Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) siofok válasza gipsztigris (#33149) üzenetére


siofok
őstag

ez csak pl volt.Legyen akkor a google térkép,amit fagyasztani szeretnék. :)

OnePlus nord 2t

(#33152) Probert75 válasza siofok (#33148) üzenetére


Probert75
addikt

Titaniu Backup Pro. Root javasolt hozzá.

(#33149) gipsztigris Igazad van, nem fut! Már csak azért sem jó jegelni a gyárit, mert, ha valami gebasz van a telepített launcher-rel, akkor van mihez nyúlni. Jártam úgy, hogy úgy beállt és lefagyott, hogy jó volt hogy a gyári fenn volt, mert az legalább elindult helyette.

[ Szerkesztve ]

(#33153) kovisoft válasza siofok (#33151) üzenetére


kovisoft
őstag

A google térképet Greenify-jal is hibernálni lehet. Ehhez is root kell.

(#33154) siofok válasza kovisoft (#33153) üzenetére


siofok
őstag

köszönöm,természetesen van root.

OnePlus nord 2t

(#33155) melan


melan
senior tag

Szisztok!
Excel táblát kellene kitöltenem a tabletemen, de sajnos átszerkeszti a parancsokat a (linux) android miatt, pl a darabtelit stb. Így, ha fel akaom tölteni adattal, nem számolja a cellákat. Van olyan office alkalmazás, ami jól használható androidon? A dokuments to go és az officesuite-ot próbáltam, azokban így van, de még az álló szövegírást is rosszul kezeli... vagy ezektől nincs jobb?

(#33156) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Egy kérésem lenne felétek: a Wakelock Detector által adott adatok értékekről ha tudnátok mondani egy-két szót, és mi az, amit mindenképpen ajánlotok törlésre! Köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33157) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A Swiftkeyben nem lehet kikapcsolni, hogy írásjelek után automatikusan szóközt illeszt be? A beállításiban a speciális fül alatt van egy olyan, hogy Szóköz-kiegészítés mód, de ott csak rosszabbnál rosszabb opciók vannak..

(#33158) z123456789 válasza melan (#33155) üzenetére


z123456789
addikt

Èn quick office pro-t használok.Eddig bevállt.Hangsúlyozom eddig.
A múlt héten úgy összezavart egy táblázatomat hogy újra kellett kezdenem.
Most megint rendesen müködik.
Teszteld egy darabig.Nekem még ezek után is az vált be.

(#33159) Tyer válasza dauphin (#33156) üzenetére


Tyer
őstag

Nyomj rá a cpu ikonra, és válts át a napocskára. Az többet mond el...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33160) Jazz válasza air (#33111) üzenetére


Jazz
veterán

Rossz a magyar fordítás. Nem méret szerinti, inkább képarány szerinti.:)
És mivel szinte minden kép 4:3, így auto forgat. Ami meg álló, azt meg eleve nem. Kell ennél több?:)

free your mind

(#33161) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok!

Keresek órarend (ehhez hasonlót [link]) és ellenőrző (amibe tudom vezetni a jegyeimet) alkalmazást!

Köszi előre is!

halahala

(#33162) Cyborg válasza dauphin (#33156) üzenetére


Cyborg
őstag

A programok mellett írja, hogy összesen hány percet volt ébren a telefon miatta, az x után meg azt látod, osszesen hányszor ébresztette fel a telót az adott progi.

Pl a Greenify folyamatosan ébren tartotta az enyémet, ha már szóba került lejjebb:)

(#33163) LonGleY válasza xenom0rph (#33161) üzenetére


LonGleY
veterán

Órarendnek: Timetable

(#33164) dokee78 válasza LonGleY (#33163) üzenetére


dokee78
félisten

Itunes? :C

(#33165) dauphin válasza Tyer (#33159) üzenetére


dauphin
aktív tag

Ez a kért képernyőmentés: KLIKK! :R

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33166) air válasza pepe091 (#33157) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet kikapcsolni. Mégpedig azért, mert írásjelek után kötelező szóközt tenni.

( #33160 ) Jazz

Nem tudom. Kell?. ;)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33167) dauphin válasza Cyborg (#33162) üzenetére


dauphin
aktív tag

Az adott ébresztési szám az app teljes működési ideje alatt történő aktivitást mutatja (tehát amióta telepítve van a telefonra)?

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33168) Teasüti válasza LonGleY (#33089) üzenetére


Teasüti
nagyúr

FTP szerver? Találkoztam már vele ES-ben is, de azt hittem a telóról tudok csatlakozni FTP-re, nem szervert indítani. :)
Na lássuk tudok-e nyitni SD-ről fájlt szerkesztésre...
Köszi! :R

(#33169) Joccc07


Joccc07
addikt

Segítséget szeretnék kérni egy app nevét illetően!
Módosítja a play áruház számára a telefon nevét a build.prop szerkesztése nélkül!
Így letölthetővé válnak azok az appok amik amúgy ,,nem mennek" a grand x inen

A segítséget előre is köszönöm

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33170) pepe091 válasza air (#33166) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Nem lehet kikapcsolni. Mégpedig azért, mert írásjelek után kötelező szóközt tenni."

Ki mondta, hogy nem akarok szóközt tenni? Csak idegesít, hogy automatikusan berakja. Ráadásul email címeknél, vagy az egyetemi azonosítómnál amikben vannak pontok ott is egyből tesz szóközt, pedig ott nagyon nem kell. Ezért akartam kikapcsolni. Meg megszoktam, hogy én rakok szóközt, így néha kettő szóköz is lesz, mert automatikusan rányomok már a szóközre.

(#33171) gipsztigris válasza kovisoft (#33153) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Greenify nem tudja hibernálni a rendszer programokat, csak a Pro változat. De sajnos a térképet csak látszólag hibernálja. Továbbra is fut. Pont a térkép miatt vettem meg a Pro változatot, de sikerrel csak a TB tudja jegelni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#33172) dauphin válasza Tyer (#33159) üzenetére


dauphin
aktív tag

Bocsánat, valamit elrontottam, most újra megadom a linket a képernyőmentéshez: KLIKK!

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33173) papp053 válasza gipsztigris (#33171) üzenetére


papp053
tag

Ha a helyszolgaltatasoknal a googlenel kiveszitek a pipat akk nem fog futni hatterben a terkep...

[ Szerkesztve ]

(#33174) Jabby


Jabby
őstag

Ismertek olyan Power off/Reboot app-ot amely szabályosan lép ki az Androidból? Idáig amiket találtam azok mind csak kilövik a rendszert, s pár alkalmazásom újraindításkor panaszkodik, hogy nem szabályos volt a leállítás.
Az csak hab lenne a tortán ha mindezek időzíthetőek is lennének.

(#33175) kovisoft válasza gipsztigris (#33171) üzenetére


kovisoft
őstag

Akkor engem is becsapott, mert a hibernált programok listájában mutatja nekem a google térképet is. Kösz az infót!

(#33176) Tompie


Tompie
őstag

Valaki az airdroid-os problémámra?! :)

(#33177) fasirTTT


fasirTTT
őstag

Heló, van 1 Note 2-es telom, rootolt. ráteszem az otg kábelt. és a gamepadot, ps3 kialakitású noname. sixaxis progit feltettem, de nem ismeri fel,... pedig direkt ez miatt rootoltam. :-D. ötlet, vagy hasonló progi, ami érzékelheti, esetleg beállíthatom a gamepadot vele, hogy tudjak vele pl GTA VCvel játszani. ja és nem BT-s

(#33178) dokee78 válasza Tompie (#33176) üzenetére


dokee78
félisten

Rendszergazdaként?

[ Szerkesztve ]

(#33179) Tompie válasza dokee78 (#33178) üzenetére


Tompie
őstag

Pár napja tettem újra a windows 7-et, az előtt működött nem rendszergazdaként is, újrahúzás óta van ez.
IE-vel meg jó csak Chrome meg Firefox -al nem.
Flash is java is fent van, legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#33180) air válasza pepe091 (#33170) üzenetére


air
nagyúr

Az ilyen kivételek kezelésére a SwiftKey nincs felkészítve. Ez is felírható a hátrányai listájára.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33181) jonnyjoker01 válasza air (#33104) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha a cpu kissebb frekvencián fut, akkor tuti, hogy csökken az energiafogyasztás. Az másik kérdés, hogy milyen szinten, de szerintem érezhető a külömbség.

Üdv. Johnny

(#33182) spiritex


spiritex
veterán

Handcent SMS-el kapcsolatban lenne két kérdésem:
1. hogy kell beállítani a magyar nyelv támogatását, hogy ne számolja sok karakternek az ő és ű betűket?
2. ha az Egyéni Stílus / Szövegbuborék beállítások / Üzenetmegjelenítés stílusa alatt nem Bubble hanem List módot használok, akkor meg lehet valahogy oldani, hogy az egy feladótól egymás után érkezett üzenetek elkülönüljenek egymástól? Mert most csak egy nagy egybefüggő háttéren vannak. Igaz, hogy minden új sms előtt írja a feladó nevét, de valahogy vizuálisan (pl. egy vonallal vagy kis üres hellyel) nem lehet különválasztani a feladó sms-eit? (Persze ez az általam egymás után elküldött üzenetekre is érvényes.)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33183) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Wayteq tableten firrisíteném a rendszert, de előtte mentenem kellene egy csomó beállítást.
Milyen programmal lehet ezt megcsinálni, úgy hogy a frisebb droidra is vissza lehessen állítani a meglévő alkalmazásokat a jelenlegi beállításokkal.
Inbox(E-mail) Gmail.
Most be van kapcsolva az automatikus biztonsági mentés.

[ Szerkesztve ]

(#33184) air válasza jonnyjoker01 (#33181) üzenetére


air
nagyúr

Mi érezhető? Külömbség? :O
Ha te mondod, akkor biztos úgy van. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33185) Tyer válasza dauphin (#33165) üzenetére


Tyer
őstag

A 20-31-es képen a fölsö 4 szerinted miért olyan sok?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33186) air válasza dauphin (#33165) üzenetére


air
nagyúr

A My data managert és a Gravity Screent mindenképpen hajítsd ki. :D
Hulladékok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33187) andrisbandi válasza Joccc07 (#33169) üzenetére


andrisbandi
őstag

[MarketHelper-1.1]

" Módosítja a play áruház számára a telefon nevét a build.prop szerkesztése nélkül!
Így letölthetővé válnak azok az appok amik amúgy ,,nem mennek" "

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#33188) jilian


jilian
addikt

Helló!

Tudtok olyan alkalmazásról, ami korlàtozza egy app megnyitását?
Hogy be tudjam àllitani pl. : napi 3 szori megnyitásra, és utána csak koddal lehessen hozzáférni?

(#33189) air válasza jilian (#33188) üzenetére


air
nagyúr

App lock, smart app protector és társai tudják korlátozni a hozzáférést, de ilyennel még nem találkoztam, hogy x-szer engedi megnyitni és csak utána kér kódot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#33190) [w]


[w]
őstag

valakinek nincs meg véletlenül a Névnapp aktuálisnál régebbi változata (talán v1.4.1)? :F

ha esetleg igen legyen olyan kedves megosztani, mert az új v2.0 valami rettentő szar lett és sajnos én is beszoptam az ész nélküli frissítésnél... :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#33191) LonGleY válasza dokee78 (#33164) üzenetére


LonGleY
veterán

Kicsit félreolvastad. :]

(#33192) Joccc07 válasza andrisbandi (#33187) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez az köszönöm

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33193) kovisoft válasza spiritex (#33182) üzenetére


kovisoft
őstag

1. Szerintem nem kell külön beállítani, magától átalakítja az ékezeteket. Ha beírtál egy sort, utána megjelenik a számlálója, ott ellenőrizni tudod, hogy lecsökkent-e a megengedett karakterszám 70-re. Az elküldött SMS-ben pedig meg tudod nézni, hogy valóban átalakította-e az ékezeteket.

(#33194) spiritex válasza kovisoft (#33193) üzenetére


spiritex
veterán

Nekem nincs karakterszámlálóm... Sem álló, sem fekvő módban. Csak akkor jelenik meg, ha megnyomom a 4 irányú, teljes képernyőn írós gombot.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33195) kovisoft válasza spiritex (#33194) üzenetére


kovisoft
őstag

Erre a számlálóra gondolok a kép jobb oldalán (olalt = oldalt).
A beírt szövegben van már á és ó betű, mégis még hátravan több, mint 100 karakter:

(#33196) spiritex válasza kovisoft (#33195) üzenetére


spiritex
veterán

Értem, köszi, de nekem sajnos ilyenem nincs. Ott, azon a részen üres. A legfrissebb verzió van fenn. Nem tudom azért-e, mert nem buborék-módban használom a megjelenítést, hanem lista módban...
Illetve ha beírsz egy hullámos vagy kalapos ő-t vagy ű-t, akkor sem von le egyből 60-at?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33197) spiritex válasza spiritex (#33196) üzenetére


spiritex
veterán

Érdekes, de most megjelent a betűk közt a helyes "ő" és "ű" betű is, nem csak a kalapos és hullámos verziójuk, és most ha azokat használom, akkor teljes képernyős üzemmódban csak 1 karaktert von le. Úgyhogy ez megoldódott. Most már csak az a kérdés, hogy miért nincs karakterszámlálóm ha nem vagyok teljes képernyőn...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33198) kovisoft válasza spiritex (#33196) üzenetére


kovisoft
őstag

Fura. Ha hullámos vagy kalapos o-t írok be, akkor tényleg azonnal lecsökken a karakterszámláló. Ezek szerint nem minden ékezetet hajlandó az alapkészletre konvertálni. Szerencsére az összes "rendes" magyar ékezetes betűt kezeli.

(#33199) spiritex válasza spiritex (#33197) üzenetére


spiritex
veterán

Na, ez is kiderült! Valamiért nagyon halvány szürke alapon fehér volt a karakterszámláló színe és szinte láthatatlan, de egyszer csak észrevettem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33200) spiritex válasza spiritex (#33199) üzenetére


spiritex
veterán

Mondjuk ettől még nem oldódott meg a problémám, mert nem tudom színezni a gépelési területet és a karakterszámlálót sem...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.