Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) papp053 válasza jokert (#33939) üzenetére


papp053
tag

Talán az y300 fórumán kéne kérdezned és kapnal választ is. A viberből csak a 2.3. megy el a gyári romon. A b194 feletti romokon meg a friss is.

(#33952) SG3rg0


SG3rg0
őstag

A Microsoft levelező rendszerét az outlookot nem használjátok névjegyek le és fel szinkronizációra?
A le szinkronizációt megtaláltam de a fel szinkront nem. Letöltöttem hozzá a Palyről az outlookot.
Tehát ugyan úgy szeretném kezelni a névjegyzéket mint ez előtt gmailba.

(#33953) Polllen válasza SG3rg0 (#33952) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én használom és sajnos az alap exchange beállításoknál a névjegyzék egyirányú. Elméletileg az outlook app-nak kellene biztosítani a két irányt, de azt meg nem használom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33954) SG3rg0 válasza Polllen (#33953) üzenetére


SG3rg0
őstag

Az is csak lefele tudja. Ahogy nézem.

(#33955) SG3rg0 válasza Polllen (#33953) üzenetére


SG3rg0
őstag

Rájöttem, a droidba van hotmail fiók és tudja le fel illetve közvetlenül lehet bele menteni.

(#33956) virkir


virkir
veterán

Mit lehetne videotelefonálásra használni wifi only tab-on? Tab-telefon, tab-desktop viszonylatra kéne.
Skype-ot szeretném kerülni ha lenne jobb alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33957) LonGleY válasza virkir (#33956) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem sok olyan akad, ami desktopon is jelen van.
Esetleg: Hangouts, ooVoo

A Hangouts sem biztos, nem tudom hogy elérhető-e
asztalin a video-kép. A Skype-al szerintem jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#33958) Hegasus válasza jokert (#33939) üzenetére


Hegasus
senior tag

nálam is ez a probléma állt fenn a legújabb verzióval, de vissza tettem a 2.3.2.61-es verziót azzal minden klappol. (amúgy is egy kalap hulladék az egész, de frissítésekkel csak még jobban az lesz)
ha kéred küldöm privátban.

másoktól: van más internetes hanghívásos program, ami működik lassított mobilnettel? (viber működik)
néztem icq-t, line-t, skype-ot, ezeket próbálta valaki lassított mobilnettel?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#33959) róland válasza virkir (#33956) üzenetére


róland
veterán

Viber. Van Windows kliense is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#33960) fatal` válasza virkir (#33956) üzenetére


fatal`
titán

Viber. Van Windowsra és Linuxra is.

(#33961) junkpod


junkpod
nagyúr

Végre megtaláltam az appot ami kirakja bt kihangosítóraa navigáció hangját. De csak 4 beszólásig működik az AudioBT.
Nincs valakinek egy biztonsági mentése a teljesebb változatról?

Box's don't touch!

(#33962) Syd69 válasza SG3rg0 (#33955) üzenetére


Syd69
aktív tag

A mikéntjét elmondanád? köszi

Alma

(#33963) Syd69 válasza junkpod (#33961) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nálam a Waze végig szól - Supertooth ONE (azt hiszem - nem mai csirke)

Semmit nem kellett állítani...

Alma

(#33964) virkir válasza fatal` (#33960) üzenetére


virkir
veterán

Köszi az már telefonon fent van ott csak a video hívást nem találom.
De a tab-ra hogy tegyem fel ha az aktiváláskor kéri a telefonszámot amit ott ugye nem fog tudni hívni?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33965) junkpod válasza Syd69 (#33963) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ilyen app márpedig nincs... Csak ST assistant de az is fizetős.

Box's don't touch!

(#33966) róland válasza virkir (#33964) üzenetére


róland
veterán

Ha Play-ben elérhető a Tab-ra, akkor tedd fel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#33967) Márklár válasza junkpod (#33961) üzenetére


Márklár
tag

Én ezt az appot használom tv, játék, navigáció kihangosításra BT. fülesen: [BTmono]

Márklár

(#33968) fdisk


fdisk
őstag

Használja vki a Mobil Odin-t?
Jó? Könnyű vele feltenni a romot?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#33969) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!

A telefon bejelentkező zenéjét ki lehet kapcsolni andriod alatt?vagy törölni?
előre is köszi:D

(#33970) dokee78


dokee78
félisten

Jól bevált screenshot alkalmazás ajánlatot kérek freere.
Tudom,hogy van gyári,de amit fotóz,azt itt a ph-n nem engedi feltölteni,pedig az Xperia Minivel lőtt screenshotokat engedte.

(#33971) LonGleY válasza dokee78 (#33970) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen kiterjesztés? Hadd nézzek már rá! Ha PNG, akkor valamit nagyon csúnyán benézhettek a rom-készítők (vagy betelt az itteni tárhelyed). :]

És helyette imgur.com vagy MyImgur progi (drag & drop upload, ha asztalin vagy) nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#33972) mntn


mntn
tag

Sziasztok!

Olyan billentyűzet/egér alkalmazást keresek, amivel a PC-t tudom irányítani bluetoothon keresztül. Tudtok valamit ajánlani?

(#33973) LonGleY válasza mntn (#33972) üzenetére


LonGleY
veterán

Unified Remote (infó) LAN-on vagy WiFi-n keresztül. Elvileg tud BT-t is, de az szenvedősebb.

[ Szerkesztve ]

(#33974) dokee78 válasza LonGleY (#33971) üzenetére


dokee78
félisten

Az itteni tárhellyel nincs gond.
Ne képfeltöltő oldalt linkelj,hanem screenshoot appot. :K

Más van olyan torrent app amivel távoli uttorenthez tudok letöltést hozzá adni?
Esetleg leírás is hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#33975) petipetya


petipetya
nagyúr

Használ valaki jól bevált felirat keresőt (sorozatokhoz magyar felirat), amely esetleg figyelmeztet is, amikor fent van a legújabb epizódhoz tartozó?

Ez a Subtitles jónak tűnik az alapozáshoz. Igaz, hogy egyenlőre csak a Boardwalk Empire s04e02-vel teszteltem, amely magyar felirat már kedd óta elérhető. Kérdés az, hogy a 3. rész feliratát mikor érem el vele - na, majd elválik hétfőn és kedden.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#33976) LonGleY válasza dokee78 (#33974) üzenetére


LonGleY
veterán

screenshoot

;) (Nem tudok sajnos arra progit)

Torrent hozzáadásra következő a módszerem: az uTorrentben be van állítva, hogy figyeljen egy Dropbox mappát (és ha talált ott valami relevánsat, törölje is le). Abba a mappába pedig Solid Explorer-el dobom be a torrent fájlokat a telón. Így, ha elindul/fut az asztali gép, az azonnal elkezd töltögetni.

petipetya: Nem nagy talány... Az adott sorozatrészek után 1-2 nap, mire kijön a felirat. A legtöbbnél megvan a rutin, hogy mikor. Ehhez a feliratok.info és a hosszupuskasub.com adatbázisait kellene használni. Ha van ilyen, engem is érdekel, a többi oldal és felirat meg kuka úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#33977) mntn válasza LonGleY (#33973) üzenetére


mntn
tag

Köszi :)

Egyébként a Play webes felületéről már nem lehet törölni appokat? Sehol nem találom ezen az új felületen.

(#33978) LonGleY válasza mntn (#33977) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem hiszem, hogy fejlődött volna. A Google oldalai egy ideje legfeljebb visszafele szoktak. Marad a mobil Play, saját alkalmazások, összes, hosszú nyomás után kijelölgetés, törlés - mint leggyorsabb módszer.

[ Szerkesztve ]

(#33979) air válasza LonGleY (#33976) üzenetére


air
nagyúr

Torrentre ennél sokkal egyszerűbb megoldás is van, amihez se Dropbox, de Solid Explorer nem kell.
RSS feeden keresztüli hozzáadás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33980) LonGleY válasza air (#33979) üzenetére


LonGleY
veterán

Világos, már ahol támogatott. De én azt elég megbízhatatlannak találtam. A legrosszabb benne, hogy egy véletlen katt után nem tudom takarítani a feed-et (igaz, nem mostanság próbáltam). Alternatív módszernek azért nem rossz szerintem, amit írtam. A Solid itt eleve úgy nyílik, hogy egyik oldalon a Dowloads, másikon a DB figyel, gyakorlatilag pár másodperc az egész művelet.

[ Szerkesztve ]

(#33981) róland válasza mntn (#33977) üzenetére


róland
veterán

Én soha nem is láttam ilyen funkciót.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#33982) LonGleY válasza róland (#33981) üzenetére


LonGleY
veterán

Mármint a régi, általad telepített appokat tudtad törölni a saját listádból. Volt ilyen, mielőtt csúnyán el nem toszták a Play használhatóságát ezzel az új designnal.

[ Szerkesztve ]

(#33983) róland válasza LonGleY (#33982) üzenetére


róland
veterán

Akkor arról lemaradtam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#33984) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Olyan billentyűzet alkalmazást keresek, amivel számítógépről lehet gépelni telefonra. Lehetőleg wifin ne bluetoothon.

Üdv. Johnny

(#33985) tonyqa23 válasza LonGleY (#33976) üzenetére


tonyqa23
senior tag

"Torrent hozzáadásra következő a módszerem: az uTorrentben be van állítva, hogy figyeljen egy Dropbox mappát (és ha talált ott valami relevánsat, törölje is le). Abba a mappába pedig Solid Explorer-el dobom be a torrent fájlokat a telón. Így, ha elindul/fut az asztali gép, az azonnal elkezd töltögetni."

Üdv!
Ez a megoldás nekem is tetszik, kipróbáltam, viszont nekem felugrik egy ablak a utorrent-en belül, amit le kell OKznom, csak akkor indul el a letöltés. Hogy lehet megoldani, h egyből induljon, ha bemásoltam a fájlt a dropboxos mappába?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#33986) LonGleY válasza jonnyjoker01 (#33984) üzenetére


LonGleY
veterán

Share Keyboard & Mouse (Beta), WiFi Keyboard, ilyesmi.

Elég nyögvenyelősek beállításra. Talán egyszerűbb AirDroid-al irányítani a rendszert, ha SMS-t és egyebeket írnál.

(#33985) tonyqa23: Pedig csak ennyi a beállítás (uTorrent 3.3.1 Build 30017):

Ráadásul ez van az általános beállításokban:

[ Szerkesztve ]

(#33987) Bozek válasza dokee78 (#33974) üzenetére


Bozek
nagyúr

µTorrent Remote miért nem jó?

(#33988) jonnyjoker01 válasza LonGleY (#33986) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm, megnézem.

Üdv. Johnny

(#33989) LonGleY válasza Bozek (#33987) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez megy akkor is, ha ki van kapcsolva az asztali gép?

Mert akkor lenne értelme. Ha nem tudja - és emlékeim szeirnt így van -, akkor megvan a válasz a kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

(#33990) tonyqa23 válasza LonGleY (#33986) üzenetére


tonyqa23
senior tag

"A program ablak aktiválása" nekem be volt kapcsolva... akkor ez lenne az? Mindjárt kipróbálom, mert nem értem ezt...

Mivel vágtál ki képrészleteket ilyen hamar?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#33991) Bozek válasza LonGleY (#33989) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmam sincs, de nem is értem, hogy miért kell torrentet hozzáadni a gépen, amikor nem is megy a gép. A Te módszered se működik akkor, ha ki van kapcsolva a PC, mivel a Dropbox mappa se frissül.

(#33990) tonyqa23: Windows-ba van olyan, hogy Képmetsző. Én se tudtam sokáig róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#33992) LonGleY válasza tonyqa23 (#33990) üzenetére


LonGleY
veterán

A program ablak aktiválása az arra vonatkozik, hogy hozzáadáskor a torrent ablak jön csak fel, nem az egész kóceráj a háttérből. De ez az egész általános beállítások nincs hatással az auto torrent beszippantásra.

Tök alap: PrtScr, IrfanView, paste, körbejelölöm a kívánt területet, CTRL + Y (kivágás), mentés. Aki ezt sem ismeri, annak jó a Képmetsző... ;] MyImgur progira meg ráhúzom, az pedig máris köpi vissza az URL-t a vágólapra. Ha árnyékkal ellátott, körbevágott (PNG + alpha) képet akarok egy ablakról, akkor meg WinSnap (nemsoká a Greenshot is tudja).

(#33991) Bozek: Te még sohasem néztél úgy torrentet, hogy de jó lenne majd letölteni? Pontosan ez a lényeg, hogy a telefonról betöltöd azt, ami kell a Dropbox mappádba... Aztán, hogy mikor indítod a gépet, már rajtad áll. Én letöbbször WOL-al szoktam bekapcsolni (nem csak belső hálóról, merthogy rendesen bekonfigoltam), így akár időzíteni is lehet, hogy mire hazaérek, legyenek lent a cuccok. Ez az, amire a Remote nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#33993) OgKush


OgKush
senior tag

Ha felteszem tolteni a telomat, ( dockolo) akkor szeretnem h csak az idot, idojarast, illetve az ertesiteseket mutassa, tudtok erre valami jo appot?

Egyebkent az nem tesz rosszat a kijelzonek ha estere bedokkolom, es reggelig vilagit a kijelzo? :F Most a dockClockot hasznalom, csak ez nem mutatja az ertesiteseket, meg ha hivnak, felveszem, leteszem, es ugyanugy fut a program. :U

(#33994) tonyqa23 válasza LonGleY (#33992) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem tudom mi lehet a gond, most is feljön az ablak, amit le kell ok-znom, csak akkor hajlandó elindulni a letöltés. mit kellene beállítani még, h elinduljon magától, amint a dropboxos könyvtárba bemásolom a torrentet?

"Aki ezt sem ismeri, annak jó a Képmetsző..."

Hát aki még a képmetszőt sem ismeri? Azt sem tudtam,h van ilyen...hol is van? Én Paintben tolom bakker! :DDD

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#33995) LonGleY válasza tonyqa23 (#33994) üzenetére


LonGleY
veterán

És se sajnos, a Google-t tudom ajánlani (és a verziószám lecsekkolását - nálam a legfrissebb van).

Milyen tech fórumosok vagytok már? Pain..t :O

Egyébként Win 7 > Start menü > beírod a nyelved szerint a keresőbe (Képmetsző vagy Snipping Tool).

[ Szerkesztve ]

(#33996) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Kérdésem:

-Tud valaki olyan app-ot a totalkommander-en kívül ami magyar nyelvű és rendesen kitöröl mindent?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm mindenkinek.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#33997) LonGleY válasza Atesz 666 (#33996) üzenetére


LonGleY
veterán

Kalapács...

Mégis mi mindent?

(#33998) junkpod válasza LonGleY (#33982) üzenetére


junkpod
nagyúr

Most is lehet playen a listádból törölni szvsz.

Box's don't touch!

(#33999) LonGleY válasza junkpod (#33998) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja, persze, csak nem ér semmit és visszajönnek. Lehet, végülis... a reményt még nem vettél el. Komoly lehetett ezt a fantom-működést megtervezni az oldalon. Az a baj, hogy a Google ilyen silány munkát végez most mindenen. Nézd meg a Hangouts-ot (random online-offline állapotok stb.)! Az a durva, hogy még a fizetős részlegen is eljátszák ugyanezt az igénytelenséget (AdWords), egy mocsok pénznyelő maffia az egész társulat...

[ Szerkesztve ]

(#34000) jonnyjoker01 válasza Atesz 666 (#33996) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xplore

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.