Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) Foose


Foose
addikt

Mega app androidra Magyar nyelvre fordítva,(én még nem próbáltam,de ahonnan találtam a cuccot,ott többen írják hogy jó-működik stb...)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21902) Bozek válasza Foose (#21901) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért én egy nem hivatalos alkalmazásnak nem adnám ki a felhasználónevem és a jelszavam...

(#21903) Oldman2 válasza JeffDebr (#21880) üzenetére


Oldman2
veterán

Spirit FM UL v 2013_04_21

Menu/Record Start
Menu/Record Stop

Alapértelmezésben a /sdcard/Music/fm/ mappába rögzít, ezek lejátszása a Spirit-ből még nem megoldott.

(#21904) kopepe válasza Foose (#21901) üzenetére


kopepe
aktív tag

Én már regisztráltam is ide :)
Kinek ne kéne 50 gb tárhely ingyen? :D

Köszike :))

(#21905) petipetya válasza kopepe (#21904) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például egy afrikai halásznak. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#21906) Bozek válasza petipetya (#21905) üzenetére


Bozek
nagyúr

A mai világban már lehet, hogy ő is felpakolja a lefotózott halakat a felhőbe. :)

(#21904) kopepe: És mit tárolsz 50 GB-on? Amúgy nekem is annyi van, mert a Box akciózott anno az Xperia tulajoknak is, de messze nem használom ki.

(#21907) peter76bp válasza Bozek (#21906) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nekem pl simán van ennyi fotóm. Ok ki vannak írva DVD-re is, de minél több backup annál jobb. Belecsap a villám a házba és leég a lakás aztán annyi a gépnek is meg a DVD-nek is. Persze nem vágyom ilyenre, de akkor is jobb mint 2 vagy 5 GB-ról 500 megánként felbohóckodni fele ennyire.

(#21908) kopepe válasza Bozek (#21906) üzenetére


kopepe
aktív tag

Például egy valag telefonos progit.Van nekem is Box-om,az is 50gb.Onnan szoktam linkelni a fórumokba,ha kell például egy ROM valakinek.Aztán szedjék csak :)Nem kér enni,majd ezt is megpakolom.
:DD

(#21909) Bozek válasza kopepe (#21908) üzenetére


Bozek
nagyúr

Remélem az a valag telefonos progi ingyenes. :)

(#21910) k850 válasza Bozek (#21906) üzenetére


k850
addikt

Szerintem adat halászatra gondolt! :K

Könnyen megjárhat az ember, ha nem elég elővigyázatos. A túl kedvező ajánlat sokszor csapdát rejt!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#21911) kopepe válasza Bozek (#21909) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ingyenes.XDA-ról való főleg.A box-al annyi a bajom,h csak 250mb a max fájlméret.Ide viszont kapásból feltoltam egy 1,5 Gigásat,úgyhogy már megérte :))

(#21912) wardemi válasza k850 (#21910) üzenetére


wardemi
senior tag

A dolog megköveteli természetesen azt is hogy csak olyat töltsön föl amivel nem lehet visszaélni. Ez igaz bármilyen cloudra, mailre stb. Azt mindenki maga dönti el hogy mi számít nála annak. :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#21913) pepe091 válasza MurdR (#21900) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De ezeket te is látod. Egy app nem tud rejtetten hozzáférni pl SMS küldéshez vagy hasonlóhoz, csak akkor, ha erre engedélyt adsz neki. Szóval telepítésnél mindig meg kell nézni milyen engedélyeket kér, és egy kis vacak játék pl ne akarjon hívásokat indítani, vagy sms-t küldeni.

(#21914) MurdR válasza pepe091 (#21913) üzenetére


MurdR
veterán

Értelek. Múltkor valaki kérdezte, de szerintem nem kapott választ. Hallottál már olyan appról ami az alkalmazásoktól egyenként elveszi az engedélyeket? Pl mint ahogy írtad, egy játék ne akarjon smst küldeni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21915) pepe091 válasza MurdR (#21914) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudom, lehet hogy nincs.
Az LBE csak a netet tudja elvenni tőlük?

(#21916) Rimuru válasza pepe091 (#21915) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem, az LBE amiket enged állítani azokat el is tudja venni.

Vigyázat, csalok!

(#21917) MurdR válasza pepe091 (#21915) üzenetére


MurdR
veterán

Nem ismerem, most rányomtam a letöltésre, és letesztelem, hogy mit tud. Rossz nem lehet, mert elég sokcsillagos'.

Colomb2 tehát akkor jók az általam keresett funkciókra?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21918) pepe091 válasza MurdR (#21917) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor elvileg igen. :K De majd számolj be az eredményről.

(#21919) Foose válasza Bozek (#21902) üzenetére


Foose
addikt

Ebben persze van valami,ezt mindenki maga dönti el. Ahonnan kaptam az infót,ott hozzáértők azt írják,hogy a hivatalos MEGA API-ját használja. Mivel én laikus vagyok,ezt nem tudom honnan tudják,de ha ők mondják... :D viszont a hivatalos MEGA app meg még béta :(
(#21904) kopepe Én már régen regiztem,de eddig csak weben használtam.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21920) MurdR válasza pepe091 (#21918) üzenetére


MurdR
veterán

Letöltöttem, elindul SU engedélyt megadtam, beléptem a permission-ba és behal tőle a teló. Először képrnyő ki, és a gombok világítottak, de se jobbra se balra. Akku ki-be. Megint elindítottam, belépnék a permissionba, és másodjára meg ujraindította. Akku ki-be, le is töröltem, még mielőtt megölbé a telefont. :Y

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21921) Rimuru válasza MurdR (#21920) üzenetére


Rimuru
veterán

2.3-as rendszerig hibátlanul teszi a dolgát, de ezek fölött szokott gond lenni. :( Pedig jó kis app volt. A Kínai verzió frissebb de abból egy mukkot se érteni.

Vigyázat, csalok!

(#21922) pepe091 válasza MurdR (#21920) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor szívás. Pedig jó kis app lenne, ha működne.

(#21923) kopepe válasza Foose (#21919) üzenetére


kopepe
aktív tag

Én is csak PC-n használom,nincs mobilnetem.Tudom,h van occó mobilnet,de a csóróság az csóróság. :U

(#21924) DS39 válasza Foose (#21919) üzenetére


DS39
nagyúr

ez is az. "Ez egy béta alkalmazás" - ott virít az adatlapon. :)

egyébként Play-en én nem találtam hivatalos MEGA app-ot. (még Beta-t sem)

[ Szerkesztve ]

(#21925) Bozek


Bozek
nagyúr

Érdekes dologra lettem ma figyelmes. A Google fióknál megjelent 2 új szinkronizálási lehetőség: "Alkalmazásadatok szinkronizálása" és a "Személyi adatok szinkronizálása". Ezekről tudja valaki, hogy mit takarnak?

(#21926) DS39 válasza Bozek (#21925) üzenetére


DS39
nagyúr

az első az hogy telefon váltás/újratelepítés utána nem csak az appokat tudod egyszerűen visszaállítani a google szerveréről, de az alkalmazás adatait, mentéseit is. a személyes adatok meg talán telefonszámok, sms-ek (remélhetőleg nem több).

(#21927) MurdR válasza pepe091 (#21922) üzenetére


MurdR
veterán

Colomb2: Kéne a francnak kínai verzió :D

Pepe nem próbálod ki, hátha...? Mert tényleg jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21928) Foose válasza DS39 (#21924) üzenetére


Foose
addikt

A nagy sietségben ezt nem is figyeltem :U Amire azt hittem hogy hivatalos,az sem az. :DDD Viszont most szerintem ezt kihagyom,mert annyira nem nyerte el a tetszésem,maradok csak webes felületnél.
(#21923) kopepe nekem sincs jelenleg :D (wifi router van)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#21929) pepe091 válasza MurdR (#21927) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nincs rootolva a telefonom. :N

(#21930) MurdR válasza pepe091 (#21929) üzenetére


MurdR
veterán

Kár:(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21931) #51177472


#51177472
törölt tag

Mégegyszer, hátha.. Nem próbálta még innen senki rádobni az ink effectet lockscreenre? :(

(#21932) fatal` válasza xSide (#21893) üzenetére


fatal`
titán

Akkor lehet, hogy közben javították már, nem tudom, mert letöröltem az appot.

[ Szerkesztve ]

(#21933) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Időjárás widgetet melyiket ajánlanátok? Lehetőleg olyan kéne, ami hiteles és megbízható...
Eddig az Android Weathert használtam, de utóbbi időben nem igazán találta el, hogy milyen az idő... Pl tegnap éjjel volt egy nagy vihar Bács-Kiskunban, már reggel óta tudni lehetett róla, több időjós weblap is jelezte, de a widget végig napos időt jósolt, a vihar mintha csak kitaláció lenne, pedig nagyon nem volt az... :DDD
Van valakinek valami bevált ötlete?

Up the Irons!

(#21934) quailstorm válasza EmberXY (#21933) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezzel próbálkozz. Nem hiszem el hogy a maemo widget ezerszer jobb :DDD

(#21935) LonGleY válasza EmberXY (#21933) üzenetére


LonGleY
veterán

Aix Weather Widget

Az egyetlen, ami nem a legutóbbi frissítés adatait
mutatja egész nap beragadva, ha nem jut nethez,
mellesleg megbízható esőügyileg.

(#21936) Bozek válasza LonGleY (#21935) üzenetére


Bozek
nagyúr

És NET nélkül akkor honnan szedi a frissebb információt? Szerintem ez is a legutóbbi frissítés adatait mutatja, csak nem az aktuális időjárást, hanem a saját maga által letöltött előrejelzést.

(#21937) LonGleY válasza Bozek (#21936) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem azt mondtam, hogy nem kell neki net.
Csak a többi ugyanazt az állapotot mutatja,
amit legutóbb lehúzott, ez meg scrollozik a
timeline-on.

[ Szerkesztve ]

(#21938) Rimuru válasza Bozek (#21936) üzenetére


Rimuru
veterán

A lényeg hogy "sokáig" (1 nap?) lehet net nélkül is látni mi várható.

Vigyázat, csalok!

(#21940) quailstorm válasza LonGleY (#21937) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Maemo-n ezt csinálja a Foreca is. Ezek szerint droidon nem?

(#21941) LonGleY válasza quailstorm (#21940) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem ismerem egyiket sem, de annyi jön le a képek alapján, hogy nem jelzi a várható eső mennyiségét. Az Aix-on meg elég ránézni, látod a különböző magasságú kék blokkokat a megfelelő idősávban. Az Aix-ban még az a jó, hogy csak 3 óránként nyúl a nethez, és összesen nincs 3 mega ramfogyasztása (sőt, nem is mindig van a memóriában). Nálam most ilyen (holnap 11-től minimás eső-esély).

[ Szerkesztve ]

(#21942) zhata válasza kopepe (#21904) üzenetére


zhata
senior tag

Én is! :))

(#21943) quailstorm válasza LonGleY (#21941) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Annyira mobilnet és böngészőbarát még a sima weblapja is, hogy ez nekem nem okoz gondot. Esőtérkép az van benne. Majd akkor egyszer ezt is megnézem. Van elég baja a droidomnak hogy ne ilyenekkel foglalkozzam rajta :DDD
Maemo-n az appjában van link a weboldalra, pillanatok alatt bejön, ott van grafikon meg térkép. Ugye elég kevés energiát fektettek bele. Ami viszont meggyőző, az a pontosság...

(#21944) zhata


zhata
senior tag

Az FTP szerver Pro az altalam eddig hasznalt legjobb mobil-szgep kapcsolodasi lehetoseg!

Mindenkinek javaslom, probalja ki.

(#21945) LonGleY válasza quailstorm (#21943) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha valaki widgetként használná, teljesen lényegtelen, hogy mennyi idő a weblapjára navigálni.

(#21946) Logeeen válasza EmberXY (#21933) üzenetére


Logeeen
senior tag

HD Widgets-t ajánlanám.
Nekem mindig pontos, szép, és a böngészős részén mindent megtalálsz, amire kíváncsi lennél.

#Xiaomi 13T#

(#21947) dokee78 válasza Logeeen (#21946) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is meg van vásárolva,de jól elhízott.
Anno még nem érte el a 21MB-ot. :N

(#21948) Logeeen válasza dokee78 (#21947) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igazából én még sosem néztem, hogy melyik app mennyi ramot zabál, vagy épp romot... Van bőven hely, és azért van, hogy teljen... :))

Szerk.: Megnéztem. 11 MB

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#21949) S e t h válasza EmberXY (#21933) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az időképet használom, mivel a hazai jelenidő prezentáció nála a legjobb a kiterjedt észlelői hálózatnak köszönhetően.
A widget nem szép, sőt szerintem kifejezetten gyenge, viszont ha infó kell, akkor arra a legjobb, kb.10-14 időjárás alkalmazást próbáltam már, max a középtávú előrejelzésben vernek oda az időképnek, nameg a megjelenésben, de sajnos a hazai viszonyokat- értsd jelenidő- nem tudják leképezni.
Ja és kevés aksit is zabál, szóval a külcsínnek megvan az ára az egyéb alkalmazásoknál, az időképénagyon egyszerű widget, nem is kér sokat.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21950) MurdR válasza S e t h (#21949) üzenetére


MurdR
veterán

Én is ezért használom az időképet, a leg pontosabb app erre a célra, a többi mindig 5-6 fokkal másabb adatot ír ki. Meg kéne egy kicsit moddolni a widgetet :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.