Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29669) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Vásároltam 4 hete egy prestigio multiphone 4322es telefont, és android 4.1es Jelly Bean van rajta gyárilag.

Csak 4-5 hete vásároltam és tényleg nem telepítettem fel sok hülyeséget.
3-4 játékot, google mail fiókelérés, youtube alkalmazás, viber, mp3 és videolejátszó,
Még a Facebook alkalmazást sem telepítettem fel, hogy ne ellenőrizze folyamatosan a netet, hanem csak a böngészőből érem el.

Szóval az a problémám, hogy kevés a memória, kiírja, hogy LOW MEMORY, a jobb felső sarokban és leállít mindig valamit.
Pl. legtöbbször Facebook on írok az ismerőseimnek és kiírja, hogy LOW MEMORY és leállítja a billentyűzetet. Ilyenkor nem tudom folytatni a gépelést és várom, hogy majd újra elindítsa a billentyűzet alkalmazást és újra gépelhessek.

Viszont háttértár sok van szabad a gépemen, mert ebben a telóban egy 4 gigás héttértár van.

Tudnátok valamivel segíteni ?, esetleg egy tisztító alkalmazás jó lenne ?, amivel a cache-t kiüríti ?, vagy nem a cache-el van baj ?

Ja, meg bemegyek a futó alkalmazásokhoz és ott alig fut valami, de az 512 MB memóriából csak 10 MB a szabad mindig. PEdig, ha összeszámolnám a kimutatott alkalmazások foglalt memóriáját, akkor alig lenne az 512 ből csak 150 foglalt.

Tehát ezek szerint a háttérben futhat valami.

Légyszives segítsetek valamivel, ha tudtok. köszi

üdv.,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.