Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) kovisoft válasza Tyer (#34650) üzenetére


kovisoft
őstag

Akkor lehet, hogy én nem értem, mi az, hogy "nem zárja a billentyűt". :B
Azt hittem, az a baj, hogy ha kinyitod a flipet és bekapcsol a képernyő, akkor nincs lockolva. Bocs, ha félreértettelek.

(#34652) Jacak válasza Deck (#34625) üzenetére


Jacak
senior tag

A Facebook Messenger nem chat app,legalábbis nem úgy,ah. pl. az Imo,nem kapcsolja be az elérhetőséget FB-chatre,de egyébként igen,elég gáz,sajna,én eléggé bánom is,h. ilyen... :(

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#34653) Mr X válasza Jacak (#34652) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lenne vele nagy gáz, ha nem játszaná be rendszeresen, hogy írok valamit, aztán küldésnél beakad és csak "sending"...

(#34654) San398 válasza Tyer (#34648) üzenetére


San398
őstag

Hogy "független legyen a dölésszögtől" pipáld ki az első pontot "Any direction"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#34655) Jacak válasza Mr X (#34653) üzenetére


Jacak
senior tag

Bugos,ja.
Én kerestem is egy régebbi verzát,azok még aránylag gördülékenyebbek voltak,meg ugye kisebbek is.Meg ugye az emotikonokat csak úgy a 2.x-es verzától mutatják(többek közt.)Az a gáz,h. nem is találtam még olyan másik appot,ami tudná ugyanezt,h. privátim beszélgetni FB-n anélkül,h. a chaten online-nak látszana az ember,pedig pont ez a lényeg,h. ne láthassa az embert boldog-boldogtalan...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#34656) Tyer válasza San398 (#34654) üzenetére


Tyer
őstag

Királyság, így jó:D
És hogy lehet megoldani, hogy azonnal, és ne vagy 2 mp mulva tegye?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34657) San398 válasza Tyer (#34656) üzenetére


San398
őstag

Mindent azért ne akarjál! :) Sajnos ez ilyen, hamarabb nem megy neki.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#34658) air válasza ALI_G (#34633) üzenetére


air
nagyúr

Jó eséllyel semmit nem tudtok tenni. Annak annyi. Még ha lett is volna rajta bármilyen védelmi app, akkor sem lennétek előrébb, mert nem sokat érnek. Vigyázni kell a telefonra. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34659) Tyer válasza San398 (#34657) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor elfogadom ilyennek

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34660) oncsi válasza air (#34658) üzenetére


oncsi
őstag

Ezt nem teljesen értem.
Ha a szolgáltató képes letiltani egy telefont végleg, akkor mièrt nem teheti meg ezt a tulaj kérésére?
És ha tesznek bele egy új kártyát, akkor azt miért ne tudná beazonositani? Nincs olyan, hogy körözött IMEI szám?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#34661) Tyer válasza oncsi (#34660) üzenetére


Tyer
őstag

Az a telefon már vagy darabokban van, vagy nem annál, aki ellopta. Szerinted azok, akik Ájfón 5 öst árulnak a köruton boltbol hozták?:D Szerinted van aki megveszi Harmad áron?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34662) goom válasza kovisoft (#34647) üzenetére


goom
senior tag

+1 a Proximity-re: nagyon kellemes.

(#34663) vanni


vanni
csendes tag

Sziasztok, a Callrecorder az egyetlen program, amivel rögzíteni tudom a telefonbeszélgetéseket kihangosítás nélkül. Root jogot kellett adnom neki. Remekül működik.

Viszont az a problémám, hogy az amúgy szökőévenként szükséges program minden indulásnál kiiktathatatlanul betöltődik, miközben nincs is rá szükségem. Meg tudná valaki mondani, hogy miképpen tudnám kikapcsolni, hogy ne induljon automatikusan a mobillal? Nem akarom uninstallálni, mert elég macerás telepíteni, mikor mégis kell.

Vagy ha ez nem lehetséges (én sehol nem tudom kikapcsolni), akkor hogy tudnám letiltani az automatikus indulását egy root jogokkal rendelkező proginak? Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#34664) Tyer válasza vanni (#34663) üzenetére


Tyer
őstag

Greenify

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34665) dokee78 válasza vanni (#34663) üzenetére


dokee78
félisten

Melyik callrecorder?

(#34666) dokee78 válasza kovisoft (#34647) üzenetére


dokee78
félisten

Proximity Tool Extension biztos jó,de:
1. Azt írja, "Hiba a vásárlás közben",holott ingyenes elvileg.
2. Megfagy a telepítés gomb után tőle a Play Áruház.

(#34667) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Másnál is vacakol a Google Play?? Se letölteni, se frissíteni nem tudom, netes felületről pc-ről belépve se, sőt ebben az esetben eddigi vásárlásaimat, telepített ap-jaimat se látja ...
valaki erre vagy másnak is ezt csinálja??
előre is köszi

(#34668) bacus válasza n@p@lm (#34644) üzenetére


bacus
őstag

Ez nem egy telefon feauture, hanem szolgáltatói. Olyan mint a hangposta, azt is be és ki lehet kapcsoltatni. Itt ugyanez a helyzet, a telefonon megnézed a hivásbeállitásoknál, átirányit foglalt esetén, amikor jön a hivás, és elutasitod, akkor az a hivónál foglalt, azaz a szolgáltatód szépen átirányitja a hivást. (a hangposta az tipikusan hivásátirányitás nem elérhető, vagy hivásátirányitás nem fogad 30mpig)

Azért azt tudnod kell, hogy az átirányitás általában nem ingyenes, van, hogy hangpostára igen (és még lehet a visszahallgatásért is fizetni kell), vagy hálózaton belüli átirányitás ingyenes (de lehet, hogy max havi 120 percig pl.), de egyébként az átirányitott számig te fizeted.

hivó hiv téged (ezt ő fizeti), te továbbirányitod Kanadába azt meg te...
(A hivó Kanadával beszél.)

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#34669) ux1 válasza bacus (#34668) üzenetére


ux1
addikt

+1
De jó hogy meg válaszoltad. Meg kíméltél egy hosszabb írástól. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34670) ux1 válasza ux1 (#34669) üzenetére


ux1
addikt

Annyit még esetleg meg lehet nézni, hogy bizonyos callblockerek emlékeim szerint lehet hogy tudnak atirányítani. Lehet hogy csak hanpostára, de akkor azt a hp-számot beállíthatja másra is. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34671) #13110016


#13110016
törölt tag

A CID getter alkalmazásban, hol látom, hogy melyik régióba szánt a telefonom?

(#34672) VeryByte válasza n@p@lm (#34644) üzenetére


VeryByte
őstag

Van egy ilyen: Call Forwarding, nézd meg a play-en. Most nem keresgélem ki. :) Inkább ne, most néztem meg megint (régóta fent van a telón, de nem használtam), és elég gáz. De talán találsz hasonlót a play-en. Ez persze szoftveres és nem szolgáltató által biztosított, de kompromisszumnak jó lehet.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#34673) n@p@lm válasza bacus (#34668) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi.
a második bekezdéssel tisztában vagyok.

szerk. : megjegyzés : érdekes húzás a szolgáltató részéről (T) hogy nem engedi a beállításokban átírni a hangposta hívószámát a szolgáltatói telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#34674) dauphin válasza Tyer (#34629) üzenetére


dauphin
aktív tag

Én erre a Gravity Srceen-t használom, érdemes kipróbálnod!

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#34675) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Van vmi jó app élő sport nézésére?

(#34676) laszlohu


laszlohu
addikt

Chrome újítások, jelenleg az alábbi linken lévő béta lesz pár nap múlva a stabil.

[link]

[Újdonságok]

-gesztussal nagyítás
-gesztussal tab váltás
többek között

(#34677) MurdR válasza Bone123 (#34675) üzenetére


MurdR
veterán

SPB TV, mindig TV pl?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#34678) bacus válasza n@p@lm (#34673) üzenetére


bacus
őstag

Miért is engedné? Megváltozott?

Én azonnal kikapcsoltatom a hangpostát, utálom, az átirányitásnál nem a hangpostára kell beállitani, hanem egyéb számra.

Szerintem nincs (és nem is igen lehet) egy sim kártyás telefonnal szoftveresen átirányitani. Gondold el, hogy ha nincs hivásvárakoztatás, akkor csak 1 beszélgetés lehet aktiv, ha van, akkor kapcsolgatni tudsz a két hivás között, tehát a szoftveres átirányitás nem lenne más mint egy konferenciabeszélgetés, amiből te tulajdonképpen kilépsz amikor leteszed! Viszont ha nem ingyenes az átirányitás, akkor csúnyán kitolhatsz magaddal, mert a konferenciabeszégetés amiből kiléptél, te már nem tudod megszakitani semmilyen módon ! A számla meg meglepő lehet... 2 simes telefonnal szoftveresen is megoldható, de akkor ingyenes átirányitás elfelejtve.

15 évvel ezelőtt volt ismerősöm aki a W900nál dolgozott, akkor nekik még minden beszélgetés korlátlanul ingyen volt. (na ja, az én 130 ft-os percdijamból futotta). Ha sokat kellett beszélnem a testvéremmel, akkor felhivtam, ő visszahivott mindkettőnket, majd kilépett a beszélgetésből, mi meg akár órákig beszéhettünk ingyen...

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#34679) becenevem válasza zsoltzsolt (#34667) üzenetére


becenevem
aktív tag

Nekem is csinálta. Azt hittem én rontottam el valamit. Akkor megnyugodtam.

UI.: megjavult. Mostmár frissít.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#34680) laszlohu válasza laszlohu (#34676) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocsi, az újdonságoknak rossz linket adtam meg az előbb,
a jó link:

[Újdonságok]

[ Szerkesztve ]

(#34681) Bone123 válasza MurdR (#34677) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ezek programkínálata sporthoz kevés. Valami szélesebbkörű cucc kellene, ha érted mire gondolok.

(#34682) mcsabi84 válasza Bone123 (#34675) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Sopcast?

(#34683) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Van arra mód, hogy a telefon bluetooth-ján keresztül az autórádión hallgassak zenét?

M&N

(#34684) LonGleY válasza beers (#34683) üzenetére


LonGleY
veterán

És van is ilyen egység a rádión? :]
Csak kiinduló ponttal tudok segíteni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#34685) beers válasza LonGleY (#34684) üzenetére


beers
addikt

Van, a telefon kihangosítás működik is, de a zene nem :(!

Ilyen van benne!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#34686) vanni válasza dokee78 (#34665) üzenetére


vanni
csendes tag

@dokee78: Erről a Callrecorderről kérdeztem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.callrecorder Tök jó, működik, csak kikapcsolhatatlannak tűnik. Van egy tipped a root joggal rendelkező progi kikapcsolására?

@Tyer: mutatós ez a Greenify... De nem értem, most fut az app, vagy nem fut, ha használjuk?

Még egy kérdés: ha Titanium Backuppal lefagyasztom, akkor éppen úgy nem töltődik be a rendszerbe, mintha eltávolítottam volna, vagy csak nem látom és a háttérben fut tovább?

Hála! :R

(#34687) tonyqa23 válasza Deck (#34625) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Használtam IMO-t, de orrba-szájba ébresztgette a telefont és merült, mint állat. Az IM+ Pro 6.5.7-es verzióját használom erre - valaki itt ajánlotta nemrég - és mégcsak fent sincs az ébresztgetési listán, nem is merít, mert push rendszerű, mint a gmail. Fain.

vanni:

a Greenify-ben hibernált programok nem futnak, de simán el tudod indítani, mintha Titanium Backuppal jegelnéd.Ezért szerintem jobb. Viszont, ha van memória felszabadítására való progid, Pl.: Clean Master,. akkor a Greenify-t nem szabad bepipálni benn, az had fusson, mert csak akkor tud hibernálva tartani bármit is.Nem eszik sokat.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34688) beers válasza LonGleY (#34684) üzenetére


beers
addikt

Köszi, B tervnek jó lesz! :R
Reméltem, hogy van valami szoftveres dolog is.....

M&N

(#34689) LonGleY válasza tonyqa23 (#34687) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam teljesen random volt, hogy azzal a push-al mikor kapta meg az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

(#34690) tonyqa23 válasza LonGleY (#34689) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ja, de aki itt ajánlgatta, rendesen ki is hangsúlyozta, h a 6.5.7-es verza műxik jól.azóta van már 8-as meg 9-es végű, még nem próbálgattam, de ez a 7-es tuti,h jól műxik, mert akárhányszor jön levél a gmail-emre, akkor az IM+ is jelzi, + a skype ismerőseim belépését is.

vanni:

Ennyi pénzért már működhet is jól az a call recorder, bebaszna,ha két és fél ruppóért nem csinálna semmit...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34691) vanni válasza tonyqa23 (#34690) üzenetére


vanni
csendes tag

Működik - sőt, nekem az egyetlen app, amelyik telefonbeszélgetést jól rögzít - csak nem tudom kikapcsolni, b@sszus és állandóan fut :((

Bocsi, de én még mindig nem értem, hogy mi a Titanium Backup fagyasztása és a a Greenify-ben hibernált programok között... Nyilván kicsit retard vagyok, bocsi.

Azt írod, hogy "a Greenify-ben nem futnak, de simán el tudod indítani, mintha Titanium Backuppal jegelnéd." Hogy van ez? Mi a különbség a TB-hez képest?

És a Titanium Backuppal fagyasztott programok úgy viselkednek, mintha uninstallálnám őket, vagy azért jelen vannak a memóriában valamennyire?

[ Szerkesztve ]

(#34692) tonyqa23 válasza vanni (#34691) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Tegyük fel, h a Facebookot hibernálod a Greenify-ben. Akkor nem fog futni a háttérben, nem fogja ébresztgetni a telefont és így az nem fogja feleslegesen meríteni a telefont. Viszont ha el akarod indítani, akkor simán el fogod tudni indítani, sőt ha befejezted a facebookozást, akkor a greenify megint hibernálja automatikusan, mikor kikapcsol a képernyő. Ha a TB-al jegeled, akkor nem tudod elindítani, csak a megint belépsz a TB-ba és megszünteted a jegelést. Sokkal egyszerűbb a Greenify..Az olyan programok, amik merítik az akksit, mint hibernálva vannak nálam Greenify-vel, mégis, ha kell, simán el lehet indítani.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34693) Bone123 válasza mcsabi84 (#34682) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Megnézem, köszi!

(#34694) vanni válasza tonyqa23 (#34692) üzenetére


vanni
csendes tag

Jól hangzik nagyon, köszönöm! :C Ugye erről a progiról írsz? Van itt valami Donation package is. Van arra szükség?

Utolsó kérdés: a Greenify nem csak akkor jó, ha számos programot tiltok le vele átmenetileg? Mert azért - gondolom - az ő futása is igényel némi memóriát...

(#34695) Logeeen válasza vanni (#34694) üzenetére


Logeeen
senior tag

Lényegesen kevesebbet eszik, mint amit le fogsz tiltatni vele. 1 appnál is bőven megéri! :K

#Xiaomi 13T#

(#34696) vanni válasza Logeeen (#34695) üzenetére


vanni
csendes tag

És kell a Donation package, vagy elég a free? (Köszi, több kérdésem nem lesz, nem spammelem tele a fórumot a témával, ígérem. :R )

(#34697) siofok válasza Logeeen (#34695) üzenetére


siofok
őstag

érdekes,nekem nem látja a gyári facebook appot. :F
app quarantine-al fagyasztottam előtte,kiolvasztottam,gondoltam kipróbálom ezt a progit is,mert tetszett hogy írtátok hogy használat után auto visszafagyasztja h ne fusson.De nem látja :(

OnePlus nord 2t

(#34698) LordRajZoL válasza siofok (#34697) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Rendszer appokat sajnos nem lát

zZz

(#34699) vanni válasza siofok (#34697) üzenetére


vanni
csendes tag

Most olvasom, hogy a Donate verzió kezeli a rendszer appokat is. :)

(#34700) n@p@lm válasza bacus (#34678) üzenetére


n@p@lm
őstag

motorola defynél át tudtam írni, sőt a független sony sp-ken is át tudják írni.
úgy néz ki a függő telefonokon korlátozzák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.