Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Bozek válasza petipetya (#21200) üzenetére


Bozek
nagyúr

Podcast oldalak. Ha esetleg nem tudnád, hogy mi is ez:
"A podcasting technológia lehetővé teszi hang-, videó- és más fájlok sorozatszerű közzétételét az interneten, úgy, hogy a felhasználók feliratkozhatnak az adott anyag epizódjait tartalmazó csatornákra."

Ez is egy RSS hírcsatorna, csak itt nem szöveg, hanem hang vagy videó (meg fogalmam sincs, hogy még mi) van.

[ Szerkesztve ]

(#21202) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.

SE Xperia X8 as telora (2.3.7) eddig az MX Player volt a video lejátszó. Tökéletesen működött. De tegnap óta (vagy csak akkor vették észre) azt irja ki, hogy nem megfelelő android verzió. Gondolom frissítette magát. Elérhető egy régebbi, vagy mit ajánlotok helyette?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21203) petipetya válasza Bozek (#21201) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem, köszi az infót. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#21204) oncsi válasza oncsi (#21202) üzenetére


oncsi
őstag

Ja, és nem a telefon frissítette magát, hanem az MX Player. (600MHz tehát nem egy izom gép)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21205) Bozek


Bozek
nagyúr

Forma-1, időmérő edzés, élőben a MindigTV alkalmazásban:

Kép

[ Módosította: CoolMan ]

(#21206) sutszi válasza St3ven (#21175) üzenetére


sutszi
veterán

Nálunk ilyen még nem fordult elő...szinte azonnal jelez a telefon ha üzenet jön...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21207) air válasza Bozek (#21205) üzenetére


air
nagyúr

35-40mp csúszásban a TV-hez képest. És 1 perc élő adás ~22MB! :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21208) Oldman2 válasza Bozek (#21199) üzenetére


Oldman2
veterán

Megy a Bukótér és az Égéstér is.

Oké, akkor megnézem ezeket én is GReader-ben.

Aztán a jó linket rakom át a Podcast Addict-be.

(#21209) Bozek válasza air (#21207) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam olyan 40 MB volt még a múltkor, amikor teszteltem. WiFi-vel meg nem számít az adatforgalom és ha mondjuk melózol, akkor meg tudod nézni ott is.

Egyébként nem azon nézem, csak szó volt róla még régebben, hogy az Android-os alkalmazásban úgyse lehet élőben nézni.

(#21210) St3ven válasza sutszi (#21206) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor nem értem. Nálunk gyakran fordul elő olyan 10-15 perces késés. :(((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21211) peestike


peestike
senior tag

sziasztok!
előre bocs, ha off lenne.
mx player-t használok video lejátszásra.ha hdmi-n összekötöm a TV-vel, akkor valaki tud olyan beállítást, hogy a tab képernyője kapcsoljon ki, a lejátszás viszont menjen a tv-n? mert ha lejátszás közben megnyomom az ON/OFF gonbot, akkor csak a tab a főképernyőre jön vissza.
köszönöm szépen!
üdv.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#21212) S e t h


S e t h
nagyúr

Mikor fog megszűnni a google reader?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21213) LonGleY válasza S e t h (#21212) üzenetére


LonGleY
veterán

(#21214) oncsi


oncsi
őstag

Valaki tudna esetleg egy Link-et az AdAway HU 2.3 hoz? Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21215) gzbotii


gzbotii
veterán

Facebook app es Fb Chat neketek idoben jelez?
Nallam csak ha "felelesztem" a keszuleket :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21216) petipetya válasza gzbotii (#21215) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam mindkettő időben jelez.

"nincs rá lezsóidő"

(#21217) Foose válasza oncsi (#21214) üzenetére


Foose
addikt

Parancsolj! :U AdAway HU 2.3
Ez az én fiókom,épp most töltöttem fel. :K

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21218) oncsi válasza Foose (#21217) üzenetére


oncsi
őstag

:R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21219) oncsi


oncsi
őstag

A 21202 -re volna valakinek ötlete? Csak ma van időm foglalkozni vele. Családban van, és legközelebb 1 hónap múlva járok erre.
Most ideiglenesen a BsPlayert raktam fel, de azt nem szeretik :(

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21220) gzbotii válasza oncsi (#21202) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem tudom, most hanyas verzional jar, de a neten biztos talasz regebbi verziot.
Ha BS nem jo, probaljatok ki a MoboPlayert. Bar annyira nem jol optimalizalt, nem hiszem, hogy gond lenne vele.

Esetleg meg VLC

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21221) sutszi válasza St3ven (#21210) üzenetére


sutszi
veterán

:( Ez nagyon kellemetlen. Bár nekem meg Skype okozott bosszúságot...jól elkúrták.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21222) oncsi válasza gzbotii (#21220) üzenetére


oncsi
őstag

Köszönöm, de nem lett jó egyik sem :((
VLC re azt mondja, hogy nem kompatibilis. Nem is ajánlja fel telepítésre.
A Mobo meg felmegy (meg letölti az ARM V6 codec-et is) de egyik filmet sem indítja el rendesen (szaggat)
A telo maga az biztos hogy jó, BS Player megy rendesen. De nagyon gagyi a felülete az MX Player után. Valami fapados (főleg magyar(itott)) kellene. Csak Avi a cél, esetleg MP4 amit ez a bika HW még elbír. :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21223) gzbotii válasza oncsi (#21222) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor Google kereso a baratod, egyel korabbi verziohoz .apk, ami meg jol ment, biztos talalsz. ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21224) Foose válasza oncsi (#21219) üzenetére


Foose
addikt

Én legutóbb a Diceplayer-t használtam. Nekem hibamentes volt,bár akkor ICS-n használtam. De google play szerint 2.3 a követelmény,próbáld meg!! Itt van egy magyarított verzió RootRulez-nek hála :C Van már frissebb playen,de az "csak" angol...
Ízelítő a Diceplayer-ről.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21225) gzbotii válasza Foose (#21224) üzenetére


gzbotii
veterán

Xperia X8 droid 2.1-el maradt ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21226) Foose válasza gzbotii (#21225) üzenetére


Foose
addikt

De hát lentebb azt írta,hogy "Sziasztok.
SE Xperia X8 as telora (2.3.7) eddig az MX Player volt..."
:F Azt hittem 2.3.7 van rajta,mert ugye főzött romként lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21227) gzbotii válasza Foose (#21226) üzenetére


gzbotii
veterán

Errol a reszerol megfeletkeztem. Ha az van fent, akkor nem mondtam semmit. :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21228) Foose


Foose
addikt

Helytakarékosság miatt keresek a Swiftkey helyett kisebb helyet foglaló billentyűzetet,ami persze beszél magyar :U Mit javasoltok? A smart keyboard egész jó lenne,(nemrég végre frissült is) de a letölthető magyar nyelv 2010-es :( Na most ugye az a bajom,hogy a swiftkey 11MB-ot foglal a telón,és ettől kellene nekem kisebb. Aztán ott van az AnySoftkey is,úgy látom ahhoz a magyar nyelv 2012-es. És persze most sajnos csak ingyenest tudok használni,bár a Swiftkeyt anno megvettem. A Kii Keyboard is tetszik,de ugye ott is alapból 8MB a telepítő fájl. Ötletek? :U (stock 2.3.6)

(#21227) gzbotii reméljük hogy olvasta a hsz-om,és kipróbálta.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21229) oncsi válasza Foose (#21224) üzenetére


oncsi
őstag

Kipróbáltam, de ez meg com.inisoft.mediaplayer hibával leáll.
Kb a 20. volt amit kipróbáltam ma, és csak a BS player megy úgy ahogy rendesen.
Csináltam CWM-ből mentést, majd factory reset-et. Így kopasz GDX V21 (2.3.7) van fenn. Pont ezért is kellett a Custom ROM, mert nincs gyáriból 2.1-nél újabb.
Sajnos az MX player-ből hiába teszek fel régebbit, a Codec telepítése után nem indul el.
1 éve (gyereknek) csak zene meg film lejátszásra, meg persze telefonnak :-) van használva. Még Net-sincs rajta,

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#21230) Bozek válasza Foose (#21228) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi különbség van a 2010-es és a 2012-es magyar nyelv között? Ja, bekerült a rezsicsökkentés és kikerült a demokrácia. :D

(#21231) Foose válasza oncsi (#21229) üzenetére


Foose
addikt

Hát akkor ez most kifog rajtam. Nem tudom mi lehet a baj,ilyesmivel nem találkoztam még :( Nekem is főzött rom volt fent tegnapelőtt,és rájöttem hogy speciel az én telóm esetében jobb a gyári. Nem lehet hogy a főzött rom nem tetszik neki? Mármint hogy az okoz galibát?

(#21230) Bozek :DDD azért gondolom több különbség is van :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21232) gzbotii válasza oncsi (#21229) üzenetére


gzbotii
veterán

1.6 MX Playerel is problatad?
Ha mar ujrahuztad, egy masik stabil ROM (ha van)?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21233) Foose


Foose
addikt

Na ezt most nem tudom összerakni: lepucoltam a Swiftkeyt,de csupán 3MB-al lett több hely a készüléken. Ugyebár amikor fent volt,néztem hogy az alkalmazáskezelő szerint az egész 11MB volt. Akkor most ez hogy van? Oké,gondolom voltak benne adatok,amiket (szavakat) facebookról-twitterről tanult,de gondolom azok is a telón kerestek helyet maguknak. Vagy nem? :U Mert ha valóban így marad hogy csak 3MB-al lett több helyem,akkor biza vissza rakom :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21234) pepe091 válasza Bozek (#21230) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

:C :C Ez nagyon nagy volt! :DDD

(#21233) Foose

Rakd fel a Clean Master-t, ez lepucol minden ilyesmit amit az appok maguk után hagynak.

[ Szerkesztve ]

(#21235) Foose válasza pepe091 (#21234) üzenetére


Foose
addikt

Van sd maid a telón,majd az intézi. Nem értem akkor sem,ez nekem magas.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21236) ux1 válasza Bozek (#21230) üzenetére


ux1
addikt

:C

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21237) Foose válasza Foose (#21235) üzenetére


Foose
addikt

Én balga, elég volt egy restart :D Viszont a go keyboard sem kisebb telepítve mint a swiftkey :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21238) ERPY válasza Bozek (#21230) üzenetére


ERPY
őstag

:))

(#21239) air válasza Bozek (#21230) üzenetére


air
nagyúr

És a "trafikmutyi"? Meg a "maffiabaloldal"? Ma egyik szótárból sem hiányozhat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21240) Bozek válasza air (#21239) üzenetére


Bozek
nagyúr

A "trafikmutyi" majd a 2013-asban lesz benn, most a 2010-esről és a 2012-esről beszélgetünk. :)

(#21241) St3ven válasza sutszi (#21221) üzenetére


St3ven
addikt

A Skype már 2010-ben is egy rakás sz@r volt. Látom azóta nincs új a nap alatt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21242) ux1 válasza Bozek (#21240) üzenetére


ux1
addikt

Frissítéssel még jöhet... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21243) psg5


psg5
veterán

ics--nél fent a wifi jelében mi az a néha megjelenő szürke valamilyen jel?

F.K.T.

(#21244) pepe091 válasza psg5 (#21243) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Milyen telefonról van szó? De gondolom fel-le mutató nyilak lesznek.

(#21245) goom


goom
senior tag

Sziasztok; tanácsot, segítséget kérek.
Apex Pro launchert használok, és ma felajánlotta a friss, 2.0.0 verzió letöltését.
Ez sikerült is, a telepítése azonban nem. A hibaüzenet: "Ütköző aláírású, azonos nevű csomag már telepítve". Nem így van, ellenőriztem: az 1.4.4 verzió fut.
El kell előbb távolítanom ezt? És ha igen, a beállításai elvesznek vajon?

(#21246) DS39 válasza pepe091 (#21244) üzenetére


DS39
nagyúr

az nem az adatforgalomnál van? :)

szerintem erre gondolt: [link]

bár nem tudom mi jelent. (napi szinten nem használtam még ICS-t)

[ Szerkesztve ]

(#21247) Rapier


Rapier
csendes tag

Sziasztok!
Segitsegre lenne szuksegem. Bar remelem a tema nem erinti a warez fogalmat... Ma vettem egy androidos tabletet, es szerettem volna ra torrent klienst letolteni, talaltam is tobbet, de egyikkel sem tudok letolteni semmit, mert "read-only File system " felirattal elutasitja a cuccokat. Mi lehet a baj? Mar probaltam mindent, mas konyvtar, mas progi, mas file. De semmi...:( Ha valaki tud, segitsen legyszi, mer ez lenne az egyik fo erv amiert droidot vettem, most meg rohadtul idegesit a dolog.
Koszonom elore is.

(#21248) Bozek válasza goom (#21245) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem próbáltam, mivel jelenleg a gyári launcher-t használom V alatt, de ha ezt írja ki, akkor igen, el kell távolítani. Valahol azonban kell lennie egy menüpontnak, ahol le tudod menteni a beállításokat, majd az új verzióban pedig vissza tudod tölteni.

(#21247) Rapier: Szerintem valahol be kell állítani, hogy melyik könyvtárba végezze el a letöltést. De mivel nem tudjuk, hogy melyik programot használod, így nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#21249) Rapier válasza Bozek (#21248) üzenetére


Rapier
csendes tag

Pl. uTorrent, aTorrent, tTorrent, de akarmelyiket akarhova allitom, sehogy sem akarjak letolteni a dolgokat.. akarmelyikkel van tapasztalatotok, vagy netan masikkal, az is jo, csak menjen... amugy kicsit olyan ez nekem ha mar magat a torrent trackert nem akarna letolteni... a bongeszo tud letolteni egyaltalan androidban fajlokat...? vagy nagyon el vagyok tajolva...?:)

(#21250) kertsa


kertsa
senior tag

A GO Launcher EX-t hogy tudom teljesen magyarra állítani? Esetleg van olyan launcher, ami full magyar és free?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.