne a megoldás? Indítani a kamerát és várni 1 percet mire talál pontos pozíciót és csak akkor lőni? Vagy azt a kép után kezdi el keresni? Nem ismerem a mechanikáját de az biztos, hogy zavar, hogy jó pár száz méterrel arrébb rakosgatta a képeket (néha csak pár tízzel).
Fotózásomhoz kéne rögzíteni pár dolgot és nagyon hasznos lenne hozzá a telós geotag de így elég tré.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34580) steeel35 válasza kovisoft (#34547) üzenetére


steeel35
tag

Tudtam, hogy valaki elsüti ezt... Neked sikerült! :D

Egyébként köszönöm a segítséget, átnézem az említett alkalmazásokat. :)

(#34581) Semm1


Semm1
tag

Kellene egy olyan app, amiben azokat a dolgokra emlékeztetném magam, amikről tudom hogy szinte biztos hogy elfelejteném...Ez van, öregszem, már tényleg kell valami, persze sokáig tagadtam... :D

Körülnéztem, egyelőre az Any.Do a befutó. Kérdés, nem kell olyan amin egy képernyőn 2 heti tennivalót meg tudok nézni, érdemes-e tovább keresnem?

(#34582) pepe091 válasza spanyoll (#34579) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Próbáld ki, hogy kép készítés előtt vagy után vársz egy kicsit. Nem hinném, hogy erre lenne külön app.

(#34581) Semm1

Google Keep. :K

[ Szerkesztve ]

(#34583) Semm1 válasza pepe091 (#34582) üzenetére


Semm1
tag

Kösz a tippet ! :)
Azóta már felraktam az Any.Do-t, és egyelőre nagyon úgy néz ki hogy ez lesz az amit kerestem. Egyszerűségben jobban is tetszik mint amit te ajánlottál, és mivel mindkettő jónak tűnik, most az dönt melyik tetszik jobban. :) Igaz nem is kell semmi túlbonyolított(annyira azért még nem vészes a helyzet a feledékenységgel:D ), csak egy lista amire indulás előtt rá tudok nézni.

(#34584) darvinya


darvinya
titán

Egyre jobb a G. Now.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34585) pepe091 válasza darvinya (#34584) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezt a My Tracks-ből szedte? Egyébként tenyleg egyre jobb. :K

(#34586) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

A tavoli nasomat szeretnem webdavon elerni, milyen alkalmazast tudtok ajanlani? iOSen az nPlayert hasznaltam,de sajnos androidon nem talalom az alternativajat :( Lehet akar fizetos is.

(#34587) mcsabi84 válasza pepe091 (#34585) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Onnan tuti nem, de nem sokat ér, mert nálam a közelében nincs. Amúgy hogy a viharba lehet mérföldről átállítani km-re? Angolul használom, mivel így elérhetőek a sport kártyák meg egyéb dolgok, de attól még rátolhatnának egy átváltást (amit én is észreveszek)

(#34588) Bozek válasza counterbill (#34551) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezer meg egy köszönet. Régen sokat játszottam ezekkel a könyvekkel, de aztán kölcsönkérték az ismerősök és "elfelejtették" visszahozni. Már csak olyan 10 db van meg.
A linkért meg külön köszönet, az is hasznos.

(#34589) Bozek válasza LonGleY (#34507) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neked soha semmi se tetszik... 50 forintból sehogy se vonja le, egyszerűen megszünteti a szolgáltatás elérését, ahogy minden más előfizetéses oldal.

Nálam amúgy nem hallgat el, ha megnyitom, szóval ez nem feltétlenül az alkalmazás hibája.

(#34590) petipetya válasza counterbill (#34551) üzenetére


petipetya
nagyúr

4.3 alatt nem megy.

"nincs rá lezsóidő"

(#34591) gipsztigris válasza darvinya (#34584) üzenetére


gipsztigris
addikt

A lényeg, hogy előbb-utóbb arról is lesz listája a guglinak, hogy mikor volt magömlése a júzernek! Ha ezt jónak mondjátok akkor tessék használni! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#34592) air válasza gipsztigris (#34591) üzenetére


air
nagyúr

Ha neked nem tetszik, ne használd!
De mást ne szólj le azért, hogy mit használ. Ne gondold, hogy te biztonságban vagy, azért mert nem használsz ilyeneket. Bármit megtudhatnak rólad enélkül is, ha akarják. Ha fontos lenne. :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34593) siofok


siofok
őstag

A gyári gmail appba valahol meg lehet találni a címtárat,teldfonkönyvet,hogy ne kelljen webes felületen nézni?(1x2x nem szinkronizálta fel az új telszámot,így szeretem leellenőrizni ott van-e.

OnePlus nord 2t

(#34594) darvinya válasza pepe091 (#34585) üzenetére


darvinya
titán

Helymegosztási adatok és a gyorsulás érzékelőből szedi hozzá az adatot.
Igaz ez csak megközelítő érték, de majdnem pontos.
Nekem azért tetszik, mert nem kell külön app hozzá.

(#34587) mcsabi84

Ha angolul használod a telot, akkor miért várod el a km átváltás, hiszen angol nyelv területen mph a hivatalos mérték egység.

(#34591) gipsztigris

Hátha oda is telefon kell akkor már baj van. :D

(#34593) siofok

Azt csak webes felület tudja.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34595) siofok válasza darvinya (#34594) üzenetére


siofok
őstag

Értem,köszi

OnePlus nord 2t

(#34596) gipsztigris válasza air (#34592) üzenetére


gipsztigris
addikt

Vajon miért érzed úgy, hogy bele kell szólnod az Istentiszteletbe? :Y Ez nem leszólás volt, csupán egy vélemény amit vagy elfogadsz vagy nem, de majd akkor szólj bele légyszíves ha téged szólítalak meg, vagy neked válaszolok!
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#34597) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Tegnap volt egy frissítése a next browser programnak, és azóta néha olyat csinál hogy ha visszalép elözö oldalról, vagy új lapot tölt be, a képen alsó-közép fertályon megjelenik egy semmit mondó szürke téglalap, majd el is tünik.
Lehet hogy már frissítés elött is ott volt, de én tegnap figyeltem fel rá.Mi lehet ez?

(#34598) ux1 válasza gipsztigris (#34596) üzenetére


ux1
addikt

Innentől kíváncsi lennék mit szólsz a iPhone-hoz, az ujjlenyomatodat is gyűjti. :)

Paranoia ellen pszichológus. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34599) zsoltzsolt válasza darvinya (#34584) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

ezt az összefoglalót hogyan szeded elő? köszi

(#34600) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Tegnap este tesztelgettem a Play Musicot.
Iszonyatosan jó. A PC-n tárolt közel 50 gb zenét ezentúl bárhonnan,bármikor elérem. :)
Sok számot meghallgattam és egy másodpercre sem akadt meg vagy állt le.
Ha a mappás megjelenítést is támogatná,akkor azt mondanám, hogy hibátlan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.